Per pastarąsias keturias dienas Šilutės rajone rasti keturių vyrų lavonai

Sausio 20-24 d. rajone rasti keturių vyrų kūnai, tiriamos mirties priežastys. Iki sausio 20 d. rajone buvo rasti keturių vyrų ir dviejų moterų kūnai. Tad sausiui dar nesibaigus, policija šį mėnesį tiria aštuonių vyrų ir dviejų moterų mirties priežastis.

 

Sausio 20 d. pavakare Pievų g., Šilutėje, rastas vyro, gim. 1979 m., kūnas. Tos pačios dienos vakare Stankaičių k., Saugų sen., rastas vyro, gim. 1966 m., kūnas su kraujosruvomis.

Sausio 24 d. vakare namuose Grabupių k., Šilutės sen., rastas vyro, gim. 1971 m., kūnas be išorinių smurto žymių.

Sausio 23 d. po pietų Pagrynių k., Šilutės sen.,  rastas vyro, gim. 1964 m., kūnas be išorinių smurto žymių.

Vyras, gim. 1993 m., žinodamas apie jam paskirtą laisvės atėmimo bausmę ir vengdamas ją atlikti, išvyko iš Lietuvos Respublikos. Jis buvo sulaikytas Danijoje ir pagal Europos arešto orderį perduotas Lietuvai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sausio 14 ir 19 d. Pagrynių k., Šilutės sen., vyras, gim. 1959 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1958 m.

Sausio 21 d. vakare Grabupių k., Šilutės sen., vyras, gim. 1971 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,33 prom.) moteriai, gim. 1979 m.

Sausio 19-20 d.  Geležinkelio g., Šilutėje, iš automobilio „Toyota Prius“ išpjautas katalizatorius. Nuostolis 600 eurų.

Sausio 22 d. naktį Grabupių k., Šilutės sen., vyrai (gim. 1984 m. ir gim. 1996 m.) sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (2,04 prom.) vyrui, gim. 1996 m. Tos pačios dienos rytą  Jurgaičių k., Švėkšnos sen., iš sklypo teritorijos pavogti ratlankiai su padangomis bei akumuliatoriai. Nuostolis 525 eurai. Tą patį vakarą Rusnėje vyras, gim. 1997 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,65 prom.) vyrui, gim. 1988 m.

Sausio 23 d. naktį Laisvės al., Šilutėje, pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (2,94 prom.) vyrui, gim. 1986 m.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuvilnijo 18-oji Pagėgių literatūrinio pavasario šventė

Iškeliaujant kalendoriniam pavasariui, 2022 m. gegužės 25 d., Vydūno viešoji biblioteka kvietė į 18-ąją Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Paliesti meno Sveikindama gausiai Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius svečius bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė kalbėjo, jog „tiems, kurie į save neįsileidžia poezijos, muzikos, meno patirčių, labai sunku nusakyti, ką reiškia būti paliestam meno, būti įkvėptam, kaip kažkokia nematoma jėga užpildo sielą iki pat kraštų ir po to būna taip lengva matyti tik grožį… aplink save skleisti tik gėrį…

Pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas

Šilutės šventė šiemet prasidėjo gražiu veiksmu – miesto širdyje pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas. Naujajame gėlyne prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6) vasarą galėsime gėrėtis žalia, balta, raudona spalvomis   (Mažosios Lietuvos istorinės vėliavos spalvos).  Akcijos dalyviai atstovavo skirtingiems laiko tarpams: praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Visi kartu, nuotaikingai,  dalyvaujant Savivaldybės administracijos direktoriui, direktoriaus pavaduotojai, miesto mokyklų atstovams, Šilutės kultūros ir pramogų centro ir Šilutės kamerinio dramos teatro vadovėms, Šilutės seniūnui, istorinėms asmenybėms – lietuvininkei ir  dvarininkui Hugo Šojui – 

Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje. Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių: Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius.

Saulės poveikis plaukams. Patarimai, kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo

Kone kiekvienas žino, kad vasarą būtina pasirūpinti odos apsauga nuo saulės. Tačiau kur kas rečiau susirūpinama savo plaukais. Jų priežiūra vasarą yra ypatingai svarbi, todėl šiandien žeriame patarimus kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo ir kitų bėdų. Saugus dažymas Saulė – tai laimės šaltinis. Jos dėka žmogaus organizme gaminasi vitaminas D, gerėja nuotaika ir bendra savijauta. Nors grožio specialistai gali nepagailėti karčių žodžių saulei dėl jos žalos odai ir plaukams, visgi svarbiausia čia – ne vengti saulės, o išmokti saugiai ja

Taip pat skaitykite