Ar bus Šilutės rajone lošimo namų?

Šilutės rajono savivaldybės taryba svarstys sutikimų steigti lošimų organizavimo vietą ar tęsti lošimų organizavimo veiklą išdavimo tvarkos aprašą.

Seimui pakeitus ir papildžius Azartinių lošimų įstatymą,  būtina patvirtinti Šilutės rajono savivaldybės sutikimų steigti lošimų vietą ar tęsti lošimų veiklą išdavimo tvarkos aprašą. Iki šio įstatymo pakeitimo tam nebuvo reikalingas Savivaldybės tarybos sutikimas. Patvirtinus aprašą, pagal nustatytus kriterijus bus vertinama konkrečios lošimų vietos poveikis viešajai tvarkai, švietimui, kultūrai, visuomenės sveikatai, gyvenamajai aplinkai ir kriminogeninei situacijai. Jei numatoma steigti lošimų vieta ar vieta, kurioje numatoma tęsti lošimų organizavimo veiklą, atitiks nustatytus kriterijus, bus rengiamas sprendimo projektas ir savivaldybės Taryba turės teisę pritarti arba nepritarti konkrečios lošimų vietos steigimui arba jos veiklos pratęsimui

Nustatyta tvarka galios visoje Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje ir bus taikomas bendrovėms, turinčioms teisę organizuoti lošimus, norinčioms atidaryti ar steigti lošimų  vietą ar tęsti lošimų organizavimą.

Nagrinėjant prašymus atidaryti ar steigti lošimų vietą, atsižvelgiama į šiuos kriterijus.

Atstumas nuo lošimų vietos iki švietimo, kultūros, sveikatos priežiūros įstaigų, religinės bendruomenės ar bendrijos pastatų, kuriuose jos įsikūrusios, turi būti ne mažesnis nei 100 metrų.  Reikalingi gyvenamųjų patalpų savininkų sutikimai. Privalomi gyvenamojo namo gyvenamosios paskirties patalpų savininkų daugumos laisvos formos rašytiniai sutikimai atidaryti ar steigti lošimų vietą, jeigu lošimų vietą ketinama atidaryti ar steigti pirmajame gyvenamojo namo aukšte, kuriame esančios negyvenamosios patalpos pagal namo projektą ir eksploataciją yra pritaikytos kitai veiklai ir turi pagrindinį įėjimą iš gatvės pusės, nesutampantį su įėjimu į namo laiptinę. Reikalingas seniūnijos, kurios teritorijoje ketinama atidaryti ar steigti lošimų vietą, pritarimas. Būtinas ir visuomenės pritarimas.

Nagrinėjant prašymus tęsti lošimų organizavimo veiklą, būtų atliekamas poveikio vertinimas pagal šiuos kriterijus: kriminogeninės situacijos pokytis, ar yra gyvenamųjų patalpų savininkų, seniūnijos sutikimai, visuomenės pritarimas, ar yra naujai įsteigtų švietimo, kultūros, sveikatos priežiūros įstaigų, religinės bendruomenės ar bendrijos vietų ne mažesniu nei 100 m atstumu nuo lošimų vietos.

Tarybos nariai posėdyje balsuodami apsispręs dėl tokios tvarkos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite