Šlapias šunų maistas – sveiko jūsų šuns organizmo paslaptis

Dėl įvairių priežasčių šlapias šunų maistas, dar vadinamas konservuotu šunų maistu, yra geresnis už sausą maistą įvairiais aspektais. Ekspertai teigia, kad konservuose yra daugiau mėsos baltymų. Šie patiekalai taip pat gaminami naudojant mažiau angliavandenių. Kadangi jų pakuotė yra nepralaidi orui, konservuotame šunų maiste nėra sintetinių konservantų, kurie gali turėti įtakos jūsų šuns sveikatai. Taip pat nėra pridėta dirbtinių skonių ir spalvų. Sandarus hermetikas užtikrina natūralų mėsos ingredientų šviežumą skardinėje. Dėl to šlapias šunų maistas yra skanesnis ir patrauklesnis tiek jūsų mažyliui, tiek raumeningam šuniui.

Priežastys, kodėl šlapias šunų maistas yra geriausias

Daugiau vandens, tai puikus būdas išlaikyti jūsų šuns hidrataciją visą dieną. Jei gyvenate sauso ir karšto klimato vietoje arba jei jūsų šuo negeria pakankamo vandens kiekio, šlapias šunų maistas gali išlaikyti jūsų šunį gerai hidratuotą. Vis dėlto svarbu nepamiršti ir apie geriamąjį vandenį, mat šuniui ištroškus vanduo gali būti labiau prieinamas nei šlapias maistas.

Tinka šunims, turintiems kramtymo problemų, jei jūsų šuo neseniai prarado dantį, turi netinkamą žandikaulį ar išskirtinai mažą burną, kramtyti kietus trupinius gali būti sunku, net skausminga. Idealu pereiti prie konservuotų maisto produktų, kad jūsų šuo galėtų valgyti visavertį maistą be jokių problemų.

Padeda sumažinti svorį, dėl didelio drėgmės kiekio konservuotame maiste jūsų šuo per trumpą laiką gali jaustis sotus. Tai ypač naudinga, jei jūsų šuo turi šiek tiek antsvorio ir jam reikia numesti svorio.

Kvapas, šlapias šunų maistas dažnai būna aromatingas. Jei jūsų šuo yra vyresnis, yra didelė tikimybė, kad jų uoslės pojūčiai tapo šiek tiek priblėsęs, todėl konservai puikus pasirinkimas.

Renkantis konservus reikia atkreipti dėmesį, jog ingredientų lentelėje mėsa būtų pateikiamas kaip pirmasis ingredientas, mat vanduo yra šlapio maisto pagrindas, todėl svarbu, jog jame vandens būtų pakankamai. Atsižvelgiant į jūsų šuns amžių ir veislę, labai svarbu pasirinkti labai maistingą konservuotą maistą. Rinkoje yra įvairių šunų ėdalo, skirto šuniukams, kurie padeda sveikai vystytis jų akims ir smegenims, o yra maisto pagyvenusiems šunims, kurie gelbsti jų sąnariams, todėl skaityti etiketes, mat jose yra turi būti viskas aiškiai ir informatyviai išdėstyta.

pr2021/78

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite