Veiksmai, kurių imasi logistikos kompanijos, kad nedingtų transportuojami kroviniai

Ne be reikalo transportas ir ekspedijavimas laikomi viena svarbiausių logistikos sričių. Tai nepakeičiamas daugelio kitų pramonės šakų funkcionavimo elementas. Tuo pačiu metu gabenant krovinius gresia tiek prekių sugadinimo, tiek ir jų dingimo riziką. Ypač kalbant apie tarptautinį prekių transportavimą.

Prekių priėmimas transportuoti siejamas su didele atsakomybe. Vežėjas yra visiškai atsakingas už visišką ar dalinį krovinio praradimą ar vagystę. Todėl saugus transportavimas iš taško A į tašką B reikalauja daug dėmesio. Logistikos kompanijos labai stengiasi, kad jūsų užsakymas būtų pristatytas į paskirties vietą be jokių nemalonių staigmenų. Daugiau informacijos rasite internete.

Kokių atsargumo priemonių imasi logistikos kompanijos, kad išvengtų vagysčių?

Yra dvi draudimo rūšys, kurios apsaugo mus nuo išlaidų dėl vagystės ar prekių sugadinimo. Civilinės atsakomybės draudimas, taikomas vežėjui pačiam vežimo laikotarpiui. Ji turi padengti bet kokią žalą, patirtą kelionės metu. Kita vertus, Krovinių draudimą perka klientas arba vežėjas jo pageidavimu. Ši politika kompensuos žalą, padarytą dėl vagystės, gaisro, potvynio, lavinos, audros ar išsibarstymo maršrute. Dažniausiai ekspedijavimo įmonei užtenka tik civilinės atsakomybės draudimo, tačiau kai jis nepadengia visos prekės vertės, verta įsigyti ir Cargo.

Taip pat yra įdiegtos sistemos, kurios nuolatos tikrina besibaigiančius vežėjų draudimo terminus, kad įsitikintų, jog pasibaigus jų galiojimo laikui nebus atliekama operacijų. Sistemos taip pat saugo vairuotojo duomenis, kurie klientui paprašius pateikiami. Logistikos kompanija taip pat reikalauja, kad vairuotojas visada stovėtų tik saugomose aikštelėse, o vežant greitai gendančias prekes ir prekes, reikalingas vežti per muitinę, pvz., elektroniką, alkoholį, cigaretes, – automobilis turi būti privalomai plombuojamas.

Kas atsakingas vagystės atveju?

Vežėjas yra atsakingas už krovinio vagystę, tačiau ekspeditorius yra ta šalis, kuri atsiskaito tiesiogiai su klientu. Draudimo bendrovė turėtų priteisti kompensaciją, jei vežėjas padarė viską, kad prekės nebūtų pavogtos. Verta pasidomėti, kokios išimtys yra numatytos ekspeditoriaus/vežėjo ir draudimo bendrovės sutartyje.

Kaip matote, logistikos kompanija labai kruopščiai planuoja visą kelionę, pasirūpindama, kad gabenamos prekės iš taško A į tašką B atkeliautų saugiai. Pagrindinis prioritetas – bendradarbiauti tik su patikrintais vežėjais. Administraciniai dokumentai taip pat turėtų būti pagrindinis dalykas užtikrinant viso transporto saugą.

pr2022/118

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite