Automobilių ralio kroso savaitgalis Vilkyčiuose 

Jau šį savaitgalį Vilkyčių automobilių lenktynių trasoje vyks dvi dienas truksianti ralio kroso fiesta. Čia varžysis Lietuvos, Latvijos, Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių ralio kroso čempionatuose dalyvaujantys sportininkai. Trasos 35-erių metų jubiliejų mininčiame Vilkyčių automobilių sporto komplekse tai bus jau trečiosios varžybos šią vasarą.

ralio krosas

Likus kelioms dienoms iki renginio organizatoriai pasidalijo žinia, kad jau dabar dalyvių sąrašas atrodo įspūdingai. Per dvi renginio dienas čia varžysis per 90 dalyvių, lenktyniausiančių skirtinguose čempionatuose ir klasėse pagal savo vairuojamą techniką.

Trasoje susitiks Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos lenktynininkai, pasiryžę kovoti dėl kiekvieno trasos metro. Ralio kroso specifika, važiavimo dinamiškumas bei džokerio ratas yra būtent tai, kas labiausiai žavi žiūrovus, o iš lenktynininkų reikalauja maksimalaus meistriškumo ir čempioniško mentaliteto.

Varžybas organizuojantis automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“ skelbia ir abiejų renginio dienų programą, tad žiūrovai jau dabar gali planuoti savo savaitgalį prestižinėse ir vienintelėse tokiose mūsų šalyje ralio kroso varžybose.

Penktadienis, rugpjūčio 5 d.

Jau penktadienio vakarą 16 val. bus atverti vartai į dalyvių parką. Tą patį vakarą, nuo 18.30 val. iki 21 val. vyks administracinės ir techninės komisijos procedūros. 23 val. dalyvių parkas bus uždarytas ir sportininkai keliaus ilsėtis prieš pirmuosius šeštadienio startus.

Šeštadienis, rugpjūčio 6 d.

Kelios valandos formalumams taip pat bus skirtos ir šeštadienio rytą. 8.10 val. prasidės Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionatų dalyvių chronometruojamos treniruotės. Jose pilotai turės įveikti po keturis ratus.

9.30 val. numatytas pirmasis kvalifikacinis važiavimas, o 11.10 val. – antrasis.

13 val. visi dalyviai bus pakviesti į oficialią renginio atidarymo ceremoniją, kurios metu bus apsuktas parado ratas Vilkyčių trasoje. Iš karto po to 13.30 val. dalyviai stos prie starto trečiai kvalifikacijai, o 15.20 prasidės pusfinalių ir finalų kovos, po kurių paaiškės greičiausi visų klasių šeštadienio lenktynių dalyviai.

Tą patį vakarą darbą pradės administracinė ir techninė komisija tiems dalyviams, kurie čia lenktyniaus sekmadienį vyksiančiame Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių čempionato antrame etape.

Sekmadienis, rugpjūčio 7 d.

Sekmadienį lenktyninės prasidės 9.30 val. laisvosiomis treniruotėmis. 10.45 val. pirmasis kvalifikacinis važiavimas, o 12.15 val. dalyviai rikiuosis prie starto antrai kvalifikacijai. 13.20 val. numatytas laikas dalyvių paradui ir oficialiai renginio atidarymo ceremonijai. Nuo 13.45 val. publikos dėmesį kaustys trečioji kvalifikacija, o 15.15 val. prasidės pusfinalio bei finalo lenktynės.

Varžybų organizatoriai žiūrovus ragina iš anksto apsirūpinti bilietais į varžybas ir taip sau garantuoti vietą vieninteliame Lietuvoje ralio kroso festivalyje. Daugiau informacijos apie būsimą renginį, bilietų kainas bei kitą aktualią informaciją galima rasti varžybų organizatorių „Facebook“ puslapyje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Vaistininkė: liaudies medicina gali ne tik padėti, bet ir pakenkti

Prasidėjęs peršalimo ligų sezonas ne vieną paskatina imtis papildomų sveikatinimosi priemonių: griebiamės ne tik vaistažolių arbatų, bet ir tradicinių liaudies medicinos receptų. Vaistininkė perspėja, kad derinant liaudies mediciną su įprastomis gydymo priemonėmis svarbu nepamesti saiko, kad besigydydami dar labiau sau nepakenktume. Pasak „Gintarinės vaistinės“ vaistininkės Giedrės Tautkevičienės, į vaistinę užsukantys neretai klausia, ar saugu naudoti vieną ar kitą liaudies medicinoje naudojamą gydymo būdą. Pasitaiko atvejų, kai žmonės ateina besiskundžiantys įvairiais simptomais, kurių nepavyko įveikti tradicinėmis priemonėmis. „Pavyzdžiui, kilusį kosulį bando

Ligonių kasos primena privalomojo sveikatos draudimo garantijas neįgaliesiems

Mums visiems kartais reikia šiek tiek pastangų visaverčiam gyvenimui gyventi. Tačiau daugiau kaip 220 tūkst. žmonių Lietuvoje neretai tenka labai stengtis, kad pasiektų kitiems paprastą tikslą. Tai – žmonės su negalia, į kurių kasdienybės iššūkius turėtume atkreipti dėmesį. Kaip šiuos iššūkius kasdien gali palengvinti privalomojo sveikatos draudimo garantijos? Draudimas valstybės lėšomis Esminis palengvinimas – privalomasis sveikatos draudimas (PSD). Nedirbantys gyventojai, teisės aktų nustatyta tvarka pripažinti neįgaliaisiais, PSD yra draudžiami valstybės lėšomis. Tai reiškia, kad šiems žmonėms nereikia mokėti PSD įmokos,

Gydytoja įspėja: perštėjimas ir ašarojimas gali būti ne akių nuovargio, o pavojingesnės būklės požymiai

Žiemiški orai ir minusinė temperatūra didina ne tik peršalimo ligų riziką, bet ir tikimybę susidurti su akių problemomis. Šaltis ir vėjas lauke, šildymo įrenginių išsausintas patalpų oras, ryškus dirbtinis apšvietimas, taip pat ir nuolatinis žiūrėjimas į kompiuterių ekranus lemia, kad akys sausėja ir atsiranda perštėjimas, paraudimas, neryškus matymas. Gydytojų teigimu, svarbu nenumoti į simptomus ranka, nes jie yra būdingi ne tik laikinam akių nuovargiui, bet ir sausų akių sindromui, kuris negydomas gali sutrikdyti regėjimą. „Sausų akių sindromas nėra paprastas akių

Kodėl paukščiai nešioja žiedus?

Paukščių ekologija ir elgesys tiriami įvairiais metodais. Vienas jų, ypač dažnai ir plačiai naudojamas visame pasaulyje – žiedavimas. Žiedavimu išaiškinami paukščių migracijų maršrutai, žiemojimo vietos, amžiaus trukmė, žuvimo priežastys, gausumo tendencijos ir daugybė kitų paukščių ekologijos ir elgesio klausimų. Šiuo metodu vykdoma ir jūrinių erelių stebėsena. Jūriniai ereliai buvo stebimi ir Blinstrubiškių miške, kur ekosistemai išsaugoti įsteigtas biosferos poligonas. Visa ši saugoma teritorija priskirta „Natura 2000“ tinklui, kaip buveinių ir paukščių apsaugai svarbi teritorija, kurios didžiausia vertybė čia perinčios jūrinių

Taip pat skaitykite