Atnaujintoje poilsiavietėje – paplūdimio tinklinio varžybos

Šilutėje nedaug vietų, kur miesto teritorijoje būtų galima laužavietėje išsikepti kepsnį ar mėgautis maudynėmis Šyšoje. Naujojo Šilutės miškų urėdo Vaido Bendaravičiaus iniciatyva pradėta vieną tokią vietą tvarkyti. Pakeliui į Grabupius, pasukus dešiniau, miško keliuku galima nuvažiuoti į Šyšos upės vingiu apjuostą poilsiavietę – daugelio nuo seno vadinamą beždžionių pliažu.

Paplūdimio tinklinio turnyre urėdo taurei laimėti varžėsi net 7 komandos.

 

Padovanojo tinklą
Jau dabar šioje poilsiavietė gerokai pasikeitė. Iškirtus krūmynus, patogiau tapo prieiti prie upės, atsivėrė gražus upės vingio vaizdas. Urėdijos darbuotojai atnaujino ir sutvarkė poilsiavietėje buvusius stalus, suolus, įrengė laužavietes, automobilių stovėjimo aikštelę, lauko tualetą, pastatė informacinį stendą.
Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus rūpesčiu prie automobilių stovėjimo aikštelės pastatyti šiukšlių konteineriai.
Turbūt svarbiausiu atnaujinto vadinamojo beždžionių pliažo elementu tapo nauja tinklinio aikštelė. Mėgėjai čia galės vaikyti kamuolį net karščiausią vasaros dieną, mat ji įrengta medžių paunksmėje. Džiugi žinia tinklinio mėgėjams – tinklas čia bus visą laiką, tad norintieji pažaisti turės pasirūpinti tik kamuoliu. Aikštelės atidarymo proga tinklą šilutiškiams padovanojo Pagėgių sporto ir turizmo centro direktorius Remigijus Špečkauskas.
Ilgapirščiams, kurie bandys pasisavinti tinklą, pravartu būtų žinoti, kad aikštelės prieigose įrengtos mobilios vaizdo fiksavimo kameros. Urėdijos įsigytos kameros pradeda veikti kam sujudėjus stebimoje teritorijoje. Apie tai SMS į telefoną informuojama aikštelės priežiūra besirūpinančius asmenis. Vaizdo fiksavimo įrenginys itin kompaktiškas ir gali būti kilnojamas iš vienos vietos į kitą.

Šilutės urėdas V. Bendaravičius merui Vytautui Laurinaičiui pasiūlė savivaldybės ir urėdijos darbuotojams išbandyti jėgas paplūdimio tinklinio aikštelėje.

Kalbėdamas apie kitus darbus šioje poilsiavietėje, urėdas minėjo, kad reikėtų išvalyti ir iškirstų krūmynų kelmus. Vietovė yra smėlinga, todėl nukasus žolę bei likusius kupstus čia atsirastų puikios vietos planui.
„Pamatęs šią gražią vietą, iš karto supratau, kad ją reikia tinkamai sutvarkyti ir paversti šilutiškių poilsio vieta. Kol kas tai tik pirmieji darbai, bet yra idėjų pamėginti gauti europinių lėšų ir pratęsti šios poilsiavietės tvarkymo darbus. Norėtųsi čia pastatyti vaikų žaidimų aikštelę, įrengti sūpynes, galbūt papuošti medžio skulptūromis. Tikiuosi žmonėms patiks atnaujinta poilsiavietė ir čia rinksis tiek tinklinio gerbėjai, tiek iškylautojai“, – sakė V. Bendaravičius.
Nugalėjo „Šilutė“
Atnaujintos poilsiavietės atidarymo proga naujoje tinklinio aikštelėje buvo surengtas paplūdimio tinklinio turnyras Urėdo taurei laimėti, kuriame dalyvavo net 7 komandos. Geriausiai pasirodė nė karto nepralaimėjusi tinklinio mėgėjų komanda, pasivadinusi „Šilute“. Antrą ir trečią vietas pasidalijo „Šilagėlės“ ir Šylių komandos surinkusios po 10 taškų. Geresnę vietą lėmė tarpusavio mačas.
Ketvirti paplūdimio tinklinio turnyre buvo Pagėgių „Aitvaro“ komandos nariai, pelnę 9 taškus ir įveikę, vos vienu tašku nuo jų atsilikusią Šilutės miškų urėdijos komandą. Po varžybų dalyvius ir žiūrovus urėdijos darbuotojai pavaišino ant laužo virtu šiupiniu, pagardintu pačių sumedžiota žvėriena.

Turnyrą laimėjusi „Šilutės“ tinklinio mėgėjų komanda su urėdu Vaidu Bendaravičiumi (antras iš kairės) ir Šilutės girininku Edvardu Dvyliu.

Sutvarkytos poilsiavietės apžiūrėti atvykęs Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasidžiaugė urėdo iniciatyva čia atsiradusia tinklinio aikštele. V. Bendaravičiui jis padovanojo knygą apie Šilutės kraštą ir tinklinio kamuolį.
„Labai smagu, kad yra žmonių, kaip Šilutės urėdas, kurio iniciatyva atsirado nauja tinklinio aikštelė. Labai norėtųsi, kad į šią bei kitas Šilutėje esančias tinklinio aikšteles atėję pažaisti žmonės jas paliktų tokias pat tvarkingas, kokias rado. Aikštelės yra įrengtos žmonėms, aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį, tad jie turėtų saugoti jas ir prižiūrėti“, – kalbėjo klubo „Šilutės tinklinis“ prezidentas, turnyro nugalėtojų komandoje žaidęs Linas Gedvila.

Simonas SKUTULAS

Hits: 57

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuo COVID-19 jau paskiepytas kas penktas šalies gyventojas

Padidinus vakcinacijos tempus Lietuvoje bent viena vakcinos doze jau pavyko paskiepyti 19,5 proc. visuomenės, t. y. beveik kas penktą šalies gyventoją. Vyresnių nei 65 metų gyventojų vakcinuota daugiau nei pusė – 53 proc. Nors savivaldybės nepanaudotas vakcinas jau gali siūlyti žemiau esančios prioritetinėms grupėms, balandžio mėnesį pagrindinis prioritetas yra skiriamas senjorų vakcinacijai. Vyresni nei 65 metų amžiaus gyventojai yra registruojami skiepijimui bet kuria jų pageidaujama vakcina. Nesulaukus kvietimo, senjorai raginami patys kreiptis į savo savivaldybę detalesnei informacijai ir pasinaudoti valstybės

Nuo pirmadienio atsiveria daugiau parduotuvių, kino teatrai, leidžiami renginiai

Nuo pirmadienio Vyriausybės sprendimu veiklą gali atnaujinti parduotuvės, veikiančios prekybos centruose, kino teatrai, leidžiami renginiai. Prekybos centruose, kuriuose veiklą vykdo daugiau nei viena parduotuvė ar vienas prekybininkas ir prekybos plotas sudaro mažiau kaip 50 proc. viso prekybos centro ar kitos prekybos vietos prekybos ploto, vienu metu galinčių būti lankytojų skaičius apskaičiuojamas pagal bendrą prekybos centro, turgavietės ar kitos prekybos vietos prekybos plotą, kurio vienam lankytojui turi tekti ne mažiau kaip 50 kv. metrų arba vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip

Lietuvos valstybės skola dabar ir prieškariu 

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Lietuvių išeivijos instituto vyr. mokslo darbuotojas profesorius Juozas Skirius: Lietuvos banko valdybos pirmininkas Gediminas Šimkus pastebėjo, kad šiuo metu valstybės skola išaugusi iki neįprasto lygio, tačiau esą nereikėtų tuo gąsdintis. Lietuvos banko duomenimis, 2020 m. pabaigoje valstybės skola siekė 24,8 mlrd. eurų arba beveik 51 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP). Pasak G. Šimkaus, Lietuvos skola nesiekia Mastrichto kriterijaus (60 proc. BVP) ir yra mažesnė nei kitose euro zonos valstybėse. Įdomu, kad 2019-aisiais mūsų šalies skola siekė

Paspirtukų vairuotojai patiria nuostolių

Elektrinis paspirtukas – puikus sprendimas, norint greitai ir saugiai nukeliauti netolimą atstumą. Vis dėlto tai yra transporto priemonė, todėl jai galioja Kelių eismo taisyklės. Draudikai pastebi, kad kasmet daugėja važiuojančiųjų paspirtukais sukeltų eismo įvykių.  Žala kasmet didėja  „Elektriniai paspirtukai, kuriems nereikalingas vairuotojo pažymėjimas, gali važiuoti iki 25 kilometrų per valandą greičiu, todėl jais paprasta aplenkti dviratininkus ir pėsčiuosius, tačiau vienas neatsargus manevras gali sukelti pavojingą situaciją. Su paspirtukais susijusias žalas fiksuojame jau keletą metų. 2019 metais tokių žalų buvo 140,

Taip pat skaitykite