Daugiausiai prizinių vietų laimėjo naumiestiškiai

Šilutės rajono tradicinis jaunimo (iki 21 m.) rankų lenkimo čempionatas nustebino gausa – dalyvavo 98 kovotojai. Daugiausiai triumfo akimirkų, kovodami dėl prizinių vietų, patyrė Žemaičių Naumiesčio sportininkai.

Naumiestiškės gimnazistės Lina Miklovytė (kairėje) ir Neringa Vilidaitė užėmė pirmas vietas.

Čempionatas kovo pradžioje vyko VšĮ „Šilutės sportas“ krepšinio salėje. Prie 6 stalų rankas lenkė Šilutės, Švėkšnos, Žemaičių Naumiesčio, Gardamo, Degučių, Šylių atstovai. Gausiausią delegaciją atvežė Žemaičių Naumiesčio gimnazija, kur veikia sporto būrelis „Sveikas į moksleivių kasdienybę“ (vadovė Vilija Parnarauskienė). Varžybos vyko dviejų minusų sistema. Pralaimėjęs pirmą kovą, dar galėjai užimti trečią vietą. Imtasi dešine ir kaire rankomis. Vaikinų svorio kategorijų buvo 8, merginų – 7.
Merginos taip pat mėgsta galią
Žemaičių Naumiesčio gimnazijos dvyliktokės Lina Miklovytė ir Neringa Vilidaitė rankų lenkimu susidomėjo būdamos šeštokės. Plonutei Linai patinka įrodinėti, jog yra stipri. Lanko ir bokso treniruotes. Baigusi gimnaziją ketina studijuoti Kauno sporto akademijoje. Jos klasės draugė Neringa per varžybas yra patyrusi dešinės rankos riešo traumą, bet tai neatbaidė nuo pamėgtos sporto šakos.
Pasak Neringos, ilgiausiai galinėjosi su konkurente dvi minutes. Ateities planus ji sieja su kūno kultūra arba darbu policijoje. Ir Lina (svorio kategorija iki 55 kg) ir Neringa (60 kg) tapo čempionėmis (18-21 m. amžiaus grupė).
Tarp sportininkių iki 18 m. prizines vietas iškovojo: (45 kg) Greta Andrijauskaitė (Gardamas), įveikusi varžoves dešine ir kaire ranka. Naumiestiškės Milita Balčauskaitė imdamasi dešine liko antra, imdamasi kaire – trečia, o Everina Drobnytė kovodama dešine ranka užėmė trečią vietą, kaire – antrą. Čempione ir dešine, ir kaire ranka tapo naumiestiškė Viktorija Jankauskaitė (50 kg). Šilutiškė G. Kairaitytė dešine pelnė antrą vietą, o Gardamo atstovė Diana Šertvytytė laimėjo dvi trečias vietas.
Tarp mergaičių (iki 55 kg) pasižymėjo naumiestiškės gimnazistės Laura Pauliukaitė (dvi pirmos vietos) ir Justina Berneckytė (dvi antros). Dviguba čempione tapo šilutiškė Donata Žvinklytė (60 kg), antras ir trečias vietas užėmė Eglė Bendžiūtė (Degučiai), Dovilė Nausėdaitė (Šilutė). Naumiestiškės Ingrida Novatorova ir Samanta Ulinskaitė (65 kg) pasidalino prizines vietas: pirmoji nugalėjo dešine ranka, antroji – kaire.
Du kartus pirma buvo šilutiškė Inga Sūdžiūtė (70 kg), dvi antras vietas užėmė naumiestiškė Eglė Lukošaitytė. Tarp mergaičių (per 70 kg) nugalėjo gardamiškė Akvilė Zagorskaitė, antra liko naumiestiškė Gabrielė Vingytė. Merginų grupėje (18-21 m.) dvigubomis čempionėmis tapo aukščiau minėtos L. Miklovytė, N. Vilidaitė, taip pat šilutiškė krepšininkė Viktorija Vaitkutė (70 kg+) ir Vilija Parnarauskienė (suaugusiųjų gr., 60 kg). Absoliuti nugalėtoja tarp sportininkių iki 18 m. – naumiestiškė Viktorija Jankauskaitė, tarp 18-21 m. sportininkių absoliuti nugalėtoja – Inga Sūdžiūtė (Šilutė).
Vaikinų kovos
Tarp lengviausių vaikinų (iki 18 m.) dvigubu nugalėtoju tapo naumiestiškis, stalo tenisininkas Mantas Norkus (50 kg), įrodęs, kad turi ne tik greitą, bet ir tvirtą ranką. Prizininkais tapo gardamiškiai Erikas Šolcas, Marius Oželis ir Klaudijus Andriekus. Visus varžovus dešine ir kaire ranka įveikė naumiestiškis Ramūnas Strauka (55 kg), 2 ir 3 vietas pasidalijo Evaldas Viliušis iš Šilutės pirmos gimnazijos ir Povilas Vilniškis (Gardamas). Niekam nepralaimėjo naumiestiškis Rokas Savickas (60 kg), antras vietas užėmė šilutiškis L. Ežerskis, trečias – šilutiškis Arnas Skiudulas. Naumiestiškiai karaliavo tarp rankų lenkikų, sveriančių iki 65 kg. Dešine ir kaire ranka pergales skynė Lukas Šveikauskas. Kiti prizininkai: Osvaldas Freitakas, Marius Jankauskas, Gintas Nausėda. Trečią vietą kaire ranka pelnė švėkšniškis Laurynas Šedys. Naumiestiškis Arūnas Šiaudvytis (70 kg) – tai pat dvigubas čempionas, du kartus antras – šilutiškis Irinijus Mickevičius, du kartus trečias – naumiestiškis Vaidas Dlugoborskis, o šilutiškis gimnazistas Mantas Bokštas liko antras grumdamasis kaire ranka. Tarp atletų, sveriančių iki 75 kg, prizininkų pjedestalą okupavo naumiestiškiai Eimantas Ciparis, Simas Gečas ir Vitalijus Lindžius. Naumiestiškiai gerai pasirodė ir sunkiausių vaikinų varžybose. Prizininkais tapo dešine ir kaire ranka Donardas Agintas, Ovidijus Čėsna (80 kg), šilutiškis Airidas Šperbelis imdamasis dešine liko trečias. Namiesiškis Osvaldas Girskis (80 kg+) tapo dvigubu nugalėtoju, prizines vietas užėmė jo draugai Lukas Uselis ir Ernestas Juška. Absoliutus nugalėtojas – O. Girskis.
Vyresnio jaunimo grupėje (18-21 m.) stipresni buvo Šilutės atstovai. Dvigubų čempionų vardus pelnė Rokas Šikšnius (75 kg), Marius Grublys (80 kg), Gražvydas Lazdauskas (85 kg). Prizines vietas užėmė Dovydas Andriekus, Jonas Macijauskas ir Henrikas Peteraitis. Absoliutus nugalėtojas – Marius Grublys.
Čempionatą surengė Šilutės rankų lenkimo klubas „Pamarys“ (vadovas Aleksandras Pancerovas), talkino sporto mokykla ir VšĮ „Šilutės sportas“, taip pat naumiestiškiai gimnazistai O. Girskis, E. Ciparis, E. Žukas, D. Bielskis, Jūratė Bielskienė.

Saulius Lukauskas

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Augintinių ženklinimo ABC: kam, kaip ir kodėl to reikia?

Bela, Luna, Simba, Pūkis, Pupa, Maja, Rikis, Tobis, Murkis, Puma, Nika, Arčis, Gučis – populiariausi kačių ir šunų, registruotų Gyvūnų augintinių registre, vardai. Jūsų augintinio vardas taip pat gali būti populiariausiųjų sąraše, jei paženklinsite ir registruosite jį Gyvūnų augintinių registre. Primename, kaip tai padaryti ir kodėl svarbu paženklinti savo augintinius. Gyvūno ženklinimas mikroschema – tai neskausminga ir daug laiko netrunkanti procedūra. Ją atlieka veterinaras arba ženklintojas, registruojantis kates, šunis ir šeškus ir turintis mokymo baigimo pažymėjimą bei teisę prisijungti prie

Vasario mėnesį policija tikrins

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja apie vasario mėnesio policijos prevencines priemones. Vasario 1-2 d. bus tikrinamas privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimas, vasario 5-7 d. – transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų , vasario 9-11 d. ir vasario 27-28 d. – vairuotojų nesustojimas prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal Kelių eismo taisykles. Vasario 13-19 d. bus sustiprinta krovininių automobilių ir autobusų

Buvusiam Seimo nariui K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai

Šiandien, vasario 1 d., ikiteisminiame tyrime, pradėtame 2022 m. lapkričio 15 d. dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 3 ir 4 dalyse bei 153 straipsnio 1 dalyje, buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui pareikšti įtarimai pagal nurodytus straipsnius. Įvyko jo apklausa. Nukentėjusiais pripažinti 4 asmenys Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiai arba nepilnamečiai. Detalesnė informacija

Patarimai, į kuriuos svarbu atsižvelgti perkant ginklų seifą

Vienas iš populiariausių seifų šiandieninėje rinkoje yra ginklų seifai. Jie būna įvairių stilių ir dydžių. Daugelis yra tik plonos metalinės skardos spintos be apsaugos nuo ugnies ar įsilaužimo. Kyla klausimas, nuo ko pradėti renkantis ginklų seifą? Pirmiausia atsižvelkite į konstrukciją, metalo storį ir fiksavimo mechanizmo tipą. Po to įvertinkite atsparumą ugniai. Anksčiau ginklų spintelės buvo pagamintos iš medžio ir stiklo, todėl ginklai net būdavo matomi jose… Ginklams saugoti skirtuose seifuose dažniausiai galima laikyti nuo vieno iki penkių ginklų. Perkant seifą

Taip pat skaitykite