Buvimas valdžioje greitai baigiasi…

Pasikeitus Šilutės r. savivaldybės vadovams, įvyko ir struktūrų, kuriose dirba Tarybos deleguoti politikai, pokyčių. Keitėsi komisijų, komitetų, stebėtojų tarybų ir kitų organų sudėtis.

Keičiantis valdžioms, net trijų postų neteko Tarybos narys Edvardas Vitkauskas.

Keičiantis valdžioms, net trijų postų neteko Tarybos narys Edvardas Vitkauskas.

 

Savotišku postų netekimo rekordininku tapo Tarybos narys Edvardas Vitkauskas, kuris buvo pašalintas iš Šilutės šilumos tinklų bendrovės stebėtojų tarybos, Sporto tarybos, neteko privatizavimo komisijos vadovo posto. Pasak E. Vitkausko, tai esanti naujų valdančiųjų „padėka“ už veiklą VšĮ „Pasienio žuvys“ valdyboje, kur jis nepritarė, kad būtų skirta apie 400 tūkst. litų parama Ventainės prieplaukai modernizuoti. „Išmesti iš VšĮ „Pasienio žuvys“ valdybos manęs dar nespėjo. Manau, to ilgai laukti nereikės“, – sakė E. Vitkauskas.
Šilutės r. savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Arvydas Jakas po valdančiosios daugumos taryboje pasikeitimo pats atsisakė komiteto pirmininko pareigų, į jas buvo išrinktas kitas šio komiteto narys Vaidas Pavilonis. Kartu atsistatydinusį komiteto pirmininko pavaduotoją Alfonsą Vanagą pakeitė Darius Soščeka. Meru tapęs Šarūnas Laužikas savo vietą šiame komitete užleido buvusiai merei Daivai Žebelienei. Kontrolės komitete Algirdą Balčytį ir Šarūną Laužiką pakeitė Daiva Žebelienė ir Vincenta Bubilienė. Šio komiteto pirmininką siūlo opozicija. Iki šiol jam pirmininkavo dabar valdančiosios daugumos atstovu tapęs Virgilijus Pozingis. Pirmininko pavaduotoju kol kas tebėra Saulius Stankevičius.
Teritorijų ir kaimo reikalų komitete pokyčių neįvyko, o Socialinių reikalų komitete vietoj Algirdo Gečo pirmininku išrinktas Juozas Sauspreškis.
UAB „Šilutės šilumos tinklai“ stebėtojų taryboje vietoje Edvardo Vitkausko paskirta Vincenta Bubilienė. Šilutės autobusų parko stebėtojų taryboje vietoje Vytauto Laurinaičio ir Vaido Pavilonio paskirti Darius Soščeka ir Gintaras Bružas. UAB „Šilutės vandenys“ stebėtojų taryboje meru tapusį Šarūną Laužiką pakeitė Stasė Skutulienė. Savivaldybių asociacijos suvažiavime Šilutės rajonui nuo šiol atstovaus meras Šarūnas Laužikas, o Arvydą Jaką šioje asociacijoje pakeitė Vytautas Laurinaitis.
Pasikeitus rajono vadovams, Klaipėdos regiono plėtros taryboje D. Žebelienę automatiškai pakeitė Š. Laužikas. Vietoj Vytauto Laurinaičio čia dirbs Vaidas Pavilonis. Į Sporto tarybą vietoj Edvardo Vitkausko paskirtas vicemeras Virgilijus Pozingis. Jis tapo ir Sporto tarybos pirmininku, kai šių pareigų, protestuodamas prieš naujosios daugumos sprendimus, atsisakė A. Gečas. Bendruomenių sveikatos taryboje S. Skutulienė pakeitė D. Žebelienę. Savivaldybės turto privatizavimo komisijai pirmininkavusį E. Vitkauską pakeitė V. Pozingis, o vietoj meru tapusio Š. Laužiko šioje komisijoje bus bendrapartietė Birutė Kleinaitė.
Įvyko pokyčių ir gydymo įstaigų stebėtojų tarybose. Šilutės ligoninėje vietoj Vincentos Bubilienės dirbs Povilas Tunaitis, vietoj Juozo Sauspreškio – Saulius Stankevičius, Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centre Arvydą Jaką pakeitė Vincenta Buvilienė, o Joną Purlį – Virgilijus Pozingis. Juknaičių ambulatorijos stebėtojų taryboje vietoj Povilo Tunaičio bus D. Žebelienė. Kitų gydymo įstaigų stebėtojų tarybose pakitimų neįvyko.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Joninių simbolis – papartis: ieškosime jo žiedo…

