Reprezentacinė apranga – būdas pritraukti talentingus darbuotojus

Itin formali apranga vargina šių laikų jaunimą, kuris labiau vertina laisvumą. Todėl įmonės, siekiančios pritraukti į savo kolektyvą veržlių, pilnų naujų idėjų specialistų, turėtų keistis kartu su jais. Vienas iš būdų – atkreipti dėmesį į įmonės reprezentacinę aprangą. Taigi, kviečiame susipažinti su verslo dovanų ir reklaminių gaminių parduotuvės atstovų teikiamais patarimais, kaip išsirinkti reprezentacinę aprangą ir ne tik savo įmonės darbuotojams.

Džemperiai

Nuo seno švarkai siejami su profesionalumu ir pareigingumu. Tačiau neapsigaukite – viskas keičiasi!

Dėl modernėjančių technologijų šių laikų pasaulyje vyksta žaibiški pokyčiai. Todėl paskutiniu metu gana dažnai geras specialistas daugiau koncentruojasi į darbą, bando neatsilikti nuo technologinių naujovių, todėl aprangos nesureikšmina.

Taigi, kaip įmonei išlikti matomai ir suteikti savo darbuotojams aprangos laisvę?

Vienas iš būdų – švarkus keisti džemperiais. Tai itin patogūs drabužiai, kurie nevaržo judesių ir yra lengvai prižiūrimi. O įmonės logotipą ant jų padeda perkelti spauda ant džemperių. Apranga su įmonės logotipu atlieka papildomą funkciją – aplinkiniams parodo, kokioje įmonėje dirba profesionalūs savo srities žinovai.

Kepurės

Žiemos šalčiai norom nenorom priverčia išsitraukti iš stalčių žiemines kepures. Sumani įmonė tuo gali puikiai pasinaudoti. Tereikia darbuotojus aprūpinti reprezentacinėmis kepurėmis. Tokiu atveju jie reklamuos įmonę tiesiog eidami pasivaikščioti į parką ar apsipirkdami prekybos centre. Beje, ant kepurės galima pateikti ne tik įmonės logotipą, bet ir, pavyzdžiui, įmonę reprezentuojančią ar įkvepiančią frazę. Tokiu būdu visuomenei galima atskleisti įmonės šmaikščiąją pusę ir tapti artimesniems klientams.

Medžiaginiai maišeliai

Kalbos apie ekologiją vis labiau sklinda mūsų visuomenėje, o tvarus gyvenimo būdas populiarėja. Todėl dažnai žmonės nusprendžia įsigyti medžiaginį maišelį ir gyventi tvariau. Į tokius visuomenės elgesio pokyčius verta atsižvelgti ir įmonėms, kartu iš to gaunant naudos.

Yra net keletas priežasčių, kodėl naudinga investuoti į reklamą ant medžiaginių maišelių. Visų pirma, tokie maišeliai dažnai naudojami, nes yra patogūs kasdienybėje, pavyzdžiui, nešantis produktus iš parduotuvės. Antra, jie neužima daug vietos rankinuke ar kuprinėje, todėl daugelio mėgstami. Na, ir trečia – medžiaginiai maišeliai yra ilgaamžiai, todėl jie ypač populiarūs tarp taupių ir sumanių žmonių.

Reprezentatyvi apranga bei aksesuarai šių laikų skubančiame ir pilname naujovių pasaulyje ypač pravarti. Tai aplinkinių neerzinantis būdas reklamuotis ir linkti neužmirštiems. Tačiau, jei norite, bet vis dar neapsisprendėte, kokios reprezentacinės aprangos ar aksesuarų norėtumėte, jums maloniai ir profesionaliai patars šios srities specialistai. Prisiminkite, kad brangi reklama nebūtinai gera, bet sumani reklama – visada!

pr2022/335

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apie saulę ir vandenis. Ieškoti išeities paskatino brangstanti elektra

Praėjusių metų elektros kainos svyravimai rinkoje privertė ne vieną atsakingo verslo subjektą ieškoti išeičių. Įvertinusi energetikos kainų kilimo tendencijas, UAB „Šilutės vandenys“ administracija ėmė svarstyti, kas gi bus artimiausioje ateityje. Išvada aiški, kad jų sunaudojamas elektros kiekis, o jie sunaudoja apie 2 mln. kilovatvalandžių per metus, pabrangs maždaug trigubai… Tokiu atveju turės brangti ir gyventojams bei įmonėms tiekiamas vanduo. Kitu atveju „Šilutės vandenų“ lauktų nemenki finansiniai sunkumai. Bendrovės administracija, jausdama atsakomybę dėl nepalankios situacijos, kreipėsi į savo steigėją – Šilutės

Avarijoje žuvo vyras

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasaris prasidėjo skaudžiais įvykiais. Vasario 7 d. rytą šalia Sakūčių k., Kintų sen., apsemtuose laukuose pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Audi A4“, kurio viduje rastas mirusio vyro, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vasario 7 d. naktį Švėkšnoje sustabdytas automobilis „Mitsubishi Carisma“, kurį vairavo neblaivus (2,29 prom.) ir teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1997 m. Vasario 8 d. naktį namuose Pašyšių k.,

Receptas Picos dienai artėjant: visą būrį pamaitinsite už 15 Eur

pica

Ketvirtadienį, vasario 9-ąją, minėsime Tarptautinę picos dieną. Tądien daugelis jos gerbėjų būtent ją užsisakys kavinėje ar į namus. Tačiau sostinės picerijose maža pica gali kainuoti ir 10 eurų, taigi, norint pamaitinti visą šeimą ar draugų kompaniją susidaro nemenka suma. Norintys sutaupyti gali ją išsikepti namuose –  skaičiuojama, kad ruošiant didesnį kiekį, naminė pica su kumpiu žmogui kainuoja apie 3 eurus. Picą kepti namuose – paprasta ir taupu Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ atstovė, sako, kad pica yra vienas populiariausių patiekalų,

Išmaniųjų elektros skaitiklių keitimas. Ką būtina žinoti?

išmanusis-skaitiklis

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis. Nors naujovės ilgalaikėje perspektyvoje padės taupyti elektrą ir koreguoti vartojimo įpročius, gyventojams gali kilti klausimų dėl skaitiklių keitimo proceso, tikslumo ir suvartotos energijos fiksavimo. Skaitikliai sertifikuoti „Visi išmanieji elektros skaitikliai yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos direktyvose nustatytus standartus ir turi praeiti kokybės patikrą, o atkeliavę į Lietuvą yra dar kartą tikrinami išorinėje nepriklausomoje kokybės laboratorijoje, todėl vartotojai gali

Taip pat skaitykite