„Taurus“  padangos – saugiam važiavimui vasarą

Vasarinės padangos turi pasižymėti geru sukibimu su šlapia ir sausa kelio danga, jos atlaiko karštus saulės spindulius, tinkamos važiuoti įkaitusiu asfaltu. „Taurus“ padangos pasižymi visomis šiomis savybėmis. Aptarsime dar keletą faktorių, kurie svarbūs įsigyjant vasarai skirtus automobilio  „batus“.

Ar reikia keisti žiemines padangas į vasarines?

Žiemai skirtas automobilio  „apavas“ turi geriau sukibti su slidžia ir snieguota kelio danga, todėl gaminamas iš minkšto gumos mišinio. Vasarai skirtas – gaminamas iš kietesnio mišinio, kurio dėka automobilis išlieka stabilus staigiuose posūkiuose ant sauso kelio. Žieminių padangų slydimo laikas, atliekant staigius manevrus ant sauso ir šlapio kelio, bus ilgesnis. Taigi, norint užtikrinti didesnį saugumą, verta padangas keisti pagal sezoną.

Jeigu ieškote geros kokybės, saugių ir pakankamai nebrangių, rinkitės  „Taurus“ padangas vasarai.

 Kuo ypatingos „Taurus“ padangos?

„Taurus“ prekės ženklas buvo įkurtas prieš 100 metų Vengrijoje ir greitai tapo žinomas kaip kokybiškų produktų, skirtų keleiviniams, lengviesiems ir krovininiams automobiliams bei žemės ūkio technikai, gamintojas. Produkcijos kokybė dar labiau pagerėjo kai 1996 metais kompanijos didžiąją dalį akcijų įsigijo visame pasaulyje žinomas padangų koncernas  „Michelin“. Buvo atnaujinti gamybos įrengimai, pritaikytos naujausios technologijos, o  „Taurus“ padangos tapo itin kokybiškos, priskiriamos ekonominei klasei. Tai puiki alternatyva brangiems ir garsiems prekiniams ženklams.  „Taurus“ gamybos procesai turi įvairius Europos Sąjungos sertifikatus kaip UNECE, ISO 9001 ir kt.

Kuo turi pasižymėti vasarinės padangos?

Jeigu galvojate ar jau laikas išmesti senas vasarines padangas ir įsigyti naujas, atkreipkite dėmesį į keletą aspektų. Vienas iš svarbiausių yra protektoriaus gylis. Kelių eismo taisyklėse nustatyta, kad jis turėtų būti ne mažesnis nei 1,6 mm labiausiai nudilusioje vietoje. Saugiausia važiuoti, kaip protektoriaus gylis yra 3-4 mm.

Įsigykite patikimas  „Taurus“ padangas su pakankamu protektoriumi, su jomis būsite saugesni šlapiame kelyje net ir staigiai stabdant.

Svarbus ne tik protektoriaus gylis, bet ir padangų kokybė. Apžiūrėkite ar jose nėra įtrūkimų, gumbų, ar jos tolygiai nusidėvėję. Jeigu radote trūkumų, užsukite į internetinę parduotuvę  „Padangų sala“, kurioje siūlomos „Taurus“ padangos už patrauklią kainą.

pr2022/070

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Įsimenanti literačių rudeninė pažintis su Užnemune

Išvyką į Kybartų miestelį, įsikūrusį pasienyje su Kaliningrado sritimi, sugalvojome ne atsitiktinai. 2022 metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs Sūduvos metais ir Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos metais. Mūsų, Šilutės TAU sambūrio „Vėdrynas“ literačių, laukė ekskursija po istorinį Kybartų senamiestį ir, žinoma, po 2002 metais netikėtai atrastus požemius, esančius po Kybartų geležinkelio stotimi. Keturių valandų ekskursijoje mus lydėjo gidas Vitas Katkevičius, veiklus ir atsidavęs savo miestui Kybartų bendruomenės pirmininkas, pakvietęs mus į šią kelionę. Ties Jurbarku pervažiavę ilgiausią Lietuvoje tiltą per

Seimas paskelbė savivaldos rinkimus, jie vyks kitų metų kovo 5 d.  

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Tokią rinkimų datą savo nutarimu įtvirtino Seimas. Už tokį Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen parengtą nutarimą ketvirtadienį balsavo 119 Seimo narių, prieš balsavusių nebuvo, 1 parlamentaras susilaikė. Nutarimas dėl savivaldos rinkimų datos įsigalios šių metų spalio 7 d. Seimui paskelbus rinkimų datą, prasidės politinė rinkimų kampanija. Rinkimų kodeksas numato, kad rinkimų politinė kampanija prasideda nuo rinkimų datos paskelbimo ir baigiasi praėjus 100 dienų nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)

Savaitgalį pasitrauks lietus, sugrįš šalnos ir rudeniška šiluma

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugsėjo 23 d., penktadienį, tankesni debesys sukinėsis rytinėje šalies pusėje. Vietomis sulauksime trumpalaikio, nedidelio lietaus. Labiausiai jis tikėtinas rytiniuose rajonuose. Pūs nestiprus šiaurės vakarų, šiaurės krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra sieks 12-16 laipsnių šilumos. Rugsėjo 24 d., šeštadienį, naktį debesys sklaidysis, trumpai palis tik kai kur šalies rytuose ir pajūryje. Vėjas beveik visiškai nurims, dalyje Lietuvos formuosis rūkas. Temperatūra kris iki 1-6, pajūryje –  7-10 laipsnių šilumos. Vietomis žemės paviršių nubalins 0-4 laipsnių šalnos. Šeštadienio dieną debesuotumas

Išrinkti konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojai

Specialiai sudaryta komisija rugsėjį tradiciškai rinko konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojus. Šiuo konkursu siekiama skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, efektyvinti gamybą, laikytis ekologinės pusiausvyros. 3-ioji vieta šiame konkurse atiteko daržininkystės Grabupiuose (Šilutės sen.) plėtojančiam Vytautui Valančiui. 31-erių ūkininkas pasakojo, kad šia veikla užsiima jau 7-erius metus, augina bulves, kopūstus, morkas, svogūnus bei įvairias prieskonines žoleles. Jis savo produktais prekiauja turguje, tiekia pajūrio kavinėms. Ateityje planuoja atidaryti savo specializuotą parduotuvę. Pasak Vytauto, dabar ruošiamas cechas, kuriame bus rauginamos daržovės, kurių bus

Taip pat skaitykite