Didelių dydžių liemenėlės. Kaip išsirinkti tinkamą?

Krūtinė – moters pasididžiavimas, mes visos norime didesnės krūtinės. Tačiau tos, kurios turi ją didesnę, svajoja apie mažesnę… Pasaulis taip sutvertas, kad visi ne itin patenkinti savo kūnu, tačiau… Moters krūtinę paryškinti, pamažinti, pakelti ir net padidinti gali įvairiausių modelių ir dydžių liemenukai. Tik kaip išsirinkti tikrai gerą, kokybišką ir patogią liemenę?

Tikriausiai suskubsite į  parduotuvę ją įsigyti. Deja, ne visose fizinėse parduotuvėse rasite gražių, patogių, kokybiškų liemenėlių didesnei krūtinei. Šiuo atveju patarsime apsilankyti apatinių rūbų internetinėje svetainėje: atlantic-shop.lt , kur gausu aukštos kokybės prekių. Čia galite rasti ir didelių dydžių liemenėlių. Svarbiausia, yra gražių ir patogių liemenėlių.

Visos mes moterys turime slaptą aistrą apatiniams. Vienos labiau ir dažniau juos keičia, kitos ne taip dažnai, tačiau vis tiek visada stengiasi išsirinkti kokybišką ir patvarų daiktą, kuris kaip antra oda ant kūno tarnautų ilgai ir nereiktų dažnai rūpintis naujo apatinio trikotažo pirkimu.

Būtina pabrėžti, kad tik šioje svetainėje Jus galite pirkti nebijodamos nepataikyti ir nusipirkti ne savo dydžio liemenėlę, nes tik šioje svetainėje jūs galėsite netikusius daiktus pakeisti arba grąžinti. Tai labai patogu, nes jei nusipirkote apatinį trikotažą ir jis jums netiko, tai nenuplėšę etikečių ir kaip nors kitaip nesugadinę daikto galite jį grąžinti ir atgauti išleistus pinigus.

O kad keisti ir grąžinti nereikėtų, galite išsistudijuoti parduodamų apatinių matmenis ir pasilyginti juos su savo turimais, taip Jums bus lengviau nesuklysti ir išsirinkti sau tinkamo dydžio liemenuką ar naktinukus. Naujaisiais apatiniais galėsite nustebinti savo antrąją pusę, nes su jais jausitės tikrai jaukiai ir patogiai, o tai Jums suteiks pasitikėjimo savimi. Jūs lyg žavinga gundytoja galėsite vėl ir vėl sužadinti savo mylimojo aistrą…

Dar niekad nebuvo taip paprasta įsigyti liemenuką internetu, vadovaukitės mūsų rekomendacijomis ir jau netrukus sulauksite savo pirmosios siuntos su jūsų įsigytomis prekėmis.

pr2022/170

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite