5 patarimai, kad vaikelio laukimas praeitų sklandžiai

Jei šiek tiek nerimaujate dėl gimdymo, štai keletas naudingų patarimų.

1. Žinios

Kiekviena moteris yra skirtinga. Mūsų kūnai yra skirtingi, mūsų kūdikiai yra skirtingi ir nebūna dviejų vienodų gimimų.

Štai kodėl naudinga daugiau sužinoti apie gimdymą. Suprasdami daugiau apie savo galimybes ir kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus, galite jaustis labiau pasitikinti priimdama sprendimus dėl to, kaip norite pagimdyti.

Taip pat galite pasikalbėti su savo akušere, jei kas nors jums ypač rūpi. Ji atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir paaiškins, ką galima padaryti, kad jūsų kūdikis būtų saugiai pagimdytas visais įmanomais atvejais.

Jums taip pat gali būti naudingos gimdymo pamokos. Toks seminaras sudėlioja visas mintis į vietas. Paklauskite savo akušerės, sveikatos priežiūros specialisto ar bendrosios praktikos gydytojo apie seminarus.

2. Paruoškite savo mintis

Stenkitės neklausyti siaubo istorijų apie gimdymą, nes jos tikrai nenaudingos, jei jaučiatės neramiai. Pasistenkite prisiminti, kad kiekviena bloga patirtis gali virsti teigiama istorija.

3. Paruoškite savo kūną

Darbas dažnai reikalauja jėgos ir ištvermės, todėl svarbu tam paruošti savo kūną. Pratimai nėštumo metu taip pat gali būti puikus būdas stresui sumažinti.

Galite pabandyti sužinoti apie gimdymo mankštos užsiėmimus netoliese. Pavyzdžiui, nėštumo jogos pamoka gali būti tikrai naudinga. Bet koks pratimas yra geras. Jei neturite laiko ar pinigų prisijungti prie klasės, bus naudinga tiesiog pasivaikščioti po parką.

4. Praktikuokite atsipalaidavimo būdus

Kvėpavimo metodika gali padėti nuraminti nervus (prieš ir po gimdymo) ir kontroliuoti skausmą. Galite treniruotis viso nėštumo metu, kad įsitikintumėte, jog jums bus patogu juos naudoti prasidėjus gimdymui.

5. Apgalvokite gimdymo planą

Gimdymo planas gali būti naudingas būdas greitai ir efektyviai pranešti apie visus savo norus, rūpesčius ir pageidavimus, ypač kai pradedate aktyvų gimdymą ir galbūt nenorite (arba negalite) ilgai diskutuoti su akušere arba jei darbuotojai keičiasi.

Tiesiog atminkite, kad darbas ne visada vyksta pagal planą, todėl jums gali tekti būti šiek tiek lanksčiai.

pr2022/168

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pagėgių bibliotekininkai kėlė kvalifikaciją

Vydūno viešosios bibliotekos ir filialų specialistai Sonata Nognienė, Asta Andrulienė, Liudmila Fetingienė, Mantas Iljinovas, Zofija Genutienė bei Laima Norbutienė 2023 m. gegužės 25 d. tobulino profesinę kompetenciją. Dalyvavome Klaipėdos regiono bibliotekų metodikos centro – Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos – organizuotuose kvalifikacijos kėlimo renginiuose – praktiniuose mokymuose apie atnaujintą Tarpbibliotekinio abonemento paslaugą. Sužinojome naujienų apie  šios paslaugos teikimą, organizavimą ir vykdymą, sutarčių sudarymo ypatumus. Vyko seminaras „Kaip mokyti suaugusiuosius?“, skirtas tobulinti bibliotekininkų andragogines kompetencijas. Klaipėdos ir Tauragės apskričių savivaldybių

PRICER.LT prekių palyginimas: „Pilos“ prieš „Ryto“ varškės sūrelį su razinomis. Ar nusipelnėme mokėti daugiau?

Norisi kažko skanaus, saldaus, bet nesinori permokėti? Panagrinėsime klasikinius desertus, varškės sūrelius – Lidl Pilos ir Pieno Žvaigždžių Rytas. Kainos Kainas lyginsim mažiausias neakcines: Pilos varškės sūrelis su razinomis 100 g – 0,79 Eur Rytas varškės sūrelis su razinomis 100 g – 0,88 Eur Jei lyginsime su įprasta kaina – skirtumas 0,09 Eur, už kilogramą – 0,9 Eur. Už „Rytą“ tenka mokėti 11 proc. brangiau nei „Pilos“. Sudėtys Žiūrime sudėtis – ar labai skiriasi? Esminiai sudėties skirtumai – tai, kad

Šilutėje iš namų pavogta 3200 eurų

Tauragės apskrities VPK praneša apie tiriamus įvykius Šilutės rajone. Gegužės 19 d. vakare Kuršių g., Šilutėje, pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1985 m. Gegužės 24-25 d. Jaunimo al., Šilutėje, iš moters, gim. 1959 m., namų buvo pavogta 3200 eurų. Gegužės 24 d. pavakare Laučių k., Šilutės sen., nenustatyti asmenys iš vyro, gim. 1972 m., pavogė maišelį su gėrimais. Nuostolis 30 eurų.  Policija padeda saugoti ir valstybinius miškus Tauragės apskr. VPK pareigūnai kartu su Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninio

Taip pat skaitykite