Rugsėjį tarp naujagimių buvo populiarus Jono vardas

Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia: spalį rajone sulaukta 25 naujagimių, mirė 72 asmenys, įregistruota 16 santuokų ir 5 ištuokos. Rugsėjį sulaukta 22 naujagimių, mirė 55 asmenys, buvo 33 santuokos ir 8 ištuokos.

Per dešimt šių metų mėnesių rajone gimė 315 kūdikių, mirė 559 asmenys.

Spalį pasaulį išvydo 8 naujagimiai berniukai ir 17 mergaičių. Iš jų 11 mažylių gimė Šilutės mieste, 14 – seniūnijose. Tarp 22 rugsėjį sulauktų naujagimių 10 buvo berniukai, 13 naujagimių sulaukė Šilutės miesto gyventojai, 7 gimė užsienyje, jie tik įtraukti į apskaitą.

Spalį populiarūs buvo Luko, Jorio, Sofijos ir Melitos vardai. Sofijos vardas šiais metais rajone buvo populiariausias net penkis mėnesius. Reti vardai spalį buvo Herkus, Neilas, Elena, Abigailė.  Rugsėjį populiarūs vardai buvo Jonas (taip pat ir birželį, kai švenčiamos Joninės), Rokas, Emilija, Sofija. Šiemet ne vieną mėnesį naujagimiams berniukams buvo suteikti rajone populiarūs trumpi vardai: Kajus, Adas, Benas, Matas, Gustas, Domas, Ajus. Rugsėjį retų vardų sąraše – Tauras, Neilas, Luknė, Medeina.

Spalį mirė 35 vyrai ir 37 moterys. 32 gyventojų neteko Šilutės miestas. 1 vyras mirė užsienyje. Rugsėjį mirė 55 rajono gyventojai, iš šio skaičiaus 25 vyrai. 20 gyventojų neteko Šilutės miestas. Rugsėjį nebuvo užsienyje mirusių Šilutės rajono gyventojų, o per dešimt šių metų mėnesių užsienyje mirė 12 vyrų ir 4 moterys.

Spalį buvo 16 santuokų, iš jų 2 – bažnytinės, 2 – užsienyje. Rugsėjį sutuoktos 33 poros, iš šio skaičiaus 14 santuokų – bažnytinės, 1 – užsienyje.

Spalį buvo 5 ištuokos, po skyrybų su motina liko gyventi vienas vaikas. Porai susitarus, rugsėjį iširo 8 santuokos, 1 vaikas liko gyventi su motina. Šiemet po tėvų skyrybų su motina liko gyventi 57 vaikai, su tėvu – vienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite