FAG guoliai. Kam jie naudojami?

Kam yra naudojami guoliai?

Vienas iš smagiausių guolių panaudojimo pavyzdžių yra visai neseniai išpopuliarėjęs madingas žaislas – spineris. Taip, šis nedidelis ir nekaltas žaisliukas yra pagamintas guolių pagrindu. Per vidurį jame įmontuotas guolis, dėl kurio spineris sukasi rankose taip ilgai.

Guolio tikslas – kaip įmanoma ilgiau išlaikyti sukamąjį judesį. Kitas tikslas – perduoti sukamąjį judesį į ratą arba smagratį, kad mechanizmas galėtų judėti. Štai čia atsiveria tikrosios guolių panaudojimo galimybės. Guoliai yra naudojami staklėse ir pramonės mechanizmuose, žemės ūkio technikoje, sodo technikoje, automobiliuose, treniruokliuose, dviračiuose, vaikiškuose vežimėliuose ir net žaisluose. Svarbu, kad guoliai būtų kokybiški. Kaip tik tokie ir yra FAG guoliai. Kuo gi jie tokie išskirtiniai?

FAG guoliai yra išskirtiniai dėl kelių priežasčių:

  • Kilmė ir patirtis. FAG (Fischers Aktien-Gesellschaft) yra vienas iš seniausių ir geriausiai žinomų guolių gamintojų pasaulyje, įkurtas Vokietijoje 1883 metais. Per daugiau nei šimtą metų veiklos, FAG sukaupė itin daug patirties ir žinių guolių pramonėje.
  • Aukšta kokybė. Vokiški FAG guoliai garsėja aukšta kokybe, naudojant pažangias gamybos technologijas ir kokybės kontrolės sistemas. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir yra atsparūs korozijai, dėvėjimuisi bei aukštiems temperatūros pokyčiams.
  • FAG motininė kompanija Schaeffler nuolat investuoja į mokslinius tyrimus ir technologijų plėtrą, siekdama pagerinti guolių veikimą ir ilgaamžiškumą. Jų inovacijos apima naujus guolių dizainus, medžiagų tobulinimus, taip pat sutepimo ir aptarnavimo sprendimus.
  • Platus asortimentas. FAG siūlo platų guolių asortimentą, pritaikytą įvairiems mechanizmams ir pramonės šakoms. Be to jie gamina skirtingų formų guolius. Tai rutuliniai, kūginiai, cilindriniai, įstrižiniai, skersiniai guoliai ir daugelis kitų tipų.
  • Paslaugos ir aptarnavimas. FAG teikia klientams profesionalias paslaugas ir techninę paramą, siekdami padėti jiems pasirinkti tinkamus guolius, optimizuoti jų montavimą bei ilgaamžiškumą. Be to, jie siūlo specializuotas mokymo programas, skirtas klientų inžinieriams ir technikams.

Įsigydami GAF guolius tikrai neprašausite pro šalį. Tai tikrai pasaulyje gerai žinomas prekės ženklas šalia SKF ir NSK.

FAG guoliai parduodami ir internetu. Taip tikrai patogiau, nes dauguma žemės ūkio technikos ir pramonės mechanizmų, kuriems tie guoliai yra reikalingi yra ne didžiuosiuose miestuose, o atokesnėse vietovėse. Internetu užsakytus guolius kurjeris gali pristatyti per 2-3 darbo dienas ar net dar greičiau. Taip sutaupoma galybė laiko ir sąnaudų.

Guolius rekomenduojama išsirinkti gerai pasidomėjus, ar jie bus tinkami remontuojamiems mechanizmams, įvertinus jų dydžius ir kitas technines savybes.

pr2023/75

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?

Ligonių kasos gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebereikia. Naujovės taupys medikų ir pacientų laiką Šių metų vasarį buvo pakeista siuntimų išdavimo tvarka, kuri mažins administracinę naštą šeimos gydytojams ir užtikrins sveikatos priežiūros paslaugų tęstinumą pacientams. Joje numatyta, kad  teisės aktuose nurodytais atvejais siuntimus konsultuotis pas gydytojus specialistus gali išduoti ir bendrosios praktikos slaugytojas, išplėstinės praktikos slaugytojas arba akušeris. Be to, siuntimus

Policija: įvykiai Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Gegužės 22 d. naktį buitinio konflikto metu Vilkų kampo k., Švėkšnos sen., vyras, gim. 1999 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1999 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Gegužės 22 d. vėlų vakarą Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, moteris, gim. 1978 m., (tikrintis blaivumą atsisakė) sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,91 prom.) vyrui, gim. 1974 m. Moteris sulaikyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Gegužės 22 d. prieš pusiaunaktį Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, policijos pareigūnams sodinant į

Moksleiviai laukia vasaros darbų

Šiltasis sezonas kasmet pažeria netikėtumų – šįkart sulaukta didelio mokinių susidomėjimo darbu vasarą. Užimtumo tarnybos paskelbtoje apklausoje net 1433 moksleiviai užpildė anketas dėl vasaros darbo. Tai – dvigubai daugiau nei pernai, kai anketas pateikė 703 jaunuoliai. Moksleiviai dažniausiai norėtų dirbti padavėjais, barista, auklėmis, kambarių tvarkytojais, pardavėjais, maisto gamintojais. Kai kas pageidavo darbo su senjorais, sporto klube, muziejuje, policijoje, Seime, bibliotekoje ar kazino. Besimokantį jaunimą labiau domina aptarnavimo, maitinimo ir kitos paslaugos. Mažiau aktualūs statybos ir ūkio sektoriaus darbai. Labiausiai pageidauja

Keturiems – 37 tūkstančiai eurų

Pinigų dalybos tęsiasi: šįkart Šilutės rajono savivaldybės taryba svarstys, ar 37 tūkt. Eurų mokesčių mokėtojų pinigų paskirsčius keturiems nevyriausybinio sektoriaus organizuojamiems renginiams. Visi šie strateginiai renginiai yra žinomi, kurie kultūrine prasme svarbesni, irgi suprantama. Ir nebe pirmą kartą kyla abejonių dėl perdėto dosnumo… VšĮ „Kintai Arts“, Kintų muzikos festivalis – 5000 eurų; Asociacija „Pamario vakarai“, Rusnės festivalis – 10 000 eurų; Visuomeninė organizacija „Forumas“ – Tarptautinis žuvienės virimo čempionatas – 18 000 eurų; Vilkyčių bendruomenės centras „Viltis“, renginys „Vilko pėdomis“

Taip pat skaitykite