6 dalykai, kuriuos verta nuveikti Tel Avive

Tel AvivasTel Avivas- Izraelio didžiausias ir gyvybingiausias miestas. Tel Avivas išsiskiria iš Vidurio Rytų aplinkos, ir yra visiškas kontrastas kaimyniniam Jeruzalės miestui. Pastatytas ant keturiolikos kilometrų smėlėtų paplūdimių linijos, Tel Avivas žino, kaip pritaukti jaunatvišką, kosmopolitišką minią savo butikais ir kavinėmis, nesibaigiančia eile restoranų ir vienu geriausių naktinio gyvenimo vietų pasaulyje.

Įsigykite bilietą ir leiskitės patirti šiuos 10 dalykų Tel Avive: https://skrendu.lt/lt/flights/countries/il-keliones-i-izraeli/tlv-skrydziai-i-tel-aviva.

1. Pamaloninkite savo pojūčius Carmel turguje

Pasiruoškite pojūčių perkrovai populiariame Tel Avivo Carmel turguje, vietinių dar žinomam, kaip Shuk HaCarmel. Čia rasite spalvotus prekystalius, lūžtančius nuo visko iš eilės: šviežios produkcijos, rankomis siūtų drabužių, gėlių, ir pan. Čia siūloma daugybė vietinių valgių, todėl tai yra ideali vieta pasigriebti vieną ar kelis skanėstus.

2. Atsipalaiduokite paplūdimyje

Kelionių gido Lonely Planet Tel Avivas paminėtas, kaip vienas iš 10 paplūdimio miestų pasaulyje, todėl apsilankymas paplūdimyje esant šiame mieste yra privalomas. Šiame mieste saulė vidutiniškai šviečia 318 dienų per metus, o tai reiškia galimybę mėgautis paplūdimiu ištisus metus.

3. Pasivaikščiokite po Yarkono parką

Jeigu norite pabėgti nuo betono džiunglių, Yarkono parkas tam tinkamiausia vieta. Įsikūręs šalia Yarkono upės, parkas siūlo didelį plotą žalumos pasivaikščiojimams ir piknikams. Visame parke atrasite įvairius sodus, tokius, kaip Akmenų, su įspūdinga kaktusų kolekcija, arba vešlų mikroklimatą Tropiniame sode.

4. Tyrinėkite seniausią Tel Avivo rajoną

Neve Tzedek galbūt yra seniausias Tel Avivo rajonas, bet tikrai ne pasenęs. Pagrindinė, Shabazi gatvė, pripildyta knygų krautuvėlių, rankų darbo meistrų dirbtuvių, sendaikčių parduotvių, nepriklausomų butikų, ir madingų kavinių.

5. Leiskite laiką hipsterių rojuje

Tel Avivo SoHo laikomas Florentinas, yra neabejotina hipsterių meka mieste.Besimėgaudami vietine atmosfera nepamirškite aplankyti pirmą gatvės meno galeriją Izraelyje, atrasti parduotuvėles, parduodančias Graikiškus, Turkiškus ir Rumuniškus produktus, arba paragauti autentiško meksikietiško maisto.

6. Eikite į nemokamą senosios Jafos turą pėsčiomis

Negalite išvykti iš Tel Avivo neapsilankę įspūdingame istoriniame senosios Jafos mieste. Istorija, kuri prasidėjo dar senovės Egipte, šią dieną tai seniausiasapgyvendintas miestas. Kasdien, 11 ir 5 popiet būkite prie Laikrodžio bokšto, iš ten profesionalus gidas aprodys jums vaizdingiausias gatves ir skverus, ir papasakos apie turtingą Jafos istoriją.

pr2021/170

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite