Atbuliniai vožtuvai gali tapti gera apsauga nuo turto užtvindymo

Šiandien, pasitelkus šiuolaikines inžinerines sistemas, į pastatą įvedamas švarus geriamasis vanduo, o į kanalizacijos tinklą – nešvarus vanduo iš kriauklių, tualetų ir kitų santechnikos įrenginių. Visa tai atrodo natūralu ir paprasta. Tačiau iš tikrųjų nuotekų valymas kelia daug problemų. Dėl nuotekų vamzdyno aukščio, aukšto požeminio vandens lygio, ypatingos sklypo reljefo, sudėtingos pastato struktūros ir taršos kamščio susidaro daug nenumatytų drenažo kliūčių.

 

Ypač svarbu saugiai ir teisingai išleisti nuotekas ir neleisti, kad jų atgalinis srautas padarytų didelį neigiamą poveikį pastatui. Nors nauji namai be rūsių tampa vis populiaresni, daugelis lietuvių vis dar neįsivaizduoja savo namų be rūsių. Jose saugomos ne tik žieminės daržovės ar konservai, bet ir pirčių bei poilsio zonos. Šiuo atveju rūsys tarnauja kaip pagalbinė priemonė. Didelės dalies pastatų pagrindinėje dalyje rūsys patenka į ypač pavojingą zoną, o vanduo patenka iš išorinio nuotekų vamzdyno tinklo.

Kas gali padėti apsaugoti rūsį

Atbuliniai vožtuvai yra mažos dalys, atliekančios svarbias funkcijas. Vandens tiekimo ir kanalizacijos sistemoje dėl tam tikrų priežasčių gali atsirasti atbulinis srautas. Tokią situaciją gali sukelti vamzdžio užsikimšimas, mechaniniai pažeidimai, siurblio gedimas, vandens tiekimo ir nuotekų sistemos perkrova ir kt.

Rinkdamiesi savo vamzdynų sistemos ar kanalizacijos atbulinį vožtuvą, pirmiausia nustatykite konkrečius poreikius, t. Taip, kam bus naudojamas vožtuvas ir kokio tipo jungtis reikalinga. Jei reikia grubių dalelių filtravimo, vožtuvas su specialiu sieteliu bus geras sprendimas, labai tinkamas šuliniams. Jei vanduo yra labai užterštas, išmatų siurbliui pasirinkite specialų atbulinį vožtuvą. Jei vis dar nežinote, kokio atbulinio vožtuvo reikia jūsų vandens ar nuotekų sistemai, patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime priimti geriausią pirkimo sprendimą.

Kokios pasekmės gali laukti, jei nebus atbulinio vožtuvo?

Idealiu atveju grįžtantis vanduo ar kanalizacijos vanduo užtvindytų rūsį ar kitus kambario aukštus, tačiau žalos turtui paprastai išvengti neįmanoma. Tai įrodo vandens tiekimo ir nuotekų valymo atbulinių vožtuvų paskirtį ir svarbą-jie užkirs kelią vandens atgaliniam srautui. Atbulinis vožtuvas suprojektuotas taip, kad vanduo iš siurbimo vamzdžio tekėtų tik viena kryptimi (turi neleisti vandeniui grįžti iš siurblio į tvenkinį). Atbuliniai vožtuvai paprastai yra nedideli, tačiau jie atlieka svarbias funkcijas.

Pats atbulinis vožtuvas yra vandenyje ir sumontuotas ant siurbimo vamzdžio. Visi mūsų parduodami atbuliniai vožtuvai turi filtrus, kurie neleidžia užsikimšti vožtuvams. Netinkamai sumontavus atbulinius vožtuvus, gali kilti nepageidaujamų pasekmių, tokių kaip siurblio gedimas. Norėdami patys sumontuoti, pasikonsultuokite su specialistu arba asmeniu, turinčiu diegimo žinių ir montavimo darbų, kad užbaigtumėte darbą.

Visi vožtuvai atlieka tą pačią funkciją (neleidžia vandeniui išeiti iš siurblio).

Siurbimo vožtuvas turi didesnį srautą ir turi šiurkštaus valymo filtrą:

  • Atbuliniai vožtuvai – patvarus jo korpusas yra žalvarinis, o sietelis, filtras yra pagamintas iš nerūdijančio plieno.
  • Įsiurbimo vožtuvai –  pagaminti iš įvairių, aukščiausios kokybės medžiagų.

pr2021/82

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ilgąjį savaitgalį policija sustiprino greičio ir blaivumo kontrolę.

Ilgąjį savaitgalį, rugpjūčio 12-15 d., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai keliuose vykdė sustiprintą leistino greičio kontrolę, tikrino vairuotojų blaivumą. Patruliuojantys pareigūnai, keliuose užfiksavo 32 transporto priemonių leistino greičio viršijimo atvejus (Tauragės mieste ir rajone – 17; Šilalėje – 5; Šilutėje – 8; Pagėgių savivaldybėje – 2). Nustatyta atvejų, kai leistinas greitis buvo viršytas daugiau kaip 50 km/val. Šilutės rajone 51-erių vyras automobiliu BMW važiavo 162 km/h greičiu, maksimalų leistiną greitį viršydamas 90 km/h greitį. Kitas 48-erių vyras kelyje Vilnius

Policija tiria galimą žmogžudystę

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Į Šilutės rajono policijos komisariatą kreipėsi vyras, gim. 1949 m., dėl suklastotos pirkimo-pardavimo sutarties perkant automobilį „Subaru Forester“. Sutartyje įrašyti klaidingi pardavėjo duomenys. Rugpjūčio 10 d. Vilkyčių k., Saugų sen., pažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą nepilnametei, gim. 2005 m., ir iš jos pavogė telefoną „Huawei I6“. Rugpjūčio 11-12 d. Petrelių k., Saugų sen., nenustatyti asmenys iš traktorių bakų, kurie priklausė moteriai, gim. 1995 m., pavogė 150 litrų žymėto dyzelino. Nuostolis 210 eurų.

Kvepalų rinkiniai. Savybės, kurias labiausiai vertina pirkėjai

Kvepalai naudojami įvairiais atvejais: kasdien, laisvalaikiu ar išskirtinėmis progomis. Ir kiekvienam iš šių atvejų dažniausiai tinka skirtingi aromatai. Todėl labai populiaru rinktis kvepalų rinkinius, kuriuos gali sudaryti trijų, keturių, šešių ar daugiau skirtingų kvepalų buteliukai. Kvepalų rinkiniai gali būti vyriški, moteriški arba universalūs (unisex). Talpa irgi gali būti įvairi – nuo 2 ml iki 10 ml. Tai galima laikyti privalumu – tokius kvepalus paprasta vežtis į kelionę ar nuolat patogiai nešiotis rankinėje, vežiotis automobilyje. Bet šios priežastys ne vienintelės, kodėl

Kas yra nagų ir odelių aliejus?

Nagų aliejus skirtas nuolatinei nagų priežiūrai po higieninės grožio procedūros. Šis produktas minkština odeles ir neleidžia joms šerpetoti. Rekomenduojama aliejus nagams ir odelėms naudoti reguliariai tam, kad būtų skatinamas sveikų nagų augimas ir užtikrinama puiki nagų ir odelių išvaizda. Šie aliejai taip pat būna papildyti įvairiais vitaminais, kurie lėtina senėjimo procesą bei saugo ląsteles nuo sužalojimo. Kada naudoti aliejų? Nagų odelės yra pakankamai kietos, tad atliekant higieninę grožio procedūrą, jas pirmiausia reikia atstumti jas apelsinmedžio lazdele, o vėliau nukirpti nagų

Taip pat skaitykite