Dulkių siurbliai robotai. Kaip technologijos padeda palengvinti namų ruošą? 

dulkių siurbliai robotai Namų ruoša ne vienam yra sunkiai įkandama užduotis. Namų tvarkymas užima daug laiko ir jėgų, tad retas, grįžęs po ilgos dienos, svajoja apie šluotą ir šluostę. Tačiau namų apyvokos technologijoms tobulėjant, galime džiaugtis, jog namų ruoša pereina ant robotizuotų pečių.

Dulkių siurblys robotas – tai nepamainomas pagalbininkas namų ruošoje. Vos kelių mygtukų paspaudimu, prietaisas susiurbia nešvarumus ir išvalo net sunkiai pasiekiamas grindų vietas.

Dar prieš kelis metus dulkių siurbliai robotai buvo mažai kam pažįstami ir vos keliuose namuose randami prietaisai. Tačiau dabar vis daugiau namų ūkių renkasi sutaupyti laiko ir automatizuoti namų ruošos darbus.

„Telia“ internetinėje parduotuvėje siūlomi dulkių siurbliai robotai už prieinamą kainą gali tapti jūsų namų ūkio dalimi.

Šiame straipsnyje aptarsime kaip veikia robotai siurbliai, jų ypatybes bei kaip išsirinkti jums tinkamiausią.

 

Kaip veikia dulkių siurbliai robotai?

Išmaniojo prietaiso veikimas ir funkcijos priklauso nuo modelio. Paprastesni siurbliai dažniausiai juda reaguodami į kliūtis (sienas, duris, kilimus). Sensorių pagalba pajutęs kliūtį, robotas pakeičia kryptį, kol pasiekia kitą kliūtį ar užbaigia darbą.

Labiau pažengę modeliai yra valdomi mobiliosios aplikacijos pagalba. Programėlėje galite sekti roboto darbą, nustatyti namų žemėlapį, pridėti vietas, kuriose valyti nereikia arba reikia intensyvesnio valymo. Vienas iš rinkoje sparčiai populiarėjančių prietaisų yra „Xiaomi Mi Vacuum Robot Mop“ dulkių siurblys robotas. Jis turi tris valymo režimus: standartinis, maksimalus, tylus. Prietaisą galite valdyti programėlės pagalba, jis pasirūpina tiek sausu, tiek drėgnu valymu.

Išmanesni dulkių siurbliai robotai, pvz., „Roborock S7“ automatiškai sukuria kambario, biuro ar buto žemėlapį ir valo pagal jį. Itin jautrūs sensoriai gali atpažinti skirtingą grindų dangą, kilimus ir taip reguliuoti šluostės aukštį. Tad vieno valymo metu robotas ne tik išplauna grindis, bet ir išsiurbia kilimus.

Išmanieji dulkių siurbliai turi ilgai veikiančią bateriją, todėl vos vieno įkrovimo užteks išvalyti visus namus. Baterijai išsikrovus, prietaisas pats grįžta į įkrovimo stotelę, tad jums nereikia jo ieškoti ir rūpintis įkrovimu.

 

Kaip išsirinkti dulkių siurblį robotą?

Šiuo metu rinkoje gausu įvairių robotų siurblių pasiūlymų. Jūsų pasirinkimas priklauso nuo turimo biudžeto ir valymo poreikių. Paprastesni, pigesni siurbliai dažniausiai atlieka pagrindines funkcijas, kaip dulkių ir nešvarumų siurbimas. Tokio tipo prietaisai tinka auginantiems gyvūnus ar turintiems vaikų, bet neturintiems laiko kasdien šluoti ar siurbti grindų.

Brangesni ir išmanesni modeliai ne tik siurbia, bet ir valo. Tad jums nereikia daryti nieko, tik paspausti kelis mygtukus ir nustatyti siurblio maršrutą mobiliojoje programėlėje. Patys moderniausi modeliai valo skirtingų tipų paviršius (medį, plyteles, kilimus), tad taip sutaupysite dar daugiau laiko ir išvengsite didelės dalies namų ruošos.

 

Dulkių siurblio roboto priežiūra

Perkant prietaisą, kuris turėtų sumažinti namų ruošos krūvį, nesinori iššvaistyti dar daugiau laiko siurblio priežiūrai. Dauguma modelių specialių šepetėlių pagalba surenka nešvarumus, dulkes ir kitas kietąsias daleles į dulkių maišelį. Šlapio valymo funkciją turintys robotai purvą kaupia vandens bakelyje. Tad po kiekvieno valymo, rekomenduojama išvalyti dulkių siurblyje esančius nešvarumus.

Tačiau jei valote mažą plotą, kaskart siurblio valyti nebūtina. Nors prietaisas pasirūpina švara jūsų namuose, rekomenduojama retkarčiais ne tik išpurtyti dulkes ir išpilti purviną vandenį, bet ir išvalyti patį robotą. Norėdami užtikrinti optimalų įrenginio veikimą, pakeiskite filtrus, nuvalykite purvą, susikaupusį ant roboto ratų, paviršiaus ir sensorių.

Išmanieji dulkių siurbliai –  tai kiekvieno namų ūkio pagalbininkai.

 

„Telia“ siūlo platų dulkių siurblių robotų asortimentą internetinėje parduotuvėje.

 

Dulkių siurblys robotas – išmaniai jūsų namų priežiūrai. Apsilankykite!

pr2021/127

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

4 priežastys, kodėl juntamas skausmas žandikaulio srityje

Skausmas dažniausiai yra vienas pirmųjų simptomų, įspėjančių apie sveikatos sutrikimą. Kiekvieną dieną kalbame, kramtome, kandame, žiovaujame, todėl žandikaulio sąnariams tenka didelis krūvis. Priežasčių, kodėl atsirado skausmas būtent šioje srityje – gali būti daug. Šiame straipsnyje aptarsime 4 pagrindines skausmo atsiradimo priežastis.   1. Lėtinis griežimas dantimis Žandikaulio sąnariai gali sutrikti dėl bruksizmo, kitaip vadinamo dantų griežimu. Griežiant viršutinis ir apatinis žandikauliai stipriai sukandami ir dantys trinami vienas į kitą. Dažnai trinami dantų paviršiai gali sukelti ne tik dantų traumas, bet

Trys biuro popieriaus rūšys, ypač reikalingos verslui

Ar teko girdėti pasakymą, kad darbus reikia pradėti nuo balto popieriaus lapo? O ar žinote, kad liaudies dainose dažnai popieriumi buvo vadinami pinigai? Senolių išmintis dažniausiai nemeluoja. Todėl nenuostabu, kad net šiais laikais verslininkams vis dar verta investuoti į aukštos kokybės popierių. Juk jis naudingas daugeliu atvejų, pavyzdžiui, planuojant laiką susitikimams ar užsirašant naudingą informaciją. Reikėtų nepamiršti ir to, kad sėkmingam verslui reikia įvairiausių rūšių popieriaus. Todėl mūsų tikslas – trumpai pristatyti tris biure dažniausiai naudojamas popieriaus rūšis. 1. Kopijavimo

Kada sutrenktą kūno vietą šildyti, kada šaldyti, o kada kreiptis į mediką?

Sinoptikai prognozuoja lijundrą, plikledį. Tad pasivaikščiojimas žiemą gali baigtis netikėtu nugriuvimu paslydus ir vėliau jį lydinčiais skausmais. „Eurovaistinės“ vaistininkė Jovita Aleknienė pataria, kaip namų sąlygomis greičiau palengvinti raumenų patempimus, sutrenkimus ir kitas traumas. Taip pat paaiškina, kokiais atvejais reikėtų gydytis šaldančiomis, o kokiais – šildančiomis priemonėmis. Šildymas ir šaldymas – ar jie tikrai veiksmingi? Šalčio ir šilumos terapija dažnai yra naudojama patempimams, skausmui, patinimams ir kitoms traumoms gydyti. Anot vaistininkės, tinkamai pasitelktas šaltis arba šiluma gali sumažinti skausmą, padėti pažeistiems

Ilgalaikė automobilio nuoma, automobilio abonementas ar lizingas: patarimai verslui

Šiandien vis daugiau verslų sprendžia gana sudėtingą dilemą – ar transporto priemonę įsigyti ar nuomotis? Šiuo metu rinkoje susijusių paslaugų spektras išties platus. Tai gali būti ilgalaikė ir trumpalaikė automobilio nuoma, transporto priemonės lizingas, automobilių veiklos nuoma ar sparčiai populiarėjanti paslauga – automobilio nuoma su abonementu. Ekspertai nori atkreipti dėmesį, kad kiekvienas variantas turi savų privalumų ir trūkumų, todėl prieš priimant galutinį sprendimą, reikėtų racionaliai įvertinti jums siūlomas galimybes. Daugiau galimybių pasirinkti Kiekvienas verslas ieško optimalaus sprendimo savo veiklai, todėl

Taip pat skaitykite