6 dalykai, kuriuos verta nuveikti Tel Avive

Tel AvivasTel Avivas- Izraelio didžiausias ir gyvybingiausias miestas. Tel Avivas išsiskiria iš Vidurio Rytų aplinkos, ir yra visiškas kontrastas kaimyniniam Jeruzalės miestui. Pastatytas ant keturiolikos kilometrų smėlėtų paplūdimių linijos, Tel Avivas žino, kaip pritaukti jaunatvišką, kosmopolitišką minią savo butikais ir kavinėmis, nesibaigiančia eile restoranų ir vienu geriausių naktinio gyvenimo vietų pasaulyje.

Įsigykite bilietą ir leiskitės patirti šiuos 10 dalykų Tel Avive: https://skrendu.lt/lt/flights/countries/il-keliones-i-izraeli/tlv-skrydziai-i-tel-aviva.

1. Pamaloninkite savo pojūčius Carmel turguje

Pasiruoškite pojūčių perkrovai populiariame Tel Avivo Carmel turguje, vietinių dar žinomam, kaip Shuk HaCarmel. Čia rasite spalvotus prekystalius, lūžtančius nuo visko iš eilės: šviežios produkcijos, rankomis siūtų drabužių, gėlių, ir pan. Čia siūloma daugybė vietinių valgių, todėl tai yra ideali vieta pasigriebti vieną ar kelis skanėstus.

2. Atsipalaiduokite paplūdimyje

Kelionių gido Lonely Planet Tel Avivas paminėtas, kaip vienas iš 10 paplūdimio miestų pasaulyje, todėl apsilankymas paplūdimyje esant šiame mieste yra privalomas. Šiame mieste saulė vidutiniškai šviečia 318 dienų per metus, o tai reiškia galimybę mėgautis paplūdimiu ištisus metus.

3. Pasivaikščiokite po Yarkono parką

Jeigu norite pabėgti nuo betono džiunglių, Yarkono parkas tam tinkamiausia vieta. Įsikūręs šalia Yarkono upės, parkas siūlo didelį plotą žalumos pasivaikščiojimams ir piknikams. Visame parke atrasite įvairius sodus, tokius, kaip Akmenų, su įspūdinga kaktusų kolekcija, arba vešlų mikroklimatą Tropiniame sode.

4. Tyrinėkite seniausią Tel Avivo rajoną

Neve Tzedek galbūt yra seniausias Tel Avivo rajonas, bet tikrai ne pasenęs. Pagrindinė, Shabazi gatvė, pripildyta knygų krautuvėlių, rankų darbo meistrų dirbtuvių, sendaikčių parduotvių, nepriklausomų butikų, ir madingų kavinių.

5. Leiskite laiką hipsterių rojuje

Tel Avivo SoHo laikomas Florentinas, yra neabejotina hipsterių meka mieste.Besimėgaudami vietine atmosfera nepamirškite aplankyti pirmą gatvės meno galeriją Izraelyje, atrasti parduotuvėles, parduodančias Graikiškus, Turkiškus ir Rumuniškus produktus, arba paragauti autentiško meksikietiško maisto.

6. Eikite į nemokamą senosios Jafos turą pėsčiomis

Negalite išvykti iš Tel Avivo neapsilankę įspūdingame istoriniame senosios Jafos mieste. Istorija, kuri prasidėjo dar senovės Egipte, šią dieną tai seniausiasapgyvendintas miestas. Kasdien, 11 ir 5 popiet būkite prie Laikrodžio bokšto, iš ten profesionalus gidas aprodys jums vaizdingiausias gatves ir skverus, ir papasakos apie turtingą Jafos istoriją.

pr2021/170

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Statistinio kandidato portretas – vedęs ir pasiturintis 49 metų vyras

Vasario 3 d., likus 30 dienų iki savivaldybių tarybų ir merų rinkimų, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) visuomenei paskelbė oficialiai registruotų kandidatais į savivaldybių tarybų narius ir merus asmenų sąrašus. Juose – duomenys apie kandidatų išsilavinimą, šeiminę padėtį, deklaruotas pajamas, turtą, sąsajas su juridiniais asmenimis ir kt. 49-erių „Vytautas“ Jei apibendrintume visus VRK turimus duomenis ir iš jų sukurtume vieno statistinio kandidato į savivaldybės tarybos narius ir merus portretą, jis parodytų, kad artėjančiuose rinkimuose dalyvauja beveik 49 metų sulaukęs, santuokoje gyvenantis

Maskuoklis – kosmetinė priemonė, leisianti džiaugtis tobulai atrodančia oda

Drąsiai galima sakyti, kad maskuokliai yra tos priemonės, kurios leis džiaugtis tobulai atrodančia oda. Tad pats metas sužinoti, kaip ir kuo jums gali būti naudinga ši priemonė. Miego trūkumas, nuovargis, stresas – visa tai yra priežastys, dėl kurių paakiai gali būti patamsėję. Nereikia ir sakyti – jie tikrai mūsų nepuošia. Tačiau būtent maskuoklis yra ta priemonė, kuri gali užtikrinti, kad patamsėję paakiai daugiau negadintų jūsų nuotaikos. Priklausomai nuo situacijos, oda gali turėti ir tam tikrų trūkumų – pigmentinių dėmių, spuogelių,

Tarybos nario Audriaus Endzino veiklos apžvalga (ataskaita)

Endzinas

Su kovo mėnesio rinkimais baigiasi šios kadencijos Šilutės rajono savivaldybės tarybos darbas. Sudaromos sąlygos naujai išrinktiems rajono politikams imtis Savivaldybės reikalų. Todėl ši glausta ataskaita yra apie ketverių metų veiklą atstovaujant krašto žmonių interesams Savivaldybės taryboje.   Ir man pačiam, ir kolegoms kilo nemažai idėjų, kurios buvo pristatytos Taryboje. Pradedant nuo Savivaldybės tarybos darbo reglamento tobulinimo iki, pvz., naujagimio kraitelio dalinio finansavimo arba kompensacijų vaikų ugdymui darželių negalinčių lankyti vaikų tėvams. Deja, reikia pripažinti, kad ir kokius siūlymus Savivaldybės taryboje teikiau tiek aš

Savivaldybių komunalinių atliekų tvarkymo procesuose nustatyta korupcijos rizikos

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko korupcijos rizikos analizę Alytaus miesto, Jonavos, Kėdainių, Šiaulių, Šilutės ir Tauragės rajonų savivaldybių komunalinių atliekų tvarkymo procesuose. Nustatyta, kad komunalinių atliekų tvarkymas ir administravimas skirtingose savivaldybėse nėra pakankamai kontroliuojamas, o šioms paslaugoms įsigyti vykdomuose viešuosiuose pirkimuose – trūksta skaidrumo. Itin didelė veiklos laisvė Pastebėta, kad galiojančios teisės aktų nuostatos ne visais atvejais įgalina savivaldybes efektyviai vykdyti teikiamos komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos kontrolės funkcijas, o kai kuriais atvejais komunalinių atliekų tvarkymo sistemų administratoriams yra suteikta itin

Taip pat skaitykite