Dulkių siurbliai robotai. Kaip technologijos padeda palengvinti namų ruošą? 

dulkių siurbliai robotai Namų ruoša ne vienam yra sunkiai įkandama užduotis. Namų tvarkymas užima daug laiko ir jėgų, tad retas, grįžęs po ilgos dienos, svajoja apie šluotą ir šluostę. Tačiau namų apyvokos technologijoms tobulėjant, galime džiaugtis, jog namų ruoša pereina ant robotizuotų pečių.

Dulkių siurblys robotas – tai nepamainomas pagalbininkas namų ruošoje. Vos kelių mygtukų paspaudimu, prietaisas susiurbia nešvarumus ir išvalo net sunkiai pasiekiamas grindų vietas.

Dar prieš kelis metus dulkių siurbliai robotai buvo mažai kam pažįstami ir vos keliuose namuose randami prietaisai. Tačiau dabar vis daugiau namų ūkių renkasi sutaupyti laiko ir automatizuoti namų ruošos darbus.

„Telia“ internetinėje parduotuvėje siūlomi dulkių siurbliai robotai už prieinamą kainą gali tapti jūsų namų ūkio dalimi.

Šiame straipsnyje aptarsime kaip veikia robotai siurbliai, jų ypatybes bei kaip išsirinkti jums tinkamiausią.

 

Kaip veikia dulkių siurbliai robotai?

Išmaniojo prietaiso veikimas ir funkcijos priklauso nuo modelio. Paprastesni siurbliai dažniausiai juda reaguodami į kliūtis (sienas, duris, kilimus). Sensorių pagalba pajutęs kliūtį, robotas pakeičia kryptį, kol pasiekia kitą kliūtį ar užbaigia darbą.

Labiau pažengę modeliai yra valdomi mobiliosios aplikacijos pagalba. Programėlėje galite sekti roboto darbą, nustatyti namų žemėlapį, pridėti vietas, kuriose valyti nereikia arba reikia intensyvesnio valymo. Vienas iš rinkoje sparčiai populiarėjančių prietaisų yra „Xiaomi Mi Vacuum Robot Mop“ dulkių siurblys robotas. Jis turi tris valymo režimus: standartinis, maksimalus, tylus. Prietaisą galite valdyti programėlės pagalba, jis pasirūpina tiek sausu, tiek drėgnu valymu.

Išmanesni dulkių siurbliai robotai, pvz., „Roborock S7“ automatiškai sukuria kambario, biuro ar buto žemėlapį ir valo pagal jį. Itin jautrūs sensoriai gali atpažinti skirtingą grindų dangą, kilimus ir taip reguliuoti šluostės aukštį. Tad vieno valymo metu robotas ne tik išplauna grindis, bet ir išsiurbia kilimus.

Išmanieji dulkių siurbliai turi ilgai veikiančią bateriją, todėl vos vieno įkrovimo užteks išvalyti visus namus. Baterijai išsikrovus, prietaisas pats grįžta į įkrovimo stotelę, tad jums nereikia jo ieškoti ir rūpintis įkrovimu.

 

Kaip išsirinkti dulkių siurblį robotą?

Šiuo metu rinkoje gausu įvairių robotų siurblių pasiūlymų. Jūsų pasirinkimas priklauso nuo turimo biudžeto ir valymo poreikių. Paprastesni, pigesni siurbliai dažniausiai atlieka pagrindines funkcijas, kaip dulkių ir nešvarumų siurbimas. Tokio tipo prietaisai tinka auginantiems gyvūnus ar turintiems vaikų, bet neturintiems laiko kasdien šluoti ar siurbti grindų.

Brangesni ir išmanesni modeliai ne tik siurbia, bet ir valo. Tad jums nereikia daryti nieko, tik paspausti kelis mygtukus ir nustatyti siurblio maršrutą mobiliojoje programėlėje. Patys moderniausi modeliai valo skirtingų tipų paviršius (medį, plyteles, kilimus), tad taip sutaupysite dar daugiau laiko ir išvengsite didelės dalies namų ruošos.

 

Dulkių siurblio roboto priežiūra

Perkant prietaisą, kuris turėtų sumažinti namų ruošos krūvį, nesinori iššvaistyti dar daugiau laiko siurblio priežiūrai. Dauguma modelių specialių šepetėlių pagalba surenka nešvarumus, dulkes ir kitas kietąsias daleles į dulkių maišelį. Šlapio valymo funkciją turintys robotai purvą kaupia vandens bakelyje. Tad po kiekvieno valymo, rekomenduojama išvalyti dulkių siurblyje esančius nešvarumus.

Tačiau jei valote mažą plotą, kaskart siurblio valyti nebūtina. Nors prietaisas pasirūpina švara jūsų namuose, rekomenduojama retkarčiais ne tik išpurtyti dulkes ir išpilti purviną vandenį, bet ir išvalyti patį robotą. Norėdami užtikrinti optimalų įrenginio veikimą, pakeiskite filtrus, nuvalykite purvą, susikaupusį ant roboto ratų, paviršiaus ir sensorių.

Išmanieji dulkių siurbliai –  tai kiekvieno namų ūkio pagalbininkai.

 

„Telia“ siūlo platų dulkių siurblių robotų asortimentą internetinėje parduotuvėje.

 

Dulkių siurblys robotas – išmaniai jūsų namų priežiūrai. Apsilankykite!

pr2021/127

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Joninių simbolis – papartis: ieškosime jo žiedo…

Jonìnės (šalutinis kirčiavimo normos variantas – Jõninės) – krikščioniška šventė, Jono Krikštytojo gimimo diena, švenčiama birželio 24 d. Joninių šventimas glaudžiai susijęs su vasaros saulėgrįža, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Daugelyje šalių ši šventė ir tam tikros jos tradicijos siejasi su ikikrikščioniškomis vasaros saulėgrįžos šventėmis. Dėl to daugelyje šalių švenčiama šv. Jono išvakarėse, naktį iš 23 į 24 d. Lietuvoje tai Rasos arba Kupolės, Latvijoje – Lyguo. 2003 m. Rasos ir Joninių diena Lietuvoje paskelbta nedarbo

Ar šiemet lis per Jonines?   

Antradienį lijo beveiki visoje Lietuvoje, buvo vėsu. Jau suabejota, ar sinoptikų prognozės, jog ilgasis Joninių savaitgalis bus šiltas, yra tiesa. Tačiau sinoptikai ragina atostogauti, nes artėja karščiai ir gražios vasaros dienos. Tokios Joninės kaip bus šiemet Lietuvoje retai pasitaiko Liaudies išmintis byloja, kad per Jonines visada lyja. Ar tikrai šis faktas teisingas galima patikrinti naudojant lietingų dienų pasikartojimą 1991-2020 m. laikotarpiu, teigia Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos specialistai. Pasak jų, peržiūrėjus duomenis matyti, kad vidutiniškai Lietuvoje birželio 23 ir 24 dienomis dažniau

Birželio 23-ioji – ne tik Valstybės tarnautojo diena              

2002 m. gruodžio 20 d. Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja birželio 23 dieną paskelbė Valstybės tarnautojo diena. Šią dieną siekiama paminėti valstybės tarnybos privalumus ir svarbą visuomenei, apdovanojant viešojo sektoriaus organizacijas už indėlį stiprinant valstybės tarnybos vaidmenį, prestižą ir matomumą. Taip norima pabrėžti valstybės tarnybos vaidmenį šalies plėtros procese, pripažinti valstybės tarnautojų darbą bei paskatinti jaunus žmones siekti karjeros viešajame sektoriuje.   Birželio 23-ioji – ir Birželio sukilimo diena, Tarptautinė olimpinė diena, Tarptautinė našlių diena. 1941 m. birželio 22–28 d. įvyko

Dažniausi klausimai apie miško pirkimo paslaugas

Turite mišką, kuris Jums neneša jokios naudos ir tuo pačiu neturite laiko, kurį galite skirti jo priežiūrai? Tokiu atveju siūlome pasinaudoti miško pardavimo paslaugomis, kurios leis Jums uždirbti daug. Miško pirkimas turėtų būti paliekamas tų rankose, kurie supirkimą atlieka kasdien. Kadangi jie dažniausiai pasiūlo didesnes sumas nei fiziniai asmenys, o natūralu, kad to daugelis ir siekia. Galiausiai, jie su tuo susiduria kasdien, tad ir dirba greičiau nei profesionaliau. Svarbiausia kuo daugiau žinoti apie supirkimą. Tai ramina dėl gaunamų paslaugų. Kiek

Taip pat skaitykite