Šlapias šunų maistas – sveiko jūsų šuns organizmo paslaptis

Dėl įvairių priežasčių šlapias šunų maistas, dar vadinamas konservuotu šunų maistu, yra geresnis už sausą maistą įvairiais aspektais. Ekspertai teigia, kad konservuose yra daugiau mėsos baltymų. Šie patiekalai taip pat gaminami naudojant mažiau angliavandenių. Kadangi jų pakuotė yra nepralaidi orui, konservuotame šunų maiste nėra sintetinių konservantų, kurie gali turėti įtakos jūsų šuns sveikatai. Taip pat nėra pridėta dirbtinių skonių ir spalvų. Sandarus hermetikas užtikrina natūralų mėsos ingredientų šviežumą skardinėje. Dėl to šlapias šunų maistas yra skanesnis ir patrauklesnis tiek jūsų mažyliui, tiek raumeningam šuniui.

Priežastys, kodėl šlapias šunų maistas yra geriausias

Daugiau vandens, tai puikus būdas išlaikyti jūsų šuns hidrataciją visą dieną. Jei gyvenate sauso ir karšto klimato vietoje arba jei jūsų šuo negeria pakankamo vandens kiekio, šlapias šunų maistas gali išlaikyti jūsų šunį gerai hidratuotą. Vis dėlto svarbu nepamiršti ir apie geriamąjį vandenį, mat šuniui ištroškus vanduo gali būti labiau prieinamas nei šlapias maistas.

Tinka šunims, turintiems kramtymo problemų, jei jūsų šuo neseniai prarado dantį, turi netinkamą žandikaulį ar išskirtinai mažą burną, kramtyti kietus trupinius gali būti sunku, net skausminga. Idealu pereiti prie konservuotų maisto produktų, kad jūsų šuo galėtų valgyti visavertį maistą be jokių problemų.

Padeda sumažinti svorį, dėl didelio drėgmės kiekio konservuotame maiste jūsų šuo per trumpą laiką gali jaustis sotus. Tai ypač naudinga, jei jūsų šuo turi šiek tiek antsvorio ir jam reikia numesti svorio.

Kvapas, šlapias šunų maistas dažnai būna aromatingas. Jei jūsų šuo yra vyresnis, yra didelė tikimybė, kad jų uoslės pojūčiai tapo šiek tiek priblėsęs, todėl konservai puikus pasirinkimas.

Renkantis konservus reikia atkreipti dėmesį, jog ingredientų lentelėje mėsa būtų pateikiamas kaip pirmasis ingredientas, mat vanduo yra šlapio maisto pagrindas, todėl svarbu, jog jame vandens būtų pakankamai. Atsižvelgiant į jūsų šuns amžių ir veislę, labai svarbu pasirinkti labai maistingą konservuotą maistą. Rinkoje yra įvairių šunų ėdalo, skirto šuniukams, kurie padeda sveikai vystytis jų akims ir smegenims, o yra maisto pagyvenusiems šunims, kurie gelbsti jų sąnariams, todėl skaityti etiketes, mat jose yra turi būti viskas aiškiai ir informatyviai išdėstyta.

pr2021/78

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miškų savininkus kviečia apžiūrėti savo miškus

Šių metų sausis tik įpusėjo, o Lietuvoje jau du kartus siautė stiprūs vėjai. Jie laužė ir vertė medžius miškuose, parkuose, pakelėse, gyvenvietėse. Sprendžiant iš gaunamų pranešimų, labiausiai nukentėjo Vakarų Lietuvoje, Dzūkijoje ir Panevėžio regione esantys miškai. Valstybinė miškų tarnyba kviečia miškų savininkus apžiūrėti savo miškus ir vėjo pažeistus medžius sutvarkyti iki pavasarinio atšilimo. Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos specialistai pažymi, kad 2021 metų vasarą šalies miškai kentėjo nuo labai karštų orų. Labiausiai nusilpo eglės, todėl pernai eglynuose gausėjo žievėgraužių

Šilutėje veikianti įmonė „Klasmann-Deilmann“ dalį gamybos žada perkelti į Latviją

Portalas 15min.lt praneša, kad problemos su Kinija kai kuriuos Lietuvos verslininkus skatina keisti savo planus. Keli jau pranešė iškeliantys dalį gamybos iš Lietuvos. Tai planuoja daryti ir durpių substratus gaminanti Šilutėje įsikūrusi „Klasmann-Deilmann“. Kinija nuo gruodžio pradžios aktyviai blokuoja Lietuvos įmonių eksportą – Kinijos muitinės duomenimis, gruodį į Kiniją pateko prekių iš Lietuvos tik už 3 mln. eurų, kai rugsėjį šis skaičius siekė 44 mln. eurų. Be to, Kinija spaudžia ir tarptautines bendroves nenaudoti Lietuvoje gaminamų komponentų. Vietoj Lietuvos pasirinkusio

Dviem iš trijų lietuvių trūksta vitamino D. Kaip jo gauti su maistu? 

Pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti įvairių ligų grėsmę – tokį poveikį gali turėti pakankamas vitamino D kiekis organizme. Jis padeda užtikrinti tinkamas smegenų funkcijas, sustiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo vėžio, įvairių infekcijų, širdies ir kraujagyslių ligų. Viena produktų grupė – ypatinga Šeimos gydytojas V. Morozovas akcentuoja vitamino D svarbą žmogaus organizmui. Anot mediko, šis elementas stiprina sveikatą bei imunitetą, padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų, pagerina gyvenimo kokybę. Tiesa, pažymi pašnekovas, kad pilnai atsiskleistų visa vitamino D

Minime Ievos Simonaitytės 125-ąsias gimimo metines

Sausio 23 d. minimos Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės. Šiuos metus Seimas paskelbė I. Simonaitytės metais. Šia proga pateikiame ištraukų iš Domo Kauno parengtos knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“. Leidinyje, skirtame įprasminti šios Mažosios Lietuvos metraštininkės atmintį, publikuojami penkiasdešimt septynių žmonių, pažinojusių arba artimai besibičiuliavusių su rašytoja, sakytiniai liudijimai. Jie užrašyti 1978–1983 metais. Tikrasis vardas Evė Ieva Simonaitytė (1897–1978) – išskirtinio likimo asmenybė. Pavainikė, benamės duktė. Būdama penkerių, jau žinojo lemtį: aš esu Etmės Evė. Nuo

Taip pat skaitykite