Automobilių raktų korpusai – be jų būtų sudėtinga

Šiomis dienomis automobilių rakteliai yra visiškai kitokie, kadangi daugelio jų net nereikia įkišti į spynelę norint atrakinti automobilį ir pakanka vos vieno mygtuko paspaudimo.

Kai kurie turi ir dar daugiau papildomų funkcijų. Pavyzdžiui, galimybė mygtuko paspaudimu atidaryti bagažinę arba automatiškai atrakinti bei užrakinti automobilį, priklausomai, kiek nuo jo nutolsite ir kaip priartėsite.

Taigi, šiandien raktai yra savotiškas įrenginys, nors ir labai nedidelis. Ir būtent korpusas suteikia jam patrauklią išvaizdą. Todėl naudoti vien tik įprastą raktą jau būtų pakankamai nepatogu ir to nenorėtų praktiškai nė vienas.

Ar įmanoma sukurti alternatyvą originalui?

Toks klausimas gali kilti daugeliui, ypač pametus arba kažkaip kitaip praradus turimą raktelį. Tačiau net ir šiuo atveju jis gali būti pakankamai nesudėtingai atkurtas. Žinoma, tai dar labai priklausys ir nuo pačio automobilio bei jo užrakto sistemos. Tuo labiau, kad bus reikalingas ne tik metalinis raktas, bet ir elektroninė dalis, ir net automobilio raktų korpusai, kurie viską apipavidalins.

Yra ne viena įmonė, kuri tuo užsiima, ir darbą atlieka itin kokybiškai. Todėl ir tokius gaminius atskirti nuo pradinio originalaus varianto bus praktiškai neįmanoma. Tad tikrai neverta nerimauti praradus raktelį.

Kodėl visada reikėtų turėti atsarginį variantą?

Neretai patys automobilių gamintojai pasirūpina dviem raktelių komplektais. Kadangi jį pametus ir neturint atsarginio varianto gali kilti nemažai problemų. Ir tai, jog nepavyks pasiekti norimo kelionės tikslo tikrai nebus didžiausia bėda. Kadangi dar reikės pasirūpinti ir mašinos atrakinimu, pasirūpinti rakto gamyba. Tikrai bus papildomų išlaidų.

Taigi, geriau nuo to apsisaugoti ir visuomet turėti dvi kopijas. Ir net jeigu įsigijote automobilį tik su vienu raktu, pravartu  pasigaminti dublikatą. Kadangi tą padaryti turint realų pavyzdį yra gerokai lengviau, negu vėliau bandant pritaikyti prie automobilio. Tai ne tik leis jaustis saugiai, bet ir padės išvengi papildomų išlaidų, kurių niekas nenorėtų.

Kur kreiptis dėl raktelių gamybos?

Šioje srityje yra ne viena sėkmingai dirbanti įmonė, kuri gali pasiūlyti savo paslaugas. Tačiau tikrai ne dažnai yra reikalingi nauji raktai arba automobilių raktų korpusai. Todėl daugelis gali net neįsivaizduoti, kur reikėtų ieškoti tokios paslaugos. Tačiau šiomis dienomis viskas labai paprasta, kadangi net nebūtina kažkur vykti ar kažko klausti. Pakanka vien pasinaudoti internetine paieškos sistema ir ten akimirksniu galima rasti visus reikiamus kontaktus. Tuomet beliks susipažinti su specialistų teikiamomis paslaugomis ir išsirinkti geriausią variantą.

Tiesa, renkantis tarp daugybės įmonių ir ieškant patikimiausio varianto, galima pasidomėti ir kitų žmonių atsiliepimais apie jas. Nors tai tikrai nėra tokia paslauga, dėl kurios kokybės vertėtų nerimauti, tuo labiau, jeigu pagamintas raktas atliks savo funkciją. Tačiau gali skirtis kiekvienos iš įmonių darbų atlikimo laikas, bendravimas bei įkainiai. Todėl norint geriau apie tai suprasti padės ir kitų patirtis. Tad tame pačiame internete galima rasti ir žmonių atsiliepimų. Tuo labiau, kad jie gali būti pateikiami ir įmonės tinklalapyje, ir pačioje paieškos sistemoje.

Taigi, šiomis dienomis net ir prireikus greitos pagalbos, kai nepavyksta patekti į automobilio vidų, nerimauti nereikės. Kadangi visada galima susisiekti su šios srities specialistais ir jie išspręs problemą. Tai daroma sėkmingai jau ne vienerius metus.

Pr2021/164

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

„Sidabrinės nendrės“ premijai teikiamos dvi kandidatūros

Šilutės r. savivaldybės „Sidabrinės nendrės“ premijos komitetas sulaukė dviejų pasiūlymų, ką apdovanoti „Sidabrinės nendrės“ premija. Tai: Ingrita Riterienė, visuomenininkė, asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ vadovė, kultūros puoselėtoja. Teikėjai: Švėkšnos seniūnas ir Šilutės kultūros ir pramogų centro Švėkšnos skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė; Adma Baltutienė, Žemaičių krašto etnokultūros centro etnografė, folkloro kolektyvo „Pilutė“ vadovė. Teikėjai: Žemaičių krašto etnokultūros centras, Žemaičių Naumiesčio seniūnas, Gardamo seniūnė, Degučių kaimo bendruomenė „Rytdiena“, Žemaičių Naumiesčio gimnazija, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis.  „Sidabrinė nendrė“ –  tai aukščiausia Šilutės rajono savivaldybės premija, teikiama

Kėdainiuose įgriuvo tiltas per Nevėžį

Šiandien Lietuvos automobilių kelių direkcija išplatino tokį pranešimą: „Įlūžus sijai, uždarytas eismas Kėdainių tiltu per Nevėžį (rajoniniu keliu Nr. 1906 Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai nuo 44,37 iki 44,44 km). Informacija apie įvykį buvo gauta iš AB „Kelių priežiūra“ šiandien, sausio 31 d., apie 7.30 val. Eismas tiltu operatyviai uždarytas, statomi apylankos ženklai kaip apvažiuoti uždarytą vietą ir AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos specialistai išvyko į vietą įvertinti situacijos. Eismas laikinai kreipiamas apylanka krašto keliu Nr. 144 Jonava–Kėdainiai–Šeduva“. Prezidentas kaltina kelininkus Kaip tik

Tik vienas centas, vertas beveik dviejų milijonų

Jeigu rankoje laikote 1 cento monetą, žinokite, kad labai netolimoje ateityje apyvartoje jų gali ir nebelikti. Antai Kanada vieno cento monetas nustojo kaldinti 2012 metais. Australijoje 1 ir 2 centų monetų nebegamina jau nuo 1992 m. Bahamų salose mažiausio nominalo monetų gamybą ir vartojimą sustabdė 2020 m. sausio pabaigoje. Jungtinės Karalystės Karališkoji monetų kalykla šiais metais paskelbė, jog dėl monetų pertekliaus kitą dešimtmetį jie nebegamins nei 2 svarų, nei 2 pensų monetų. O kaip Europoje? Anot Lietuvos banko, palyginus su

Šilutės rajono Taryboje: netinka niekas, ką pasiūlo opozicija

Sausio 26 d.  įvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 23 Tarybos nariai iš 25: nedalyvavo Zigmantas  Jaunius ir Steponas Kazlauskas. Už biudžetą – 16 balsų Tarybos nariai patvirtinto Savivaldybės 2023 metų biudžetą  – 65 940 870 eurų pajamų. Už biudžetą balsavo 16 Tarybos narių, 7 opozicijos atstovai susilaikė. Jos vardu kalbėjęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Žygimantas Kurlianskas  sakė, jog padaryti darbai matomi, jiems buvo pritarusi Taryba. Ir retoriškai klausė, ar būtų įmanoma geriau? Esą pagal gautas Europos

Taip pat skaitykite