Skirtingo tipo treniruotės. Ką būtina žinoti?

Pavyzdžiui, jėgos treniruotės ugdo stiprius raumenis, tačiau aerobiniai pratimai yra būtini norint pagerinti jūsų širdies sveikatą ir ištvermę. Galų gale geriausia treniruotėse naudoti kuo įvairesnių sričių pratimus.

Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra svorio metimas, funkcinis judėjimas ar jėgos stiprinimas – svarbu įtraukti visas pratimų formas. Tai jums pasakys bet kuris asmeninis treneris ar asmuo, prižiūrintis fizinę savijautą.

Nežinote, kas egzistuoja be jėgos ir aerobikos pratimų? Skaitykite toliau ir sužinosite apie kitus privalomus treniruočių tipus, kurių jums reikia.

Pradėkime nuo jėgos. Jėgos lavinimas siejamas su raumenų auginimu. Remiantis visais sportiniais tyrimais jūsų jėga ir raumenų sveikata yra pagrindiniai ilgaamžiškumo veiksniai. Taip yra todėl, kad veikla, stiprinanti ir formuojanti liesus, aktyvius raumenis, gali padėti sumažinti lėtinių ligų riziką, pagerinti judrumą bei apsaugoti smegenų sveikatą. Kai kuriems žmonėms jėgos treniruotės yra tokios pat paprastos kaip pakelti vaiką ar lipti laiptais.

Be to, kad ir kokie būtų jūsų jėgos ir raumenų tikslai, yra keli būdai, kaip juos pasiekti.

Veikla, kurios metu atsilaikote prieš gravitaciją, pvz., judesio metu atsistojate, yra svorio nešimo pratimas. Nors kai kurie svorio nešimo pratimai yra susiję su aerobiniais, jie taip pat apima daugybę geriausių jėgos judesių. Pavyzdžiui, laipiojimas laiptais, šokinėjimas su virve ir žygis apkrauna širdį ir varo prakaitą. Kartu  stiprina apatinės kūno dalies raumenis, įskaitant keturgalvius ir sėdmens, kurie padeda išlaikyti pusiausvyrą. Tuo tarpu tradiciniai jėgos judesiai, naudojant sporto salės įrangą ar tiesiog savo kūno svorį, taip pat laikomi naudingais svorio nešimo pratimais. Pavyzdžiui, bėgimas, lygumų slidinėjimas, jogos pozos stovint, pritūpimai, pratimai be svorio. Ne visi puikūs jėgos pratimai skirti tik svoriui kelti.

Pratimai be svorio paprastai apima sėdėjimą, gulėjimą arba jėgos mašinų naudojimą. Tokio tipo pratimai sukelia mažiau streso sąnariams ir gali būti naudingi visiems, turintiems sąnarių problemų ir judėjimo apribojimų. Jėgos treniruokliai, nors jie gali būti naudingi treniruotėms ir traumoms reabilituoti,  ypač puikiai padeda sportininkams treniruoti konkrečius raumenis.

Daugiau informacijos galite rasti alfasteps.com.

pr2022/160

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ramučiuose degė gyvenamasis namas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad kovo 27 d., pirmadienį, liepsnojo namas Tvenkinio g., Ramučių k. Pranešimas gautas ryte, pusę devynių. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė namo stogas. Pastatas – mūrinis, dviejų aukštų, antro aukšto  perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Tai – individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė 80 kvadratinių metrų stogo. Išdegė antras aukštas, nuo karščio sutrūkinėjo langų stiklai, sudegė didelė dalis medinės perdangos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius. Pareigūnai įspėja gyventojus saugotis priešgaisrinės tarnybos darbuotojais apsimetusių

Savivalda skęsta klaustukų verpetuose

Balandžio 27 d. į pirmąjį posėdį turėtų rinktis naujos sudėties Šilutės rajono savivaldybės taryba. Kovo 19 d. antrajame rinkimų ture tiesiogiai išrinkto mero Vytauto Laurinaičio pasiteiravome, kokių permainų tikėtis Šilutės rajono valdžioje? Pavardžių neišgirdome. Kiek bus mero pavaduotojų? V. Laurinaitis atsakė, kad Šilutės r. savivaldybėje priklausytų dvi vicemerų pareigybės, gal tiek ir bus, gal nebus… „Dar labai neaiškios funkcijos, Vidaus reikalų ministerija iki balandžio pabaigos žada pateikti paaiškinimus. Iki spalio 1 d. ši ministerija turėjo parengi kelias dešimtis teisės aktų

Kaip sumažinti paskolos mėnesio įmoką?

Paskola geromis sąlygomis yra labai svarbi. Vienas iš būdų sumažinti paskolos išlaidas yra pereiti prie paskolos su pigesnėmis palūkanomis. Kaip aš galiu sumažinti savo paskolas? Yra dviejų tipų paskolos: su užstatu (kai skolinatės naudodami turtą, pavyzdžiui, namą kaip užstatą), neužtikrinta (kai tarp jūsų ir skolintojo yra sudaryta oficiali sutartis). Asmeninė paskola yra be užstato, o tai reiškia, kad jūsų namams negresia pavojus. Tai gana nebrangi paskola, kurią grąžinate per nustatytą terminą (paprastai nuo vienerių iki septynerių metų) reguliariai mokėdami mėnesinius

Kokios įmonės gali gauti ES paramą?

Visi Europos piliečiai ir daugelis kitų pasaulio šalių tiesiogiai arba netiesiogiai gauna naudos iš ES biudžeto. Ji padeda milijonams studentų, tūkstančiams mokslininkų ir daugeliui miestų, regionų ir ne pelno organizacijų. Visi ES piliečiai gali kreiptis dėl ES finansavimo, tai apima ir ES įsisteigusias įmones. ES parama turi keletą skirtingų finansavimo programų, dėl kurių galite kreiptis, atsižvelgdami į jūsų verslo ar projekto pobūdį. Finansavimo galimybių taip pat galima gauti per programas, kurias tiesiogiai įgyvendins valstybės narės, pavyzdžiui, atkūrimo ir atsparumo priemonė

Taip pat skaitykite