Savaitės žinios iš policijos

Šią savaitę Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai sulaukė šių pranešimų, vyko į įvykius ir pradėjo tyrimus.

Liepos 21 d. vėlų vakarą Ventės k., Kintų sen., moteris, gim. 1999 m., vairavo automobilį BMW 530D būdama neblaivi, nustatytas 2,20 promilės girtumas, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio apsauginį atitvarą. Eismo įvykio metu buvo apgadintas automobilis ir kelio atitvaras. Moteris buvo sulaikyta.

Liepos 20 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal gautą vyro, gim. 1991 m., gyv. Geležinkelio g., Šilutės m., pareiškimą, kad civilinėje byloje vekseliuose yra galimai suklastoti jo parašai.

Liepos 18 d.  gautas vyro, gim. 1969 m., pareiškimas, kad laikotarpyje nuo 2021 m. rugpjūčio mėn. iki šių metų liepos 12 d. iš jam priklausančios sodybos Šilutės m., kurioje stovėjo automobilis SHEVROLET, buvo išpjautas automobilio katalizatorius. Dėl vagystės padaryta 1100 eurų turtinė žala.

Liepos 18 d. rytą Traksėdžių k., Šilutės sen., vyras, gim. 1971, priėjęs prie vyro, gim. 1947 m., paėmė jį už pečių ir pastūmė. Pastumtas vyras krito ant medinės kaladės ir susižalojo.

Į policiją kreipėsi vyras, gim. 2004 m., kuris internetu pirko detalių automobiliui. Už jas pervedė 240 eurų, tačiau detalių negavo, pinigai negrąžinti.

Gauti pareiškimai, kad laikotarpiu nuo liepos 16-18 d. moters, gim. 1957 m., bute Gluosnių g., Šilutėje, iš piniginės dingo apie 400 eurų. Tomis dienomis iš moters, gim. 2001 m., tame pačiame bute dingo auksinė grandinėlė, kurios vertė apie 500 eurų, ir auksinė apyrankė, kurios vertė 300 eurų. Bendrai padaryta 1200 eurų turtinės žalos.

Tauragės apskr. VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Moksleivius kviečia dalyvauti konkurse „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

28-ąjį kartą skelbiamas konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“. Kviečiami dalyvauti 9–12 klasių ir gimnazijų 1–4 klasių mokiniai. Konkurso tikslas – puoselėti moksleivių pilietiškumą, skatinti juos domėtis dabarties krašto saugumu ir gynybos aktualijomis, Lietuvos valstybės ir Lietuvos kariuomenės istorija. Jaunimas turi galimybių susipažinti su šiuolaikine Lietuvos kariuomene ir visa krašto apsaugos sistema. Konkursą organizuoja Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomenė, padeda Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Kauno technologijos universitetas. Trimis etapais vyksiančio konkurso premijų fondas – 1800 Eur, kurį

Policijai vos spėjus pagirti…

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Praėjusį savaitgalį reidų metu nesulaikius nė vieno neblaivaus vairuotojo, šią savaitę jų vėl yra. Kovo 18-20 d. Tauragės apskr. VPK aptarnaujamoje teritorijoje buvo stabdomos visos transporto priemonės ir tikrinamas vairuotojų blaivumas. Patikrinta 441 transporto priemonė (Tauragėje – 115, Šilalėje – 122, Pagėgių sav. – 94, Šilutėje – 74). Pažeidimų nenustatyta. Kovo 21-os vakare Saugose sustabdytas automobilis „Ford Focus“, kurį vairavo neblaivi (1,67 prom.) moteris, gim. 1992 m. Kovo 20 d. po pietų

Kviečia registruotis norinčius prekiauti šilutės miesto šventėje

2023 m. gegužės 27 d. vyks Šilutės miesto šventė. Organizatoriai kviečia tautodailininkus, liaudies meistrus, prekybininkus iki 2023 m. gegužės 19 d. registruotis norinčius prekiauti šventės metu. Registraciją tvarko Ramutė Girskienė, Šilutės seniūnijos žemėtvarkos inžinierė, tel. 8 441 62 124, 8 699 20 567, el. p. ramute.girskiene@silute.lt 2021-12-16 Šilutės r. savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T1-861 nustatytas naujas vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti (teikti paslaugas) viešose vietose išdavimą dydis – 2,00 Eur/kv. m. Prieš atlikdami mokėjimą susisiekite su atsakingu darbuotoju ir pasitikslinkite galimus prekybos vietų dydžius. Rekvizitai:

Lietuvos bankas išleido monetą „Kartu su Ukraina“

Lietuvos bankas į apyvartą kovo 16 d. išleido proginę 2 eurų monetą „Kartu su Ukraina“. Didžioji už monetas gautų lėšų dalis (išskyrus nominalą ir pridėtinės vertės mokestį) bus skirta Ukrainai padėti. Kiekvieno, perkančio monetą, pagalba – 10 Eur, bendra monetos kaina – 14,52 Eur. Pagalbos lėšos bus pervestos į Ukrainos nacionalinio banko atidarytą sąskaitą humanitarinei pagalbai rinkti. Šią monetą – tiek numizmatinėje pakuotėje, tiek ritinėliais – galima nusipirkti Lietuvos banko el. parduotuvėje monetos.lb.lt ir Lietuvos banko kasose Vilniuje ir Kaune.

Taip pat skaitykite