Efektyvios namų šildymo sistemos norintiems sutaupyti

Susitvarkius namus ir jų aplinką svarbu pasirūpinti ir jaukia namų šiluma. Tai itin svarbu artinantis šaltajam metų laikui. Geriausia yra rinktis specialius šildymo įrenginius, kurie leis tapti nepriklausomu nuo centrinio šildymo ir sumažinti šildymo išlaidas. Namų šildymo sistemos – puikiai tiks šiuolaikiškiems, moderniems namams. Tai ne vien židiniai ir krosnelės, bet dar daugiau puikių alternatyvų. 

Skaitykite šį straipsnį toliau ir sužinosite, kokios tos šildymo alternatyvos bei ką geriausia rinktis.

Šildymo sprendimai jūsų namams

Prekyboje yra labai daug pačių įvairiausių pasiūlymų ir idėjų patalpoms šildyti, tad išsirinkti gerai nežinant savo poreikių gali būti nelengva. Tokiu atveju, visuomet padės profesionalūs „Namams24“ specialistai, turintys daug patirties ir galintys patarti individualiais pasirinkimo klausimais. 

Šildymo įrenginiai pasižymi skirtingu galingumu ir privalumais, kaip ir generuojamos šilumos kiekiu bei panaudojimo galimybėmis, labai skiriasi ir jų kainos. Galimi ir pigesni, ir brangesni variantai. Nelygu kokie jūsų poreikiai, tad sau tinkamų idėjų pasisems ir reikiamą įrenginį galės išsirinkti kone kiekvienas vartotojas.

Susipažinkime iš arčiau, kokie gali būti šildymo įrenginiai ir ką dažniausiai rasite tiekėjų prekių lentynose:

  • katilai (dujiniai, granuliniai, kieto kuro, elektriniai ir kt.);
  • šilumos siurbliai (oras-oras, oras-vanduo, geoterminiai);
  • rekuperatoriai (mini rekuperatoriai, lanksčių ortakių sistemos);
  • vandens šildytuvai (elektriniai, dujiniams katilams, kieto kuro katilams ir kt.);
  • oro kondicionieriai (sieniniai, konsoliniai, ortakiniai, mobilūs ir kt.);
  • krosnelės (malkinės, granulinės);
  • židiniai (dujiniai, malkiniai, biožidiniai, lauko židiniai);
  • ir kt.

Praktiškiausios šildymo sistemos

Kokį šildymo įrenginį rinktis, priklauso tik nuo jūsų poreikių. Visi iš jų yra be galo praktiški ir leidžia sutaupyti šildymo išlaidų. Kokį įrenginį išsirinkti, dažnu atveju priklauso nuo įrengimo namuose galimybių, kaip ir nuo patalpų dydžio bei tipo, kitų aplinkybių. Renkantis ne mažiau svarbu įvertinti ir tai, kiek lėšų galite investuoti į šildymo įrenginius. Turėkite galvoje, jog šildymo išlaidos atsipirks ne iš karto, o per kelerius metus. Vieni įrenginiai atsiperka kiek greičiau, kiti ilgiau.

Jaukūs ir šilti namai

Norintiems sukurti jaukius ir gražius namus idealiai tiks židiniai ar nedidelės krosnelės, šalia kurių gera ir jauku būti. Apie gražų namų židinį svajoja, ko gero, kiekvienas. Tai ne tik stilingas variantas, atveriantis plačias dizaino kūrimo galimybes, bet ir praktiškas sprendimas, pasižymintis aukšto lygio efektyvumu.

Įsigykite reikiamą šildymo įrangą su profesionalų pagalba! Pristatomos geros šildymo įrenginių kainos ir labai platus asortimentas.

pr2022/131

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite