„Taurus“  padangos – saugiam važiavimui vasarą

Vasarinės padangos turi pasižymėti geru sukibimu su šlapia ir sausa kelio danga, jos atlaiko karštus saulės spindulius, tinkamos važiuoti įkaitusiu asfaltu. „Taurus“ padangos pasižymi visomis šiomis savybėmis. Aptarsime dar keletą faktorių, kurie svarbūs įsigyjant vasarai skirtus automobilio  „batus“.

Ar reikia keisti žiemines padangas į vasarines?

Žiemai skirtas automobilio  „apavas“ turi geriau sukibti su slidžia ir snieguota kelio danga, todėl gaminamas iš minkšto gumos mišinio. Vasarai skirtas – gaminamas iš kietesnio mišinio, kurio dėka automobilis išlieka stabilus staigiuose posūkiuose ant sauso kelio. Žieminių padangų slydimo laikas, atliekant staigius manevrus ant sauso ir šlapio kelio, bus ilgesnis. Taigi, norint užtikrinti didesnį saugumą, verta padangas keisti pagal sezoną.

Jeigu ieškote geros kokybės, saugių ir pakankamai nebrangių, rinkitės  „Taurus“ padangas vasarai.

 Kuo ypatingos „Taurus“ padangos?

„Taurus“ prekės ženklas buvo įkurtas prieš 100 metų Vengrijoje ir greitai tapo žinomas kaip kokybiškų produktų, skirtų keleiviniams, lengviesiems ir krovininiams automobiliams bei žemės ūkio technikai, gamintojas. Produkcijos kokybė dar labiau pagerėjo kai 1996 metais kompanijos didžiąją dalį akcijų įsigijo visame pasaulyje žinomas padangų koncernas  „Michelin“. Buvo atnaujinti gamybos įrengimai, pritaikytos naujausios technologijos, o  „Taurus“ padangos tapo itin kokybiškos, priskiriamos ekonominei klasei. Tai puiki alternatyva brangiems ir garsiems prekiniams ženklams.  „Taurus“ gamybos procesai turi įvairius Europos Sąjungos sertifikatus kaip UNECE, ISO 9001 ir kt.

Kuo turi pasižymėti vasarinės padangos?

Jeigu galvojate ar jau laikas išmesti senas vasarines padangas ir įsigyti naujas, atkreipkite dėmesį į keletą aspektų. Vienas iš svarbiausių yra protektoriaus gylis. Kelių eismo taisyklėse nustatyta, kad jis turėtų būti ne mažesnis nei 1,6 mm labiausiai nudilusioje vietoje. Saugiausia važiuoti, kaip protektoriaus gylis yra 3-4 mm.

Įsigykite patikimas  „Taurus“ padangas su pakankamu protektoriumi, su jomis būsite saugesni šlapiame kelyje net ir staigiai stabdant.

Svarbus ne tik protektoriaus gylis, bet ir padangų kokybė. Apžiūrėkite ar jose nėra įtrūkimų, gumbų, ar jos tolygiai nusidėvėję. Jeigu radote trūkumų, užsukite į internetinę parduotuvę  „Padangų sala“, kurioje siūlomos „Taurus“ padangos už patrauklią kainą.

pr2022/070

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuvoje beždžionių raupų atvejų dar nenustatyta

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, 12 pasaulio šalių, kuriose beždžionių raupai nėra endeminiai, užregistruoti 92 laboratoriškai patvirtinti ir 28 įtariami šios ligos atvejai. Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (toliau – ECDC) 2022 m. gegužės 23 d. duomenimis, atvejai patvirtinti aštuoniose Europos šalyse – Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Nyderlanduose. Lietuvoje beždžionių raupų atvejų nėra nustatyta. Tai pirmas kartas, kai Europoje pranešta apie užkrėtimo grandines, neturinčias epidemiologinių sąsajų su Vakarų ar Centrine Afrika, kur ši liga yra

Už pramogavimą vandens motociklais po Krokų lanką gresia baudos

Prieš keletą dienų Aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, surengę  akciją „Poilsiauk atsakingai“,  Šilutės rajone, Krokų lankos botaniniame-zoologiniame draustinyje, pastebėjo du asmenis, plaukiojančius vandens motociklais. Pasitelkus gausesnes aplinkosaugos pareigūnų pajėgas plaukiojimas draustinyje vandens motociklais buvo sustabdytas. Už plaukiojimą draudžiamoje vietoje asmenims gresia baudos nuo 600 iki 1150 eurų. „Svarbu atkreipti dėmesį, kad vandens motociklai priskiriami vandens transporto priemonėms, varomoms vidaus degimo varikliais, turinčiais vandens srauto pompą, todėl plaukioti jais galima tik nurodytuose vandens telkiniuose ir laikantis nustatytų

25 tūkstančiai eurų renginiams

Šilutės r. savivaldybės tarybai siūloma svarstyti, kokiems strateginiams rajono renginiams paskirstyti 25 tūkstančius eurų iš Savivaldybės biudžeto. Tai – keturi tradiciniai nevyriausybinių organizacijų renginiai. Visuomeninei organizacijai „Forumas“, kuri rengia kasmetinį tarptautinį  Žuvienės virimo čempionatą, siūloma skirti 15 000 Eur. VšĮ „Kintai Arts“, jos Kintų muzikos festivaliui – 4000 Eur. Asociacijai „Pamario vakarai“, kuri organizuoja Rusnės festivalį, – 5000 Eur, Šilutės sportinių šokių klubui „Lūgnė“, rengiančiam  sportinių šokių konkursą „Pamario pora“, – 1000 Eur. Ar pritarti projektui, svarstys Savivaldybės taryba. Parengta

Brangs mokestis lankantiems Šilutės sporto mokyklą

Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis Savivaldybei  pateikė prašymą leisti Šilutės sporto mokyklai nevykdyti krepšinio ugdymo programų ir sumažinti 10 grupių. Mokinių krepšinio grupes formuotų viešoji įstaiga „Šilutės sportas“. Prašoma steigti dvi papildomas bokso grupes, mat pagal pasirašytą trišalę sutartį atvyksta dirbti jaunas specialistas. Nuo rugsėjo 1 d. Šilutės sporto mokykloje butų formuojama 21 mokinių grupė. Krepšinis VšĮ „Šilutės sportas“ turi vyrų krepšinio komandą. Tad perkėlus šiai įstaigai mokinių krepšinio grupes būtų sukurta krepšinio ugdymo piramidė, kuri ateityje galėtų duoti

Taip pat skaitykite