Skubios siuntos iš Londono į Kauną

Siuntiniai Londonas-Kaunas kryptimi yra vienas populiariausių siuntimo krypčių. Šiuo metu siuntiniai į Londoną ar iš Londono yra vieni dažniausių. Natūralu, kad dauguma mūsų tautiečių, gyvendami  Londone, siunčia siuntinius ar dovanas savo šeimos nariams Lietuvoje. 

Skubios siuntos iš Londono į Kauną yra siunčiamos kiekvieną dieną. Visose Europos sąjungos šalyse yra vykdomas siuntų apmokestinimas, kuomet siuntos yra gautos iš trečiosios šalies. Jungtinė Karalystė nebėra Europos sąjungos valstybė, tad visos siuntos iš Londono bus apmokestinamos muito ir pridėtinės vertės mokesčiais.

Dėl šios priežasties siunčiant siuntas į Lietuvą svarbu nurodyti kokius daiktus jūs siunčiate, pateikti kuo išsamesnę deklaraciją, nes pagal tai bus taikomi importo mokesčiai į Kauną atgabentai siuntai. Kiekvienas daiktas siuntoje bus apskaičiuotas pagal jam taikomus tarifus, tarifas nustatomas pagal nustatytus kombinuotosios nomenklatūros kodus.

Labai svarbu nuosekliai surašyti siuntoje siunčiamus daiktus, kad būtų galima kuo sklandžiau ir sparčiau pristatyti  siuntą. Skubių siuntų pristatymas dažnam suprantamas kaip brangi paslauga.

Preliminarias kainas galima sužinoti bet kurios skubių siuntų kompanijos oficialiame puslapyje, įvedę duomenis į jų pateiktą skaičiuoklę. Dažniausia pagrindiniai duomenys būna pakavimo matmenys ir siuntos svoris. Normalu, kad kainos gali svyruoti, kad jos nebus fiksuotos. Dažniausiai kompanijos savo lojaliems klientams ar bendradarbiavimo sutartis pasirašiusioms įmonėms siūlo nuolaidų.

Kuo skiriasi greitasis pristatymas nuo standartinio siuntos pristatymo?

Dažniausiai skirtumas yra laiko atžvilgiu. Skubus siuntos pristatymas vyksta iki dviejų parų, o standartinis pristatymas trunka iki  penkių darbo dienų. Tačiau nereikia pamiršti, kad siuntos pristatymo laikas gali kisti, artėjant šventėms pvz.,  Kalėdoms ar Naujiesiems metams.

Patartina siuntinius planuoti suplanuoti iš anksto.

Siunčiant skubias siuntas svarbu pasirūpinti siuntinio saugumu ir jį apdrausti. Tai padės nepatirti  finansinių nuostolių, jei siunta adresatą pasieks sugadinta arba ji dings.

pr2021/134

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite