FAG guoliai. Kam jie naudojami?

Kam yra naudojami guoliai?

Vienas iš smagiausių guolių panaudojimo pavyzdžių yra visai neseniai išpopuliarėjęs madingas žaislas – spineris. Taip, šis nedidelis ir nekaltas žaisliukas yra pagamintas guolių pagrindu. Per vidurį jame įmontuotas guolis, dėl kurio spineris sukasi rankose taip ilgai.

Guolio tikslas – kaip įmanoma ilgiau išlaikyti sukamąjį judesį. Kitas tikslas – perduoti sukamąjį judesį į ratą arba smagratį, kad mechanizmas galėtų judėti. Štai čia atsiveria tikrosios guolių panaudojimo galimybės. Guoliai yra naudojami staklėse ir pramonės mechanizmuose, žemės ūkio technikoje, sodo technikoje, automobiliuose, treniruokliuose, dviračiuose, vaikiškuose vežimėliuose ir net žaisluose. Svarbu, kad guoliai būtų kokybiški. Kaip tik tokie ir yra FAG guoliai. Kuo gi jie tokie išskirtiniai?

FAG guoliai yra išskirtiniai dėl kelių priežasčių:

  • Kilmė ir patirtis. FAG (Fischers Aktien-Gesellschaft) yra vienas iš seniausių ir geriausiai žinomų guolių gamintojų pasaulyje, įkurtas Vokietijoje 1883 metais. Per daugiau nei šimtą metų veiklos, FAG sukaupė itin daug patirties ir žinių guolių pramonėje.
  • Aukšta kokybė. Vokiški FAG guoliai garsėja aukšta kokybe, naudojant pažangias gamybos technologijas ir kokybės kontrolės sistemas. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir yra atsparūs korozijai, dėvėjimuisi bei aukštiems temperatūros pokyčiams.
  • FAG motininė kompanija Schaeffler nuolat investuoja į mokslinius tyrimus ir technologijų plėtrą, siekdama pagerinti guolių veikimą ir ilgaamžiškumą. Jų inovacijos apima naujus guolių dizainus, medžiagų tobulinimus, taip pat sutepimo ir aptarnavimo sprendimus.
  • Platus asortimentas. FAG siūlo platų guolių asortimentą, pritaikytą įvairiems mechanizmams ir pramonės šakoms. Be to jie gamina skirtingų formų guolius. Tai rutuliniai, kūginiai, cilindriniai, įstrižiniai, skersiniai guoliai ir daugelis kitų tipų.
  • Paslaugos ir aptarnavimas. FAG teikia klientams profesionalias paslaugas ir techninę paramą, siekdami padėti jiems pasirinkti tinkamus guolius, optimizuoti jų montavimą bei ilgaamžiškumą. Be to, jie siūlo specializuotas mokymo programas, skirtas klientų inžinieriams ir technikams.

Įsigydami GAF guolius tikrai neprašausite pro šalį. Tai tikrai pasaulyje gerai žinomas prekės ženklas šalia SKF ir NSK.

FAG guoliai parduodami ir internetu. Taip tikrai patogiau, nes dauguma žemės ūkio technikos ir pramonės mechanizmų, kuriems tie guoliai yra reikalingi yra ne didžiuosiuose miestuose, o atokesnėse vietovėse. Internetu užsakytus guolius kurjeris gali pristatyti per 2-3 darbo dienas ar net dar greičiau. Taip sutaupoma galybė laiko ir sąnaudų.

Guolius rekomenduojama išsirinkti gerai pasidomėjus, ar jie bus tinkami remontuojamiems mechanizmams, įvertinus jų dydžius ir kitas technines savybes.

pr2023/75

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nepasiturintiems šalies gyventojams – maisto produktai ir higienos priemonės

Birželio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau trečioji parama maisto produktais. Paramą gaus kiek daugiau nei 205 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyventojams šiemet dar bus dalijama ir rugpjūčio, spalio bei gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktais gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis. „Maisto dalijimas yra viena iš valstybės teikiamos paramos formų, kuri padeda nepasiturintiems ar sunkumų patiriantiems žmonėms. Valstybės teikiama parama visada pasiekia tuos, kam pagalbos reikia labiausiai“, – sako socialinės apsaugos

Kuo svarbūs mineraliniai papildai galvijams?

Mineralinės medžiagos karvių organizme užtikrina fiziologines reakcijas ir apykaitos procesus. Šios medžiagos  dalyvauja įvairiose biocheminėse reakcijose, įeina į kai kurių fermentų sudėtį. Jos įtakoja gyvulių produktyvumą, augimo intensyvumą bei reprodukcines funkcijas. Pagrindinis mikroelementų šaltinis atrajotojams – augalinės kilmės pašarai Mikroelementų kiekį pašaruose ir gyvulio organizme lemia daug veiksnių: dirvožemis, aplinkos sąlygos, pašarų ruošimo ir konservavimo būdas, antagonistiniai mineraliniai elementai, skirtingų pašarų santykis racione. Cheminiai elementai, būtini organizmui egzistuoti, vadinami biogeniniais elementais. Atsižvelgiant į keletą kriterijų, jie skirstomi į makro- ir

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Taip pat skaitykite