Rugsėjį tarp naujagimių buvo populiarus Jono vardas

Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia: spalį rajone sulaukta 25 naujagimių, mirė 72 asmenys, įregistruota 16 santuokų ir 5 ištuokos. Rugsėjį sulaukta 22 naujagimių, mirė 55 asmenys, buvo 33 santuokos ir 8 ištuokos.

Per dešimt šių metų mėnesių rajone gimė 315 kūdikių, mirė 559 asmenys.

Spalį pasaulį išvydo 8 naujagimiai berniukai ir 17 mergaičių. Iš jų 11 mažylių gimė Šilutės mieste, 14 – seniūnijose. Tarp 22 rugsėjį sulauktų naujagimių 10 buvo berniukai, 13 naujagimių sulaukė Šilutės miesto gyventojai, 7 gimė užsienyje, jie tik įtraukti į apskaitą.

Spalį populiarūs buvo Luko, Jorio, Sofijos ir Melitos vardai. Sofijos vardas šiais metais rajone buvo populiariausias net penkis mėnesius. Reti vardai spalį buvo Herkus, Neilas, Elena, Abigailė.  Rugsėjį populiarūs vardai buvo Jonas (taip pat ir birželį, kai švenčiamos Joninės), Rokas, Emilija, Sofija. Šiemet ne vieną mėnesį naujagimiams berniukams buvo suteikti rajone populiarūs trumpi vardai: Kajus, Adas, Benas, Matas, Gustas, Domas, Ajus. Rugsėjį retų vardų sąraše – Tauras, Neilas, Luknė, Medeina.

Spalį mirė 35 vyrai ir 37 moterys. 32 gyventojų neteko Šilutės miestas. 1 vyras mirė užsienyje. Rugsėjį mirė 55 rajono gyventojai, iš šio skaičiaus 25 vyrai. 20 gyventojų neteko Šilutės miestas. Rugsėjį nebuvo užsienyje mirusių Šilutės rajono gyventojų, o per dešimt šių metų mėnesių užsienyje mirė 12 vyrų ir 4 moterys.

Spalį buvo 16 santuokų, iš jų 2 – bažnytinės, 2 – užsienyje. Rugsėjį sutuoktos 33 poros, iš šio skaičiaus 14 santuokų – bažnytinės, 1 – užsienyje.

Spalį buvo 5 ištuokos, po skyrybų su motina liko gyventi vienas vaikas. Porai susitarus, rugsėjį iširo 8 santuokos, 1 vaikas liko gyventi su motina. Šiemet po tėvų skyrybų su motina liko gyventi 57 vaikai, su tėvu – vienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Po vandeniu atsidūrusio Vilkyčių automobilių sporto komplekso šeimininkai skaičiuoja nuostolius

Šilutės rajone esantis Vilkyčių automobilių sporto kompleksas – vienintelė Lietuvoje trasa, kurioje jau daugelį metų vyksta Europos automobilių autokroso čempionato etapas. Šios varžybos suplanuotos ir šiemet. Jos vyks birželio 8-9 d. Tačiau organizatorių planus ramiai ruoštis varžyboms sujaukė gamta – dalis Vilkyčių automobilių sporto komplekso nukentėjo nuo potvynio. Kebeliuose, ant Veiviržo upės kranto 1987-ais metais Kazimiero Gudžiūno įkurtas automobilių sporto kompleksas kasmet sutraukia tūkstančius automobilių sporto gerbėjų. Čia per metus organizuojamos mažiausiai trejos tarptautinės automobilių kroso ir ralio kroso varžybos.

Bavarijos princas Luitpoldas papasakojo apie giminystės ryšius su Lietuva

Nedaugelis žino, kad Lietuvą ir Vokietijos Bavarijos žemę nuo seno sieja ypatingi santykiai. Istoriniai šaltiniai byloja apie garsiosios Vitelsbachų dinastijos giminystės ryšius su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) valdovų dinastijomis, Aukštutinės Bavarijos Ingolštato universitete studijavo ne vienas Lietuvos didikas, o ant ilgiausios pasaulyje Burghauzeno pilies vartų iki šiol puikuojasi herbas su Vyčio simboliu.   Glaudų Lietuvos ir didžiausios pagal plotą Vokietijos žemės ryšį patvirtina ir Jo Karališkoji Didenybė Bavarijos princas Luitpoldas. Praėjusiais metais jis lankėsi Lietuvoje, kur aptarė verslo klausimus ir

Katyčiuose rasta granata, Šilutėje – gaisras virtuvėje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasario 22 d. vakare Skvero g., Katyčiuose, rasta rankinė granata. Įvestas planas „Skydas“. Atvykę išminuotojai rastą rankinę granatą išsivežė. Vasario 21 d. per pietus ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie gaisrą daugiabučiame name H. Zudermano gatvėje, Šilutėje. Pranešta, kad bute gaminant maistą užsidegė aliejus. Gaisro metu apdegė virtuvės baldai ir buitinė technika. Aprūko 30 m² lubų ir sienų. Nuo sausio 24 iki vasario 3 d. vyras, gim. 1986

To nebuvo dešimt metų! Dėl potvynio atidarytos Kauno hidroelektrinės pralaidos

Kauno HES

Kauno hidroelektrinėje (Kauno HE), kurią valdo „Ignitis gamyba“, pirmą kartą per daugiau nei 10 metų dėl potvynio buvo atidarytos pralaidos, kad iš Kauno HE tvenkinio būtų išleidžiamas perteklinis vanduo. Hidroelektrinės pralaidų atidarymas nors retas, bet įprastas procesas. Dažniausiai jis vykdomas tuomet, kai vandens debitas yra didesnis už debitą, kurį galima praleisti per hidroagregatus elektros energijos gamybos proceso metu.  Pralaida keletui dienų buvo atidaryta praėjusią savaitę. Paskutinį kartą dėl potvynio Kauno hidroelektrinės pralaida buvo pakelta 2013 m. Pasak „Ignitis gamybos“ gamybos

Taip pat skaitykite