Buvimas valdžioje greitai baigiasi…

Pasikeitus Šilutės r. savivaldybės vadovams, įvyko ir struktūrų, kuriose dirba Tarybos deleguoti politikai, pokyčių. Keitėsi komisijų, komitetų, stebėtojų tarybų ir kitų organų sudėtis.

Keičiantis valdžioms, net trijų postų neteko Tarybos narys Edvardas Vitkauskas.

Keičiantis valdžioms, net trijų postų neteko Tarybos narys Edvardas Vitkauskas.

 

Savotišku postų netekimo rekordininku tapo Tarybos narys Edvardas Vitkauskas, kuris buvo pašalintas iš Šilutės šilumos tinklų bendrovės stebėtojų tarybos, Sporto tarybos, neteko privatizavimo komisijos vadovo posto. Pasak E. Vitkausko, tai esanti naujų valdančiųjų „padėka“ už veiklą VšĮ „Pasienio žuvys“ valdyboje, kur jis nepritarė, kad būtų skirta apie 400 tūkst. litų parama Ventainės prieplaukai modernizuoti. „Išmesti iš VšĮ „Pasienio žuvys“ valdybos manęs dar nespėjo. Manau, to ilgai laukti nereikės“, – sakė E. Vitkauskas.
Šilutės r. savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Arvydas Jakas po valdančiosios daugumos taryboje pasikeitimo pats atsisakė komiteto pirmininko pareigų, į jas buvo išrinktas kitas šio komiteto narys Vaidas Pavilonis. Kartu atsistatydinusį komiteto pirmininko pavaduotoją Alfonsą Vanagą pakeitė Darius Soščeka. Meru tapęs Šarūnas Laužikas savo vietą šiame komitete užleido buvusiai merei Daivai Žebelienei. Kontrolės komitete Algirdą Balčytį ir Šarūną Laužiką pakeitė Daiva Žebelienė ir Vincenta Bubilienė. Šio komiteto pirmininką siūlo opozicija. Iki šiol jam pirmininkavo dabar valdančiosios daugumos atstovu tapęs Virgilijus Pozingis. Pirmininko pavaduotoju kol kas tebėra Saulius Stankevičius.
Teritorijų ir kaimo reikalų komitete pokyčių neįvyko, o Socialinių reikalų komitete vietoj Algirdo Gečo pirmininku išrinktas Juozas Sauspreškis.
UAB „Šilutės šilumos tinklai“ stebėtojų taryboje vietoje Edvardo Vitkausko paskirta Vincenta Bubilienė. Šilutės autobusų parko stebėtojų taryboje vietoje Vytauto Laurinaičio ir Vaido Pavilonio paskirti Darius Soščeka ir Gintaras Bružas. UAB „Šilutės vandenys“ stebėtojų taryboje meru tapusį Šarūną Laužiką pakeitė Stasė Skutulienė. Savivaldybių asociacijos suvažiavime Šilutės rajonui nuo šiol atstovaus meras Šarūnas Laužikas, o Arvydą Jaką šioje asociacijoje pakeitė Vytautas Laurinaitis.
Pasikeitus rajono vadovams, Klaipėdos regiono plėtros taryboje D. Žebelienę automatiškai pakeitė Š. Laužikas. Vietoj Vytauto Laurinaičio čia dirbs Vaidas Pavilonis. Į Sporto tarybą vietoj Edvardo Vitkausko paskirtas vicemeras Virgilijus Pozingis. Jis tapo ir Sporto tarybos pirmininku, kai šių pareigų, protestuodamas prieš naujosios daugumos sprendimus, atsisakė A. Gečas. Bendruomenių sveikatos taryboje S. Skutulienė pakeitė D. Žebelienę. Savivaldybės turto privatizavimo komisijai pirmininkavusį E. Vitkauską pakeitė V. Pozingis, o vietoj meru tapusio Š. Laužiko šioje komisijoje bus bendrapartietė Birutė Kleinaitė.
Įvyko pokyčių ir gydymo įstaigų stebėtojų tarybose. Šilutės ligoninėje vietoj Vincentos Bubilienės dirbs Povilas Tunaitis, vietoj Juozo Sauspreškio – Saulius Stankevičius, Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centre Arvydą Jaką pakeitė Vincenta Buvilienė, o Joną Purlį – Virgilijus Pozingis. Juknaičių ambulatorijos stebėtojų taryboje vietoj Povilo Tunaičio bus D. Žebelienė. Kitų gydymo įstaigų stebėtojų tarybose pakitimų neįvyko.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Užsienyje įsikūrę Šilutės rajono gyventojai šiemet susilaukė 57 naujagimių

Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad lapkritį įregistruoti 22 naujagimiai, iš jų 5 gimę užsienyje. Per 11 šių metų mėnesių sulaukta 312 naujagimių, iš šio skaičiaus 57 gimė užsienio valstybėse. Lapkritį populiarūs buvo šie vardai: Matas, Jokūbas, Iglė, Liepa, reti – Tumas, Dovas, Lugnė, Upė. Iš 22 lapkritį užregistruotų naujagimių 14  berniukų ir 8  mergaitės, 13 mažylių susilaukė Šilutės miesto gyventojai, 44 – kaimiškųjų seniūnijų šeimos. Visus šių metų mėnesius mirusiųjų skaičiai buvo gerokai didesni už naujagimių. Lapkritį

Pasityčiojo iš paskutiniojo velionės noro

Netikėtai mirusios tauragiškės šeima ir artimieji iki šiol negali atsigauti ne tik dėl mylimo žmogaus netekties, bet ir šoko, kurį patyrė vykdydami paskutinę velionės valią. Kėdainiuose įsikūrusiame Lietuvos krematoriume moterį kremuoti iš pradžių atsisakyta dėl neva netinkamo karsto, o vėliau ir dėl jos pačios svorio.  Teko patirti tikrą košmarą Įtariama, kad iš velionės bei jos artimųjų galėjo būti pasityčiota, nes kažkam labai skubiai prireikė krematoriumo paslaugos. Sutrikus sveikatai, 52 metų Tauragės gyventoja (kilusi iš Katyčių) mirė praėjusią savaitę, lapkričio 29

Kvietimas teikti idėjas Klaipėdos krašto metų programai

Šilutė ir visas Klaipėdos kraštas 2023 m. ruošiasi paminėti neeilinį istorinį įvykį – Klaipėdos krašto suvienijimo su Lietuvos Respublika 100-metį. Šis istorinis įvykis turi ypatingą svarbą Valstybės ir tautos likimo bei raidos istorijoje. Lietuvos Respublikos Seimas 2021 m. birželio 17 d. priėmė nutarimą  „Dėl 2023 metų paskelbimo Klaipėdos krašto metais“, kuris turi politinę ir kultūrinę reikšmę. Kviečiame įstaigas, organizacijas, meno kūrėjus telkis, diskutuoti ir teikti idėjas, kaip galėtume šio ypatingo įvykio jubiliejų paminėti Šilutės rajone ir etnografiniame Mažosios Lietuvos regione.

Nuo sausio  brangiau mokėsime už komunalinių atliekų tvarkymą?

Šią savaitę Šilutės rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose vietos politikai svarsto, ar didinti mokesčius už komunalinių atliekų tvarkymą. Tikslas – patvirtinti naujus Šilutės r. savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatus dėl pasikeitusių įkainių. UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro 2020 m. spalio 28 d. valdybos sprendimu nuo 2021 m. sausio 1 d. Šilutės rajono savivaldybei nustatytas 44,13 Eur/t su PVM „vartų mokestis“. Pagal atliktus skaičiavimus Šilutės rajono savivaldybės „vartų mokestis“ už komunalinių

Taip pat skaitykite