4 kriterijai renkantis dienos SPA

Šiandieniniame skubančiame pasaulyje rasti laiko sau itin svarbu. Pasiplaukiojimas baseine, pasikaitinimas pirtyje, o gal atpalaiduojantis kūno masažas – skamba tarsi tobula poilsio akimirka. Visais šiais malonumais galima pasimėgauti dienos SPA. Tik gali būti nelengva išsirinkti sau idealiai tinkantį ir patinkantį variantą.

Daug dirbate, bet norite pasirūpinti gera fizine ir psichologine savijauta? Vertinate kokybę ir privatumą? Tuomet pateikiame keturis kriterijus, kuriuos reikėtų įvertinti renkantis dienos SPA, kad šis patenkintų visus jūsų lūkesčius.

1. Paslaugų spektras

Vienas, ko gero, svarbiausių kriterijų renkantis dienos SPA yra paslaugų spektras. Įvertinkite savo poreikius. Galbūt jums aktualus baseinas ir pirtys? O gal norite pasimėgauti kūno sveikatinimo bei puoselėjimo procedūromis? Apsilankykite jus dominančio SPA svetainėje ir peržiūrėkite ten pateiktus pasiūlymus. Galbūt taip netgi atrasite kažką naujo, ką norite išbandyti. Kuo platesnis paslaugų asortimentas, tuo daugiau galimybių jums. Juk galbūt vieną kartą norėsite paplaukioti baseine, o kitą kartą pasilepinti veido masažu?

Taigi nepatingėkite ir skirkite laiko tam, kad atrastumėte geriausią variantą.

2. Vieta

Jeigu gyvenate Vilniuje, Klaipėdoje esantis SPA jums tikrai nebus patogiausias. Na, galbūt šis pavyzdys ir pernelyg „stiprus“, tačiau, manome, kad jo esmę supratote. Rekomenduojame rinktis šalia darbo arba namų esančią SPA erdvę. Tokiu atveju sutaupysite laiko ir išvengsite papildomų kelionės išlaidų. Taip galbūt netgi turėsite galimybę pasimėgauti SPA procedūromis pietų pertraukos metu. Skamba puikiai, ar ne tiesa? Jeigu kada nors svajojote apie tai, kūno procedūros Bokšto SPA gali padėti šią svajonę paversti realybe. Patirkite, ką reiškia tikras poilsis ir atsipalaidavimas!

3. Aplinka

SPA aplinka ne ką mažiau svarbi nei vieta. Ji gali sukurti ypatingą atmosferą arba priešingai – šią sugadinti. Taigi rinkitės atsakingai. Juk norite, kad laikas sau būtų kuo kokybiškesnis. Jeigu svetainėje esančių nuotraukų nepakanka, galite užsukti į dominančią SPA erdvę ir joje pasižvalgyti. Tokiu būdu bus lengviau susidaryti nuomonę. Atkreipkite dėmesį, kaip jaučiatės įėję į vestibiulį. Idealiu atveju jus turėtų užplūsti ramybė. Įvertinkite viską – nuo spalvų ir garsų iki personalo elgesio.

4. Naudojami produktai

Dar vienas dalykas, kurį turėtumėte įvertinti rinkdamiesi dienos SPA, tai procedūroms naudojamų produktų kokybė. Tai ypač aktualu, jei turite jautrią odą. Informaciją apie procedūrų metu naudojamus produktus paprastai galima rasti SPA svetainėje. Tačiau jei to padaryti nepavyksta, galite susisiekti su paslaugų teikėju ir pasiteirauti. Pasistenkite rasti SPA, kuriame būtų naudojami kuo natūralesni produktai, suteikiantys maksimalią naudą jūsų kūnui.

Tikimės, kad įvertinus šiuos keturis kriterijus, išsirinkti visus lūkesčius patenkinantį ir net pranokstantį dienos SPA bus kur kas lengviau. Visada prisiminkite, kad jūs nusipelnėte aukščiausios kokybės poilsio. Taigi suteikite sau tokį. Apsilankykite išskirtine estetika alsuojančioje SPA erdvėje ir patirkite lygių neturintį malonumą.

pr2022/196

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite