Viskas, ką reikia žinoti apie čiužinius

Čiužinys yra bene vienas iš dažniausiai naudojamų daiktų namuose. Nuo jo priklauso ir mūsų laimė bei gyvenimo kokybė. Tačiau kai pradedi ieškoti sau tinkamo miego palydovo, paaiškėja, kad ne viskas taip paprasta.

Ką reikia žinoti apie čiužinio medžiagas?

Renkantis čiužinį, rekomenduojama atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių susideda čiužinio šerdis, nes jos lemia čiužinio kietumą, jo pritaikomumą prie kūno ir kitas savybes. Šiuo metu yra šiūlomas platus čiužinių asortimentas, įskaitant viskoelastinius, poliuretano putos ir spyruoklinius čiužinius su lateksu, kokosų, arklių plaukais, linu ir kanapėmis.

  • Poliuretano putos yra pagrindinė čiužinių gamybos medžiaga. Poliuretano putos prisitaiko prie žmogaus kūno formos ir svorio, suteikia tvirtą pagrindą, gerai išgarina vandenį ir neleidžia kauptis dulkių erkutėms. Tai higieniška, kvėpuojanti ir humaniška medžiaga.
  • Viskoelastinė medžiaga yra labai elastinga medžiaga, kuri gali reaguoti į kūno šilumą, kad sušvelnintų ar sukietintų savo formą ir visada sugrįžtų į pradinę būseną. Speciali viskoelastinių medžiagų gamybos technologija leidžia išgauti unikalų atsaką į svorį ir priimti naujas formas, sugeriančias didžiąją inercinės energijos dalį. Puikiai prisitaiko prie kūno linijų ir temperatūros, sumažina kūno apkrovą, skatina kraujotaką ir medžiagų apykaitą.
  • „Clima“ lateksas yra elastinga ir kvėpuojanti medžiaga, nekaupianti dulkių erkučių. „Clima“ lateksas pasižymi puikiomis vėdinimo savybėmis: palyginti su tradiciniu lateksu, jis turi daugiau skylių, per kurias galima pašalinti šilumos perteklių. „Clima“ latekso sluoksnyje oras laisvai cirkuliuoja, todėl šios medžiagos čiužiniai idealiai tinka žmonėms, kurie lengvai prakaituoja.
  • Susitraukiančioms spyruoklėms, vadinamosioms kišeninėms spyruoklinėms būdingas minkštumas ir jaukumas. Svarbu paminėti, jog tai itin kruopštaus darbo gaminys, nes kiekviena čiužinio spyruoklė įvyniojama į atskirą audinio maišelį. Tai nejudina viso čiužinio paviršiaus, o juda tik ten, kur jaučiamas žmogaus kūnas. Atsitraukianti spyruoklių sistema tiksliai palaiko kūną ten, kur reikia. Šio čiužinio gaminimo sistema taip pat vertinama dėl savo tylos ir patogumo.

 

RELAX čiužiniai, pagaminti Lietuvoje, yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir yra pagrįsti aukščiausia miegamų čiužinių gamybos technologija

Siūlome įsigyti čiužinius su kišeninėmis spyruoklių sistemomis, dar vadinamomis „POCKET“ arba dviem spyruoklinėmis sistemomis-„MULTIPOCKET“ ir klampiomis poliuretano putomis be spyruoklinių čiužinių. Gaminiui suteikiame 24 mėnesių garantiją. Priimame individualius užsakymus, todėl galime tiksliai parinkti  jums reikalingą dydį. „Relax čiužiniai“ – žingsnis link kokybiško poilsio ir komforto.

Kaip prie čiužinio pritaikyti antčiužinį?

Nors šiandien yra daugybė čiužinių pasirinkimų, tinkamo čiužinio pasirinkimas gali būti sudėtingas. Nuo pigesnio ir paprastesnio iki storesnio ir patogesnio. Daugeliu atvejų jūsų pasirinkimas priklausys nuo jūsų asmeninių poreikių, tačiau rinkdamiesi tinkamą antčiužinį turėtumėte daugiau sužinoti.

Kai perkate antčiužinį, jūsų tikslas yra pakelti esamą čiužinį ar sofą, kad jis taptų lygesnis, arba suteikti gydomųjų savybių, pridedant geresnę kūno atramą, būtinai atkreipkite dėmesį į čiužinio storį. Rekomenduojama jį pasirinkti atsižvelgiant į jūsų ieškomą komforto lygį ir seno čiužinio ar miegamosios sofos būklę.

Čiužinio kietumas taip pat yra viena iš svarbių savybių, užtikrinančių komfortą ir miego kokybę. Nors specialistai teigia, kad renkantis čiužinį, svarbiausia įsiklausyti į kūno garsą, tačiau, svarstant čiužinio kietumą, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kur dažniausiai miegate: pilvo, šono ar nugaros. Jei norite miegoti ant šono, geriausia pasirinkti minkštą arba vidutinio kietumo čiužinį. Tokiu atveju per kietas čiužinys per daug spaudžia jūsų kūno atramos taškus ir stuburas deformuojasi. Jei daugiau miegate ant nugaros ar pilvo, rinkitės kietesnį čiužinį. Per minkštas čiužinys, miegant tokioje padėtyje, nesuteiks kūnui reikiamos pusiausvyros, o tai gali sukelti nugaros, pečių, kaklo, stuburo ir net galvos skausmą.

Rinkdamiesi antčiužinį, turime nepamiršti asmeninių poreikių, norimo patogumo, turimo čiužinio ar sofos, lovos dydžio ir būklės, biudžetinio ir kitų asmeninių poreikių. Tik jūs žinote, ko jums tikrai reikia, o tinkamas miego pagrindas užtikrins, kad kitą rytą atsikelsite žvalūs ir pailsėję.

pr2021/98

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nepasiturintiems šalies gyventojams – maisto produktai ir higienos priemonės

Birželio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau trečioji parama maisto produktais. Paramą gaus kiek daugiau nei 205 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyventojams šiemet dar bus dalijama ir rugpjūčio, spalio bei gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktais gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis. „Maisto dalijimas yra viena iš valstybės teikiamos paramos formų, kuri padeda nepasiturintiems ar sunkumų patiriantiems žmonėms. Valstybės teikiama parama visada pasiekia tuos, kam pagalbos reikia labiausiai“, – sako socialinės apsaugos

Kuo svarbūs mineraliniai papildai galvijams?

Mineralinės medžiagos karvių organizme užtikrina fiziologines reakcijas ir apykaitos procesus. Šios medžiagos  dalyvauja įvairiose biocheminėse reakcijose, įeina į kai kurių fermentų sudėtį. Jos įtakoja gyvulių produktyvumą, augimo intensyvumą bei reprodukcines funkcijas. Pagrindinis mikroelementų šaltinis atrajotojams – augalinės kilmės pašarai Mikroelementų kiekį pašaruose ir gyvulio organizme lemia daug veiksnių: dirvožemis, aplinkos sąlygos, pašarų ruošimo ir konservavimo būdas, antagonistiniai mineraliniai elementai, skirtingų pašarų santykis racione. Cheminiai elementai, būtini organizmui egzistuoti, vadinami biogeniniais elementais. Atsižvelgiant į keletą kriterijų, jie skirstomi į makro- ir

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Taip pat skaitykite