Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai.

Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas.

Matavimo šaukštai

Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus. Jie yra tikrai praktiški ir paprastai būna nuo 1/8 šaukšto iki pilno šaukšto. Jie nėra brangūs, todėl verta juos įsigyti.

Matavimo puodeliai

Tie patys motyvai, kodėl reikia naudoti matavimo šaukštus, tinka ir matavimo puodeliams. Ir puodeliams tai gali būti dar svarbiau. Kadangi matuojate gana didelius kiekius ir greičiausiai matuojate miltus, cukrų ar ką nors panašaus (priešingai nei druska, vanilė ar mielės su šaukštais), labai svarbu, kad jie būtų tinkami. Pusė puodelio papildomų miltų tikrai pakeis jūsų pyragą. Jie taip pat yra gana pigūs ir būtini kiekvienos kepėjo virtuvėje.

Torto juostelė

Kaip tai gali padaryti pyragą lygų?

Manoma, kad tai tik dar vienas įtaisas, kurį kažkas sugalvojo, kad užsidirbtų pinigų ir liks nenaudojamas stalčiuje. Tačiau nusipirkite ir pamatysite, koks nepakeičiamas prietaisas.  Jie tikrai veikia!

Esmė ta, kad pyrago kraštai būtų drėkinami, kad neišdžiūtų. Tai padeda pyragui iškepti tolygiau, nes jis hidratuojamas visur, ne tik pyrago centre, todėl jis kyla kaip kupolas. Geras išradimas, nes juos galima naudoti ne kartą, ir jums nereikės nupjauti torto viršaus, kad jis būtų lygus.

Saldainių termometras

Tai labai naudinga, jei gaminate patiekalus, kuriuos reikia pašildyti, pavyzdžiui, karamelę. Gaminant karamelę būtina žinoti tinkamą temperatūrą, nes vienu metu karamelė bus minkšta, o kitu – kieta trapi. Termometro temperatūra yra ir Celsijaus, ir Farenheito laipsniais, taip pat yra tikrai naudingų linijų, kuriose parašyta minkšto kamuoliuko stadija, kietojo rutulio stadija ir taip toliau. Dėl to jis puikiai tinka karamelės gamybai! Naudosite ir kitiems dalykams, pavyzdžiui, kepimui.

pr2022/105

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kokios SEO paslaugos gali būtų naudingos jūsų verslui?

Vienas pagrindinių lankytojų šaltinių daugumai svetainių yra Google paieškos sistema. Ieškodami informacijos, prekių, paslaugų, apžvalgų ar atsiliepimų, dauguma žmonių naudojasi būtent Google. Todėl nenuostabu, kad verslams ir kitiems svetainių savininkams SEO optimizavimas yra tapęs būtinybe. Tačiau kaip ir kitose internetinės rinkodaros srityse, tinkamas SEO optimizavimas reikalauja atitinkamų kompetencijų. Profesionalias SEO paslaugas rinktis geriausia, kai norima kompetentingai optimizuoti svetainę. Tačiau jei norima sutaupyti, SEO optimizavimo darbus galima atlikti ir savarankiškai. Tokiu atveju SEO paslaugos vis tiek gali praversti. Mat SEO optimizacijos

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Balandžio 11-os naktį namuose Traksėdžiuose vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1989 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. pavakare M. Jankaus g., Šilutėje, neblaivus (3,00 prom.) vyras, gim. 1976 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,34 prom.) moteriai, gim. 1970 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. prieš pietus Gluosnių g., Šilutėje, automobilio „Toyota Avensis Verso“ blaivus vairuotojas, gim. 1964 m., važiuodamas pagrindiniu keliu ir sukdamas į

Sveika mityba. Kas tai?

Balandžio 8-ąją Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale vyko diskusija tema „Sveika mityba“, skirta Pasaulinei sveikatos dienai. Bibliotekoje lankėsi Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialistas sveikos mitybos skatinimo srityje Paulius Paulauskas. Prisistatydamas jis paminėjo, kad yra kilęs iš Rusnės, todėl jam ypač malonu pabendrauti su šio krašto žmonėmis. Pokalbį mitybos tema specialistas pradėjo nuo maisto ir vandens svarbos žmogaus organizmui. Paulius Paulauskas pasakojo, kad svarbiausias žmogaus energijos šaltinis yra maistas, o vanduo yra svarbiausia terpė, palaikanti žmogaus gyvybę. Mityba ir

„Regitra“ primena: vežkitės dviračius be rūpesčių – užsisakykite tam skirtą lentelę

Šylant orams prasideda dviračių sezonas, todėl jei ir jūs susiruošėte savo vasaros poilsiui kartu gabentis dviračius, nepamirškite, kad jie neturėtų uždengti automobilio numerio ženklo. Vežkite dviračius be rūpesčių, turėdami „Regitros“ išduotą dviračių transportavimui skirtą numerio lentelę. Ji užtikrina, jog automobilis būtų lengvai identifikuojamas kelyje, atkartojant automobilio numerio ženklus. Šią lentelę galima užsisakyti tiesiog internetu. Dviračiai vis labiau populiarėja, tad nenuostabu, kad ir kelyje vis dažniau sutinkame keliautojus, kartu su savimi besivežančius ir dviračius. Vasaros kelionės dviračiais – malonus laisvalaikio leidimo

Taip pat skaitykite