4 kriterijai renkantis dienos SPA

Šiandieniniame skubančiame pasaulyje rasti laiko sau itin svarbu. Pasiplaukiojimas baseine, pasikaitinimas pirtyje, o gal atpalaiduojantis kūno masažas – skamba tarsi tobula poilsio akimirka. Visais šiais malonumais galima pasimėgauti dienos SPA. Tik gali būti nelengva išsirinkti sau idealiai tinkantį ir patinkantį variantą.

Daug dirbate, bet norite pasirūpinti gera fizine ir psichologine savijauta? Vertinate kokybę ir privatumą? Tuomet pateikiame keturis kriterijus, kuriuos reikėtų įvertinti renkantis dienos SPA, kad šis patenkintų visus jūsų lūkesčius.

1. Paslaugų spektras

Vienas, ko gero, svarbiausių kriterijų renkantis dienos SPA yra paslaugų spektras. Įvertinkite savo poreikius. Galbūt jums aktualus baseinas ir pirtys? O gal norite pasimėgauti kūno sveikatinimo bei puoselėjimo procedūromis? Apsilankykite jus dominančio SPA svetainėje ir peržiūrėkite ten pateiktus pasiūlymus. Galbūt taip netgi atrasite kažką naujo, ką norite išbandyti. Kuo platesnis paslaugų asortimentas, tuo daugiau galimybių jums. Juk galbūt vieną kartą norėsite paplaukioti baseine, o kitą kartą pasilepinti veido masažu?

Taigi nepatingėkite ir skirkite laiko tam, kad atrastumėte geriausią variantą.

2. Vieta

Jeigu gyvenate Vilniuje, Klaipėdoje esantis SPA jums tikrai nebus patogiausias. Na, galbūt šis pavyzdys ir pernelyg „stiprus“, tačiau, manome, kad jo esmę supratote. Rekomenduojame rinktis šalia darbo arba namų esančią SPA erdvę. Tokiu atveju sutaupysite laiko ir išvengsite papildomų kelionės išlaidų. Taip galbūt netgi turėsite galimybę pasimėgauti SPA procedūromis pietų pertraukos metu. Skamba puikiai, ar ne tiesa? Jeigu kada nors svajojote apie tai, kūno procedūros Bokšto SPA gali padėti šią svajonę paversti realybe. Patirkite, ką reiškia tikras poilsis ir atsipalaidavimas!

3. Aplinka

SPA aplinka ne ką mažiau svarbi nei vieta. Ji gali sukurti ypatingą atmosferą arba priešingai – šią sugadinti. Taigi rinkitės atsakingai. Juk norite, kad laikas sau būtų kuo kokybiškesnis. Jeigu svetainėje esančių nuotraukų nepakanka, galite užsukti į dominančią SPA erdvę ir joje pasižvalgyti. Tokiu būdu bus lengviau susidaryti nuomonę. Atkreipkite dėmesį, kaip jaučiatės įėję į vestibiulį. Idealiu atveju jus turėtų užplūsti ramybė. Įvertinkite viską – nuo spalvų ir garsų iki personalo elgesio.

4. Naudojami produktai

Dar vienas dalykas, kurį turėtumėte įvertinti rinkdamiesi dienos SPA, tai procedūroms naudojamų produktų kokybė. Tai ypač aktualu, jei turite jautrią odą. Informaciją apie procedūrų metu naudojamus produktus paprastai galima rasti SPA svetainėje. Tačiau jei to padaryti nepavyksta, galite susisiekti su paslaugų teikėju ir pasiteirauti. Pasistenkite rasti SPA, kuriame būtų naudojami kuo natūralesni produktai, suteikiantys maksimalią naudą jūsų kūnui.

Tikimės, kad įvertinus šiuos keturis kriterijus, išsirinkti visus lūkesčius patenkinantį ir net pranokstantį dienos SPA bus kur kas lengviau. Visada prisiminkite, kad jūs nusipelnėte aukščiausios kokybės poilsio. Taigi suteikite sau tokį. Apsilankykite išskirtine estetika alsuojančioje SPA erdvėje ir patirkite lygių neturintį malonumą.

pr2022/196

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti apie Volvo raktų gamybą?

volvo raktai

Volvo raktų pririšimas prie imobilaizerio yra būtina procedūra norint pasirūpinti papildomu raktu arba nauju, kai visi pametami. Taip yra dėl to, jog jau keliasdešimt metų Volvo savo automobiliuose naudoja imobilaizerį – elektroninę sistemą, kuri blokuoja automobilio užvedimą neturint pririšto rakto. Taigi, ką daryti jeigu visi raktai pasimetė arba reikia pagaminti atsarginį? Volvo raktų gamyba, kai visi raktai pamesti Itin populiarus gamintojas Lietuvoje, pasiteisinęs dėl savo patvarumo, komforto ir pravažumo. Lietuvoje iki šiol galima rasti nemažai jau trečią dešimtmetį skaičiuojančių V70,

Saugus paspirtukininkas kelyje. Pasak draudikų, ši misija vis dar neįmanoma

Elektriniu paspirtuku važinėja kas penktas mūsų šalies gyventojas, tačiau vos 3 proc. paspirtukininkų į gatves išrieda užsidėję šalmą. Kol teisinio reglamentavimo dėl šios apsaugos priemonės dėvėjimo Lietuvoje nėra, draudikai ir vasarą ragina paspirtukų vairuotojus į kelią leistis tik užsidėjus šalmą.   Nedėvi šalmo Tyrimo duomenimis, 79 proc. Lietuvos žmonių niekada nevažinėja elektriniais paspirtukais. Šia transporto priemone nesinaudoja 84 proc. moterų ir 74 proc. vyrų. Pastebėtina, kad elektriniai paspirtukai populiariausi tarp 16-19 metų jaunuolių, taip pat 20-34 m. amžiaus grupėje. Apklausa

Sulaikyti neblaivūs vairuotojai

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Birželio 10 d. po pietų gyvenamojo namo kieme Barvų k., Saugų sen., neblaivus (3,82 prom.) vyras, gim. 1990 m., vairavo automobilį ,,Volkswagen Sharan“. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 10 d. popietę Švėkšnoje sustabdytas automobilis ,,Audi“, kurį vairavo neblaivus (1,68 prom.) vyras, gim. 1997 m. Jis buvo sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 10 d. per pietus Barvų k., Saugų sen., sustabdytas automobilis ,,Audi A4“, kurį vairavo neblaivi (3,25 prom.) moteris, gim. 1995

Apdovanoti gabiausi ir talentingiausi Šilutės krašto mokiniai ir jų mokytojai

Birželio 11 d. Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, vicemerai Daiva Žebelienė ir Tomas Budrikis, administracijos direktorius Andrius Jurkus padėkos raštais ir dovanų čekiais apdovanojo mokinius už aukštus asmeninius akademinius pasiekimus ir aktyvią veiklą. Pagerbti ir mokiniai, laimėję prizines vietas tarptautiniuose ir šalies konkursuose, olimpiadose. Iš viso apdovanota net 40 jaunųjų pamariškių. Iškilmingos ceremonijos metu padėkos raštai įteikti ir šiuos talentus ugdantiems pedagogams.   Apdovanojimai šiais metais skirti šiems mokiniams ir jų mokytojams: Aironui Eglinskui, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos

Taip pat skaitykite