Veiksmai, kurių imasi logistikos kompanijos, kad nedingtų transportuojami kroviniai

Ne be reikalo transportas ir ekspedijavimas laikomi viena svarbiausių logistikos sričių. Tai nepakeičiamas daugelio kitų pramonės šakų funkcionavimo elementas. Tuo pačiu metu gabenant krovinius gresia tiek prekių sugadinimo, tiek ir jų dingimo riziką. Ypač kalbant apie tarptautinį prekių transportavimą.

Prekių priėmimas transportuoti siejamas su didele atsakomybe. Vežėjas yra visiškai atsakingas už visišką ar dalinį krovinio praradimą ar vagystę. Todėl saugus transportavimas iš taško A į tašką B reikalauja daug dėmesio. Logistikos kompanijos labai stengiasi, kad jūsų užsakymas būtų pristatytas į paskirties vietą be jokių nemalonių staigmenų. Daugiau informacijos rasite internete.

Kokių atsargumo priemonių imasi logistikos kompanijos, kad išvengtų vagysčių?

Yra dvi draudimo rūšys, kurios apsaugo mus nuo išlaidų dėl vagystės ar prekių sugadinimo. Civilinės atsakomybės draudimas, taikomas vežėjui pačiam vežimo laikotarpiui. Ji turi padengti bet kokią žalą, patirtą kelionės metu. Kita vertus, Krovinių draudimą perka klientas arba vežėjas jo pageidavimu. Ši politika kompensuos žalą, padarytą dėl vagystės, gaisro, potvynio, lavinos, audros ar išsibarstymo maršrute. Dažniausiai ekspedijavimo įmonei užtenka tik civilinės atsakomybės draudimo, tačiau kai jis nepadengia visos prekės vertės, verta įsigyti ir Cargo.

Taip pat yra įdiegtos sistemos, kurios nuolatos tikrina besibaigiančius vežėjų draudimo terminus, kad įsitikintų, jog pasibaigus jų galiojimo laikui nebus atliekama operacijų. Sistemos taip pat saugo vairuotojo duomenis, kurie klientui paprašius pateikiami. Logistikos kompanija taip pat reikalauja, kad vairuotojas visada stovėtų tik saugomose aikštelėse, o vežant greitai gendančias prekes ir prekes, reikalingas vežti per muitinę, pvz., elektroniką, alkoholį, cigaretes, – automobilis turi būti privalomai plombuojamas.

Kas atsakingas vagystės atveju?

Vežėjas yra atsakingas už krovinio vagystę, tačiau ekspeditorius yra ta šalis, kuri atsiskaito tiesiogiai su klientu. Draudimo bendrovė turėtų priteisti kompensaciją, jei vežėjas padarė viską, kad prekės nebūtų pavogtos. Verta pasidomėti, kokios išimtys yra numatytos ekspeditoriaus/vežėjo ir draudimo bendrovės sutartyje.

Kaip matote, logistikos kompanija labai kruopščiai planuoja visą kelionę, pasirūpindama, kad gabenamos prekės iš taško A į tašką B atkeliautų saugiai. Pagrindinis prioritetas – bendradarbiauti tik su patikrintais vežėjais. Administraciniai dokumentai taip pat turėtų būti pagrindinis dalykas užtikrinant viso transporto saugą.

pr2022/118

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Parama verslo plėtrai Šilutės rajone

Šilutės rajono vietos veiklos grupė (VVG) planuoja skelbti kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“ bei gauti finansavimą naujų darbo vietų kūrimo išlaidoms. Parama teikiama įvairiai ekonominei ne žemės ūkio veiklai, apimančiai produktų gamybą, apdorojimą, perdirbimą, įvairių paslaugų teikimą. Galimi pareiškėjai: Šilutės rajone registruotas privatus juridinis arba fizinis asmuo, vykdantis veiklą ilgiau nei 1 m. Juridinio asmens – metinės pardavimo pajamos ataskaitiniais metais (2021 m.) turi būti ne mažesnės kaip 12 vidutinių darbo užmokesčių,

Odinių baldų derinimas: kokiame interjere jie tinka labiausiai?

Tikriausiai nėra nieko malonesnio, nei po sunkios darbo dienos prigulti ant odinio fotelio ar sofos. Nesvarbu, ar norite tiesiog pailsėti, ar ruošiatės žiūrėti mėgstamą laidą, ar pasimėgauti įdomia knyga – tai gali būti tobula akimirka. Patogūs ir stilingi baldai yra aukščiausias komforto elementas. Taigi, kaip reikėtų derinti odinius baldus? Štai keletas naudingų patarimų.   Klasikinės spalvos ir ne tik Iš odos pagaminti baldai yra nepavaldūs laikui ir tinka beveik bet kokio stiliaus interjere. Žinoma, jie visuomet patraukliai atrodys prie klasikinių

Chirurgai paneigia 3 mitus apie abdominoplastiką

Tiek dėl genetikos, tiek dėl drastiško svorio netekimo, gimdymo ar kitų kūno pokyčių, būna, pilvo oda praranda elastingumą ir nesugrįžta į buvusią padėtį. Tokiais atvejais atkurti plokščią pilvą sportu ar subalansuota mityba – sunku ar net visai neįmanoma. Tokiu atveju rekomenduojama abdominoplastika. Tai operacija, kurios metu stangrinama sukritusi oda, suglebę pilvo raumenys ir, pacientui pageidaujant, koreguojamas riebalų perteklius. Šiame straipsnyje specialistai paneigia tris populiariausius mitus apie pilvo plastiką. 1. Ši procedūra skirta tik moterims Pilvo plastika dažniausiai atliekama moterims vien

Kokie orai bus pirmąjį kalendorinės žiemos savaitgalį?

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad pirmasis kalendorinės žiemos savaitgalis nebus labai šaltas, tačiau sniego žadama. Gruodžio 2 d., penktadienį, dangus  bus debesuotas, trumpų pragiedrulių gali būti nebent šiaurės rytiniuose rajonuose. Gausaus sniego nebus, vėjas irgi menkas. Aukščiausia temperatūra visoje šalyje išliks neigiama: 1-6 laipsniai šalčio. Gruodžio 3 d., šeštadienį, naktį bus debesuota, nesnigs, tačiau keliuose vietomis bus slidu. Temperatūra bus 3-8 laipsniai šalčio. Šeštadienio dieną debesys bus tankūs, pragiedrulių nelaukiama. Jau po vidurdienio pietiniame šalies pakraštyje pradės snyguriuoti, iki vakaro turėtų

Taip pat skaitykite