Atbuliniai vožtuvai gali tapti gera apsauga nuo turto užtvindymo

Šiandien, pasitelkus šiuolaikines inžinerines sistemas, į pastatą įvedamas švarus geriamasis vanduo, o į kanalizacijos tinklą – nešvarus vanduo iš kriauklių, tualetų ir kitų santechnikos įrenginių. Visa tai atrodo natūralu ir paprasta. Tačiau iš tikrųjų nuotekų valymas kelia daug problemų. Dėl nuotekų vamzdyno aukščio, aukšto požeminio vandens lygio, ypatingos sklypo reljefo, sudėtingos pastato struktūros ir taršos kamščio susidaro daug nenumatytų drenažo kliūčių.

 

Ypač svarbu saugiai ir teisingai išleisti nuotekas ir neleisti, kad jų atgalinis srautas padarytų didelį neigiamą poveikį pastatui. Nors nauji namai be rūsių tampa vis populiaresni, daugelis lietuvių vis dar neįsivaizduoja savo namų be rūsių. Jose saugomos ne tik žieminės daržovės ar konservai, bet ir pirčių bei poilsio zonos. Šiuo atveju rūsys tarnauja kaip pagalbinė priemonė. Didelės dalies pastatų pagrindinėje dalyje rūsys patenka į ypač pavojingą zoną, o vanduo patenka iš išorinio nuotekų vamzdyno tinklo.

Kas gali padėti apsaugoti rūsį

Atbuliniai vožtuvai yra mažos dalys, atliekančios svarbias funkcijas. Vandens tiekimo ir kanalizacijos sistemoje dėl tam tikrų priežasčių gali atsirasti atbulinis srautas. Tokią situaciją gali sukelti vamzdžio užsikimšimas, mechaniniai pažeidimai, siurblio gedimas, vandens tiekimo ir nuotekų sistemos perkrova ir kt.

Rinkdamiesi savo vamzdynų sistemos ar kanalizacijos atbulinį vožtuvą, pirmiausia nustatykite konkrečius poreikius, t. Taip, kam bus naudojamas vožtuvas ir kokio tipo jungtis reikalinga. Jei reikia grubių dalelių filtravimo, vožtuvas su specialiu sieteliu bus geras sprendimas, labai tinkamas šuliniams. Jei vanduo yra labai užterštas, išmatų siurbliui pasirinkite specialų atbulinį vožtuvą. Jei vis dar nežinote, kokio atbulinio vožtuvo reikia jūsų vandens ar nuotekų sistemai, patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime priimti geriausią pirkimo sprendimą.

Kokios pasekmės gali laukti, jei nebus atbulinio vožtuvo?

Idealiu atveju grįžtantis vanduo ar kanalizacijos vanduo užtvindytų rūsį ar kitus kambario aukštus, tačiau žalos turtui paprastai išvengti neįmanoma. Tai įrodo vandens tiekimo ir nuotekų valymo atbulinių vožtuvų paskirtį ir svarbą-jie užkirs kelią vandens atgaliniam srautui. Atbulinis vožtuvas suprojektuotas taip, kad vanduo iš siurbimo vamzdžio tekėtų tik viena kryptimi (turi neleisti vandeniui grįžti iš siurblio į tvenkinį). Atbuliniai vožtuvai paprastai yra nedideli, tačiau jie atlieka svarbias funkcijas.

Pats atbulinis vožtuvas yra vandenyje ir sumontuotas ant siurbimo vamzdžio. Visi mūsų parduodami atbuliniai vožtuvai turi filtrus, kurie neleidžia užsikimšti vožtuvams. Netinkamai sumontavus atbulinius vožtuvus, gali kilti nepageidaujamų pasekmių, tokių kaip siurblio gedimas. Norėdami patys sumontuoti, pasikonsultuokite su specialistu arba asmeniu, turinčiu diegimo žinių ir montavimo darbų, kad užbaigtumėte darbą.

Visi vožtuvai atlieka tą pačią funkciją (neleidžia vandeniui išeiti iš siurblio).

Siurbimo vožtuvas turi didesnį srautą ir turi šiurkštaus valymo filtrą:

  • Atbuliniai vožtuvai – patvarus jo korpusas yra žalvarinis, o sietelis, filtras yra pagamintas iš nerūdijančio plieno.
  • Įsiurbimo vožtuvai –  pagaminti iš įvairių, aukščiausios kokybės medžiagų.

pr2021/82

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite