Dulkių siurbliai robotai. Kaip technologijos padeda palengvinti namų ruošą? 

dulkių siurbliai robotai Namų ruoša ne vienam yra sunkiai įkandama užduotis. Namų tvarkymas užima daug laiko ir jėgų, tad retas, grįžęs po ilgos dienos, svajoja apie šluotą ir šluostę. Tačiau namų apyvokos technologijoms tobulėjant, galime džiaugtis, jog namų ruoša pereina ant robotizuotų pečių.

Dulkių siurblys robotas – tai nepamainomas pagalbininkas namų ruošoje. Vos kelių mygtukų paspaudimu, prietaisas susiurbia nešvarumus ir išvalo net sunkiai pasiekiamas grindų vietas.

Dar prieš kelis metus dulkių siurbliai robotai buvo mažai kam pažįstami ir vos keliuose namuose randami prietaisai. Tačiau dabar vis daugiau namų ūkių renkasi sutaupyti laiko ir automatizuoti namų ruošos darbus.

„Telia“ internetinėje parduotuvėje siūlomi dulkių siurbliai robotai už prieinamą kainą gali tapti jūsų namų ūkio dalimi.

Šiame straipsnyje aptarsime kaip veikia robotai siurbliai, jų ypatybes bei kaip išsirinkti jums tinkamiausią.

 

Kaip veikia dulkių siurbliai robotai?

Išmaniojo prietaiso veikimas ir funkcijos priklauso nuo modelio. Paprastesni siurbliai dažniausiai juda reaguodami į kliūtis (sienas, duris, kilimus). Sensorių pagalba pajutęs kliūtį, robotas pakeičia kryptį, kol pasiekia kitą kliūtį ar užbaigia darbą.

Labiau pažengę modeliai yra valdomi mobiliosios aplikacijos pagalba. Programėlėje galite sekti roboto darbą, nustatyti namų žemėlapį, pridėti vietas, kuriose valyti nereikia arba reikia intensyvesnio valymo. Vienas iš rinkoje sparčiai populiarėjančių prietaisų yra „Xiaomi Mi Vacuum Robot Mop“ dulkių siurblys robotas. Jis turi tris valymo režimus: standartinis, maksimalus, tylus. Prietaisą galite valdyti programėlės pagalba, jis pasirūpina tiek sausu, tiek drėgnu valymu.

Išmanesni dulkių siurbliai robotai, pvz., „Roborock S7“ automatiškai sukuria kambario, biuro ar buto žemėlapį ir valo pagal jį. Itin jautrūs sensoriai gali atpažinti skirtingą grindų dangą, kilimus ir taip reguliuoti šluostės aukštį. Tad vieno valymo metu robotas ne tik išplauna grindis, bet ir išsiurbia kilimus.

Išmanieji dulkių siurbliai turi ilgai veikiančią bateriją, todėl vos vieno įkrovimo užteks išvalyti visus namus. Baterijai išsikrovus, prietaisas pats grįžta į įkrovimo stotelę, tad jums nereikia jo ieškoti ir rūpintis įkrovimu.

 

Kaip išsirinkti dulkių siurblį robotą?

Šiuo metu rinkoje gausu įvairių robotų siurblių pasiūlymų. Jūsų pasirinkimas priklauso nuo turimo biudžeto ir valymo poreikių. Paprastesni, pigesni siurbliai dažniausiai atlieka pagrindines funkcijas, kaip dulkių ir nešvarumų siurbimas. Tokio tipo prietaisai tinka auginantiems gyvūnus ar turintiems vaikų, bet neturintiems laiko kasdien šluoti ar siurbti grindų.

Brangesni ir išmanesni modeliai ne tik siurbia, bet ir valo. Tad jums nereikia daryti nieko, tik paspausti kelis mygtukus ir nustatyti siurblio maršrutą mobiliojoje programėlėje. Patys moderniausi modeliai valo skirtingų tipų paviršius (medį, plyteles, kilimus), tad taip sutaupysite dar daugiau laiko ir išvengsite didelės dalies namų ruošos.

 

Dulkių siurblio roboto priežiūra

Perkant prietaisą, kuris turėtų sumažinti namų ruošos krūvį, nesinori iššvaistyti dar daugiau laiko siurblio priežiūrai. Dauguma modelių specialių šepetėlių pagalba surenka nešvarumus, dulkes ir kitas kietąsias daleles į dulkių maišelį. Šlapio valymo funkciją turintys robotai purvą kaupia vandens bakelyje. Tad po kiekvieno valymo, rekomenduojama išvalyti dulkių siurblyje esančius nešvarumus.

