Ar valstybinių ir privačių medicinos įstaigų įranga skiriasi?

medicinos įranga Turbūt sutiksite, kad sveikata yra svarbiausias žmogaus turtas. Žinoma, norisi visada jaustis gerai ir kad tiek kūnas, tiek siela visada būtų sveiki. Tokiu atveju reikalinga nuolatinė savo kūno priežiūra, kuri apima tiek mūsų kasdienius ritualus, tiek medicininę įrangą, kuri gali diagnozuoti problemas dar tada, kol jos labai mažos.

Tiesa, dažnai girdime, kad medicininė įranga valstybinėse ir privačiose klinikose skiriasi. Dėl to to kinta ir ligos radimo tempai. Ar tai yra tiesa?

Negalime pasiremti faktais, kadangi nebuvo atliktas toks tyrimas. Tačiau nuomonė, kuri dažniausiai paremta tiek medikų, tiek pacientų, kuriems teko išbandyti kelias skirtingas klinikas, mažai kuo skiriasi.

Dažniausiai labai džiaugiamasi, kad greta valstybinių įstaigų taip pat atsiranda vis daugiau privačių, kurios ne tik suteikia galimybę pacientams patiems rinktis, kur lankytis, tačiau taip pat ir skatina labiau pasitempti valstybinių įstaigų vadovus, kurie turėtų stengtis tinkamai funkcionuoti dėl didesnio pacientų srauto, kurie vis dažniau renkasi privačias klinikas.

Kalbant apie pačią medicinos įrangą, reikia suprasti tai, jog labai geros kokybės ir kartu inovatyvios sistemos, kurios dažniausiai padeda gauti tikslesnius rezultatus – dažniausiai kur kas daugiau kainuoja. Tikrai ne kiekviena valstybinė įstaiga pajėgi įsigyti tą įrangą, kuri gali pakeisti žmogaus gyvenimą, mat liga bus randama greičiau. Užtat privačios dažniausiai gali. Ir tuo pačiu galima pasidžiaugti, kad jos ne tik keičia, tačiau taip pat ir labai domisi naujomis sistemomis, kurios padeda pasiekti didesnį darbo našumą ir kur kas geriau aptarnauti klientus, tai yra, pacientus.

medicinos įrangaGreta geros medicinos įrangos taip pat verta akcentuoti ir bendravimą, kuris labai svarbu sergantiems žmonėms. Jie visada nori gauti kuo daugiau pagalbos, tad labai liūdna, kai reikia skubėti ir tuo pačiu niekas neatsako į keliamus klausimus. Siūlome jums bendradarbiauti su tais, kuriems rūpi žmogus, ir kartu stengiamasi jam kuo labiau padėti. Tai nuramina ir  padeda išvengti ligų dar labai ankstyvoje jų stadijoje.

Skaitykite daugiau: https://tomografija.lt/medicinine-iranga/

pr2021/123

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite