5 patarimai, kad vaikelio laukimas praeitų sklandžiai

Jei šiek tiek nerimaujate dėl gimdymo, štai keletas naudingų patarimų.

1. Žinios

Kiekviena moteris yra skirtinga. Mūsų kūnai yra skirtingi, mūsų kūdikiai yra skirtingi ir nebūna dviejų vienodų gimimų.

Štai kodėl naudinga daugiau sužinoti apie gimdymą. Suprasdami daugiau apie savo galimybes ir kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus, galite jaustis labiau pasitikinti priimdama sprendimus dėl to, kaip norite pagimdyti.

Taip pat galite pasikalbėti su savo akušere, jei kas nors jums ypač rūpi. Ji atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir paaiškins, ką galima padaryti, kad jūsų kūdikis būtų saugiai pagimdytas visais įmanomais atvejais.

Jums taip pat gali būti naudingos gimdymo pamokos. Toks seminaras sudėlioja visas mintis į vietas. Paklauskite savo akušerės, sveikatos priežiūros specialisto ar bendrosios praktikos gydytojo apie seminarus.

2. Paruoškite savo mintis

Stenkitės neklausyti siaubo istorijų apie gimdymą, nes jos tikrai nenaudingos, jei jaučiatės neramiai. Pasistenkite prisiminti, kad kiekviena bloga patirtis gali virsti teigiama istorija.

3. Paruoškite savo kūną

Darbas dažnai reikalauja jėgos ir ištvermės, todėl svarbu tam paruošti savo kūną. Pratimai nėštumo metu taip pat gali būti puikus būdas stresui sumažinti.

Galite pabandyti sužinoti apie gimdymo mankštos užsiėmimus netoliese. Pavyzdžiui, nėštumo jogos pamoka gali būti tikrai naudinga. Bet koks pratimas yra geras. Jei neturite laiko ar pinigų prisijungti prie klasės, bus naudinga tiesiog pasivaikščioti po parką.

4. Praktikuokite atsipalaidavimo būdus

Kvėpavimo metodika gali padėti nuraminti nervus (prieš ir po gimdymo) ir kontroliuoti skausmą. Galite treniruotis viso nėštumo metu, kad įsitikintumėte, jog jums bus patogu juos naudoti prasidėjus gimdymui.

5. Apgalvokite gimdymo planą

Gimdymo planas gali būti naudingas būdas greitai ir efektyviai pranešti apie visus savo norus, rūpesčius ir pageidavimus, ypač kai pradedate aktyvų gimdymą ir galbūt nenorite (arba negalite) ilgai diskutuoti su akušere arba jei darbuotojai keičiasi.

Tiesiog atminkite, kad darbas ne visada vyksta pagal planą, todėl jums gali tekti būti šiek tiek lanksčiai.

pr2022/168

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite