5 patarimai, kad vaikelio laukimas praeitų sklandžiai

Jei šiek tiek nerimaujate dėl gimdymo, štai keletas naudingų patarimų.

1. Žinios

Kiekviena moteris yra skirtinga. Mūsų kūnai yra skirtingi, mūsų kūdikiai yra skirtingi ir nebūna dviejų vienodų gimimų.

Štai kodėl naudinga daugiau sužinoti apie gimdymą. Suprasdami daugiau apie savo galimybes ir kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus, galite jaustis labiau pasitikinti priimdama sprendimus dėl to, kaip norite pagimdyti.

Taip pat galite pasikalbėti su savo akušere, jei kas nors jums ypač rūpi. Ji atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir paaiškins, ką galima padaryti, kad jūsų kūdikis būtų saugiai pagimdytas visais įmanomais atvejais.

Jums taip pat gali būti naudingos gimdymo pamokos. Toks seminaras sudėlioja visas mintis į vietas. Paklauskite savo akušerės, sveikatos priežiūros specialisto ar bendrosios praktikos gydytojo apie seminarus.

2. Paruoškite savo mintis

Stenkitės neklausyti siaubo istorijų apie gimdymą, nes jos tikrai nenaudingos, jei jaučiatės neramiai. Pasistenkite prisiminti, kad kiekviena bloga patirtis gali virsti teigiama istorija.

3. Paruoškite savo kūną

Darbas dažnai reikalauja jėgos ir ištvermės, todėl svarbu tam paruošti savo kūną. Pratimai nėštumo metu taip pat gali būti puikus būdas stresui sumažinti.

Galite pabandyti sužinoti apie gimdymo mankštos užsiėmimus netoliese. Pavyzdžiui, nėštumo jogos pamoka gali būti tikrai naudinga. Bet koks pratimas yra geras. Jei neturite laiko ar pinigų prisijungti prie klasės, bus naudinga tiesiog pasivaikščioti po parką.

4. Praktikuokite atsipalaidavimo būdus

Kvėpavimo metodika gali padėti nuraminti nervus (prieš ir po gimdymo) ir kontroliuoti skausmą. Galite treniruotis viso nėštumo metu, kad įsitikintumėte, jog jums bus patogu juos naudoti prasidėjus gimdymui.

5. Apgalvokite gimdymo planą

Gimdymo planas gali būti naudingas būdas greitai ir efektyviai pranešti apie visus savo norus, rūpesčius ir pageidavimus, ypač kai pradedate aktyvų gimdymą ir galbūt nenorite (arba negalite) ilgai diskutuoti su akušere arba jei darbuotojai keičiasi.

Tiesiog atminkite, kad darbas ne visada vyksta pagal planą, todėl jums gali tekti būti šiek tiek lanksčiai.

pr2022/168

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Seimas uždraudė neatlygintinai dalyti vienkartinius indus

Seimas priėmė Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo, Aplinkos apsaugos įstatymų ir Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, kuriomis nuo 2025 m. gegužės 1 d. sutarta uždrausti viešojo maitinimo vietose neatlygintinai dalyti maisto ir gėrimų vienkartinius plastikinius gaminius, pvz., vienkartinius bokalus, lėkštes, kavos puodelius ir kt. Tokiu būdu siekiama skatinti vartotojų ekologinį sąmoningumą ir atsakomybę, mažinti vienkartinių pakuočių naudojimą. Pagal priimtus pakeitimus viešojo maitinimo vietose kaip alternatyva vienkartiniams indams turės būti pateikiamos daugkartinės pakuotės arba vienkartinės pakuotės, kurių sudėtyje nėra plastiko, arba stalo

Gardamo kaimo bendruomenė prašo savivaldybės 1000 eurų

Šilutės r. savivaldybės taryba kitą savaitę, be kitų klausimų, posėdyje  svarstys, ar iš savivaldybės biudžeto sušelpti Gardamo kaimo bendruomenę „Tenenys“. Pinigų prašo vaikų žaidimo aikštelei įrengti. Savivaldybės tarybai adresuotas Gardamo kaimo bendruomenės „Tenenys“ prašymas prisidėti prie įgyvendinamo projekto „Viešoji erdvė bendruomenės poreikiams“ skiriant 1000 eurų iš savivaldybės biudžeto. Bendruomenė paraišką teikė Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos pagal Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles. Projekto vertė – 6500 Eur. Projektas turi būti įgyvendintas iki šių metų spalio 31

Savaitgalį žada iki +29 °C  

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad artėjantis savaitgalis bus karštas. Vėsiau tik pajūryje.  Liepos 20 d., šeštadienį, vietomis, didesnė tikimybė šiaurinėje šalies pusėje, trumpai palis. Vėjas vakarinių krypčių, 5-10 m/s. Temperatūra naktį bus 10-15, kai kur – 16-18, dieną – 23-28 °C. Liepos 21 d., sekmadienį, kai kur trumpai palis. Vėjas naktį silpnas, dieną šiaurės vakarų, 4-9 m/s. Temperatūra naktį bus 12-17, dieną – 24-29 °C. Vandens temperatūra upėse siekia 17-25, ežeruose – 22-26, Kuršių mariose – 21-23, Baltijos jūroje – 21

Kelių remontų sezonas pačiame įkarštyje. Ką reikia žinoti vairuotojams?

Ilgai lauktas vasaros sezonas atnešė ne tik šiltus orus atostogaujantiems, bet ir kelia vairuotojams nepatogumų dėl vykdomų kelio remonto darbų. Kelininkai skuba taisyti pagrindines miestų transporto arterijas ir svarbiausius šalies kelius. Remontuojamose atkarpose pasikeičia įprasta eismo tvarka − susiaurėja važiuojamoji dalis, sumažėja leistinas greitis. Neretai įrengiami šviesoforai ir kelio atitvarai, kurie apsunkina vairavimą, todėl vairuotojai turi būti itin dėmesingi. Keliai remontuojami vasarą „Vasaros metu kelių apkrova natūraliai išauga, ypač tuose keliuose, kurie veda į pajūrį, ežeringus regionus, kurortinius miestus. Oficialūs

Taip pat skaitykite