Savaitės žinios iš policijos

Šią savaitę Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai sulaukė šių pranešimų, vyko į įvykius ir pradėjo tyrimus.

Liepos 21 d. vėlų vakarą Ventės k., Kintų sen., moteris, gim. 1999 m., vairavo automobilį BMW 530D būdama neblaivi, nustatytas 2,20 promilės girtumas, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio apsauginį atitvarą. Eismo įvykio metu buvo apgadintas automobilis ir kelio atitvaras. Moteris buvo sulaikyta.

Liepos 20 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal gautą vyro, gim. 1991 m., gyv. Geležinkelio g., Šilutės m., pareiškimą, kad civilinėje byloje vekseliuose yra galimai suklastoti jo parašai.

Liepos 18 d.  gautas vyro, gim. 1969 m., pareiškimas, kad laikotarpyje nuo 2021 m. rugpjūčio mėn. iki šių metų liepos 12 d. iš jam priklausančios sodybos Šilutės m., kurioje stovėjo automobilis SHEVROLET, buvo išpjautas automobilio katalizatorius. Dėl vagystės padaryta 1100 eurų turtinė žala.

Liepos 18 d. rytą Traksėdžių k., Šilutės sen., vyras, gim. 1971, priėjęs prie vyro, gim. 1947 m., paėmė jį už pečių ir pastūmė. Pastumtas vyras krito ant medinės kaladės ir susižalojo.

Į policiją kreipėsi vyras, gim. 2004 m., kuris internetu pirko detalių automobiliui. Už jas pervedė 240 eurų, tačiau detalių negavo, pinigai negrąžinti.

Gauti pareiškimai, kad laikotarpiu nuo liepos 16-18 d. moters, gim. 1957 m., bute Gluosnių g., Šilutėje, iš piniginės dingo apie 400 eurų. Tomis dienomis iš moters, gim. 2001 m., tame pačiame bute dingo auksinė grandinėlė, kurios vertė apie 500 eurų, ir auksinė apyrankė, kurios vertė 300 eurų. Bendrai padaryta 1200 eurų turtinės žalos.

Tauragės apskr. VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite