Atnaujintoje poilsiavietėje – paplūdimio tinklinio varžybos

Šilutėje nedaug vietų, kur miesto teritorijoje būtų galima laužavietėje išsikepti kepsnį ar mėgautis maudynėmis Šyšoje. Naujojo Šilutės miškų urėdo Vaido Bendaravičiaus iniciatyva pradėta vieną tokią vietą tvarkyti. Pakeliui į Grabupius, pasukus dešiniau, miško keliuku galima nuvažiuoti į Šyšos upės vingiu apjuostą poilsiavietę – daugelio nuo seno vadinamą beždžionių pliažu.

Paplūdimio tinklinio turnyre urėdo taurei laimėti varžėsi net 7 komandos.

 

Padovanojo tinklą
Jau dabar šioje poilsiavietė gerokai pasikeitė. Iškirtus krūmynus, patogiau tapo prieiti prie upės, atsivėrė gražus upės vingio vaizdas. Urėdijos darbuotojai atnaujino ir sutvarkė poilsiavietėje buvusius stalus, suolus, įrengė laužavietes, automobilių stovėjimo aikštelę, lauko tualetą, pastatė informacinį stendą.
Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus rūpesčiu prie automobilių stovėjimo aikštelės pastatyti šiukšlių konteineriai.
Turbūt svarbiausiu atnaujinto vadinamojo beždžionių pliažo elementu tapo nauja tinklinio aikštelė. Mėgėjai čia galės vaikyti kamuolį net karščiausią vasaros dieną, mat ji įrengta medžių paunksmėje. Džiugi žinia tinklinio mėgėjams – tinklas čia bus visą laiką, tad norintieji pažaisti turės pasirūpinti tik kamuoliu. Aikštelės atidarymo proga tinklą šilutiškiams padovanojo Pagėgių sporto ir turizmo centro direktorius Remigijus Špečkauskas.
Ilgapirščiams, kurie bandys pasisavinti tinklą, pravartu būtų žinoti, kad aikštelės prieigose įrengtos mobilios vaizdo fiksavimo kameros. Urėdijos įsigytos kameros pradeda veikti kam sujudėjus stebimoje teritorijoje. Apie tai SMS į telefoną informuojama aikštelės priežiūra besirūpinančius asmenis. Vaizdo fiksavimo įrenginys itin kompaktiškas ir gali būti kilnojamas iš vienos vietos į kitą.

Šilutės urėdas V. Bendaravičius merui Vytautui Laurinaičiui pasiūlė savivaldybės ir urėdijos darbuotojams išbandyti jėgas paplūdimio tinklinio aikštelėje.

Kalbėdamas apie kitus darbus šioje poilsiavietėje, urėdas minėjo, kad reikėtų išvalyti ir iškirstų krūmynų kelmus. Vietovė yra smėlinga, todėl nukasus žolę bei likusius kupstus čia atsirastų puikios vietos planui.
„Pamatęs šią gražią vietą, iš karto supratau, kad ją reikia tinkamai sutvarkyti ir paversti šilutiškių poilsio vieta. Kol kas tai tik pirmieji darbai, bet yra idėjų pamėginti gauti europinių lėšų ir pratęsti šios poilsiavietės tvarkymo darbus. Norėtųsi čia pastatyti vaikų žaidimų aikštelę, įrengti sūpynes, galbūt papuošti medžio skulptūromis. Tikiuosi žmonėms patiks atnaujinta poilsiavietė ir čia rinksis tiek tinklinio gerbėjai, tiek iškylautojai“, – sakė V. Bendaravičius.
Nugalėjo „Šilutė“
Atnaujintos poilsiavietės atidarymo proga naujoje tinklinio aikštelėje buvo surengtas paplūdimio tinklinio turnyras Urėdo taurei laimėti, kuriame dalyvavo net 7 komandos. Geriausiai pasirodė nė karto nepralaimėjusi tinklinio mėgėjų komanda, pasivadinusi „Šilute“. Antrą ir trečią vietas pasidalijo „Šilagėlės“ ir Šylių komandos surinkusios po 10 taškų. Geresnę vietą lėmė tarpusavio mačas.
Ketvirti paplūdimio tinklinio turnyre buvo Pagėgių „Aitvaro“ komandos nariai, pelnę 9 taškus ir įveikę, vos vienu tašku nuo jų atsilikusią Šilutės miškų urėdijos komandą. Po varžybų dalyvius ir žiūrovus urėdijos darbuotojai pavaišino ant laužo virtu šiupiniu, pagardintu pačių sumedžiota žvėriena.

Turnyrą laimėjusi „Šilutės“ tinklinio mėgėjų komanda su urėdu Vaidu Bendaravičiumi (antras iš kairės) ir Šilutės girininku Edvardu Dvyliu.

Sutvarkytos poilsiavietės apžiūrėti atvykęs Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasidžiaugė urėdo iniciatyva čia atsiradusia tinklinio aikštele. V. Bendaravičiui jis padovanojo knygą apie Šilutės kraštą ir tinklinio kamuolį.
„Labai smagu, kad yra žmonių, kaip Šilutės urėdas, kurio iniciatyva atsirado nauja tinklinio aikštelė. Labai norėtųsi, kad į šią bei kitas Šilutėje esančias tinklinio aikšteles atėję pažaisti žmonės jas paliktų tokias pat tvarkingas, kokias rado. Aikštelės yra įrengtos žmonėms, aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį, tad jie turėtų saugoti jas ir prižiūrėti“, – kalbėjo klubo „Šilutės tinklinis“ prezidentas, turnyro nugalėtojų komandoje žaidęs Linas Gedvila.

Simonas SKUTULAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tvarus garderobas: kaip jį susikurti kiekvienam?

Žodis „tvarumas“ jums vis dar asocijuojasi su vėjo jėgainėmis ar elektriniais automobiliais? Be reikalo. Aplinkos tausojimu galima užsiimti ir vaikščiojant po prekybos centrą bei ieškant naujų marškinėlių ar renkantis suknelę. To savo klientus moko socialinio verslo įmonės įkūrėja, Copie prekės ženklo steigėja ir draugiško aplinkai garderobo kūrėja Gerūta Navickaitė. Ji pataria, kaip elgtis kuo atsakingiau ir padaryti kuo mažesnį poveikį aplinkai, kurioje gyvename. Mada – tvarumo ir ekologijos problema Norint pagaminti vienerius džinsus pramonininkai sunaudoja apie 8000 litrų vandens nuo

Šią savaitę sugrįš ir 29 laipsnių karščiai

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šios savaitės orus: po lietaus sugrįžta šiluma ir net karščiai. Sinoptikai prognozavo, kad šiandien, pirmadienį, tankesnių debesų kaupėsi vakarinėje ir šiaurinėje Lietuvos dalyje, čia ir palijo. Temperatūra įdienojus pakils iki 19-22, šalies pietryčiuose 23-24 laipsnių. Rugpjūčio 9 d., antradienį, naktį debesys sklaidysis, bet kai kur šiaurės vakariniuose rajonuose trumpai palis. Paryčiais vietomis matomumą mažins nusidriekęs rūkas. Temperatūra kris iki 9-14, pajūryje bus 15-16 laipsnių. Antradienio dieną debesų vis dar bus nemažai, vietomis iš jų sulauksime

Vagystė Rusnėje: nuostoliai siekia 6,5 tūkstančio

Policija informuoja apie rugpjūčio 5-8 d. užfiksuotus įvykius Šilutės rajone. Jie tiriami. Rugpjūčio 4-5 d. Ilgbrastės k., Švėkšnos sen.,  iš moteriai, gim. 1951 m., priklausančio garažo buvo pavogta žoliapjovė, benzininis pjūklas, grąžtas, akumuliatoriaus krautuvas ir du akumuliatoriniai suktuvai. Nuostolis 1000 eurų. Rugpjūčio 6 d. naktį Ramučių k., Gardamo sen., neblaivus (2,16 prom.) vyras, gim. 1996 m., vairuodamas automobilį BM, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė jo, ir atsitrenkė griovyje į pakelės medį. Vairuotojas ir neblaivus (1,97 prom.) keleivis, gim. 1996 m.,

NEZ Baltijos šalių ralio kroso čempionato etape Lietuvos himnas nesuskambo

Sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse baigėsi visą savaitgalį trukęs ralio kroso festivalis. Šeštadienį čia varžėsi Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato dalyviai  Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių (NEZ) ralio kroso čempionato dalyviai. Priešingai nei šeštadienį, sekmadienio lenktynėse lietuviai liko varžovų iš Latvijos ir Estijos šešėlyje. Sekmadienį prie starto antrame Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių ralio kroso čempionato etape stojo beveik keturios dešimtys dalyvių, kurie varžėsi penkiose klasėse. „NEZ Touring Car“ įskaitoje susigrūmė du estai, suomis ir latvis. Po dramatiško finalo

Taip pat skaitykite