Šlapias šunų maistas – sveiko jūsų šuns organizmo paslaptis

Dėl įvairių priežasčių šlapias šunų maistas, dar vadinamas konservuotu šunų maistu, yra geresnis už sausą maistą įvairiais aspektais. Ekspertai teigia, kad konservuose yra daugiau mėsos baltymų. Šie patiekalai taip pat gaminami naudojant mažiau angliavandenių. Kadangi jų pakuotė yra nepralaidi orui, konservuotame šunų maiste nėra sintetinių konservantų, kurie gali turėti įtakos jūsų šuns sveikatai. Taip pat nėra pridėta dirbtinių skonių ir spalvų. Sandarus hermetikas užtikrina natūralų mėsos ingredientų šviežumą skardinėje. Dėl to šlapias šunų maistas yra skanesnis ir patrauklesnis tiek jūsų mažyliui, tiek raumeningam šuniui.

Priežastys, kodėl šlapias šunų maistas yra geriausias

Daugiau vandens, tai puikus būdas išlaikyti jūsų šuns hidrataciją visą dieną. Jei gyvenate sauso ir karšto klimato vietoje arba jei jūsų šuo negeria pakankamo vandens kiekio, šlapias šunų maistas gali išlaikyti jūsų šunį gerai hidratuotą. Vis dėlto svarbu nepamiršti ir apie geriamąjį vandenį, mat šuniui ištroškus vanduo gali būti labiau prieinamas nei šlapias maistas.

Tinka šunims, turintiems kramtymo problemų, jei jūsų šuo neseniai prarado dantį, turi netinkamą žandikaulį ar išskirtinai mažą burną, kramtyti kietus trupinius gali būti sunku, net skausminga. Idealu pereiti prie konservuotų maisto produktų, kad jūsų šuo galėtų valgyti visavertį maistą be jokių problemų.

Padeda sumažinti svorį, dėl didelio drėgmės kiekio konservuotame maiste jūsų šuo per trumpą laiką gali jaustis sotus. Tai ypač naudinga, jei jūsų šuo turi šiek tiek antsvorio ir jam reikia numesti svorio.

Kvapas, šlapias šunų maistas dažnai būna aromatingas. Jei jūsų šuo yra vyresnis, yra didelė tikimybė, kad jų uoslės pojūčiai tapo šiek tiek priblėsęs, todėl konservai puikus pasirinkimas.

Renkantis konservus reikia atkreipti dėmesį, jog ingredientų lentelėje mėsa būtų pateikiamas kaip pirmasis ingredientas, mat vanduo yra šlapio maisto pagrindas, todėl svarbu, jog jame vandens būtų pakankamai. Atsižvelgiant į jūsų šuns amžių ir veislę, labai svarbu pasirinkti labai maistingą konservuotą maistą. Rinkoje yra įvairių šunų ėdalo, skirto šuniukams, kurie padeda sveikai vystytis jų akims ir smegenims, o yra maisto pagyvenusiems šunims, kurie gelbsti jų sąnariams, todėl skaityti etiketes, mat jose yra turi būti viskas aiškiai ir informatyviai išdėstyta.

pr2021/78

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Smurtautojai nerimsta

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Rugpjūčio 8 d. prieš pietus  namo laiptinėje Traksėdžių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2010 m. Rugpjūčio 10 d. rytą Rusnėje rastas moters, gim. 1942 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 10 d. vakare namuose, Liepų g., Šilutėje,  blaivus vyras, gim. 1963 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1958 m. Tą patį vakarą Vainute neblaivi (2,08 prom.) 21-erių metų mergina sukėlė

Liepa: šilčiausia buvo Ventėje

Liepos mėn. vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 17,7°C: nuo 16,9-17°C šiaurės vakariniuose rajonuose iki 18,8-19,1°C pamaryje ir Kuršių nerijoje. Šilčiausia buvo Ventėje (19,1°C), o šalčiausia – Laukuvoje (16,9°C). Aukščiausia oro temperatūra siekė 27,6-32,8°C. Aukščiausia paros oro temperatūra registruota 22 d. Kybartuose 32,8°C, žemiausia – 30 d. Skuode – +4,4°C. Liepos 2 d. baigėsi pirmoji šiais metais kaitra, prasidėjusi birželio 25 d. Kaitra registruota 29-iose iš 52-ų meteorologijos stočių, ilgiausiai, po 7 dienas (06.26-07.02), ji tęsėsi Alytuje, Birštone, Druskininkuose ir Kaišiadoryse.

8 faktai apie pagalves. Kai kurių tikrai nesate girdėję!

Nors pagalves naudojame visi, tačiau apie jas dauguma mūsų žino visai nedaug. Siūlome papildyti savo žinių lobyną ir apie pagalves sužinoti daugiau!  8 įdomiausi faktai apie pagalves Ar kada susimąstėte, kokia yra vidutinė pagalvės tarnavimo trukmė? Paskaičiuota, kad plunksninės pagalvės naudojamos maždaug 8-10 metų, pūkinės – 5-10 metų, o sintetinės – nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Galbūt atėjo laikas seną pagalvę pakeisti nauja? Platų kokybiškų pagalvių asortimentą galite rasti Epik.lt internetinėje parduotuvėje. Pagalvė nėra šių laikų išradimas: pirmosios pagalvės

Per Žolinę – Senųjų amatų dienos Neringoje. Dalyvaus ir šilutiškiai

Žolinės savaitgalį, rugpjūčio 13–15 d., Nidos prieplaukos aikštėje po dvejų metų pertraukos vyks jau XXIII gyvosios archeologijos festivalis „Senųjų̨ amatų dienos Neringoje“. Vienintelis toks festivalis Vakarų Lietuvoje Organizatoriai kviečia ne tik stebėti, bet ir išmėginti įvairius tradicinius amatus, gardžiuotis istorinės virtuvės patiekalais ir dalyvauti senosios kultūros įkvėptuose muzikos bei šokio pasirodymuose. Renginiai – nemokami. Vienas savičiausių Neringos renginių ir vienintelis toks Vakarų Lietuvoje festivalis kaskart sutraukia tradicijoms neabejingus meistrus iš visos Lietuvos ir leidžia lankytojams susipažinti su įvairių amatų istorija bei

Taip pat skaitykite