2015-uosius palydėjo valso ritmu

Naujųjų metų naktį Pagėgių savivaldybės kultūros centre netilo valso garsai, sukosi poros, spindėjo šventinės šviesos iki paryčių. Kultūros centro darbuotojai suorganizavo Stiklinio valso vakarą.valsas3

Vakaro svečius džiugino Pagėgių savivaldybės kultūros centro vyresnio amžiaus žmonių liaudiškų šokių kolektyvas „Marguva“, vadovaujamas Gražinos Paliokienės. Specialiai šiam vakarui kolektyvas parengė įspūdingą valsų programą. Kalėdines giesmes giedojo Pagėgių savivaldybės kultūros centro moterų ansamblis. Dar vakaro dalyviai turėjo galimybę smagiai leisti laiką dalyvaudami įvairiuose konkursuose, linksmino įvairūs žaidimai ir atrakcionai: ilgiausio valso konkursas, kalėdinių dainų karaokė, kalėdinių linkėjimų konkursas ir kt.
Savo šventinę programą pristatė Tauragės sportinių šokių studija „Spindulys“. Žinoma, sulaukta ir Kalėdų Senelio su dovanomis.
Aišku, vakaro metu buvo apžvelgti ir praėjusių metų įvykiai Pagėgiuose. Pasak Kultūros centro direktorės Svetlanos Jašinskienės, istoriją kuriame čia ir dabar. Tad vakaro dalyviai Pagėgiuose įvykusius įsimintiniausius 2015 metų faktus surašė ant pergamento. Štai keletas įvykių: „Sukūrėme šeimą“, „Gimė septinta, pati mylimiausia anūkė“, „Paragavome euro“, „Pamatėme gražų, spalvingą fontaną (tik nepilkite „Fairy“)“, „Laimėjome krepšinio sidabrą Europoje“, „Tiesiogiai rinkome merą“, „Grožėjomės saulės užtemimu“, „Įsteigtas Pagėgių dviratininkų klubas“, „Pagėgių Šv. Kryžiaus bažnyčia sulaukė savo kryžiaus“, „Sutinkame Naujuosius metus pačioje šauniausioje kompanijoje. Mūsų daug, atrodo visi nelabai pažįstami, bet čia jaučiamės lyg seni draugai. Ačiū kultūros darbuotojams“.

Kultūros centro informacija

3 komentarai

 • šilutiškis

  Keista , kad Šilutė turi nostalgiją Pagėgiams.Čia gal kaip Rusijai Lietuvos vis trūksta. Gal jau būtų laikas plačiau pasižvalgyti po visą Lietuvą?

 • Redaktorius

  Gerbiamas komentatoriau, matau reikalą Tamstai paaiaškinti, kad „Pamarys“ yra skaitomas tiek Šilutės, tiek Pagėgių savivaldybių teritorijose. Tiek vienur, tiek kitur turime ištikimų laikraščio prenumeratorių. Leidėjų tikslas pateikti informaciją visiems savo skaitytojams. Turime pastebėti, kad Šilutės krašto aktualijoms tenka gerokai daugiau vietos laikraštyje. Pagėgiams skiriama po 1 ar 2 puslapius iš 16. Šalies naujienoms krašto laikraštis skiria mažiau dėmesio, užtat skaitantieji „Pamarį“ turi galimybę gauti žinių iš visos Vakarų Lietuvos. Taigi, skaitykite pasirinkdami, kas Jums įdomiausia.

  Pagarbiai Petras Skutulas, redaktorius

 • Gražu

  Žiūriu ir miela. Suaugę žmonės šoka valsą. Gerai sugalvota. Šaunuoliai. Tai ne prie butelio sėdi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite