Atnaujintoje poilsiavietėje – paplūdimio tinklinio varžybos

Šilutėje nedaug vietų, kur miesto teritorijoje būtų galima laužavietėje išsikepti kepsnį ar mėgautis maudynėmis Šyšoje. Naujojo Šilutės miškų urėdo Vaido Bendaravičiaus iniciatyva pradėta vieną tokią vietą tvarkyti. Pakeliui į Grabupius, pasukus dešiniau, miško keliuku galima nuvažiuoti į Šyšos upės vingiu apjuostą poilsiavietę – daugelio nuo seno vadinamą beždžionių pliažu.

Paplūdimio tinklinio turnyre urėdo taurei laimėti varžėsi net 7 komandos.

 

Padovanojo tinklą
Jau dabar šioje poilsiavietė gerokai pasikeitė. Iškirtus krūmynus, patogiau tapo prieiti prie upės, atsivėrė gražus upės vingio vaizdas. Urėdijos darbuotojai atnaujino ir sutvarkė poilsiavietėje buvusius stalus, suolus, įrengė laužavietes, automobilių stovėjimo aikštelę, lauko tualetą, pastatė informacinį stendą.
Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus rūpesčiu prie automobilių stovėjimo aikštelės pastatyti šiukšlių konteineriai.
Turbūt svarbiausiu atnaujinto vadinamojo beždžionių pliažo elementu tapo nauja tinklinio aikštelė. Mėgėjai čia galės vaikyti kamuolį net karščiausią vasaros dieną, mat ji įrengta medžių paunksmėje. Džiugi žinia tinklinio mėgėjams – tinklas čia bus visą laiką, tad norintieji pažaisti turės pasirūpinti tik kamuoliu. Aikštelės atidarymo proga tinklą šilutiškiams padovanojo Pagėgių sporto ir turizmo centro direktorius Remigijus Špečkauskas.
Ilgapirščiams, kurie bandys pasisavinti tinklą, pravartu būtų žinoti, kad aikštelės prieigose įrengtos mobilios vaizdo fiksavimo kameros. Urėdijos įsigytos kameros pradeda veikti kam sujudėjus stebimoje teritorijoje. Apie tai SMS į telefoną informuojama aikštelės priežiūra besirūpinančius asmenis. Vaizdo fiksavimo įrenginys itin kompaktiškas ir gali būti kilnojamas iš vienos vietos į kitą.

Šilutės urėdas V. Bendaravičius merui Vytautui Laurinaičiui pasiūlė savivaldybės ir urėdijos darbuotojams išbandyti jėgas paplūdimio tinklinio aikštelėje.

Kalbėdamas apie kitus darbus šioje poilsiavietėje, urėdas minėjo, kad reikėtų išvalyti ir iškirstų krūmynų kelmus. Vietovė yra smėlinga, todėl nukasus žolę bei likusius kupstus čia atsirastų puikios vietos planui.
„Pamatęs šią gražią vietą, iš karto supratau, kad ją reikia tinkamai sutvarkyti ir paversti šilutiškių poilsio vieta. Kol kas tai tik pirmieji darbai, bet yra idėjų pamėginti gauti europinių lėšų ir pratęsti šios poilsiavietės tvarkymo darbus. Norėtųsi čia pastatyti vaikų žaidimų aikštelę, įrengti sūpynes, galbūt papuošti medžio skulptūromis. Tikiuosi žmonėms patiks atnaujinta poilsiavietė ir čia rinksis tiek tinklinio gerbėjai, tiek iškylautojai“, – sakė V. Bendaravičius.
Nugalėjo „Šilutė“
Atnaujintos poilsiavietės atidarymo proga naujoje tinklinio aikštelėje buvo surengtas paplūdimio tinklinio turnyras Urėdo taurei laimėti, kuriame dalyvavo net 7 komandos. Geriausiai pasirodė nė karto nepralaimėjusi tinklinio mėgėjų komanda, pasivadinusi „Šilute“. Antrą ir trečią vietas pasidalijo „Šilagėlės“ ir Šylių komandos surinkusios po 10 taškų. Geresnę vietą lėmė tarpusavio mačas.
Ketvirti paplūdimio tinklinio turnyre buvo Pagėgių „Aitvaro“ komandos nariai, pelnę 9 taškus ir įveikę, vos vienu tašku nuo jų atsilikusią Šilutės miškų urėdijos komandą. Po varžybų dalyvius ir žiūrovus urėdijos darbuotojai pavaišino ant laužo virtu šiupiniu, pagardintu pačių sumedžiota žvėriena.

Turnyrą laimėjusi „Šilutės“ tinklinio mėgėjų komanda su urėdu Vaidu Bendaravičiumi (antras iš kairės) ir Šilutės girininku Edvardu Dvyliu.

Sutvarkytos poilsiavietės apžiūrėti atvykęs Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasidžiaugė urėdo iniciatyva čia atsiradusia tinklinio aikštele. V. Bendaravičiui jis padovanojo knygą apie Šilutės kraštą ir tinklinio kamuolį.
„Labai smagu, kad yra žmonių, kaip Šilutės urėdas, kurio iniciatyva atsirado nauja tinklinio aikštelė. Labai norėtųsi, kad į šią bei kitas Šilutėje esančias tinklinio aikšteles atėję pažaisti žmonės jas paliktų tokias pat tvarkingas, kokias rado. Aikštelės yra įrengtos žmonėms, aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį, tad jie turėtų saugoti jas ir prižiūrėti“, – kalbėjo klubo „Šilutės tinklinis“ prezidentas, turnyro nugalėtojų komandoje žaidęs Linas Gedvila.

Simonas SKUTULAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pokalbis telefonu vairuojant gali kainuoti vairuotojo pažymėjimą…

Dauguma vairuotojų nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo – draudimo naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant ir tokiais savo veiksmais kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems viešajame eisme dalyvaujantiems asmenims. Policijos pareigūnai visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, liepos mėnesį fiksavo 47 pažeidimus: Tauragėje – 24 pažeidimai; Šilalėje – 4 pažeidimai; Šilutėje – 18 pažeidimų; Pagėgiuose – 1 pažeidimas. Visiems vairuotojams surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 3 d. Vairuojant naudojantis mobiliaisiais telefonais gresia

Nuspręsta tirti Daivos Žebelienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija paskelbė, kad liepos 21d.  pradėtas tyrimas dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Daivos Žebelienės elgesio. Aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo ribojimo atstovauti. Pagal šį teisės aktą valstybinėje tarnyboje dirbantis asmuo neturi teisės atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims ir ginti jų interesų institucijoje ar įstaigoje, kurioje jis dirba. Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tirs aplinkybes, kai D. Žebelienė galbūt atstovavo UAB „Toluta” interesams 2019 m. ir 2020 m.

Universitetas senąsias kareivines pavers migrantų istorine kryžkele. Gyventojus prašo dalintis senais lagaminais

Rudenį Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto kūrybinė grupė (Raimonda Nabažaitė, Milda Kontrimė, Rima Čerapė) visuomenei ruošiasi pristatyti naują kultūrinį-edukacinį projektą „Migrantas“. Interaktyvios garso, muzikos, istorinio pasakojimo ekskursijos metu Klaipėdos senosios kareivinės (dabar – Klaipėdos universitetas) virs istorine migrantų vieta ir jų likimų kryžkele. „Migrante“ kiekvienam dalyviui bus siekiama suteikti naują tapatybę – Klaipėdoje apsigyvenusio ar laikinai priklydusio žmogaus dalia.   Nuo kareivinių statybos iki Klaipėdos universiteto studentiško šurmulio   Buvusios senosios kareivinės migrantų kryžkele pasirinktos neatsitiktinai. Siekiama,

Bibliotekininkai kurs stalo žaidimą

Lietuvos kultūros taryba skyrė finansavimą Tolygios kultūrinės raidos programai ir finansavo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“ (projekto vadovė Sandra Jablonskienė) skirdama 3 690,00 Eur finansavimą. Įgyvendindami šį projektą bibliotekininkai kurs inovatyvią, išliekamąją vertę turintį stalo žaidimą, reprezentuojantį Šilutės kraštą. Šis žaidimas bus puiki edukacinė priemonė mokiniams, miestelėnams, kitose Lietuvos vietovėse gyvenantiems žaidėjams, norintiems pažinti ar iš naujo atrasti Šilutės miesto istorijos ir kultūros paveldą. Stalo žaidimas kvies suburti savo draugų kompaniją (komandą) ir

Taip pat skaitykite