Baseino statybos: medžiagos brango, pritrūko pinigų, darbai sustojo

Baseino statybos pradžia 2019 m. spalio 8 d.

2019 m. spalio 8 d. prie buvusio Savivaldybei priklausiusio ir supūdyto sporto centro, virtusio vaiduokliu, Rusnės g. 10A, Šilutėje, įvyko kuklios iškilmės. Tądien tarsi duotas startas statybų darbams: po beveik 2,5 metų čia turėtų rastis Šilutės daugiafunkcis sporto ir sveikatingumo kompleksas su baseinu, pirtimis, treniruočių salėmis. Praėjo beveik dveji metai su karantinais, medžiagų brangimu, sutrikusiu jų tiekimu…

Tądien Šilutės r. savivaldybės vadovai, rekonstrukcijos konkurso laimėtojos UAB „Neostata“ direktorius Albinas Andrijauskas, subrangovo Šilutės UAB „Žibai“ direktorius Steponas Kazlauskas tarė sveikinimo žodžius, apsikeitė dovanomis.

Šilutėje daug metų šito laukta – pagaliau neliks pastato-vaiduoklio, net bus baseinas! Paminėta ir iš įvairių šaltinių tam suplanuota lėšų suma – 6,65 mln. Eur.

„Esame pasirašę sutartį, turime įsipareigojimus, privalome įvykdyti“, – telefonu pakalbintas sakė UAB „Neostata“ direktorius A. Andrijauskas ir paminėjo, kad pagrindiniai darbai, kuriems įtakos turi ir gamtos sąlygos, jau padaryti. Yra naujas stogas, langai, statinys apšiltintas, liko inžinerinės sistemos viduje ir apdaila.

„Sutrukdė ne tik karantinas dėl koronaviruso plitimo. Finansavimas nešlubavo, bet medžiagų brangimas buvo didelis. Už kai kurias medžiagas teko mokėti 30-40 procentų brangiau. Su tuo susiduriama visoje Lietuvoje, net ir Europos Sąjungoje. Strigo medžiagų tiekimas. Tikiesi gauti po mėnesio, sutinka – po trijų ir dar su sąlyga, jeigu pavyks… Visa tai keičia mūsų planus. Planuojame pokalbį su Savivaldybės vadovais, ieškosime sprendimo dėl papildomų lėšų. Dabar viskas Savivaldybės rankose. Ras lėšų, mes sutartį įvykdysime“.

Šiame objekte dirbančios UAB „Žibai“ direktorius Steponas Kazlauskas sakė, kad 97 proc. darbų jau atlikta. Liko technologijų dalis, šildymas, vėdinimas, elektros darbų ir baseino bei visų kitų vidaus patalpų apdaila.

„Viskas brango, metalas – net 80-90 procentų… Penktadienį suplanuotas susitikimas su Savivaldybės vadovais, tarsimės. Dėl kainų kilimo trūksta gal 200 tūkstančių eurų. Savivaldybė jau buvo informuota apie tai. Darbus sustabdėme jau penkta diena, nes tenka dirbti į skolą… Ir neaišku, kuo viskas baigsis. Tiekimas lyg ir atsigauna. Manau, kitą vidurvasarį tikrai viską užbaigtume, jeigu bus skirta pinigų. Vėluos finansavimas, vėluos ir įkurtuvės“, – sakė S. Kazlauskas.

Stasė Skutulienė   

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Kokių klaidų vengti renkantis IT paslaugų teikėją?

Laikas, praleistas bandant išsiaiškinti versle naudojamas technologijas, gali būti brangus. Todėl bendradarbiavimas su IT paslaugų teikėju įmonei gali atnešti daug naudos. Tokiu būdu savo dėmesį galite sutelkti į pagrindinius verslo poreikius, nešvaistydami laiko tam, kas galbūt nėra stiprioji jūsų pusė. IT paslaugų teikėjų yra daug. Tačiau ne visi gali patenkinti konkrečius jūsų verslo poreikius. Taigi, norėdami nepatirti nusivylimo, turėtumėte vengti šių pagrindinių klaidų. 1. Noras rasti pigiausią pasiūlymą Daugelis iš mūsų nepraleistų progos sutaupyti. Tačiau renkantis IT paslaugų teikėją, nereikėtų

5 patarimai, kaip sumažinti dantų jautrumą

Pajutus dantų jautrumą, nevalia į jį numoti ranka. Dažnai padidėjęs jautrumas praneša apie emalio pažeidimus. Tad ilgiau ignoruojant šį nemalonų jausmą, gali kilti rimtesnių komplikacijų. Įprasta, kad rimtesni natūralių audinių pažeidimai gydomi ilgiau ir sudėtingiau. Norint to išvengti, šiame straipsnyje pateikiame patarimų, kaip sumažinti dantų jautrumą ir galbūt užkirsti kelią su juo susijusioms problemoms. 1. Reguliariai lankykitės pas odontologą Kartais nemalonus jausmas kyla dėl pažeisto danties. Vizito metu profesionalus gydytojas odontologas gali aptikti pažeidimą ir šį išgydyti. Ėduonis ar kanaluose

Verslo pokyčiai – kada jų reikia?

Verslas nuolatos keičiasi ir vystosi. Todėl geras verslininkas yra tas, kuris numato pokyčius ir nedvejodamas juos priima. Žinoma, tai gali būti nelengva, ypač turint ribotus išteklius. Todėl nieko keisto, kad kai kurie verslininkai vengia pokyčių. Tačiau kartais jų tiesiog reikia. Į klausimą „kada?“ atsakome šiame straipsnyje. Kritinės situacijos Kiekvienam verslui anksčiau ar vėliau tenka susidurti su kritinėmis situacijomis: nuo finansinės krizės iki pasaulinės pandemijos ir net karo. Jų metu verslo pokyčiai būtini. Priešingu atveju rizikuojama patirti milžiniškų nuostolių ir netgi

Taip pat skaitykite