Buvimas valdžioje greitai baigiasi…

Pasikeitus Šilutės r. savivaldybės vadovams, įvyko ir struktūrų, kuriose dirba Tarybos deleguoti politikai, pokyčių. Keitėsi komisijų, komitetų, stebėtojų tarybų ir kitų organų sudėtis.

Keičiantis valdžioms, net trijų postų neteko Tarybos narys Edvardas Vitkauskas.

Keičiantis valdžioms, net trijų postų neteko Tarybos narys Edvardas Vitkauskas.

 

Savotišku postų netekimo rekordininku tapo Tarybos narys Edvardas Vitkauskas, kuris buvo pašalintas iš Šilutės šilumos tinklų bendrovės stebėtojų tarybos, Sporto tarybos, neteko privatizavimo komisijos vadovo posto. Pasak E. Vitkausko, tai esanti naujų valdančiųjų „padėka“ už veiklą VšĮ „Pasienio žuvys“ valdyboje, kur jis nepritarė, kad būtų skirta apie 400 tūkst. litų parama Ventainės prieplaukai modernizuoti. „Išmesti iš VšĮ „Pasienio žuvys“ valdybos manęs dar nespėjo. Manau, to ilgai laukti nereikės“, – sakė E. Vitkauskas.
Šilutės r. savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Arvydas Jakas po valdančiosios daugumos taryboje pasikeitimo pats atsisakė komiteto pirmininko pareigų, į jas buvo išrinktas kitas šio komiteto narys Vaidas Pavilonis. Kartu atsistatydinusį komiteto pirmininko pavaduotoją Alfonsą Vanagą pakeitė Darius Soščeka. Meru tapęs Šarūnas Laužikas savo vietą šiame komitete užleido buvusiai merei Daivai Žebelienei. Kontrolės komitete Algirdą Balčytį ir Šarūną Laužiką pakeitė Daiva Žebelienė ir Vincenta Bubilienė. Šio komiteto pirmininką siūlo opozicija. Iki šiol jam pirmininkavo dabar valdančiosios daugumos atstovu tapęs Virgilijus Pozingis. Pirmininko pavaduotoju kol kas tebėra Saulius Stankevičius.
Teritorijų ir kaimo reikalų komitete pokyčių neįvyko, o Socialinių reikalų komitete vietoj Algirdo Gečo pirmininku išrinktas Juozas Sauspreškis.
UAB „Šilutės šilumos tinklai“ stebėtojų taryboje vietoje Edvardo Vitkausko paskirta Vincenta Bubilienė. Šilutės autobusų parko stebėtojų taryboje vietoje Vytauto Laurinaičio ir Vaido Pavilonio paskirti Darius Soščeka ir Gintaras Bružas. UAB „Šilutės vandenys“ stebėtojų taryboje meru tapusį Šarūną Laužiką pakeitė Stasė Skutulienė. Savivaldybių asociacijos suvažiavime Šilutės rajonui nuo šiol atstovaus meras Šarūnas Laužikas, o Arvydą Jaką šioje asociacijoje pakeitė Vytautas Laurinaitis.
Pasikeitus rajono vadovams, Klaipėdos regiono plėtros taryboje D. Žebelienę automatiškai pakeitė Š. Laužikas. Vietoj Vytauto Laurinaičio čia dirbs Vaidas Pavilonis. Į Sporto tarybą vietoj Edvardo Vitkausko paskirtas vicemeras Virgilijus Pozingis. Jis tapo ir Sporto tarybos pirmininku, kai šių pareigų, protestuodamas prieš naujosios daugumos sprendimus, atsisakė A. Gečas. Bendruomenių sveikatos taryboje S. Skutulienė pakeitė D. Žebelienę. Savivaldybės turto privatizavimo komisijai pirmininkavusį E. Vitkauską pakeitė V. Pozingis, o vietoj meru tapusio Š. Laužiko šioje komisijoje bus bendrapartietė Birutė Kleinaitė.
Įvyko pokyčių ir gydymo įstaigų stebėtojų tarybose. Šilutės ligoninėje vietoj Vincentos Bubilienės dirbs Povilas Tunaitis, vietoj Juozo Sauspreškio – Saulius Stankevičius, Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centre Arvydą Jaką pakeitė Vincenta Buvilienė, o Joną Purlį – Virgilijus Pozingis. Juknaičių ambulatorijos stebėtojų taryboje vietoj Povilo Tunaičio bus D. Žebelienė. Kitų gydymo įstaigų stebėtojų tarybose pakitimų neįvyko.

Vaidotas VILKAS

Hits: 95

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Kviečia kurti VILTIES MIESTĄ drauge

Broliai pranciškonai pastatė Klaipėdos Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią ir įkūrė VILTIES MIESTĄ, kur įsikūręs Šv. Pranciškaus onkologinis centras, šalia – rožynas bei vaikų darželis „Paukštelis“. Šiemet jau galėsime apsilankyti ir kunigo, pranciškono, gydytojo, botaniko Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos vardo sensoriniame sode. VILTIES MIESTAS atvykstančius pasitinka dailininko Pijaus Čeikausko piešiniais. Kadangi Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios lubos primena apversto Nojaus laivo dugną, regime po du skubančius bažnyčios link gyvius: žaismingus, spalvingus, viltingus. VILTIES GALERIJĄ planuojame papildyti iki Šv. Magdalenos nakties bėgimo liepos mėnesį. Kviečiame prisidėti tiek,

Taip pat skaitykite