Automobilių raktų korpusai – be jų būtų sudėtinga

Šiomis dienomis automobilių rakteliai yra visiškai kitokie, kadangi daugelio jų net nereikia įkišti į spynelę norint atrakinti automobilį ir pakanka vos vieno mygtuko paspaudimo.

Kai kurie turi ir dar daugiau papildomų funkcijų. Pavyzdžiui, galimybė mygtuko paspaudimu atidaryti bagažinę arba automatiškai atrakinti bei užrakinti automobilį, priklausomai, kiek nuo jo nutolsite ir kaip priartėsite.

Taigi, šiandien raktai yra savotiškas įrenginys, nors ir labai nedidelis. Ir būtent korpusas suteikia jam patrauklią išvaizdą. Todėl naudoti vien tik įprastą raktą jau būtų pakankamai nepatogu ir to nenorėtų praktiškai nė vienas.

Ar įmanoma sukurti alternatyvą originalui?

Toks klausimas gali kilti daugeliui, ypač pametus arba kažkaip kitaip praradus turimą raktelį. Tačiau net ir šiuo atveju jis gali būti pakankamai nesudėtingai atkurtas. Žinoma, tai dar labai priklausys ir nuo pačio automobilio bei jo užrakto sistemos. Tuo labiau, kad bus reikalingas ne tik metalinis raktas, bet ir elektroninė dalis, ir net automobilio raktų korpusai, kurie viską apipavidalins.

Yra ne viena įmonė, kuri tuo užsiima, ir darbą atlieka itin kokybiškai. Todėl ir tokius gaminius atskirti nuo pradinio originalaus varianto bus praktiškai neįmanoma. Tad tikrai neverta nerimauti praradus raktelį.

Kodėl visada reikėtų turėti atsarginį variantą?

Neretai patys automobilių gamintojai pasirūpina dviem raktelių komplektais. Kadangi jį pametus ir neturint atsarginio varianto gali kilti nemažai problemų. Ir tai, jog nepavyks pasiekti norimo kelionės tikslo tikrai nebus didžiausia bėda. Kadangi dar reikės pasirūpinti ir mašinos atrakinimu, pasirūpinti rakto gamyba. Tikrai bus papildomų išlaidų.

Taigi, geriau nuo to apsisaugoti ir visuomet turėti dvi kopijas. Ir net jeigu įsigijote automobilį tik su vienu raktu, pravartu  pasigaminti dublikatą. Kadangi tą padaryti turint realų pavyzdį yra gerokai lengviau, negu vėliau bandant pritaikyti prie automobilio. Tai ne tik leis jaustis saugiai, bet ir padės išvengi papildomų išlaidų, kurių niekas nenorėtų.

Kur kreiptis dėl raktelių gamybos?

Šioje srityje yra ne viena sėkmingai dirbanti įmonė, kuri gali pasiūlyti savo paslaugas. Tačiau tikrai ne dažnai yra reikalingi nauji raktai arba automobilių raktų korpusai. Todėl daugelis gali net neįsivaizduoti, kur reikėtų ieškoti tokios paslaugos. Tačiau šiomis dienomis viskas labai paprasta, kadangi net nebūtina kažkur vykti ar kažko klausti. Pakanka vien pasinaudoti internetine paieškos sistema ir ten akimirksniu galima rasti visus reikiamus kontaktus. Tuomet beliks susipažinti su specialistų teikiamomis paslaugomis ir išsirinkti geriausią variantą.

Tiesa, renkantis tarp daugybės įmonių ir ieškant patikimiausio varianto, galima pasidomėti ir kitų žmonių atsiliepimais apie jas. Nors tai tikrai nėra tokia paslauga, dėl kurios kokybės vertėtų nerimauti, tuo labiau, jeigu pagamintas raktas atliks savo funkciją. Tačiau gali skirtis kiekvienos iš įmonių darbų atlikimo laikas, bendravimas bei įkainiai. Todėl norint geriau apie tai suprasti padės ir kitų patirtis. Tad tame pačiame internete galima rasti ir žmonių atsiliepimų. Tuo labiau, kad jie gali būti pateikiami ir įmonės tinklalapyje, ir pačioje paieškos sistemoje.

Taigi, šiomis dienomis net ir prireikus greitos pagalbos, kai nepavyksta patekti į automobilio vidų, nerimauti nereikės. Kadangi visada galima susisiekti su šios srities specialistais ir jie išspręs problemą. Tai daroma sėkmingai jau ne vienerius metus.

Pr2021/164

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ligonių kasos ragina klausti, o ne aklai mokėti už gydymą

Gyventojai klausia Ligonių kasų, kodėl, būdami apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, gydymo įstaigose kartais turi mokėti ar primokėti už gydymą, tyrimus ar procedūras. Neretai žmonės mano turintys mokėti už sveikatos priežiūros paslaugas, nes gydymo įstaigų pateikiama informacija apie mokėjimą už jas yra klaidinanti ar neaiški. Valstybinė ligonių kasa primena: kada už gydymą mokėti nereikia, kada tenka. Rūpimus klausimus Valstybinei ligonių kasai galima pateikti: el. paštu info@vlk.lt tel. (8 5) 232 2222 arba žiūrėkite šį vaizdo įrašą: https://youtu.be/T9lMmMrw9DE  Apdraustiesiems – nemokamai Apdraustieji papildomai nemokėdami

Apie pradines mokyklas Žemaičių Naumiesčio valsčiuje

Jau nuo 2021 09 20 tinklalapyje „zemaiciunaumiestis.lt“ talpinamas straipsnis „Jaunuomenės mokymas Žemaičių Naumiestyje ir netikėtas atradimas“ apie Žemaičių Naumiesčio valsčiaus keturklasės mokyklos (dabar gimnazijos) šimtmečio jubiliejų. Skelbiama naujiena, neva, seniausia pirmoji valsčiaus mokykla Naumiestyje, pusiau slapta, buvo įkurta liuteronų bendruomenės 1835 m. Tai nėra tikslu. Pusiau slaptų mokyklų tais metais negalėjo būti, nes jas imta drausti tik nuo 1863 metų. Negalėjo būti ir parapinės mokyklos, nes nebuvo Naumiestyje liuteronų bažnyčios (ji pastatyta 1842). Matyt, čia kalba eina apie neoficialią tikėjimo

„Dainų dainelė“ Šilutėje

Šilutės Vydūno gimnazijoje įvyko Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso ,,Dainų dainelė“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo: Šilutės lopšelio–darželio ,,Ąžuoliukas“ ansamblis ,,Lendrelė (mokytoja Loreta Mieliulytė), Šilutės l. d. ,,Raudonkepuraitė“ ansamblis (vad. Valteris Matulis), Šilutės l. d. ,,Žvaigždutė“ solistė Andrėja Budrevičiūtė, Šilutės M. Jankaus pagrindinė mokyklos solistas Ugnius Urnikis (mok. Vidilija Aidukienė), Šilutės pirmosios gimnazijos solistė Goda Džalagonija (mok. Vygantas Stoškus), Šilutės meno mokyklos solistė Fausta Balodytė (mok. Kristina Kasperaitytė). Konkurso komisija į antrąjį etapą atstovauti Šilutės rajonui delegavo: „Žvaigždutės“ solistę Andrėją Budrevičiūtę,

Tautodailininkės parodoje – paukščiai ir angelai  

tautodailininkė

Tautodailininkė Violeta Astrauskienė – apie Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje surengtą personalinę savo keramikos darbų parodą „Sparnuotieji“. Pateikiame autorės mintis. Neslėpsiu, esu pilna kūrybinių idėjų, kurias manyje natūraliai gimdo Kūrėjas. Niekada nelyginu savęs su kitais, juk kiekvienas mes – vienintelis ir nepakartojamas. Myliu kiekvieną savo kūrinį, nesvarbu, kas tai – piešinys, molio lipdinys, nuotrauka ar tekstas, nes į kiekvieną įdedu dalį savęs. Džiaugiuosi, kad esu čia ir dabar… Kaip „atkeliavo“ molis? Tiesiog puiki galimybė išbandyti naujus potyrius – Švėkšnos tradicinių

Taip pat skaitykite