Situacijos, kuriose gali padėti saugos tarnyba

Kai kurias situacijas be profesionalų pagalbos mes tikrai negalime suvaldyti ar sutvarkyti. Todėl bendradarbiavimas su kitomis institucijomis gali būti labai naudingas ir kuo jų bus daugiau, tuo bus geriau. Daugeliui, saugumas yra labai svarbu. Galima matyti įvairių situacijų, kai ne tik grėsmė kyla  jūsų verslui, bet ir jums patiems. Todėl nuo to reikia apsisaugoti kaip įmanoma greičiau.

Vienas toks sprendimo būdas yra saugos tarnyba. Šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau, kokias situacijas gali išgelbėti saugos tarnyba.

Profesionalios apsaugos sistemoms namams – BSG.LT

Nuo netinkamų klientų veiksmų

Ten, kur apsilanko nemažai klientų, visada kyla grėsmė, kad gali kilti konfliktas. Ypač ji padidėja tada, kai jie neprasilenkia, o buriasi vienoje vietoje. Tada ten yra didelė masė žmonių, su savomis problemomis, savu požiūriu, nuomone ir kitais savitais dalykais, kurie kitiems gali būti nepriimtini, todėl tai gali būti viena iš priežasčių įsiplieksti konfliktui, kurio nesuvaldymas gali baigtis ganėtinai liūdnai. Kad nenukentėtumėte patys ir aplinkiniai, kurie su situacija nėra visiškai susiję, geriausia pranešti saugos tarnybai ir tada jie visą situaciją nuramins ir visi galės grįžti į vėžias.

Pasikėsinimas į turtą

Žmonės, kurie nėra sąžiningi, dažniausiai nori atlikti tokius darbus, kurie būtų nepriimtini niekam. Norintys lengvai pasipelnyti, gali sugalvoti kėsintis į jūsų turtą, ypač jeigu jis yra vertingas. Reikia nepamiršti ir tai, kad tokie žmonės labai gražiai į patalpas neįeina, tad dažniausiu atveju gali apgadinti ir patalpas, kuriose yra brangūs daiktai.

Todėl tik pradedant kilti neramumams, į vietą prisistatytų saugos tarnyba, kuri ne tik apžiūrėtų visą vietą, bet ir sutramdytų tuos, kurie pasikėsino į jūsų nuosavybę. Tokiu atveju labai pasitarnautų ir apsaugos sistemos . Apie jas irgi verta pagalvoti.

Norintiems pakenkti jums ir jūsų namams

Gyvenime susiklosto pačių įvairiausių situacijų ir aplinkybių, kai draugai tampa nebe draugais, verslo partneriai išduoda ir panašiai. Blogiausia yra tai, kad ir vėliau, nutrūkus ryšiams dar norima pakenkti. Kad nerizikuotumėte ir visada jaustumėtės saugus savo namuose, dėl įvairių saugumo niuansų galima kreiptis į apsaugos tarnybą.

Kilus bent menkiausiam pavojui, galėsite kreiptis į juos pagalbos.

pr2023/048

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

„Sidabrinės nendrės“ premijai teikiamos dvi kandidatūros

Šilutės r. savivaldybės „Sidabrinės nendrės“ premijos komitetas sulaukė dviejų pasiūlymų, ką apdovanoti „Sidabrinės nendrės“ premija. Tai: Ingrita Riterienė, visuomenininkė, asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ vadovė, kultūros puoselėtoja. Teikėjai: Švėkšnos seniūnas ir Šilutės kultūros ir pramogų centro Švėkšnos skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė; Adma Baltutienė, Žemaičių krašto etnokultūros centro etnografė, folkloro kolektyvo „Pilutė“ vadovė. Teikėjai: Žemaičių krašto etnokultūros centras, Žemaičių Naumiesčio seniūnas, Gardamo seniūnė, Degučių kaimo bendruomenė „Rytdiena“, Žemaičių Naumiesčio gimnazija, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis.  „Sidabrinė nendrė“ –  tai aukščiausia Šilutės rajono savivaldybės premija, teikiama

Kėdainiuose įgriuvo tiltas per Nevėžį

Šiandien Lietuvos automobilių kelių direkcija išplatino tokį pranešimą: „Įlūžus sijai, uždarytas eismas Kėdainių tiltu per Nevėžį (rajoniniu keliu Nr. 1906 Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai nuo 44,37 iki 44,44 km). Informacija apie įvykį buvo gauta iš AB „Kelių priežiūra“ šiandien, sausio 31 d., apie 7.30 val. Eismas tiltu operatyviai uždarytas, statomi apylankos ženklai kaip apvažiuoti uždarytą vietą ir AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos specialistai išvyko į vietą įvertinti situacijos. Eismas laikinai kreipiamas apylanka krašto keliu Nr. 144 Jonava–Kėdainiai–Šeduva“. Prezidentas kaltina kelininkus Kaip tik

Tik vienas centas, vertas beveik dviejų milijonų

Jeigu rankoje laikote 1 cento monetą, žinokite, kad labai netolimoje ateityje apyvartoje jų gali ir nebelikti. Antai Kanada vieno cento monetas nustojo kaldinti 2012 metais. Australijoje 1 ir 2 centų monetų nebegamina jau nuo 1992 m. Bahamų salose mažiausio nominalo monetų gamybą ir vartojimą sustabdė 2020 m. sausio pabaigoje. Jungtinės Karalystės Karališkoji monetų kalykla šiais metais paskelbė, jog dėl monetų pertekliaus kitą dešimtmetį jie nebegamins nei 2 svarų, nei 2 pensų monetų. O kaip Europoje? Anot Lietuvos banko, palyginus su

Šilutės rajono Taryboje: netinka niekas, ką pasiūlo opozicija

Sausio 26 d.  įvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 23 Tarybos nariai iš 25: nedalyvavo Zigmantas  Jaunius ir Steponas Kazlauskas. Už biudžetą – 16 balsų Tarybos nariai patvirtinto Savivaldybės 2023 metų biudžetą  – 65 940 870 eurų pajamų. Už biudžetą balsavo 16 Tarybos narių, 7 opozicijos atstovai susilaikė. Jos vardu kalbėjęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Žygimantas Kurlianskas  sakė, jog padaryti darbai matomi, jiems buvo pritarusi Taryba. Ir retoriškai klausė, ar būtų įmanoma geriau? Esą pagal gautas Europos

Taip pat skaitykite