Gabrielė Paužuolytė išrinkta į Lietuvos mokinių parlamentą

Švietimo skyriaus vyr. specialistė Vida Kubaitienė pranešė apie įvykusius rinkimus į Lietuvos moksleivių parlamentą. Atstovauti Šilutės rajonui, ginti visos šalies mokinių nuomones, teises ir interesus išrinkta Vydūno gimnazijos moksleivė Gabrielė Paužuolytė.

Kandidatai į Lietuvos mokinių parlamentą – išrinkta Gabrielė Paužuolytė viduryje.

Rinkimai į Lietuvos mokinių parlamentą vyksta kas dvejus metus. Šią organizaciją sudaro 95 šalies mokyklų deleguoti mokiniai.
Rinkimai į Lietuvos mokinių parlamentą vyko dviem etapais. Šiemet rinkimus surengė 5 rajono mokyklos. Mokyklose daugiausia pritarimų pelnę kandidatai kartu su palaikymo komandomis bei mokytojais rinkosi Vydūno gimnazijoje, kur įvyko antrasis rinkimų į Lietuvos moksleivių parlamentą etapas.
Antrajame rinkimų etape dalyvavo 5 rajono mokyklose išrinkti kandidatai į Mokinių parlamentą: Vydūno gimnazijos antros klasės gimnazistė Gabrielė Paužuolytė, Kintų pagrindinės mokyklos mokinė Jolita Mažonaitė, Katyčių pagrindinės mokyklos devintokė Eglė Petrošiūtė, Pašyšių pagrindinės mokyklos dešimtokė Rasa Puospekaitė, Šilutės pirmosios gimnazijos mokinys Augustas Valius.
Pretenduojantys į Lietuvos moksleivių parlamentą prisistatė, pateikė savo rinkimines programas, atsakinėjo į klausimus, vėliau vyko rinkimai. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad į Lietuvos mokinių parlamentą išrinkta vydūnietė Gabrielė Paužuolytė.
Šešiolikmetę Gabrielę Paužuolytę Šilutės bendruomenė pažįsta kaip puikią muzikantę, grojančią fortepijonu. Gabrielė groja nuo penkerių, Šilutės meno mokyklą baigė su pagyrimu, tačiau ir toliau mokosi muzikos išplėstinio ugdymo klasėje. Jai yra tekę koncertuoti kamerinėje aplinkoje ir klausant didžiulei auditorijai, dalyvauti respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Iš jų grįždavo su apdovanojimais, pelniusi laureato vardą.
Gabrielė Paužuolytė yra aktyvi visuomenininkė, mokanti bendrauti, planuoti savo laiką. „Esu maksimalistė, todėl visada siekiu to, kas geriausia“, – sako Gabrielė. Dalyvauti rinkimuose ją paskatino mama.
Lietuvos mokinių parlamento rudens sesija prasidės jau šį mėnesį. Sesijos metu Gabrielei Paužuolytei bus įteiktas Mokinių parlamento nario pažymėjimas.

Laima PUTRIUVIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką verta žinoti apie betoninius gyvenamųjų namų elementus?

Betoninių namų statyba suteikia namų savininkams daug privalumų, įskaitant energijos vartojimo efektyvumą, ilgaamžiškumą ir neprideda nereikalingos priežiūros. Be to, betoniniai namai sukuria saugią, patogią ir sveiką aplinką, taip pat teigiamai prisideda prie aplinkos. Daugelis šių privalumų suteikia namų savininkams ilgalaikių finansinių santaupų. Betoniniai blokai prieš izoliuotas betonines formas Dvi sienų sistemos, dažniausiai naudojamos betoniniams namams statyti, yra betoniniai blokai ir izoliuotos betoninės formos (ICF). Abu metodai suteikia daug betoninio namo statybos pranašumų. Tačiau, skirtingai nei ICF sienos, betono blokeliai turi

Lietuvos banko sukauptas meno kūrinių lobynas – viename albume

LB-menas

Lietuvos bankas, pernai paminėjęs 100 metų sukaktį, šia proga parengė ir išleido albumą „Lietuvos banko dailės rinkinys“. Jame pirmą kartą koncentruotai pristatomi centriniame banke tarpukariu ir po 1990 m. sukaupti dailės kūriniai – paveikslai, keramikos dirbiniai, skulptūros, vitražai. Dailės kūrinių rinkinys – ne tik puošybai „Visuomenei pristatome šiek tiek mažiau žinomą, bet vieną įdomiausių Lietuvos banko veiklos sričių, kurios pradžia siejama su Lietuvos banko rūmų, esančių K. Donelaičio ir Maironio gatvių sankirtoje, Kaune, atsiradimu. Pirmojo Lietuvos banko valdytojo Vlado Jurgučio

Policija: išpjovė 1000 eurų vertės medžių

Tauragės apskrities VPK informuoja apie savaitgalio įvykius Šilutės rajone ir skelbia kitas žinias, į kurias gyventojai turėtų atkreipti dėmesį. Sausio 28 d. rytą vyras, gim. 1986 m., pastebėjo, kad sklype Labatmedžio k., Švėkšnos sen., išpjauti medžiai. Nuostolis 1000 eurų. Sausio 29 d.  Žemaitkiemio k. neblaivus (1,57 prom.) vyras, gim. 1999 m., vairavo automobilį „VW Passat“. Sausio 28 d. naktį Lietuvininkų gatvėje, Šilutėje,  nenustatyti asmenys užpuolė neblaivius vyrus (gim. 1981 m. ir gim. 1990 m.) ir vieną iš jų sužalojo. Sausio

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Taip pat skaitykite