Tačiau jei valote mažą plotą, kaskart siurblio valyti nebūtina. Nors prietaisas pasirūpina švara jūsų namuose, rekomenduojama retkarčiais ne tik išpurtyti dulkes ir išpilti purviną vandenį, bet ir išvalyti patį robotą. Norėdami užtikrinti optimalų įrenginio veikimą, pakeiskite filtrus, nuvalykite purvą, susikaupusį ant roboto ratų, paviršiaus ir sensorių.

Išmanieji dulkių siurbliai –  tai kiekvieno namų ūkio pagalbininkai.

 

„Telia“ siūlo platų dulkių siurblių robotų asortimentą internetinėje parduotuvėje.

 

Dulkių siurblys robotas – išmaniai jūsų namų priežiūrai. Apsilankykite!

pr2021/127

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

D. Trumpo nuotrauka papuošė Baltųjų rūmų Kalėdų eglutę

Vašingtonas, lapkričio 30 d. (AFP-ELTA). Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas „sugrįžo“ į Baltuosius rūmus – respublikono nuotrauka papuošė jo įpėdinio Joe Bideno Kalėdų eglutę. Įrėminta D. Trumpo ir jo žmonos Melanijos nuotrauka yra pirmadienį pristatytų Baltųjų rūmų kalėdinių dekoracijų dalis. Ant eglutės valstybinių banketų salėje kabo ir kitų buvusių JAV prezidentų – Jimmy‘io Carterio ir Baracko Obamos – ir jų žmonų nuotraukos. Kad ant eglutės atsirado vietos ir M. ir D. Trumpų poros fotografijai, gali būti traktuojama kaip kalėdinis pasiūlymas

Ar literatūros klasika dar vis įdomi šiuolaikiniam žmogui?

Kasdien pasaulyje išleidžiama šimtai knygų. Knygynuose naujienos keičiasi taip pat gana dažnai. Tokie dideli leidybos mastai natūraliai pasmerkia daug knygų nueiti užmarštin. Visgi yra kūrinių, kurie sėkmingai atlaiko laiko išbandymą jau kelis šimtmečius ir drąsiai gali būti vadinami literatūros klasika.   Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad šiuolaikiniam, nuolat skubančiam ir fragmentiškai mąstančiam žmogui klasikiniai kūriniai nebėra aktualūs, tačiau pasaulinės klasikos vardą kai kurios knygos įgijo  ne veltui. Jos pasižymi universalumu, nepavaldžiu laikui ir epochoms. Nors mūsų buitis, aplinka ir

Užstrigo žiedas ant piršto. Ką daryti?

Žiedas ant piršto užstrigti gali dėl įvairių priežasčių: itin ilgo papuošalo nešiojimo, netinkamo žiedo dydžio, traumos, šilto oro, skysčių susilaikymo ar net sąnarių artrito. Užstrigęs žiedas ne tik erzina, bet gali būti ir pavojingas sveikatai. Dalinamės patarimais, kaip elgtis tokioje situacijoje.  Kaip sumažinti patinimą? Patinimą sumažinti galima naudojant RICE (angl. rest, ice, compression, elevation) metodą. Jį sudaro poilsis, ledas, spaudimas ir pakėlimas. Tai įprastas pirmosios pagalbos, teikiamos patempimų ir išnirimų atvejais, etapas. RICE metodas puikiai pritaikomas ir užstrigusiems žiedams: Pirštą

„Knygų starto“ lauknešėliai – visiems Lietuvos naujagimiams

Nuo vakar, lapkričio 29 d., kiekvienas Lietuvos naujagimis gauna knygų lauknešėlį, kuris padės žengti pirmuosius skaitymo patirties žingsnius. Tarptautine patirtimi paremtas ankstyvojo skaitymo projektas „Knygų startas“, praėjusiais metais išbandytas Vilniaus apskrityje, tampa nacionaliniu ir yra pirmas ir vienintelis tokio masto ankstyvojo skaitymo skatinimo projektas Lietuvoje.  Lietuvos ligoninių gimdymo skyriuose gimdyvėms dalijamą knygų  lauknešėlį sudaro Indrės Zalieckienės knygelė „Kapt kapt kapt“, atitinkanti 0–3 metų vaikų galimybes ir poreikius, Nacionalinės bibliotekos skaitymo specialistų parengti patarimai tėvams, kaip skaityti su vaiku, spalvingi skirtukai

Taip pat skaitykite