Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai.

Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas.

Matavimo šaukštai

Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus. Jie yra tikrai praktiški ir paprastai būna nuo 1/8 šaukšto iki pilno šaukšto. Jie nėra brangūs, todėl verta juos įsigyti.

Matavimo puodeliai

Tie patys motyvai, kodėl reikia naudoti matavimo šaukštus, tinka ir matavimo puodeliams. Ir puodeliams tai gali būti dar svarbiau. Kadangi matuojate gana didelius kiekius ir greičiausiai matuojate miltus, cukrų ar ką nors panašaus (priešingai nei druska, vanilė ar mielės su šaukštais), labai svarbu, kad jie būtų tinkami. Pusė puodelio papildomų miltų tikrai pakeis jūsų pyragą. Jie taip pat yra gana pigūs ir būtini kiekvienos kepėjo virtuvėje.

Torto juostelė

Kaip tai gali padaryti pyragą lygų?

Manoma, kad tai tik dar vienas įtaisas, kurį kažkas sugalvojo, kad užsidirbtų pinigų ir liks nenaudojamas stalčiuje. Tačiau nusipirkite ir pamatysite, koks nepakeičiamas prietaisas.  Jie tikrai veikia!

Esmė ta, kad pyrago kraštai būtų drėkinami, kad neišdžiūtų. Tai padeda pyragui iškepti tolygiau, nes jis hidratuojamas visur, ne tik pyrago centre, todėl jis kyla kaip kupolas. Geras išradimas, nes juos galima naudoti ne kartą, ir jums nereikės nupjauti torto viršaus, kad jis būtų lygus.

Saldainių termometras

Tai labai naudinga, jei gaminate patiekalus, kuriuos reikia pašildyti, pavyzdžiui, karamelę. Gaminant karamelę būtina žinoti tinkamą temperatūrą, nes vienu metu karamelė bus minkšta, o kitu – kieta trapi. Termometro temperatūra yra ir Celsijaus, ir Farenheito laipsniais, taip pat yra tikrai naudingų linijų, kuriose parašyta minkšto kamuoliuko stadija, kietojo rutulio stadija ir taip toliau. Dėl to jis puikiai tinka karamelės gamybai! Naudosite ir kitiems dalykams, pavyzdžiui, kepimui.

pr2022/105

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite