Sodų bendrijos „Šyša“ teritoriją priskirs Šilutės miestui?

Šilutės r. savivaldybės taryba planuoja svarstyti, ar pritarti parengtam  Šilutės seniūnijos Šilutės miesto ir Macikų kaimo gyvenamųjų vietovių teritorijų planui, kuriuo nustatomos pakeistos ribos.

Šilutės seniūnijos Šilutės miesto ir Macikų kaimo gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų nustatymo (keitimo) planu keičiama Šilutės miesto ir Macikų kaimo bendra gyvenamųjų vietovių teritorijų riba ties sodų bendrijos „Šyša“ teritorija, siekiant sodų bendrijos „Šyša“ teritoriją priskirti Šilutės miestui. Likusios Šilutės miesto ir Macikų kaimo gyvenamųjų vietovių teritorijų ribos nėra keičiamos.

Keičiant gyvenamųjų vietovių teritorijų ribas, buvo atsižvelgiama į Nekilnojamojo turto registre įregistruotų sklypų adresus, jų ribas, esamus vietovardžius, patvirtintas gyvenamųjų vietovių ribas, parengtus teritorijų bendruosius planus ir kitus planavimo dokumentus, Šilutės rajono savivaldybės administracijos, seniūnijos specialistų ir vietos gyventojų pasiūlymus. Pagal galimybes gyvenamųjų vietovių teritorijų ribos sutapatintos su valstybinės reikšmės miškų, geležinkelių, valstybinės ar vietinės reikšmės kelių, hidrografinių ir kitų objektų ribomis.

Buvo organizuota gyventojų apklausa dėl Šilutės miesto ir Macikų kaimo gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų nustatymo (keitimo). Ji vyko 2021 m. gruodžio 1 d. – 2022 m. sausio 12 d. Apklausos būdas – tiesioginis gyventojų nuomonės įrašymas gyventojų apklausos lapuose.  Savivaldybės taryba 2022 m. vasario 24 d. sprendimu pritarė vietos gyventojų apklausos rezultatams.

Išnagrinėtus pasiūlymus ir gyventojų nuomonę, gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų planas buvo suderintas su Aplinkos ministerija, Susisiekimo ministerija, Nacionaline žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos ir valstybės įmone Registrų centru.

Įvertinusi konsultavimosi su vietos gyventojais rezultatus bei Šilutės r. savivaldybės administracijos parengtus ir suderintus dokumentus, Savivaldybės taryba siūlys Vyriausybei priimti sprendimą dėl Šilutės miesto ir Macikų kaimo gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų keitimo.

Tokią informaciją Savivaldybės tarybos nariams pateikia Architektūros ir urbanistikos skyriaus teritorijų planavimo specialistė  Ramunė Vytartienė.

Kitą savaitę šį siūlymą svarstys Tarybos komitetai, galutinį sprendimą birželio pabaigoje posėdyje priims Savivaldybės taryba.

Parengta pagal Savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Praktiškos kalėdinės dovanos artimiesiems

Gruodžio mėnesį daugelis sieja su magišku ir jaukiu šventiniu laikotarpiu. Norintiems savo šeimos narius nustebinti praktiška dovana, ekspertas siūlo dovanoti buitinės technikos prietaisus. Jie pagelbės ir mėgstantiems suktis buityje, ir tiems, kuriems maisto gaminimas ir namų tvarkymas nėra smagi veikla.   „Buitinė technika gali būti puiki dovana artimiesiems. Platus asortimentas leis rasti prietaisą, kuris ne tik atitiks kiekvieno poreikius, tačiau ir neviršys jūsų numatyto biudžeto. Tokia dovana yra labai praktiška, tad būsite kone garantuoti, kad nenueis veltui“, – sako „Samsung“

Tiriama galima sisteminė korupcija Šilutės rajono savivaldybėje

Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų vadovaujamame ikiteisminiame tyrime, kurį atlieka Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, įtarimai dėl kyšininkavimo pareikšti Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriui Virgilijui Pozingiui. Šiame tyrime įtarimai dėl papirkimo pareikšti ir dviem privačių bendrovių vadovams. Vienas jų taip pat įtariamas klastojęs dokumentus. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, administracijos direktorius galimai priėmė ne mažesnės kaip 47 000 Eur vertės kyšius prekėmis ir paslaugomis iš statybų darbus atliekančių asmenų. Įtariama, kad minėtos prekės ir paslaugos buvo panaudotos įrengiant jo šeimos nariui

Policija sustiprins pirotechnikos priemonių laikymo, naudojimo ir prekybos kontrolę

Tauragės apskr. VPK pareigūnai nuo gruodžio 9 d. iki kitų metų sausio 4 d. vykdys civilinių pirotechnikos priemonių laikymo, naudojimo ir prekybos kontrolę. Visu šiuo laikotarpiu policijos pareigūnai tikrins fizinius ir juridinius asmenis, importuojančius bei prekiaujančius pirotechnikos priemonėmis bei galimas civilinių pirotechnikos priemonių neteisėto prekybos ir naudojimo vietas. Dėmesys bus telkiamas ne tik į fizines prekybos vietas, bet ir į prekybą internetinėje erdvėje. Policijos pareigūnai pataria šventės atributiką pirkti tik specializuotose pirotechnikos gaminių parduotuvėse arba prekybos centruose. Perkant priemones iš

Paramą saulės elektrinėms gaus visi teikusieji paraiškas

Visi gyventojai, teikę paraiškas valstybės paramai gauti saulės elektrinių įsirengimui birželio 30 d. kvietime, ją gaus. Jie raginami pradėti įrengimo darbus. Energetikos ministerija tam tikslui skyrė papildomų 30 mln. eurų rezerviniam paraiškų sąrašui. Bendra paraiškomis prašoma šio kvietimo suma – 46 mln. 252,7 tūkst. eurų., nors planuojant šią paramos priemonę liepos mėnesį buvo numatyta kur kas mažiau – 16,3 mln. eurų. 2022 m. birželio 30 d. paramos kvietime įsirengti saulės elektrinėms buvo patvirtintos 18,8 tūkst. paraiškų: iš jų  6,15 tūkst.

Taip pat skaitykite