6 natūralūs dantų balinimo būdai

Visame pasaulyje žmonės išleidžia daugybę pinigų dantų balinimo procedūroms ir produktams. Pastarieji gali efektyviai veikti, tačiau taip pat juos pažeisti, nes dažnu atveju yra pagaminti iš cheminių medžiagų. Natūralių produktų naudojimas ir dantų balinimas namų sąlygomis – puiki alternatyva saugiu būdu pasiekti džiuginančių rezultatų.

Taigi susipažinkite su 6 natūralaus balinimo būdais.

Reguliariai valykite dantis

Kad dantys akinamai spindėtų, juos kruopščiai valykite bent du kartus per dieną. Jei tai jau seniai tapę jūsų rutina, tačiau dantys vis dar gelsvi, stenkitės išsivalyti ir po valgių ar gėrimų, ypač intensyviai dažančių. Tačiau venkite dantis valyti iškart pavartojus rūgštaus maisto ar gėrimų, nes tai gali sukelti eroziją.  Noeėdami efektyvesnių rezultatų rinkitės balinančią dantų pastą, kurioje esančios švelnios abrazyvinės medžiagos šalina pigmentines dėmes nuo dantų paviršiaus.

Aliejus

Aliejus yra pagrindinė indų naudojama dantų balinimo priemonė, kuri taip pat teigiamai veikia bendrą burnos sveikatą ir higieną. Dažniausiai naudojamas saulėgrąžų, kokosų arba sezamų aliejus, kurio reikia išspausti tiesiai į burną ir skalauti. Aliejus naudingas tuo, kad padeda eliminuoti daugelį burnoje esančių bakterijų, kurios sudaro apnašas ir dantys atrodo gelsvi. Ir nors nėra moksliškai patvirtintų įrodymų, kad šis metodas balina dantis, tačiau tai išbandę žmonės džiaugiasi rezultatais.

Maistinė soda ir vandenilio peroksido pasta

Soda, dėl švelnių abrazyvinių savybių, nuvalo pigmentines dėmes nuo dantų paviršiaus. Vandenilio peroksidas – natūralus baliklis, naikinantis bakterijas. Taigi šių dviejų elementų derinys – tobulas dantų balinimo sprendimas. Sumaišykite vieną šaukštą maistinės sodos ir du šaukštus vandenilio peroksido. Šią pastą naudokite reguliariai valydami dantis. Po vieno panaudojimo stebuklų nesitikėkite, tai reikalauja nuoseklaus darbo.

Bananų, apelsinų ir citrinų žievė

Kaip ir balinimo metodas su aliejumi, šis taipogi neturi jokių efektyvumą patvirtinančių mokslinių tyrimų.

Paimkite banano, apelsino ar citrinos žievelę ir švelniai ja patrinkite dantis mažiausiai 2 minutes, tada gerai išskalaukite burną ir išsivalykite dantis. Šių vaisių žievėse esanti citrinos rūgštis balina dantis, tačiau jei Jūsų dantys jautrūs, šios priemonės geriau vengti.

Laikykitės mitybos, kurioje gausu vaisių ir daržovių

Yra žinoma, jog kramtant traškius vaisius ir daržoves natūraliai pašalinamos apnašos nuo dantų paviršiaus. Žinoma, ji nepakeičia įprasto dantų valymo šepetėliu, tačiau tai puiki pagalbinė priemonė. Du vaisiai, kurie pasižymi balinančiomis savybėmis yra ananasas ir braškės. Ananasuose esantis fermentas šalina pigmentines dantų dėmes ir suteikia balinamą efektą. Tuo pačiu pasižymi ir braškės, dėl sudėtyje esančios obuolių rūgšties.

Daugiau: dantų balinimas

pr2022/110

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ramučiuose degė gyvenamasis namas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad kovo 27 d., pirmadienį, liepsnojo namas Tvenkinio g., Ramučių k. Pranešimas gautas ryte, pusę devynių. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė namo stogas. Pastatas – mūrinis, dviejų aukštų, antro aukšto  perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Tai – individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė 80 kvadratinių metrų stogo. Išdegė antras aukštas, nuo karščio sutrūkinėjo langų stiklai, sudegė didelė dalis medinės perdangos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius. Pareigūnai įspėja gyventojus saugotis priešgaisrinės tarnybos darbuotojais apsimetusių

Savivalda skęsta klaustukų verpetuose

Balandžio 27 d. į pirmąjį posėdį turėtų rinktis naujos sudėties Šilutės rajono savivaldybės taryba. Kovo 19 d. antrajame rinkimų ture tiesiogiai išrinkto mero Vytauto Laurinaičio pasiteiravome, kokių permainų tikėtis Šilutės rajono valdžioje? Pavardžių neišgirdome. Kiek bus mero pavaduotojų? V. Laurinaitis atsakė, kad Šilutės r. savivaldybėje priklausytų dvi vicemerų pareigybės, gal tiek ir bus, gal nebus… „Dar labai neaiškios funkcijos, Vidaus reikalų ministerija iki balandžio pabaigos žada pateikti paaiškinimus. Iki spalio 1 d. ši ministerija turėjo parengi kelias dešimtis teisės aktų

Kaip sumažinti paskolos mėnesio įmoką?

Paskola geromis sąlygomis yra labai svarbi. Vienas iš būdų sumažinti paskolos išlaidas yra pereiti prie paskolos su pigesnėmis palūkanomis. Kaip aš galiu sumažinti savo paskolas? Yra dviejų tipų paskolos: su užstatu (kai skolinatės naudodami turtą, pavyzdžiui, namą kaip užstatą), neužtikrinta (kai tarp jūsų ir skolintojo yra sudaryta oficiali sutartis). Asmeninė paskola yra be užstato, o tai reiškia, kad jūsų namams negresia pavojus. Tai gana nebrangi paskola, kurią grąžinate per nustatytą terminą (paprastai nuo vienerių iki septynerių metų) reguliariai mokėdami mėnesinius

Kokios įmonės gali gauti ES paramą?

Visi Europos piliečiai ir daugelis kitų pasaulio šalių tiesiogiai arba netiesiogiai gauna naudos iš ES biudžeto. Ji padeda milijonams studentų, tūkstančiams mokslininkų ir daugeliui miestų, regionų ir ne pelno organizacijų. Visi ES piliečiai gali kreiptis dėl ES finansavimo, tai apima ir ES įsisteigusias įmones. ES parama turi keletą skirtingų finansavimo programų, dėl kurių galite kreiptis, atsižvelgdami į jūsų verslo ar projekto pobūdį. Finansavimo galimybių taip pat galima gauti per programas, kurias tiesiogiai įgyvendins valstybės narės, pavyzdžiui, atkūrimo ir atsparumo priemonė

Taip pat skaitykite