Valgomojo komplektai: ką verta apie juos žinoti?

Įsirenginėjant valgomojo kambarį, tikriausiai vienas svarbiausių baldų visoje erdvėje yra valgomojo komplektai. Kadangi jų asortimentas yra platus, kartais gali būti sunku pasirinkti geriausią variantą. Todėl šiame straipsnyje pasakojama daugiau apie šiuos baldus. Galbūt sužinosite kažką naujo ir tai padės apsispręsti, kokį valgomojo komplektą įsigyti.

Baldai pagal individualų užsakymą – baldaila.lt. Galime pagaminti baldus pagal jūsų išmatavimus, spalvas, medžiagiškumą.

Į ką reikia atkreipti dėmesį valgomojo komplektą derinant kambaryje?

Tikriausiai paieškojus informacijos, į ką reikia atkreipti dėmesį, kai renkatės valgomojo baldus, informacijos yra pakankamai daug, tad šios informacijos nekartosime. Tačiau kur kas rečiau galite surasti naudingų patarimų, kaip šį baldą reikėtų derinti prie aplinkos, todėl pateikiame šią informaciją:

  • Spalvos. Priklausomai nuo kambaryje vyraujančių spalvų, derinkite ir valgomojo stalą su kėdėmis. Priklausomai nuo to, kokį stilių norite palaikyti ir ar norite išskirti valgomojo komplektą, galite rinktis įvairias spalvas. Jeigu kambarys yra šviesus, tai kuo puikiausiai tiks tamsesni baldai. Bus sudaromas subtilus kontrastas.
  • Medžiagos. Valgomojo komplektai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų, tad vėl galite atkreipti dėmesį į kitus baldus, kurie yra kambaryje. Jeigu jie yra tikro medžio, minėtas baldas irgi geriau, kad būtų pagamintas iš medžio.
  • Tikriausiai valgomojo komplekto pagrindinės detalės yra kėdės, tad jas irgi reikia nepamiršti derinti prie visumos.

Kiek kainuoja valgomojo stalai?

Priklausomai nuo kokybės, valgomojo komplektai gali kainuoti labai įvairiai.

Tikrai galima rasti pigių variantų ir galima pamatyti tokių, kur tikrai ne kiekvienas galėtų sau leisti. Todėl geriausias variantas, kurį galite priimti – rinktis vidutinę kainą, nes taip geriausiai galėsite surasti kainos ir kokybės santykį. Kaina nebus nei per didelė, nei per maža, o kokybė bus tikrai aukštesnė, nei kad rinktumėtės labai pigų baldą.

Kadangi baldai nėra trumpalaikis pirkinys, todėl į jį investuoti verta, nes jis žymiai ilgiau atrodys naujesnis, ne taip greitai susidėvės.

Koks yra optimalus valgomojo komplekto dydis?

Kaip ir minėjome anksčiau, valgomojo komplektų pasiūla yra pakankamai didelė, tad ir jų dydžiai skiriasi. Todėl tikrai ne vienam kyla klausimas, koks yra optimaliausias vietų variantas, tai yra koks turėtų būti jo dydis.

Žinoma, paprastai tokios situacijos yra individualios. Kartais reikia stalo, prie kurio tilptų aštuoni žmonės, o kartais reikia vos keturių vietų. Todėl geriausias sprendimas rinktis šešias vietas. Geriau, kad stalas bus tam tikrais atvejais per didelis, nei kad dažnai per mažas.

pr2023/05

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pagėgių krašto kultūros darbuotojai netradiciškai minėjo Pasaulinę kultūros dieną

Pasaulinę kultūros dieną – balandžio 15-ąją –  Pagėgių sav. kultūros srities atstovai (Vydūno viešosios bibliotekos ir filialų, M. Jankaus muziejaus ir kultūros centro specialistai) dalyvavo mažlietuviško kulinarinio paveldo sklaidai skirtoje edukacijoje „Lietuvininkų valgių ypatumai“.   Šią kulinarinę edukaciją dovanojo, medaus desertus su belgišku šokoladu Pagėgių krašto kultūros darbuotojams įteikė bei nuoširdžiausius sveikinimo žodžius tarė kaimo turizmo sodybos „Mociškių palivarkas“ šeimininkai Rasa ir Sigitas Stoniai. Pasaulinės kultūros dienos proga kultūros darbuotojus sveikinusi Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida

Vydūno viešoji biblioteka kviečia minėti 24-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę

Tradiciškai paskutinę balandžio mėnesio savaitę šalyje minima Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė – svarbiausia savaitė šalies bibliotekoms. Nors Lietuvoje 24-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė minima nuo 2024 m. balandžio 23 d., Pagėgių krašte ji prasidės anksčiau –balandžio 18 d. Pagėgių sav. Vydūno viešoji biblioteka bei jos filialai balandžio 18-29 dienomis kvies visuomenę drauge paminėti šią savaitę. Šių metų tema – „Europos šeimoje“, skirta kalbėtis apie bendrą kuriamą vienybę, lygybę ir vertybes. Pagėgių krašto bibliotekos lankytojams siūlys daugybę įvairių veiklų – knygų pristatymų,

Miškasodyje – vėl ir Saugų seniūnijos bendruomenė

Nors miškasodis Lietuvoje paskelbtas balandžio 20 d., artėjantį šeštadienį, „Šilutės baldų“ įmonės kolektyvas kartu su kolegomis iš SBA, Saugų seniūnijos bendruomenė jau paviešino gerų žinių: medelių pasodinta, padirbėta iš peties… Saugų bendruomenė paskelbė: „Miškasodyje dalyvavome ir šiemet! Ačiū Šilutės krašto miškininkams už galimybę prisidėti prie šios gražios akcijos, kuri šiemet vyko Saugų seniūnijos teritorijoje. Pasodinta 3000 pušų, 1700 eglių ir 700 beržo sodinukų“.  

Šilutėje pasodintas ąžuoliukas, skirtas 100-metį mininčiai Lietuvos dainų šventei

Balandžio 15 d. Šilutės rajono savivaldybės vicemerė Daiva Žebelienė kartu su Šilutės krašto kultūrininkais parke prie Šilutės kultūros ir pramogų centro pasodino simbolinį ąžuoliuką, skirtą šimtmetį mininčiai Lietuvos dainų šventei ,,Kad giria žaliuotų“. Primename, kad į šią dainų šventę vyks beveik 400 Šilutės rajono šokėjų, dainininkų, muzikantų. Komunikacijos skyrius

Taip pat skaitykite