Situacijos, kuriose gali padėti saugos tarnyba

Kai kurias situacijas be profesionalų pagalbos mes tikrai negalime suvaldyti ar sutvarkyti. Todėl bendradarbiavimas su kitomis institucijomis gali būti labai naudingas ir kuo jų bus daugiau, tuo bus geriau. Daugeliui, saugumas yra labai svarbu. Galima matyti įvairių situacijų, kai ne tik grėsmė kyla  jūsų verslui, bet ir jums patiems. Todėl nuo to reikia apsisaugoti kaip įmanoma greičiau.

Vienas toks sprendimo būdas yra saugos tarnyba. Šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau, kokias situacijas gali išgelbėti saugos tarnyba.

Profesionalios apsaugos sistemoms namams – BSG.LT

Nuo netinkamų klientų veiksmų

Ten, kur apsilanko nemažai klientų, visada kyla grėsmė, kad gali kilti konfliktas. Ypač ji padidėja tada, kai jie neprasilenkia, o buriasi vienoje vietoje. Tada ten yra didelė masė žmonių, su savomis problemomis, savu požiūriu, nuomone ir kitais savitais dalykais, kurie kitiems gali būti nepriimtini, todėl tai gali būti viena iš priežasčių įsiplieksti konfliktui, kurio nesuvaldymas gali baigtis ganėtinai liūdnai. Kad nenukentėtumėte patys ir aplinkiniai, kurie su situacija nėra visiškai susiję, geriausia pranešti saugos tarnybai ir tada jie visą situaciją nuramins ir visi galės grįžti į vėžias.

Pasikėsinimas į turtą

Žmonės, kurie nėra sąžiningi, dažniausiai nori atlikti tokius darbus, kurie būtų nepriimtini niekam. Norintys lengvai pasipelnyti, gali sugalvoti kėsintis į jūsų turtą, ypač jeigu jis yra vertingas. Reikia nepamiršti ir tai, kad tokie žmonės labai gražiai į patalpas neįeina, tad dažniausiu atveju gali apgadinti ir patalpas, kuriose yra brangūs daiktai.

Todėl tik pradedant kilti neramumams, į vietą prisistatytų saugos tarnyba, kuri ne tik apžiūrėtų visą vietą, bet ir sutramdytų tuos, kurie pasikėsino į jūsų nuosavybę. Tokiu atveju labai pasitarnautų ir apsaugos sistemos . Apie jas irgi verta pagalvoti.

Norintiems pakenkti jums ir jūsų namams

Gyvenime susiklosto pačių įvairiausių situacijų ir aplinkybių, kai draugai tampa nebe draugais, verslo partneriai išduoda ir panašiai. Blogiausia yra tai, kad ir vėliau, nutrūkus ryšiams dar norima pakenkti. Kad nerizikuotumėte ir visada jaustumėtės saugus savo namuose, dėl įvairių saugumo niuansų galima kreiptis į apsaugos tarnybą.

Kilus bent menkiausiam pavojui, galėsite kreiptis į juos pagalbos.

pr2023/048

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Atnaujinta prie Šilutės ligoninės stovinti skulptūra „Pūga“

Šilutės rajono savivaldybė savo naujienose skelbia, kad Savivaldybės  lėšomis atnaujinta istorinė skulptūra „Pūga“, stovinti prie Šilutės ligoninės.  Priminsime ne kartą „Pamaryje“ aprašytą istoriją: šis paminklas skirtas Natkiškių kaimo (dabar Pagėgių sav.) medicinos felčerei Zosei Petraitienei, kuri, vykdama pas gimdyvę, 1982 m. sausio 6 d. žuvo siautėjant stipriai pūgai. Po penkerių metų priešais Šilutės ligoninę buvo atidengta skulptūra „Pūga“ (skulptorius Antanas Šnaras, architektas Petras Lapė). 1994 metais Natkiškiuose, kurių apylinkėse ir įvyko nelaimė, Z. Petraitienės vardu pavadinta mokykla. Z. Petraitienė jaunystėje

Laukuose nuiminėjate derlių. Neparsineškite į ūkį afrikinio kiaulių maro

Prasidėjus grūdų derliaus nuėmimo darbams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) ragina ūkininkus laikytis biosaugos ir iš laukų neparsinešti į savo ūkį afrikinio kiaulių maro (AKM). VMVT specialistai įspėja, kad tuose pačiuose laukuose gali būti vaikščioję AKM užsikrėtę šernai. Jie galėjo užkrėsti nuimamą derlių, šiaudus, žolę ir pan.  Siekiant apsisaugoti nuo viruso plitimo, privaloma visas į ūkį grįžtančias transporto priemones dezinfekuoti. Kokiais grūdais šerti kiaules? Specialistai primena, kad šerti kiaules šių metų derliaus grūdais galima tik juos išlaikius 60 dienų. 

Brangs komunalinės atliekos

Šilutės rajono savivaldybės taryba posėdyje planuoja svarstyti didesnius įkainius už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Siūloma pakeisti Šilutės r. savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 16 d. sprendimo „Dėl Šilutės rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų patvirtinimo“ 1 punktu patvirtintų nuostatų 1 priedą. Su UAB „Ecorevice“ 2024 m. sausio 8 d. sudaryta viešojo pirkimo sutartis, kuri įsigaliojo 2024 m. balandžio 15 d. Pagal sutarties sąlygas pasikeitė atliekamų paslaugų kaina. Padidėjo metinė pastoviosios

Gėlių puokštės iš Ramunių gatvės  

Kur šiandien žmonės dažniausiai susipažįsta? Teisingai – internete. Pamačiusi, kokias gražias gėlių puokštes kuria usėniškė Vaida Breiterienė, nusprendžiau susipažinti. Tai buvo dar pavasarį. Akis patraukė puokštė su senoviniais kaimiškais baltais narcizais ir panorau jų pasimerkti. Ilgai netruko ir gėlės jau puikavosi vazoje mūsų namuose, skleisdamos nuostabų aromatą.Tuo labiau džiaugiausi, kad pavyko pamaloninti į renginį bibliotekoje atvykusias viešnias iš Kauno. Žiedai pievose ir prie namų Dienas leisti tarp savo auginamų, laukuose ir pievose skinamų gėlių Vaida pradėjo išėjusi iš darbo. Prie

Taip pat skaitykite