Daugiausiai prizinių vietų laimėjo naumiestiškiai

Šilutės rajono tradicinis jaunimo (iki 21 m.) rankų lenkimo čempionatas nustebino gausa – dalyvavo 98 kovotojai. Daugiausiai triumfo akimirkų, kovodami dėl prizinių vietų, patyrė Žemaičių Naumiesčio sportininkai.

Naumiestiškės gimnazistės Lina Miklovytė (kairėje) ir Neringa Vilidaitė užėmė pirmas vietas.

Čempionatas kovo pradžioje vyko VšĮ „Šilutės sportas“ krepšinio salėje. Prie 6 stalų rankas lenkė Šilutės, Švėkšnos, Žemaičių Naumiesčio, Gardamo, Degučių, Šylių atstovai. Gausiausią delegaciją atvežė Žemaičių Naumiesčio gimnazija, kur veikia sporto būrelis „Sveikas į moksleivių kasdienybę“ (vadovė Vilija Parnarauskienė). Varžybos vyko dviejų minusų sistema. Pralaimėjęs pirmą kovą, dar galėjai užimti trečią vietą. Imtasi dešine ir kaire rankomis. Vaikinų svorio kategorijų buvo 8, merginų – 7.
Merginos taip pat mėgsta galią
Žemaičių Naumiesčio gimnazijos dvyliktokės Lina Miklovytė ir Neringa Vilidaitė rankų lenkimu susidomėjo būdamos šeštokės. Plonutei Linai patinka įrodinėti, jog yra stipri. Lanko ir bokso treniruotes. Baigusi gimnaziją ketina studijuoti Kauno sporto akademijoje. Jos klasės draugė Neringa per varžybas yra patyrusi dešinės rankos riešo traumą, bet tai neatbaidė nuo pamėgtos sporto šakos.
Pasak Neringos, ilgiausiai galinėjosi su konkurente dvi minutes. Ateities planus ji sieja su kūno kultūra arba darbu policijoje. Ir Lina (svorio kategorija iki 55 kg) ir Neringa (60 kg) tapo čempionėmis (18-21 m. amžiaus grupė).
Tarp sportininkių iki 18 m. prizines vietas iškovojo: (45 kg) Greta Andrijauskaitė (Gardamas), įveikusi varžoves dešine ir kaire ranka. Naumiestiškės Milita Balčauskaitė imdamasi dešine liko antra, imdamasi kaire – trečia, o Everina Drobnytė kovodama dešine ranka užėmė trečią vietą, kaire – antrą. Čempione ir dešine, ir kaire ranka tapo naumiestiškė Viktorija Jankauskaitė (50 kg). Šilutiškė G. Kairaitytė dešine pelnė antrą vietą, o Gardamo atstovė Diana Šertvytytė laimėjo dvi trečias vietas.
Tarp mergaičių (iki 55 kg) pasižymėjo naumiestiškės gimnazistės Laura Pauliukaitė (dvi pirmos vietos) ir Justina Berneckytė (dvi antros). Dviguba čempione tapo šilutiškė Donata Žvinklytė (60 kg), antras ir trečias vietas užėmė Eglė Bendžiūtė (Degučiai), Dovilė Nausėdaitė (Šilutė). Naumiestiškės Ingrida Novatorova ir Samanta Ulinskaitė (65 kg) pasidalino prizines vietas: pirmoji nugalėjo dešine ranka, antroji – kaire.
Du kartus pirma buvo šilutiškė Inga Sūdžiūtė (70 kg), dvi antras vietas užėmė naumiestiškė Eglė Lukošaitytė. Tarp mergaičių (per 70 kg) nugalėjo gardamiškė Akvilė Zagorskaitė, antra liko naumiestiškė Gabrielė Vingytė. Merginų grupėje (18-21 m.) dvigubomis čempionėmis tapo aukščiau minėtos L. Miklovytė, N. Vilidaitė, taip pat šilutiškė krepšininkė Viktorija Vaitkutė (70 kg+) ir Vilija Parnarauskienė (suaugusiųjų gr., 60 kg). Absoliuti nugalėtoja tarp sportininkių iki 18 m. – naumiestiškė Viktorija Jankauskaitė, tarp 18-21 m. sportininkių absoliuti nugalėtoja – Inga Sūdžiūtė (Šilutė).
Vaikinų kovos
Tarp lengviausių vaikinų (iki 18 m.) dvigubu nugalėtoju tapo naumiestiškis, stalo tenisininkas Mantas Norkus (50 kg), įrodęs, kad turi ne tik greitą, bet ir tvirtą ranką. Prizininkais tapo gardamiškiai Erikas Šolcas, Marius Oželis ir Klaudijus Andriekus. Visus varžovus dešine ir kaire ranka įveikė naumiestiškis Ramūnas Strauka (55 kg), 2 ir 3 vietas pasidalijo Evaldas Viliušis iš Šilutės pirmos gimnazijos ir Povilas Vilniškis (Gardamas). Niekam nepralaimėjo naumiestiškis Rokas Savickas (60 kg), antras vietas užėmė šilutiškis L. Ežerskis, trečias – šilutiškis Arnas Skiudulas. Naumiestiškiai karaliavo tarp rankų lenkikų, sveriančių iki 65 kg. Dešine ir kaire ranka pergales skynė Lukas Šveikauskas. Kiti prizininkai: Osvaldas Freitakas, Marius Jankauskas, Gintas Nausėda. Trečią vietą kaire ranka pelnė švėkšniškis Laurynas Šedys. Naumiestiškis Arūnas Šiaudvytis (70 kg) – tai pat dvigubas čempionas, du kartus antras – šilutiškis Irinijus Mickevičius, du kartus trečias – naumiestiškis Vaidas Dlugoborskis, o šilutiškis gimnazistas Mantas Bokštas liko antras grumdamasis kaire ranka. Tarp atletų, sveriančių iki 75 kg, prizininkų pjedestalą okupavo naumiestiškiai Eimantas Ciparis, Simas Gečas ir Vitalijus Lindžius. Naumiestiškiai gerai pasirodė ir sunkiausių vaikinų varžybose. Prizininkais tapo dešine ir kaire ranka Donardas Agintas, Ovidijus Čėsna (80 kg), šilutiškis Airidas Šperbelis imdamasis dešine liko trečias. Namiesiškis Osvaldas Girskis (80 kg+) tapo dvigubu nugalėtoju, prizines vietas užėmė jo draugai Lukas Uselis ir Ernestas Juška. Absoliutus nugalėtojas – O. Girskis.
Vyresnio jaunimo grupėje (18-21 m.) stipresni buvo Šilutės atstovai. Dvigubų čempionų vardus pelnė Rokas Šikšnius (75 kg), Marius Grublys (80 kg), Gražvydas Lazdauskas (85 kg). Prizines vietas užėmė Dovydas Andriekus, Jonas Macijauskas ir Henrikas Peteraitis. Absoliutus nugalėtojas – Marius Grublys.
Čempionatą surengė Šilutės rankų lenkimo klubas „Pamarys“ (vadovas Aleksandras Pancerovas), talkino sporto mokykla ir VšĮ „Šilutės sportas“, taip pat naumiestiškiai gimnazistai O. Girskis, E. Ciparis, E. Žukas, D. Bielskis, Jūratė Bielskienė.

Saulius Lukauskas

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Maisto produktų tausojimo gudrybės: nuo šaldytuvo lentynėlių paslapčių iki šaldytų avokadų ir acte mirkytų uogų

Tausoti, saugoti ir veltui nešvaistyti maisto. Tokios tvarumo idėjos šiuo metu yra ne tik labai populiarios: jos taip pat leidžia gyventi taupiau, sąmoningiau ir kuo ilgiau mėgautis maisto produktų šviežumu. Visgi neretai tenka susidurti su galvosūkiu, kaip to pasiekti savo virtuvėje. Gudrybės šaldytuve Didelę dalį pasaulio užkariavusi sąmoningo maisto vartojimo filosofija sėkmingai kelią skinasi ir į lietuvių virtuves. Todėl šį, vis dažnesnį šalies gyventojų pasirinkimą sveikinanti „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė tikina – švaistyti mažiau reiškia gyventi

Įspūdžiai po savanorystės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Kiekvienas žmogus savanorystės reikšmę suvokia savaip. Standartinis apibrėžimas skamba taip: įvairaus amžiaus žmonių, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunama piniginio atlygio.   O kas mums yra savanorystė? Iš pradžių ši veikla mums reiškė papildomą 0,25 balą, kuris būtų priskaičiuojamas stojant į universitetą. Tačiau laikui bėgant supratome, jog savanorystė yra kur kas daugiau. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje praleistos valandos virto ne tik malonumo, džiaugsmo, bet ir pažinimo šaltiniu.

Taip pat skaitykite