Baseino statybos: medžiagos brango, pritrūko pinigų, darbai sustojo

Baseino statybos pradžia 2019 m. spalio 8 d.

2019 m. spalio 8 d. prie buvusio Savivaldybei priklausiusio ir supūdyto sporto centro, virtusio vaiduokliu, Rusnės g. 10A, Šilutėje, įvyko kuklios iškilmės. Tądien tarsi duotas startas statybų darbams: po beveik 2,5 metų čia turėtų rastis Šilutės daugiafunkcis sporto ir sveikatingumo kompleksas su baseinu, pirtimis, treniruočių salėmis. Praėjo beveik dveji metai su karantinais, medžiagų brangimu, sutrikusiu jų tiekimu…

Tądien Šilutės r. savivaldybės vadovai, rekonstrukcijos konkurso laimėtojos UAB „Neostata“ direktorius Albinas Andrijauskas, subrangovo Šilutės UAB „Žibai“ direktorius Steponas Kazlauskas tarė sveikinimo žodžius, apsikeitė dovanomis.

Šilutėje daug metų šito laukta – pagaliau neliks pastato-vaiduoklio, net bus baseinas! Paminėta ir iš įvairių šaltinių tam suplanuota lėšų suma – 6,65 mln. Eur.

„Esame pasirašę sutartį, turime įsipareigojimus, privalome įvykdyti“, – telefonu pakalbintas sakė UAB „Neostata“ direktorius A. Andrijauskas ir paminėjo, kad pagrindiniai darbai, kuriems įtakos turi ir gamtos sąlygos, jau padaryti. Yra naujas stogas, langai, statinys apšiltintas, liko inžinerinės sistemos viduje ir apdaila.

„Sutrukdė ne tik karantinas dėl koronaviruso plitimo. Finansavimas nešlubavo, bet medžiagų brangimas buvo didelis. Už kai kurias medžiagas teko mokėti 30-40 procentų brangiau. Su tuo susiduriama visoje Lietuvoje, net ir Europos Sąjungoje. Strigo medžiagų tiekimas. Tikiesi gauti po mėnesio, sutinka – po trijų ir dar su sąlyga, jeigu pavyks… Visa tai keičia mūsų planus. Planuojame pokalbį su Savivaldybės vadovais, ieškosime sprendimo dėl papildomų lėšų. Dabar viskas Savivaldybės rankose. Ras lėšų, mes sutartį įvykdysime“.

Šiame objekte dirbančios UAB „Žibai“ direktorius Steponas Kazlauskas sakė, kad 97 proc. darbų jau atlikta. Liko technologijų dalis, šildymas, vėdinimas, elektros darbų ir baseino bei visų kitų vidaus patalpų apdaila.

„Viskas brango, metalas – net 80-90 procentų… Penktadienį suplanuotas susitikimas su Savivaldybės vadovais, tarsimės. Dėl kainų kilimo trūksta gal 200 tūkstančių eurų. Savivaldybė jau buvo informuota apie tai. Darbus sustabdėme jau penkta diena, nes tenka dirbti į skolą… Ir neaišku, kuo viskas baigsis. Tiekimas lyg ir atsigauna. Manau, kitą vidurvasarį tikrai viską užbaigtume, jeigu bus skirta pinigų. Vėluos finansavimas, vėluos ir įkurtuvės“, – sakė S. Kazlauskas.

Stasė Skutulienė   

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sveikatai palankesnė mityba: kaip ją užtikrinti?

Visų norime būti sveiki ir labai ilgai gyventi. Tačiau, ar taip ir bus, priklausys nuo įvairių veiksnių? Gera žinia ta, kad kai kuriuos iš jų, mes tikrai galime kontroliuoti. Pavyzdžiui, mitybą. Kiekvienas iš mūsų mitybą gali paversti palankesne sveikatai. Taigi, belieka tik sužinoti, kaip tai padaryti? Greitą maistą ruoškite patys Greitas maistas, toks kaip gruzdintos bulvytės ar mėsainiai, savo skoniu bei aromatais yra pavergęs milijonus žmonių visame pasaulyje. Ir nors visi puikiai žino, kad tokie patiekalai tikrai nėra draugiški sveikatai,

Keičiasi Šilutės koronaviruso patikros punkto darbo laikas

Atsižvelgiant į išaugusį sergamumą COVID-19 liga ir padidėjusias testavimo apimtis, nuo sausio 26 dienos iki vasario 5 dienos Šilutės koronaviruso patikros punktas (Rusnės g. 1) ilgina darbo laiką:c darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.; šeštadieniais nuo 8.00 iki 13 val. sekmadieniais nuo 8.00 iki 13 val.   Užsiregistruoti PGR tyrimui galima interneto puslapyje koronastop.lrv.lt arba paskambinus į Karštąją koronos liniją numeriu 1808. Pacientams, kurie planine tvarka guldomi į VšĮ Šilutės ligoninę (operacijoms, planiniams ištyrimams), PGR testai atliekami be registracijos.

Minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena

Šiandien, sausio 27-ąją, minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. 1945-ųjų sausio 27-ąją buvo išlaisvinti Aušvico-Birkenau koncentracijos stovyklos kaliniai. Didžiausioje nacių koncentracijos ir naikinimo stovykloje nužudyta per 1,5 mln. žmonių, iš jų  per 1 mln. – žydų. Per Antrąjį pasaulinį karą naciai Lietuvoje, dažnai padedami lietuvių kolaborantų, išžudė per 90 proc. iš daugiau kaip 200 tūkst. Lietuvos žydų. Už žydų gelbėjimą Pasaulio teisuoliais yra pripažinti maždaug 800 lietuvių. Lietuvos istorijoje Holokaustas pasižymi didžiausiu aukų skaičiumi per trumpą laikotarpį. Iš viso per

Orai: vėl prognozuoja pūgą 

Meteo.lt informuoja apie artėjančias orų permainas: bus įvairių kritulių, smarkės vėjai, galima pūga. Sausio 27-osios, ketvirtadienio, naktį laukia krituliai. Vietomis plikledis, rūkas, šerkšnas, silpna lijundra. Vėjas pietvakarių, 7-12 m/s. Temperatūra 0-5 laipsniai šalčio, vakarinėje šalies pusėje kai kur 1-3 laipsniai šilumos. Dieną krituliai, vyraus lietus, šlapdriba. Kai kur rūkas, plikledis. Vėjas pietvakarių, 8-13 m/s, vakariniuose rajonuose vietomis gūsiai 15-20 m/s. Temperatūra 0-4 laipsniai šilumos. Sausio 28 d., penktadienį,  daugelyje rajonų krituliai, dieną kai kur trumpa pūga. Vėjas pietvakarių, vakarų, pereinantis

Taip pat skaitykite