Jonìnės (šalutinis kirčiavimo normos variantas – Jõninės) – krikščioniška šventė, Jono Krikštytojo gimimo diena, švenčiama birželio 24 d. Joninių šventimas glaudžiai susijęs su vasaros saulėgrįža, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Daugelyje šalių ši šventė ir tam tikros jos tradicijos siejasi su ikikrikščioniškomis vasaros saulėgrįžos šventėmis. Dėl to daugelyje šalių švenčiama šv. Jono išvakarėse, naktį iš 23 į 24 d. Lietuvoje tai Rasos arba Kupolės, Latvijoje – Lyguo. 2003 m. Rasos ir Joninių diena Lietuvoje paskelbta nedarbo

Ar šiemet lis per Jonines?   

Antradienį lijo beveiki visoje Lietuvoje, buvo vėsu. Jau suabejota, ar sinoptikų prognozės, jog ilgasis Joninių savaitgalis bus šiltas, yra tiesa. Tačiau sinoptikai ragina atostogauti, nes artėja karščiai ir gražios vasaros dienos. Tokios Joninės kaip bus šiemet Lietuvoje retai pasitaiko Liaudies išmintis byloja, kad per Jonines visada lyja. Ar tikrai šis faktas teisingas galima patikrinti naudojant lietingų dienų pasikartojimą 1991-2020 m. laikotarpiu, teigia Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos specialistai. Pasak jų, peržiūrėjus duomenis matyti, kad vidutiniškai Lietuvoje birželio 23 ir 24 dienomis dažniau

Birželio 23-ioji – ne tik Valstybės tarnautojo diena              

2002 m. gruodžio 20 d. Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja birželio 23 dieną paskelbė Valstybės tarnautojo diena. Šią dieną siekiama paminėti valstybės tarnybos privalumus ir svarbą visuomenei, apdovanojant viešojo sektoriaus organizacijas už indėlį stiprinant valstybės tarnybos vaidmenį, prestižą ir matomumą. Taip norima pabrėžti valstybės tarnybos vaidmenį šalies plėtros procese, pripažinti valstybės tarnautojų darbą bei paskatinti jaunus žmones siekti karjeros viešajame sektoriuje.   Birželio 23-ioji – ir Birželio sukilimo diena, Tarptautinė olimpinė diena, Tarptautinė našlių diena. 1941 m. birželio 22–28 d. įvyko

Dažniausi klausimai apie miško pirkimo paslaugas

Turite mišką, kuris Jums neneša jokios naudos ir tuo pačiu neturite laiko, kurį galite skirti jo priežiūrai? Tokiu atveju siūlome pasinaudoti miško pardavimo paslaugomis, kurios leis Jums uždirbti daug. Miško pirkimas turėtų būti paliekamas tų rankose, kurie supirkimą atlieka kasdien. Kadangi jie dažniausiai pasiūlo didesnes sumas nei fiziniai asmenys, o natūralu, kad to daugelis ir siekia. Galiausiai, jie su tuo susiduria kasdien, tad ir dirba greičiau nei profesionaliau. Svarbiausia kuo daugiau žinoti apie supirkimą. Tai ramina dėl gaunamų paslaugų. Kiek

Taip pat skaitykite