Viskas, ką reikia žinoti apie čiužinius

Čiužinys yra bene vienas iš dažniausiai naudojamų daiktų namuose. Nuo jo priklauso ir mūsų laimė bei gyvenimo kokybė. Tačiau kai pradedi ieškoti sau tinkamo miego palydovo, paaiškėja, kad ne viskas taip paprasta.

Ką reikia žinoti apie čiužinio medžiagas?

Renkantis čiužinį, rekomenduojama atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių susideda čiužinio šerdis, nes jos lemia čiužinio kietumą, jo pritaikomumą prie kūno ir kitas savybes. Šiuo metu yra šiūlomas platus čiužinių asortimentas, įskaitant viskoelastinius, poliuretano putos ir spyruoklinius čiužinius su lateksu, kokosų, arklių plaukais, linu ir kanapėmis.

  • Poliuretano putos yra pagrindinė čiužinių gamybos medžiaga. Poliuretano putos prisitaiko prie žmogaus kūno formos ir svorio, suteikia tvirtą pagrindą, gerai išgarina vandenį ir neleidžia kauptis dulkių erkutėms. Tai higieniška, kvėpuojanti ir humaniška medžiaga.
  • Viskoelastinė medžiaga yra labai elastinga medžiaga, kuri gali reaguoti į kūno šilumą, kad sušvelnintų ar sukietintų savo formą ir visada sugrįžtų į pradinę būseną. Speciali viskoelastinių medžiagų gamybos technologija leidžia išgauti unikalų atsaką į svorį ir priimti naujas formas, sugeriančias didžiąją inercinės energijos dalį. Puikiai prisitaiko prie kūno linijų ir temperatūros, sumažina kūno apkrovą, skatina kraujotaką ir medžiagų apykaitą.
  • „Clima“ lateksas yra elastinga ir kvėpuojanti medžiaga, nekaupianti dulkių erkučių. „Clima“ lateksas pasižymi puikiomis vėdinimo savybėmis: palyginti su tradiciniu lateksu, jis turi daugiau skylių, per kurias galima pašalinti šilumos perteklių. „Clima“ latekso sluoksnyje oras laisvai cirkuliuoja, todėl šios medžiagos čiužiniai idealiai tinka žmonėms, kurie lengvai prakaituoja.
  • Susitraukiančioms spyruoklėms, vadinamosioms kišeninėms spyruoklinėms būdingas minkštumas ir jaukumas. Svarbu paminėti, jog tai itin kruopštaus darbo gaminys, nes kiekviena čiužinio spyruoklė įvyniojama į atskirą audinio maišelį. Tai nejudina viso čiužinio paviršiaus, o juda tik ten, kur jaučiamas žmogaus kūnas. Atsitraukianti spyruoklių sistema tiksliai palaiko kūną ten, kur reikia. Šio čiužinio gaminimo sistema taip pat vertinama dėl savo tylos ir patogumo.

 

RELAX čiužiniai, pagaminti Lietuvoje, yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir yra pagrįsti aukščiausia miegamų čiužinių gamybos technologija

Siūlome įsigyti čiužinius su kišeninėmis spyruoklių sistemomis, dar vadinamomis „POCKET“ arba dviem spyruoklinėmis sistemomis-„MULTIPOCKET“ ir klampiomis poliuretano putomis be spyruoklinių čiužinių. Gaminiui suteikiame 24 mėnesių garantiją. Priimame individualius užsakymus, todėl galime tiksliai parinkti  jums reikalingą dydį. „Relax čiužiniai“ – žingsnis link kokybiško poilsio ir komforto.

Kaip prie čiužinio pritaikyti antčiužinį?

Nors šiandien yra daugybė čiužinių pasirinkimų, tinkamo čiužinio pasirinkimas gali būti sudėtingas. Nuo pigesnio ir paprastesnio iki storesnio ir patogesnio. Daugeliu atvejų jūsų pasirinkimas priklausys nuo jūsų asmeninių poreikių, tačiau rinkdamiesi tinkamą antčiužinį turėtumėte daugiau sužinoti.

Kai perkate antčiužinį, jūsų tikslas yra pakelti esamą čiužinį ar sofą, kad jis taptų lygesnis, arba suteikti gydomųjų savybių, pridedant geresnę kūno atramą, būtinai atkreipkite dėmesį į čiužinio storį. Rekomenduojama jį pasirinkti atsižvelgiant į jūsų ieškomą komforto lygį ir seno čiužinio ar miegamosios sofos būklę.

Čiužinio kietumas taip pat yra viena iš svarbių savybių, užtikrinančių komfortą ir miego kokybę. Nors specialistai teigia, kad renkantis čiužinį, svarbiausia įsiklausyti į kūno garsą, tačiau, svarstant čiužinio kietumą, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kur dažniausiai miegate: pilvo, šono ar nugaros. Jei norite miegoti ant šono, geriausia pasirinkti minkštą arba vidutinio kietumo čiužinį. Tokiu atveju per kietas čiužinys per daug spaudžia jūsų kūno atramos taškus ir stuburas deformuojasi. Jei daugiau miegate ant nugaros ar pilvo, rinkitės kietesnį čiužinį. Per minkštas čiužinys, miegant tokioje padėtyje, nesuteiks kūnui reikiamos pusiausvyros, o tai gali sukelti nugaros, pečių, kaklo, stuburo ir net galvos skausmą.

Rinkdamiesi antčiužinį, turime nepamiršti asmeninių poreikių, norimo patogumo, turimo čiužinio ar sofos, lovos dydžio ir būklės, biudžetinio ir kitų asmeninių poreikių. Tik jūs žinote, ko jums tikrai reikia, o tinkamas miego pagrindas užtikrins, kad kitą rytą atsikelsite žvalūs ir pailsėję.

pr2021/98

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite