Sodų bendrijos „Šyša“ teritoriją priskirs Šilutės miestui?

Šilutės r. savivaldybės taryba planuoja svarstyti, ar pritarti parengtam  Šilutės seniūnijos Šilutės miesto ir Macikų kaimo gyvenamųjų vietovių teritorijų planui, kuriuo nustatomos pakeistos ribos.

Šilutės seniūnijos Šilutės miesto ir Macikų kaimo gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų nustatymo (keitimo) planu keičiama Šilutės miesto ir Macikų kaimo bendra gyvenamųjų vietovių teritorijų riba ties sodų bendrijos „Šyša“ teritorija, siekiant sodų bendrijos „Šyša“ teritoriją priskirti Šilutės miestui. Likusios Šilutės miesto ir Macikų kaimo gyvenamųjų vietovių teritorijų ribos nėra keičiamos.

Keičiant gyvenamųjų vietovių teritorijų ribas, buvo atsižvelgiama į Nekilnojamojo turto registre įregistruotų sklypų adresus, jų ribas, esamus vietovardžius, patvirtintas gyvenamųjų vietovių ribas, parengtus teritorijų bendruosius planus ir kitus planavimo dokumentus, Šilutės rajono savivaldybės administracijos, seniūnijos specialistų ir vietos gyventojų pasiūlymus. Pagal galimybes gyvenamųjų vietovių teritorijų ribos sutapatintos su valstybinės reikšmės miškų, geležinkelių, valstybinės ar vietinės reikšmės kelių, hidrografinių ir kitų objektų ribomis.

Buvo organizuota gyventojų apklausa dėl Šilutės miesto ir Macikų kaimo gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų nustatymo (keitimo). Ji vyko 2021 m. gruodžio 1 d. – 2022 m. sausio 12 d. Apklausos būdas – tiesioginis gyventojų nuomonės įrašymas gyventojų apklausos lapuose.  Savivaldybės taryba 2022 m. vasario 24 d. sprendimu pritarė vietos gyventojų apklausos rezultatams.

Išnagrinėtus pasiūlymus ir gyventojų nuomonę, gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų planas buvo suderintas su Aplinkos ministerija, Susisiekimo ministerija, Nacionaline žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos ir valstybės įmone Registrų centru.

Įvertinusi konsultavimosi su vietos gyventojais rezultatus bei Šilutės r. savivaldybės administracijos parengtus ir suderintus dokumentus, Savivaldybės taryba siūlys Vyriausybei priimti sprendimą dėl Šilutės miesto ir Macikų kaimo gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų keitimo.

Tokią informaciją Savivaldybės tarybos nariams pateikia Architektūros ir urbanistikos skyriaus teritorijų planavimo specialistė  Ramunė Vytartienė.

Kitą savaitę šį siūlymą svarstys Tarybos komitetai, galutinį sprendimą birželio pabaigoje posėdyje priims Savivaldybės taryba.

Parengta pagal Savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ar verta rinktis aliuminio langus?

Rinkdamiesi naujus langus susiduriame su gausybe variantų. Vienas iš populiariausių – aliuminio langai. Ar tai tikrai geras pasirinkimas? Norėdami tai išsiaiškinti, prieš priimdami teisingą sprendimą, turite įvertinti šių langų privalumus ir trūkumus. Aliuminio profilio langai pasižymi puikiomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas Jei pasirinksite kokybiškus langus ir juos montuos patyrę meistrai, kokybė jus džiugins ilgai. Tokie langai nekeičia savo išvaizdos ir eksploatacinių savybių daugelį metų. Taip pat verta paminėti, kad juos labai lengva prižiūrėti, lengva valyti. Taip yra dėl specialios dangos,

Plaukimas baidarėmis su vaikais: saugios kelionės patarimai

Ramus plaukimas baidarėmis su šeima – tai patogus laisvalaikis gamtoje ir neišdildomas įspūdis. Pamirškite kasdienius rūpesčius, susikraukite lagaminus ir leiskitės į kelionę baidarėmis! Tiesa, jei nuspręsite plaukti su vaikais, jums gali kilti daug klausimų. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų: ar tikrai saugu vaikus pasiimti plaukti baidarėmis? Keliautojų dažnai klausiama, kokiu maršrutu pasirinkti ir kokių papildomų saugumo priemonių reikėtų imtis? Pateikiame trumpą atmintinę, kaip plaukimą baidarėmis su vaikais paversti malonia, saugia ir įsimintina jūsų šeimos pramoga. Plaukdami laikykitės svarbių saugos taisyklių

Prognozuojami karščiai, lietus su griaustiniu ir vėju, galima kruša

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad birželio 27 d., pirmadienis, po karšto ilgojo savaitgalio pokyčių dar neatneš – šalyje išsilaikys sausi, saulėti ir karšti orai.  5-10 m/s pietinis, rytinis vėjas gaivins menkai. Aukščiausia temperatūra pavėsyje šiandien sieks 28–33 laipsnius karščio, atokaitoje bus dar karščiau, todėl įdienojus geriau lauke nebūti. Įprasta, kad tvyrant tokiam karčiui medikai pataria vengti aktyvaus judėjimo ir su tuo susijusių darbų. Birželio 28 d., antradienį, orai ims keistis. Naktį lietaus dar nenumatoma. Bus ramu, tvanku ir labai šilta,

Birželio 29-ąją – Pasieniečių diena

Tai profesinė Lietuvos beveik pusketvirto tūkstančio Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) tarnautojų ir darbuotojų šventė. Šia proga vyks šventiniai renginiai ir Šilutėje. Programa Šilutėje: 11 val. Šv. mišios Šv. Kryžiaus katalikų bažnyčioje (Katalikų Bažnyčios g. 1); 12 val. VSAT vėliavų būrių maršas – paradas nuo bažnyčios Turgaus ir Lietuvininkų gatvėmis iki Šilutės senojo turgaus aikštės; 12.30 val. iškilmės aikštėje, pasieniečių rikiuotė, apdovanojimai; 13 val. Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro koncertas; 13.30 val. parodomoji pasieniečių kinologų su šunimis programa; 14

Taip pat skaitykite