Ar valstybinių ir privačių medicinos įstaigų įranga skiriasi?

medicinos įranga Turbūt sutiksite, kad sveikata yra svarbiausias žmogaus turtas. Žinoma, norisi visada jaustis gerai ir kad tiek kūnas, tiek siela visada būtų sveiki. Tokiu atveju reikalinga nuolatinė savo kūno priežiūra, kuri apima tiek mūsų kasdienius ritualus, tiek medicininę įrangą, kuri gali diagnozuoti problemas dar tada, kol jos labai mažos.

Tiesa, dažnai girdime, kad medicininė įranga valstybinėse ir privačiose klinikose skiriasi. Dėl to to kinta ir ligos radimo tempai. Ar tai yra tiesa?

Negalime pasiremti faktais, kadangi nebuvo atliktas toks tyrimas. Tačiau nuomonė, kuri dažniausiai paremta tiek medikų, tiek pacientų, kuriems teko išbandyti kelias skirtingas klinikas, mažai kuo skiriasi.

Dažniausiai labai džiaugiamasi, kad greta valstybinių įstaigų taip pat atsiranda vis daugiau privačių, kurios ne tik suteikia galimybę pacientams patiems rinktis, kur lankytis, tačiau taip pat ir skatina labiau pasitempti valstybinių įstaigų vadovus, kurie turėtų stengtis tinkamai funkcionuoti dėl didesnio pacientų srauto, kurie vis dažniau renkasi privačias klinikas.

Kalbant apie pačią medicinos įrangą, reikia suprasti tai, jog labai geros kokybės ir kartu inovatyvios sistemos, kurios dažniausiai padeda gauti tikslesnius rezultatus – dažniausiai kur kas daugiau kainuoja. Tikrai ne kiekviena valstybinė įstaiga pajėgi įsigyti tą įrangą, kuri gali pakeisti žmogaus gyvenimą, mat liga bus randama greičiau. Užtat privačios dažniausiai gali. Ir tuo pačiu galima pasidžiaugti, kad jos ne tik keičia, tačiau taip pat ir labai domisi naujomis sistemomis, kurios padeda pasiekti didesnį darbo našumą ir kur kas geriau aptarnauti klientus, tai yra, pacientus.

medicinos įrangaGreta geros medicinos įrangos taip pat verta akcentuoti ir bendravimą, kuris labai svarbu sergantiems žmonėms. Jie visada nori gauti kuo daugiau pagalbos, tad labai liūdna, kai reikia skubėti ir tuo pačiu niekas neatsako į keliamus klausimus. Siūlome jums bendradarbiauti su tais, kuriems rūpi žmogus, ir kartu stengiamasi jam kuo labiau padėti. Tai nuramina ir  padeda išvengti ligų dar labai ankstyvoje jų stadijoje.

Skaitykite daugiau: https://tomografija.lt/medicinine-iranga/

pr2021/123

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kepyklose – kūčiukų kepimo įkarštis. Krosnys bus užgesintos tik Kūčių vakarą

kūčiukų

30 sunkvežimių kūčiukų – tiek jų po Lietuvą pasklis vien iš kepyklos Panevėžyje, kur pastarosiomis savaitėmis krosnys negęsta net ir naktį. Išlaikyti lietuvišką kūčiukų kepimo tradiciją – itin atsakinga užduotis. Aukščiausios rūšies miltai ir aguonos, dėmesingai maišoma ir kildinama tešla, tiksliai formuojami mažieji „duonos kepaliukai“ ir jų kelionė į milžinišką krosnį. Kiekvienas kepėjų žingsnis yra gerai pamatuotas ir apskaičiuotas. „Per gana trumpą laikotarpį turime iškepti tiek kūčiukų, kad jų užtektų trims milijonams“, – sako kepyklą Panevėžyje valdančios bendrovės „AR Maistas“

Lumpėnų bibliotekai – 70. Istoriją kuriame kartu…

„2021 m. lapkričio 25 d. Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos laisvalaikio salėje atgimsta praeitis ir vėl ataidi iš glūdumos buvę metai“, – šiais žodžiais prasidėjo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 7 klasės mokinio Elijaus Andriukaičio skaityta Lumpėnų bibliotekos istorijos apžvalga, prikėlusi 7-is dešimtmečius menančią bibliotekos praeitį. Istorijos vingiais Renginio metu pakeliauta istorijos vingiais – prisimintos čia dirbusios bibliotekininkės, pastatų, glaudusių Lumpėnų biblioteką, istorija, apžvelgta vykdyta veikla. Išsamios apžvalgos baigiamąjį žodį tarė šventinį jubiliejinį renginį vedusi Pagėgių sav. Vydūno viešosios

Kaip bendrauti su sudėtingais lankytojais?

Kasdien kultūros sferos specialistai neišvengiamai susiduria su sudėtingais lankytojais. Ar išties lankytojas visada būna teisus? Lapkričio 25 dieną įvykusių mokymų „Sudėtingi lankytojai: bendravimas ir aptarnavimas“ metu Šilutės rajono kultūros darbuotojai bei Palangos miesto, Kretingos, Klaipėdos rajonų bibliotekininkai sužinojo, kaip išlikti ramiu bendraujant ir nepatekti į konfliktinę situaciją. Mokymų lektorius, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto dėstytojas, verslo vadybos bei socialinės psichologijos profesionalas Juris Belte pateikė konfliktinių situacijų pavyzdžių ir apžvelgė bendravimo su lankytojais kultūros psichologinius aspektus. Dalyviai sužinojo apie

Sulaukėme žiemos: savaitgalį bus šalčio

Penktadienio rytą Šilutėje prireikė atidumo ir atsargumo: po vėjuoto ketvirtadienio, ypač jo vakaro, kai ir snyguriavo, iškritęs šlapias sniegas per naktį sušalo, tapo slidu. Sinoptikai praneša, kad savaitgalį taip pat sulauksime šalčio.  Penktadienio naktį slinkęs ciklonas didelę šalies dalį prausė lietumi, ūžavo smarkus vėjas, Šilutės krašte krito šlapias sniegas. Po tokio atlydžio ėmus plūsti šaltesniam orui pradėjo formuotis plikledis. Dieną irgi plūs vis šaltesnis oras, tad plikledis išsilaikys, prie ledo prišalęs sniegas vers elgtis atsargiau ir vairuotojus, ir pėsčiuosius. Temperatūra

Taip pat skaitykite