Atnaujintoje poilsiavietėje – paplūdimio tinklinio varžybos

Šilutėje nedaug vietų, kur miesto teritorijoje būtų galima laužavietėje išsikepti kepsnį ar mėgautis maudynėmis Šyšoje. Naujojo Šilutės miškų urėdo Vaido Bendaravičiaus iniciatyva pradėta vieną tokią vietą tvarkyti. Pakeliui į Grabupius, pasukus dešiniau, miško keliuku galima nuvažiuoti į Šyšos upės vingiu apjuostą poilsiavietę – daugelio nuo seno vadinamą beždžionių pliažu.

Paplūdimio tinklinio turnyre urėdo taurei laimėti varžėsi net 7 komandos.

 

Padovanojo tinklą
Jau dabar šioje poilsiavietė gerokai pasikeitė. Iškirtus krūmynus, patogiau tapo prieiti prie upės, atsivėrė gražus upės vingio vaizdas. Urėdijos darbuotojai atnaujino ir sutvarkė poilsiavietėje buvusius stalus, suolus, įrengė laužavietes, automobilių stovėjimo aikštelę, lauko tualetą, pastatė informacinį stendą.
Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus rūpesčiu prie automobilių stovėjimo aikštelės pastatyti šiukšlių konteineriai.
Turbūt svarbiausiu atnaujinto vadinamojo beždžionių pliažo elementu tapo nauja tinklinio aikštelė. Mėgėjai čia galės vaikyti kamuolį net karščiausią vasaros dieną, mat ji įrengta medžių paunksmėje. Džiugi žinia tinklinio mėgėjams – tinklas čia bus visą laiką, tad norintieji pažaisti turės pasirūpinti tik kamuoliu. Aikštelės atidarymo proga tinklą šilutiškiams padovanojo Pagėgių sporto ir turizmo centro direktorius Remigijus Špečkauskas.
Ilgapirščiams, kurie bandys pasisavinti tinklą, pravartu būtų žinoti, kad aikštelės prieigose įrengtos mobilios vaizdo fiksavimo kameros. Urėdijos įsigytos kameros pradeda veikti kam sujudėjus stebimoje teritorijoje. Apie tai SMS į telefoną informuojama aikštelės priežiūra besirūpinančius asmenis. Vaizdo fiksavimo įrenginys itin kompaktiškas ir gali būti kilnojamas iš vienos vietos į kitą.

Šilutės urėdas V. Bendaravičius merui Vytautui Laurinaičiui pasiūlė savivaldybės ir urėdijos darbuotojams išbandyti jėgas paplūdimio tinklinio aikštelėje.

Kalbėdamas apie kitus darbus šioje poilsiavietėje, urėdas minėjo, kad reikėtų išvalyti ir iškirstų krūmynų kelmus. Vietovė yra smėlinga, todėl nukasus žolę bei likusius kupstus čia atsirastų puikios vietos planui.
„Pamatęs šią gražią vietą, iš karto supratau, kad ją reikia tinkamai sutvarkyti ir paversti šilutiškių poilsio vieta. Kol kas tai tik pirmieji darbai, bet yra idėjų pamėginti gauti europinių lėšų ir pratęsti šios poilsiavietės tvarkymo darbus. Norėtųsi čia pastatyti vaikų žaidimų aikštelę, įrengti sūpynes, galbūt papuošti medžio skulptūromis. Tikiuosi žmonėms patiks atnaujinta poilsiavietė ir čia rinksis tiek tinklinio gerbėjai, tiek iškylautojai“, – sakė V. Bendaravičius.
Nugalėjo „Šilutė“
Atnaujintos poilsiavietės atidarymo proga naujoje tinklinio aikštelėje buvo surengtas paplūdimio tinklinio turnyras Urėdo taurei laimėti, kuriame dalyvavo net 7 komandos. Geriausiai pasirodė nė karto nepralaimėjusi tinklinio mėgėjų komanda, pasivadinusi „Šilute“. Antrą ir trečią vietas pasidalijo „Šilagėlės“ ir Šylių komandos surinkusios po 10 taškų. Geresnę vietą lėmė tarpusavio mačas.
Ketvirti paplūdimio tinklinio turnyre buvo Pagėgių „Aitvaro“ komandos nariai, pelnę 9 taškus ir įveikę, vos vienu tašku nuo jų atsilikusią Šilutės miškų urėdijos komandą. Po varžybų dalyvius ir žiūrovus urėdijos darbuotojai pavaišino ant laužo virtu šiupiniu, pagardintu pačių sumedžiota žvėriena.

Turnyrą laimėjusi „Šilutės“ tinklinio mėgėjų komanda su urėdu Vaidu Bendaravičiumi (antras iš kairės) ir Šilutės girininku Edvardu Dvyliu.

Sutvarkytos poilsiavietės apžiūrėti atvykęs Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasidžiaugė urėdo iniciatyva čia atsiradusia tinklinio aikštele. V. Bendaravičiui jis padovanojo knygą apie Šilutės kraštą ir tinklinio kamuolį.
„Labai smagu, kad yra žmonių, kaip Šilutės urėdas, kurio iniciatyva atsirado nauja tinklinio aikštelė. Labai norėtųsi, kad į šią bei kitas Šilutėje esančias tinklinio aikšteles atėję pažaisti žmonės jas paliktų tokias pat tvarkingas, kokias rado. Aikštelės yra įrengtos žmonėms, aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį, tad jie turėtų saugoti jas ir prižiūrėti“, – kalbėjo klubo „Šilutės tinklinis“ prezidentas, turnyro nugalėtojų komandoje žaidęs Linas Gedvila.

Simonas SKUTULAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite