Viskas, ką reikia žinoti apie čiužinius

Čiužinys yra bene vienas iš dažniausiai naudojamų daiktų namuose. Nuo jo priklauso ir mūsų laimė bei gyvenimo kokybė. Tačiau kai pradedi ieškoti sau tinkamo miego palydovo, paaiškėja, kad ne viskas taip paprasta.

Ką reikia žinoti apie čiužinio medžiagas?

Renkantis čiužinį, rekomenduojama atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių susideda čiužinio šerdis, nes jos lemia čiužinio kietumą, jo pritaikomumą prie kūno ir kitas savybes. Šiuo metu yra šiūlomas platus čiužinių asortimentas, įskaitant viskoelastinius, poliuretano putos ir spyruoklinius čiužinius su lateksu, kokosų, arklių plaukais, linu ir kanapėmis.

  • Poliuretano putos yra pagrindinė čiužinių gamybos medžiaga. Poliuretano putos prisitaiko prie žmogaus kūno formos ir svorio, suteikia tvirtą pagrindą, gerai išgarina vandenį ir neleidžia kauptis dulkių erkutėms. Tai higieniška, kvėpuojanti ir humaniška medžiaga.
  • Viskoelastinė medžiaga yra labai elastinga medžiaga, kuri gali reaguoti į kūno šilumą, kad sušvelnintų ar sukietintų savo formą ir visada sugrįžtų į pradinę būseną. Speciali viskoelastinių medžiagų gamybos technologija leidžia išgauti unikalų atsaką į svorį ir priimti naujas formas, sugeriančias didžiąją inercinės energijos dalį. Puikiai prisitaiko prie kūno linijų ir temperatūros, sumažina kūno apkrovą, skatina kraujotaką ir medžiagų apykaitą.
  • „Clima“ lateksas yra elastinga ir kvėpuojanti medžiaga, nekaupianti dulkių erkučių. „Clima“ lateksas pasižymi puikiomis vėdinimo savybėmis: palyginti su tradiciniu lateksu, jis turi daugiau skylių, per kurias galima pašalinti šilumos perteklių. „Clima“ latekso sluoksnyje oras laisvai cirkuliuoja, todėl šios medžiagos čiužiniai idealiai tinka žmonėms, kurie lengvai prakaituoja.
  • Susitraukiančioms spyruoklėms, vadinamosioms kišeninėms spyruoklinėms būdingas minkštumas ir jaukumas. Svarbu paminėti, jog tai itin kruopštaus darbo gaminys, nes kiekviena čiužinio spyruoklė įvyniojama į atskirą audinio maišelį. Tai nejudina viso čiužinio paviršiaus, o juda tik ten, kur jaučiamas žmogaus kūnas. Atsitraukianti spyruoklių sistema tiksliai palaiko kūną ten, kur reikia. Šio čiužinio gaminimo sistema taip pat vertinama dėl savo tylos ir patogumo.

 

RELAX čiužiniai, pagaminti Lietuvoje, yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir yra pagrįsti aukščiausia miegamų čiužinių gamybos technologija

Siūlome įsigyti čiužinius su kišeninėmis spyruoklių sistemomis, dar vadinamomis „POCKET“ arba dviem spyruoklinėmis sistemomis-„MULTIPOCKET“ ir klampiomis poliuretano putomis be spyruoklinių čiužinių. Gaminiui suteikiame 24 mėnesių garantiją. Priimame individualius užsakymus, todėl galime tiksliai parinkti  jums reikalingą dydį. „Relax čiužiniai“ – žingsnis link kokybiško poilsio ir komforto.

Kaip prie čiužinio pritaikyti antčiužinį?

Nors šiandien yra daugybė čiužinių pasirinkimų, tinkamo čiužinio pasirinkimas gali būti sudėtingas. Nuo pigesnio ir paprastesnio iki storesnio ir patogesnio. Daugeliu atvejų jūsų pasirinkimas priklausys nuo jūsų asmeninių poreikių, tačiau rinkdamiesi tinkamą antčiužinį turėtumėte daugiau sužinoti.

Kai perkate antčiužinį, jūsų tikslas yra pakelti esamą čiužinį ar sofą, kad jis taptų lygesnis, arba suteikti gydomųjų savybių, pridedant geresnę kūno atramą, būtinai atkreipkite dėmesį į čiužinio storį. Rekomenduojama jį pasirinkti atsižvelgiant į jūsų ieškomą komforto lygį ir seno čiužinio ar miegamosios sofos būklę.

Čiužinio kietumas taip pat yra viena iš svarbių savybių, užtikrinančių komfortą ir miego kokybę. Nors specialistai teigia, kad renkantis čiužinį, svarbiausia įsiklausyti į kūno garsą, tačiau, svarstant čiužinio kietumą, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kur dažniausiai miegate: pilvo, šono ar nugaros. Jei norite miegoti ant šono, geriausia pasirinkti minkštą arba vidutinio kietumo čiužinį. Tokiu atveju per kietas čiužinys per daug spaudžia jūsų kūno atramos taškus ir stuburas deformuojasi. Jei daugiau miegate ant nugaros ar pilvo, rinkitės kietesnį čiužinį. Per minkštas čiužinys, miegant tokioje padėtyje, nesuteiks kūnui reikiamos pusiausvyros, o tai gali sukelti nugaros, pečių, kaklo, stuburo ir net galvos skausmą.

Rinkdamiesi antčiužinį, turime nepamiršti asmeninių poreikių, norimo patogumo, turimo čiužinio ar sofos, lovos dydžio ir būklės, biudžetinio ir kitų asmeninių poreikių. Tik jūs žinote, ko jums tikrai reikia, o tinkamas miego pagrindas užtikrins, kad kitą rytą atsikelsite žvalūs ir pailsėję.

pr2021/98

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite