Automobilių raktų korpusai – be jų būtų sudėtinga

Šiomis dienomis automobilių rakteliai yra visiškai kitokie, kadangi daugelio jų net nereikia įkišti į spynelę norint atrakinti automobilį ir pakanka vos vieno mygtuko paspaudimo.

Kai kurie turi ir dar daugiau papildomų funkcijų. Pavyzdžiui, galimybė mygtuko paspaudimu atidaryti bagažinę arba automatiškai atrakinti bei užrakinti automobilį, priklausomai, kiek nuo jo nutolsite ir kaip priartėsite.

Taigi, šiandien raktai yra savotiškas įrenginys, nors ir labai nedidelis. Ir būtent korpusas suteikia jam patrauklią išvaizdą. Todėl naudoti vien tik įprastą raktą jau būtų pakankamai nepatogu ir to nenorėtų praktiškai nė vienas.

Ar įmanoma sukurti alternatyvą originalui?

Toks klausimas gali kilti daugeliui, ypač pametus arba kažkaip kitaip praradus turimą raktelį. Tačiau net ir šiuo atveju jis gali būti pakankamai nesudėtingai atkurtas. Žinoma, tai dar labai priklausys ir nuo pačio automobilio bei jo užrakto sistemos. Tuo labiau, kad bus reikalingas ne tik metalinis raktas, bet ir elektroninė dalis, ir net automobilio raktų korpusai, kurie viską apipavidalins.

Yra ne viena įmonė, kuri tuo užsiima, ir darbą atlieka itin kokybiškai. Todėl ir tokius gaminius atskirti nuo pradinio originalaus varianto bus praktiškai neįmanoma. Tad tikrai neverta nerimauti praradus raktelį.

Kodėl visada reikėtų turėti atsarginį variantą?

Neretai patys automobilių gamintojai pasirūpina dviem raktelių komplektais. Kadangi jį pametus ir neturint atsarginio varianto gali kilti nemažai problemų. Ir tai, jog nepavyks pasiekti norimo kelionės tikslo tikrai nebus didžiausia bėda. Kadangi dar reikės pasirūpinti ir mašinos atrakinimu, pasirūpinti rakto gamyba. Tikrai bus papildomų išlaidų.

Taigi, geriau nuo to apsisaugoti ir visuomet turėti dvi kopijas. Ir net jeigu įsigijote automobilį tik su vienu raktu, pravartu  pasigaminti dublikatą. Kadangi tą padaryti turint realų pavyzdį yra gerokai lengviau, negu vėliau bandant pritaikyti prie automobilio. Tai ne tik leis jaustis saugiai, bet ir padės išvengi papildomų išlaidų, kurių niekas nenorėtų.

Kur kreiptis dėl raktelių gamybos?

Šioje srityje yra ne viena sėkmingai dirbanti įmonė, kuri gali pasiūlyti savo paslaugas. Tačiau tikrai ne dažnai yra reikalingi nauji raktai arba automobilių raktų korpusai. Todėl daugelis gali net neįsivaizduoti, kur reikėtų ieškoti tokios paslaugos. Tačiau šiomis dienomis viskas labai paprasta, kadangi net nebūtina kažkur vykti ar kažko klausti. Pakanka vien pasinaudoti internetine paieškos sistema ir ten akimirksniu galima rasti visus reikiamus kontaktus. Tuomet beliks susipažinti su specialistų teikiamomis paslaugomis ir išsirinkti geriausią variantą.

Tiesa, renkantis tarp daugybės įmonių ir ieškant patikimiausio varianto, galima pasidomėti ir kitų žmonių atsiliepimais apie jas. Nors tai tikrai nėra tokia paslauga, dėl kurios kokybės vertėtų nerimauti, tuo labiau, jeigu pagamintas raktas atliks savo funkciją. Tačiau gali skirtis kiekvienos iš įmonių darbų atlikimo laikas, bendravimas bei įkainiai. Todėl norint geriau apie tai suprasti padės ir kitų patirtis. Tad tame pačiame internete galima rasti ir žmonių atsiliepimų. Tuo labiau, kad jie gali būti pateikiami ir įmonės tinklalapyje, ir pačioje paieškos sistemoje.

Taigi, šiomis dienomis net ir prireikus greitos pagalbos, kai nepavyksta patekti į automobilio vidų, nerimauti nereikės. Kadangi visada galima susisiekti su šios srities specialistais ir jie išspręs problemą. Tai daroma sėkmingai jau ne vienerius metus.

Pr2021/164

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite