Atnaujintoje poilsiavietėje – paplūdimio tinklinio varžybos

Šilutėje nedaug vietų, kur miesto teritorijoje būtų galima laužavietėje išsikepti kepsnį ar mėgautis maudynėmis Šyšoje. Naujojo Šilutės miškų urėdo Vaido Bendaravičiaus iniciatyva pradėta vieną tokią vietą tvarkyti. Pakeliui į Grabupius, pasukus dešiniau, miško keliuku galima nuvažiuoti į Šyšos upės vingiu apjuostą poilsiavietę – daugelio nuo seno vadinamą beždžionių pliažu.

Paplūdimio tinklinio turnyre urėdo taurei laimėti varžėsi net 7 komandos.

 

Padovanojo tinklą
Jau dabar šioje poilsiavietė gerokai pasikeitė. Iškirtus krūmynus, patogiau tapo prieiti prie upės, atsivėrė gražus upės vingio vaizdas. Urėdijos darbuotojai atnaujino ir sutvarkė poilsiavietėje buvusius stalus, suolus, įrengė laužavietes, automobilių stovėjimo aikštelę, lauko tualetą, pastatė informacinį stendą.
Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus rūpesčiu prie automobilių stovėjimo aikštelės pastatyti šiukšlių konteineriai.
Turbūt svarbiausiu atnaujinto vadinamojo beždžionių pliažo elementu tapo nauja tinklinio aikštelė. Mėgėjai čia galės vaikyti kamuolį net karščiausią vasaros dieną, mat ji įrengta medžių paunksmėje. Džiugi žinia tinklinio mėgėjams – tinklas čia bus visą laiką, tad norintieji pažaisti turės pasirūpinti tik kamuoliu. Aikštelės atidarymo proga tinklą šilutiškiams padovanojo Pagėgių sporto ir turizmo centro direktorius Remigijus Špečkauskas.
Ilgapirščiams, kurie bandys pasisavinti tinklą, pravartu būtų žinoti, kad aikštelės prieigose įrengtos mobilios vaizdo fiksavimo kameros. Urėdijos įsigytos kameros pradeda veikti kam sujudėjus stebimoje teritorijoje. Apie tai SMS į telefoną informuojama aikštelės priežiūra besirūpinančius asmenis. Vaizdo fiksavimo įrenginys itin kompaktiškas ir gali būti kilnojamas iš vienos vietos į kitą.

Šilutės urėdas V. Bendaravičius merui Vytautui Laurinaičiui pasiūlė savivaldybės ir urėdijos darbuotojams išbandyti jėgas paplūdimio tinklinio aikštelėje.

Kalbėdamas apie kitus darbus šioje poilsiavietėje, urėdas minėjo, kad reikėtų išvalyti ir iškirstų krūmynų kelmus. Vietovė yra smėlinga, todėl nukasus žolę bei likusius kupstus čia atsirastų puikios vietos planui.
„Pamatęs šią gražią vietą, iš karto supratau, kad ją reikia tinkamai sutvarkyti ir paversti šilutiškių poilsio vieta. Kol kas tai tik pirmieji darbai, bet yra idėjų pamėginti gauti europinių lėšų ir pratęsti šios poilsiavietės tvarkymo darbus. Norėtųsi čia pastatyti vaikų žaidimų aikštelę, įrengti sūpynes, galbūt papuošti medžio skulptūromis. Tikiuosi žmonėms patiks atnaujinta poilsiavietė ir čia rinksis tiek tinklinio gerbėjai, tiek iškylautojai“, – sakė V. Bendaravičius.
Nugalėjo „Šilutė“
Atnaujintos poilsiavietės atidarymo proga naujoje tinklinio aikštelėje buvo surengtas paplūdimio tinklinio turnyras Urėdo taurei laimėti, kuriame dalyvavo net 7 komandos. Geriausiai pasirodė nė karto nepralaimėjusi tinklinio mėgėjų komanda, pasivadinusi „Šilute“. Antrą ir trečią vietas pasidalijo „Šilagėlės“ ir Šylių komandos surinkusios po 10 taškų. Geresnę vietą lėmė tarpusavio mačas.
Ketvirti paplūdimio tinklinio turnyre buvo Pagėgių „Aitvaro“ komandos nariai, pelnę 9 taškus ir įveikę, vos vienu tašku nuo jų atsilikusią Šilutės miškų urėdijos komandą. Po varžybų dalyvius ir žiūrovus urėdijos darbuotojai pavaišino ant laužo virtu šiupiniu, pagardintu pačių sumedžiota žvėriena.

Turnyrą laimėjusi „Šilutės“ tinklinio mėgėjų komanda su urėdu Vaidu Bendaravičiumi (antras iš kairės) ir Šilutės girininku Edvardu Dvyliu.

Sutvarkytos poilsiavietės apžiūrėti atvykęs Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasidžiaugė urėdo iniciatyva čia atsiradusia tinklinio aikštele. V. Bendaravičiui jis padovanojo knygą apie Šilutės kraštą ir tinklinio kamuolį.
„Labai smagu, kad yra žmonių, kaip Šilutės urėdas, kurio iniciatyva atsirado nauja tinklinio aikštelė. Labai norėtųsi, kad į šią bei kitas Šilutėje esančias tinklinio aikšteles atėję pažaisti žmonės jas paliktų tokias pat tvarkingas, kokias rado. Aikštelės yra įrengtos žmonėms, aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį, tad jie turėtų saugoti jas ir prižiūrėti“, – kalbėjo klubo „Šilutės tinklinis“ prezidentas, turnyro nugalėtojų komandoje žaidęs Linas Gedvila.

Simonas SKUTULAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Artėja galingas vėjas, pajūryje siautės audra

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad ketvirtadienį, spalio 21 d., Lietuvos link pasuko naujas žemo atmosferos slėgio sūkurys ir užgrius didele jėga.  Stiprės pietų, pietvakarių vėjas, kurio gūsių gali neatlaikyti medžiai, yra pavojaus ir nesandariems statiniams, lauke paliktiems daiktams. Ypač pavojinga palikti automobilius po medžiais, kurie, neatlaikę stipraus vėjo, gal lūžti, užgriūti automobilius, pastatus ir kt. Nulaužtų, išverstų medžių gali rastis ir keliuose, gatvėse, todėl patartina be būtinos priežasties  nevykti į kelionę. Visoje šalyje vėjo gūsiai sieks 15-20 m/s. Artėjant vakarui

Kas geriausiai padeda įveikti rudeninį liūdesį?

Kaip įveikti liūdesį? Trumpėjančios dienos, vis labiau apniukęs oras ir spaudžiantis šaltukas – tai tik kelios priežastys, kurios atrodo kaltos dėl suprastėjusio nuotaikos ir išaugusio noro nieko neveikti. „Eurovaistinės“ farmacininkė sako, kad slogią nuotaiką rudenį įveikti galima, tereikia nedelsti ir imtis priemonių. Farmacininkė Elvyra Ramaškienė sako, kad rudenį dažniau nei įprastai klientai užsuka į vaistinę ieškodami priemonių, kurios padėtų išsaugoti energiją ir gerą nuotaiką. „Rudenį dažniau pasidaro liūdna, nes baigiasi vasara, mažai saulės, tad ir mūsų organizme nepasigamina natūraliai vitaminas

Taip pat skaitykite