Vokų plastika – pasiruošimas operacijai ir priežiūra po operacijos

Akių vokų plastika turi keletą privalumų. Ši procedūra gali pagerinti ne tik regėjimą, bet ir išvaizdą. Taip pat, operacija pašalina odos perteklių išilgai viršutinių vokų, todėl galite atrodyti metais jaunesni.

Nesvarbu, dėl kokių priežasčių norite atlikti akių vokų operaciją, turėsite pasiruošti procedūrai. Dvi savaites prieš procedūrą turėsite vengti vartoti nereceptinius vaistus nuo uždegimo, įskaitant ibuprofeną ir aspiriną. Taip pat, svarbu žinoti, kad tabako vartojimas rūkant ar kitu būdu gali sutrikdyti sveiką kraujotaką. Prieš operaciją suplanuokite, kaip praleisti pramogas ir užimtumą, vis dar ilsinti akis, kol atsigausite.

Akių vokų operacijos atsigavimo laikas gali užtrukti kelis mėnesius. Šie patarimai padės pagreitinti atsigavimą. Norėdami atsigauti, turėsite šiek tiek pailsėti nuo įprastos kasdienės veiklos.

Atsigavimą galima suskirstyti į 3 dalis: mėlynės, patinimas ir pjūvio/rando brendimas. Pirmiausia mėlynės išnyksta, tai trunka apie 2–3 savaites. Kitas yra patinimas, kuris yra daug įvairesnis, trunkantis daugiau nei 8 savaites ar ilgiau. Tai lėtas laipsniškas mažėjimas. Grįžti į darbą ar sportuoti galima praėjus 5–10 dienoms po operacijos.

Ryški šviesa iš telefono, kompiuterio ar televizoriaus ekrano gali būti skausminga praėjus savaitei po procedūros. Kuo daugiau leisite akims pailsėti, tuo greičiau ir patogiau atsigausite.

Patarimai, kaip atsigauti

Svarbu pasiruošti pailsėti nuo darbo, mokyklos ar kasdienės veiklos. Jums prireiks šio laiko, kad tinkamai išgytumėte. Jei reikia, paprašykite, kad kas nors padengtų jūsų pagrindines pareigas. Pavyzdžiui, jums gali prireikti, kad kas nors nuvežtų jūsų vaikus į mokyklą ir paimtų. Jums gali prireikti žmogaus, kuris taip pat atliktų jūsų pareigas.

Kad padėtų atsigauti po akių vokų operacijos, gydytojas pasiūlys:

  • Ant akių naudokite ledo paketus. Nuolatinis ledo naudojimas pirmąsias 3 dienas yra labai svarbus.
  • Švelniai nuvalykite akių vokus.
  • Naudokite Jums paskirtus akių lašus ar tepalus.
  • Venkite trinti akis.
  • Nenešiokite kontaktinių lęšių maždaug dvi savaites po procedūros.
  • Pirmąsias dienas po procedūros miegokite pakėlę galvą virš krūtinės.
  • Nustokite rūkyti.

Taip pat gali tekti grįžti į savo gydytojo kabinetą, kad būtų pašalintos siūlės. Po procedūros, būtinai aptarkite šiuos tolesnius veiksmus su savo gydytoju.

pr2023/45

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Priešgaisrinės tarnybos ZIL-ams – po 30 metų…

Šilutės rajono savivaldybės taryba svarstys jai pavaldžios Priešgaisrinės tarnybos praėjusių metų veiklos ataskaitą ir apsispręs, ar jai pritarus. Retai sulaukia dėmesio ši tarnyba, vadovaujama Dariaus Endzelio. Pasidomėkime ataskaita. Šilutės r. savivaldybės priešgaisrinė tarnyba įregistruota 2016 m. Tarnyba vykdo pirminius gelbėjimo darbus gaisrų ir katastrofų, gamybinių avarijų metu, teikia techninę pagalbą savivaldybės organizacijoms ir gyventojams ekstremalių situacijų atvejais. Tarnyba finansuojama iš valstybės ir savivaldybės biudžeto. Tarnyba yra pavaldi rajono savivaldybei, tačiau išvykusi į incidentą, ji tampa pavaldi Valstybinei priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai,

Nors rugsėjo 1-oji toli…

Šilutės rajono savivaldybės taryba kovo pabaigoje planuojamame posėdyje svarstys sprendimo projektą dėl švietimo įstaigų. Ketinama nustatyti  bendrojo ugdymo mokyklose, gimnazijose, Žemaičių Naumiesčio mokykloje-darželyje, Traksėdžių Šilojų mokykloje numatomą klasių skaičių, mokinių skaičių jose, priešmokyklinio ugdymo grupių skaičių ir vaikų skaičių jose, nurodant klasių jungimus. Mokyklų vadovai pateikė Švietimo ir kultūros skyriui numatomą mokinių ir klasių skaičių, priešmokyklinio ugdymo grupių ir vaikų skaičių jose 2023–2024 m. m., specialiųjų poreikių mokinių skaičių bendrojo ugdymo mokyklose. Pagal pateiktą informaciją bendrojo ugdymo ir Traksėdžių Šilojų

Taip pat skaitykite