6 dalykai, kuriuos verta nuveikti Tel Avive

Tel AvivasTel Avivas- Izraelio didžiausias ir gyvybingiausias miestas. Tel Avivas išsiskiria iš Vidurio Rytų aplinkos, ir yra visiškas kontrastas kaimyniniam Jeruzalės miestui. Pastatytas ant keturiolikos kilometrų smėlėtų paplūdimių linijos, Tel Avivas žino, kaip pritaukti jaunatvišką, kosmopolitišką minią savo butikais ir kavinėmis, nesibaigiančia eile restoranų ir vienu geriausių naktinio gyvenimo vietų pasaulyje.

Įsigykite bilietą ir leiskitės patirti šiuos 10 dalykų Tel Avive: https://skrendu.lt/lt/flights/countries/il-keliones-i-izraeli/tlv-skrydziai-i-tel-aviva.

1. Pamaloninkite savo pojūčius Carmel turguje

Pasiruoškite pojūčių perkrovai populiariame Tel Avivo Carmel turguje, vietinių dar žinomam, kaip Shuk HaCarmel. Čia rasite spalvotus prekystalius, lūžtančius nuo visko iš eilės: šviežios produkcijos, rankomis siūtų drabužių, gėlių, ir pan. Čia siūloma daugybė vietinių valgių, todėl tai yra ideali vieta pasigriebti vieną ar kelis skanėstus.

2. Atsipalaiduokite paplūdimyje

Kelionių gido Lonely Planet Tel Avivas paminėtas, kaip vienas iš 10 paplūdimio miestų pasaulyje, todėl apsilankymas paplūdimyje esant šiame mieste yra privalomas. Šiame mieste saulė vidutiniškai šviečia 318 dienų per metus, o tai reiškia galimybę mėgautis paplūdimiu ištisus metus.

3. Pasivaikščiokite po Yarkono parką

Jeigu norite pabėgti nuo betono džiunglių, Yarkono parkas tam tinkamiausia vieta. Įsikūręs šalia Yarkono upės, parkas siūlo didelį plotą žalumos pasivaikščiojimams ir piknikams. Visame parke atrasite įvairius sodus, tokius, kaip Akmenų, su įspūdinga kaktusų kolekcija, arba vešlų mikroklimatą Tropiniame sode.

4. Tyrinėkite seniausią Tel Avivo rajoną

Neve Tzedek galbūt yra seniausias Tel Avivo rajonas, bet tikrai ne pasenęs. Pagrindinė, Shabazi gatvė, pripildyta knygų krautuvėlių, rankų darbo meistrų dirbtuvių, sendaikčių parduotvių, nepriklausomų butikų, ir madingų kavinių.

5. Leiskite laiką hipsterių rojuje

Tel Avivo SoHo laikomas Florentinas, yra neabejotina hipsterių meka mieste.Besimėgaudami vietine atmosfera nepamirškite aplankyti pirmą gatvės meno galeriją Izraelyje, atrasti parduotuvėles, parduodančias Graikiškus, Turkiškus ir Rumuniškus produktus, arba paragauti autentiško meksikietiško maisto.

6. Eikite į nemokamą senosios Jafos turą pėsčiomis

Negalite išvykti iš Tel Avivo neapsilankę įspūdingame istoriniame senosios Jafos mieste. Istorija, kuri prasidėjo dar senovės Egipte, šią dieną tai seniausiasapgyvendintas miestas. Kasdien, 11 ir 5 popiet būkite prie Laikrodžio bokšto, iš ten profesionalus gidas aprodys jums vaizdingiausias gatves ir skverus, ir papasakos apie turtingą Jafos istoriją.

pr2021/170

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miškų savininkus kviečia apžiūrėti savo miškus

Šių metų sausis tik įpusėjo, o Lietuvoje jau du kartus siautė stiprūs vėjai. Jie laužė ir vertė medžius miškuose, parkuose, pakelėse, gyvenvietėse. Sprendžiant iš gaunamų pranešimų, labiausiai nukentėjo Vakarų Lietuvoje, Dzūkijoje ir Panevėžio regione esantys miškai. Valstybinė miškų tarnyba kviečia miškų savininkus apžiūrėti savo miškus ir vėjo pažeistus medžius sutvarkyti iki pavasarinio atšilimo. Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos specialistai pažymi, kad 2021 metų vasarą šalies miškai kentėjo nuo labai karštų orų. Labiausiai nusilpo eglės, todėl pernai eglynuose gausėjo žievėgraužių

Šilutėje veikianti įmonė „Klasmann-Deilmann“ dalį gamybos žada perkelti į Latviją

Portalas 15min.lt praneša, kad problemos su Kinija kai kuriuos Lietuvos verslininkus skatina keisti savo planus. Keli jau pranešė iškeliantys dalį gamybos iš Lietuvos. Tai planuoja daryti ir durpių substratus gaminanti Šilutėje įsikūrusi „Klasmann-Deilmann“. Kinija nuo gruodžio pradžios aktyviai blokuoja Lietuvos įmonių eksportą – Kinijos muitinės duomenimis, gruodį į Kiniją pateko prekių iš Lietuvos tik už 3 mln. eurų, kai rugsėjį šis skaičius siekė 44 mln. eurų. Be to, Kinija spaudžia ir tarptautines bendroves nenaudoti Lietuvoje gaminamų komponentų. Vietoj Lietuvos pasirinkusio

Dviem iš trijų lietuvių trūksta vitamino D. Kaip jo gauti su maistu? 

Pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti įvairių ligų grėsmę – tokį poveikį gali turėti pakankamas vitamino D kiekis organizme. Jis padeda užtikrinti tinkamas smegenų funkcijas, sustiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo vėžio, įvairių infekcijų, širdies ir kraujagyslių ligų. Viena produktų grupė – ypatinga Šeimos gydytojas V. Morozovas akcentuoja vitamino D svarbą žmogaus organizmui. Anot mediko, šis elementas stiprina sveikatą bei imunitetą, padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų, pagerina gyvenimo kokybę. Tiesa, pažymi pašnekovas, kad pilnai atsiskleistų visa vitamino D

Minime Ievos Simonaitytės 125-ąsias gimimo metines

Sausio 23 d. minimos Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės. Šiuos metus Seimas paskelbė I. Simonaitytės metais. Šia proga pateikiame ištraukų iš Domo Kauno parengtos knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“. Leidinyje, skirtame įprasminti šios Mažosios Lietuvos metraštininkės atmintį, publikuojami penkiasdešimt septynių žmonių, pažinojusių arba artimai besibičiuliavusių su rašytoja, sakytiniai liudijimai. Jie užrašyti 1978–1983 metais. Tikrasis vardas Evė Ieva Simonaitytė (1897–1978) – išskirtinio likimo asmenybė. Pavainikė, benamės duktė. Būdama penkerių, jau žinojo lemtį: aš esu Etmės Evė. Nuo

Taip pat skaitykite