Abi Pagėgių komandos pelnė trečias vietas

Nors skaičius 13 dažniausiai siejamas su nemaloniais dalykais, lemiantis įvairias nesėkmes, tačiau 13-asis tinklinio turnyras Pagėgių miesto mero taurei laimėti nieku gyvu nepriminė nepavykusio renginio.

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos auklėtinės su Sporto ir turizmo centro direktoriumi Remigijumi Špečkausku (kairėje), treneriu Antanu Musvydu (centre) ir Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoju Vytautu Stanišausku (dešinėje).

Vasario 15 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje susirinkę tinklinio žaidimo mėgėjai ir profesionalai iš 6 skirtingų Lietuvos miestų kovojo dėl Pagėgių savivaldybės mero taurės. Tiesa Pagėgiuose žaidė vyrai, o moterų ir merginų komandoms teko vykti į Stoniškių pagrindinės mokyklos sporto salę.
Po 10 rungtynių paaiškėjo šauniausios tinklininkės. Šį kartą be pralaimėjimų, surinkusios 8 taškus, laimėjo Rietavo merginos. Antrosios liko marijampolietės (7 tšk.). Žinoma, kaip gi be saviškių pergalių – Pagėgių meno ir sporto mokyklos jaunosios auklėtinės (L. Stanislovaitytė, A. Čepukaitė, G. Venckutė, G. Bušniauskaitė, G. Brazlauskaitė, G. Uselytė, A. Miščiokaitytė ) iškovojo garbingą trečiąją vietą. Šilutės žaidėjos ir Pagėgių bendruomenės moterys pasidalino 4 ir 5 vietas. Merginų varžybas stebėjo ir joms teisėjavo teisėjai E. Kuncaitis ir A. Musvydas.
Vyrų tinklinis kunkuliavo energija ir azartu. Ypač įnirtinga kova vyko tarp Pagėgių ir Jonavos komandų, kurią laimėjo pagėgiškiai. O Jonavos komanda nugalėjo Rietavą – trys komandos iškovojo vienodai pergalių, tačiau laimėtų ir pralaimėtų setų santykis buvo nepalankus salės šeimininkams. Antrus metus iš eilės pirmąją vietą ir Mero taurę iškovojo Rietavo komandos vyrai, 2-oji vieta atiteko Jonavai, trečioji – pagėgiškiams, kuriems atstovavo A. Musvydas, G. Šulcas,
E. Maciukevičius, D. Maciukevičius, R. Sirtautas, M. Ambroza, S. Šeputis, S. Maziliauskas. Ketvirti liko kaimynai tauragiškiai, Šilutės vyrams atiteko 5-oji vietą.
Turnyrui pasibaigus, visų komandų žaidėjai buvo pakviesti į kavinę ,,Peronas“, kurioje apdovanojimus jiems įteikė Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Vytautas Stanišauskas ir VšĮ Sporto ir turizmo centro direktorius Remigijus Špečkauskas.
Šachmatai
Tą pačią dieną, Algimanto Mackaus gimnazijos gimnastikos salėje vyko J. Gėrikos organizuotas Pagėgių savivaldybės šachmatų turnyras, kuriame varžėsi 5 pagėgiškiai ir 2 Šilutės miesto šachmatininkai. Nugalėtoju tapo V. Bajorūnas iš Šilutės, surinkęs 4,5 taško, antrą vietą užėmė irgi šilutiškis A. Bružinskas (4 tšk.), trečias – pagėgiškis R. Ambarcumian, beje, surinkęs tiek pat taškų, kaip ir antrosios vietos laimėtojas, bet pagal laimėtų pergalių skaičių teko užleisti antrąją vietą.

Sporto ir turizmo centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pokalbis telefonu vairuojant gali kainuoti vairuotojo pažymėjimą…

Dauguma vairuotojų nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo – draudimo naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant ir tokiais savo veiksmais kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems viešajame eisme dalyvaujantiems asmenims. Policijos pareigūnai visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, liepos mėnesį fiksavo 47 pažeidimus: Tauragėje – 24 pažeidimai; Šilalėje – 4 pažeidimai; Šilutėje – 18 pažeidimų; Pagėgiuose – 1 pažeidimas. Visiems vairuotojams surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 3 d. Vairuojant naudojantis mobiliaisiais telefonais gresia

Nuspręsta tirti Daivos Žebelienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija paskelbė, kad liepos 21d.  pradėtas tyrimas dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Daivos Žebelienės elgesio. Aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo ribojimo atstovauti. Pagal šį teisės aktą valstybinėje tarnyboje dirbantis asmuo neturi teisės atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims ir ginti jų interesų institucijoje ar įstaigoje, kurioje jis dirba. Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tirs aplinkybes, kai D. Žebelienė galbūt atstovavo UAB „Toluta” interesams 2019 m. ir 2020 m.

Universitetas senąsias kareivines pavers migrantų istorine kryžkele. Gyventojus prašo dalintis senais lagaminais

Rudenį Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto kūrybinė grupė (Raimonda Nabažaitė, Milda Kontrimė, Rima Čerapė) visuomenei ruošiasi pristatyti naują kultūrinį-edukacinį projektą „Migrantas“. Interaktyvios garso, muzikos, istorinio pasakojimo ekskursijos metu Klaipėdos senosios kareivinės (dabar – Klaipėdos universitetas) virs istorine migrantų vieta ir jų likimų kryžkele. „Migrante“ kiekvienam dalyviui bus siekiama suteikti naują tapatybę – Klaipėdoje apsigyvenusio ar laikinai priklydusio žmogaus dalia.   Nuo kareivinių statybos iki Klaipėdos universiteto studentiško šurmulio   Buvusios senosios kareivinės migrantų kryžkele pasirinktos neatsitiktinai. Siekiama,

Bibliotekininkai kurs stalo žaidimą

Lietuvos kultūros taryba skyrė finansavimą Tolygios kultūrinės raidos programai ir finansavo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“ (projekto vadovė Sandra Jablonskienė) skirdama 3 690,00 Eur finansavimą. Įgyvendindami šį projektą bibliotekininkai kurs inovatyvią, išliekamąją vertę turintį stalo žaidimą, reprezentuojantį Šilutės kraštą. Šis žaidimas bus puiki edukacinė priemonė mokiniams, miestelėnams, kitose Lietuvos vietovėse gyvenantiems žaidėjams, norintiems pažinti ar iš naujo atrasti Šilutės miesto istorijos ir kultūros paveldą. Stalo žaidimas kvies suburti savo draugų kompaniją (komandą) ir

Taip pat skaitykite