Paskelbta Europos autokroso čempionato etapo Vilkyčiuose dienotvarkė

Liko vos mėnuo iki mūsų šalyje vyksiančio didžiausio tarptautinio automobilių sporto renginio – Europos automobilių kroso čempionato etapo. Šios grandiozinės varžybos birželio 11-12 dienomis nugriaudės Vilkyčių automobilių sporto komplekse.

Tiesiai iš Latvijos – į Vilkyčius

Tradiciškai dalyviai į Vilkyčius rinktis pradės jau nuo trečiadienio ar ketvirtadienio. Kadangi Lietuvoje rengiamas trečiasis Europos automobilių kroso čempionato etapas vyks praėjus vos savaitei po Latvijos etapo, praktiškai visi Europos elito atstovai į Lietuvą pasuks tiesiai iš kaimyninės šalies ir į savo bazes Europoje nebegrįš.

Pirmosios oficialios procedūros komandų Vilkyčiuose lauks penktadienį, kai nuo 14 val. prasidės administracinė komisija ir techninis patikrinimas. Po jų sportininkai jau galės keliauti ilsėtis prieš šeštadienio startus.

Šeštadienį

Birželio 11-ą dieną, šeštadienį, trasoje jau bus apstu veiksmo. Nuo 10.40 val. prasidės laisvosios treniruotės. Kiek vėliau, 12 val. ir 14 val., bus surengti du chronometruojami važiavimai. Juose pilotai jau galės pasitikrinti savo tempą ir palyginti jį su oponentais.

Tą patį vakarą prasidės ir kvalifikaciniai važiavimai, kuriuose Europos automobilių kroso čempionato klasių dalyviai jau turės parodyti visą potencialą. 16 val. prasidėsiančioje sesijoje kartu taip pat vyks ir nacionalinių klasių važiavimas. Beje, šiemet Vilkyčiuose nacionalinės klasės bus jau dvi. Organizatoriai nusprendė čia pakviesti varžytis ne tik dalyvius su automobiliais iki dviejų litrų varikliais, bet ir „SuperCars“ įskaitos atstovus, tad veiksmo trasoje tikrai nebus per mažai. Tą patį vakarą, 17.20 val. bus surengtas ir antrasis kvalifikacinis važiavimas nacionalinių klasių dalyviams.

13.30 val. vyks dainininkės Editos Barkevičiutės koncertas, o 18 val. – visiems gerai žinomo atlikėjo, Deivido Basčio pasirodymas. Deividas Bastys – Lietuvos pop scenos dainininkas, realybės šou finalistas ir įvairių televizinių projektų dalyvis bei buvęs grupės „Pikaso” narys.

Sekmadienį

Birželio 12-ą dieną, sekmadienį, lenktynių savaitgalio drama 9.45 val. bus pratęsta trečiuoju kvalifikaciniu važiavimu, kuriame vėl išsirikiuos Nacionalinės klasės sportininkai. Iškart po jų pasirodymo, 10 val. antrame kvalifikaciniame važiavime startuos Europos automobilių kroso čempionato klasių dalyviai. 11.30 val. trasoje ketvirtam kvalifikaciniam važiavimui susiburs Nacionalinės klasės dalyviai. 11.45 val. juos trasoje vėl pakeis Europos elitas, kurio lauks trečioji kvalifikacija. Nuo 11 val., vyks senovinių automobilių paroda, o apie 13.30 val. danguje įvairiausius piruetus atliks lėktuvai, vyks oro akrobatikos pasirodymas.

Sekmadienis – pagrindinė renginio diena, tad 13.30 val. Vilkyčių automobilių sporto komplekse bus surengta iškilminga varžybų atidarymo ceremonija. Jos metu visi dalyviai trasa apsuks garbės ratą ir netrukus po to prasidės lenktynių savaitgalio kulminacija.

14 val. prasidės tiek Europos automobilių kroso čempionato klasių, tiek nacionalinių klasių pusfinaliai. Po jų paaiškės, kuriems sportininkams pavyks iškopti į finalą ir ten susigrumti dėl prizinių pozicijų, trofėjų ir, be abejo, itin svarbių sezono taškų.

Apdovanojimas

Nors oficiali prizininkų ir nugalėtojų apdovanojimo ceremonija įvyks 18 val., tačiau šias varžybas organizuojantis automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“ vėl išlaikys tradiciją lyderių trejetukus klasėse pasveikinti iš karto po finalinio važiavimo. Po paskutinio šachmatinės vėliavos mosto visi lyderiai bus nukreipti prie žiūrovų tribūnų, kur liesis šampano purslai, o lyderiai pasipuoš ąžuolų vainikais.

Taigi, iki dramatiškiausio ir karščiausio vasaros lenktynių savaitgalio liko vos mėnuo, tad organizatoriai ragina jau dabar planuoti savo kalendorių, rezervuoti nakvynę Vilkyčių apylinkėse ar planuoti išvyką kemperiu bei nepraleisti progos savo akimis išvysti šio sezono žemyno automobilių kroso grandus.

Daugiau informacijos apie artėjantį automobilių kroso čempionato etapą Vilkyčiuose, bilietų kainas, nemokamų bilietų dalybas ir kitas naujienas rasite organizatorių „Facebook“ paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuvilnijo 18-oji Pagėgių literatūrinio pavasario šventė

Iškeliaujant kalendoriniam pavasariui, 2022 m. gegužės 25 d., Vydūno viešoji biblioteka kvietė į 18-ąją Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Paliesti meno Sveikindama gausiai Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius svečius bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė kalbėjo, jog „tiems, kurie į save neįsileidžia poezijos, muzikos, meno patirčių, labai sunku nusakyti, ką reiškia būti paliestam meno, būti įkvėptam, kaip kažkokia nematoma jėga užpildo sielą iki pat kraštų ir po to būna taip lengva matyti tik grožį… aplink save skleisti tik gėrį…

Pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas

Šilutės šventė šiemet prasidėjo gražiu veiksmu – miesto širdyje pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas. Naujajame gėlyne prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6) vasarą galėsime gėrėtis žalia, balta, raudona spalvomis   (Mažosios Lietuvos istorinės vėliavos spalvos).  Akcijos dalyviai atstovavo skirtingiems laiko tarpams: praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Visi kartu, nuotaikingai,  dalyvaujant Savivaldybės administracijos direktoriui, direktoriaus pavaduotojai, miesto mokyklų atstovams, Šilutės kultūros ir pramogų centro ir Šilutės kamerinio dramos teatro vadovėms, Šilutės seniūnui, istorinėms asmenybėms – lietuvininkei ir  dvarininkui Hugo Šojui – 

Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje. Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių: Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius.

Saulės poveikis plaukams. Patarimai, kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo

Kone kiekvienas žino, kad vasarą būtina pasirūpinti odos apsauga nuo saulės. Tačiau kur kas rečiau susirūpinama savo plaukais. Jų priežiūra vasarą yra ypatingai svarbi, todėl šiandien žeriame patarimus kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo ir kitų bėdų. Saugus dažymas Saulė – tai laimės šaltinis. Jos dėka žmogaus organizme gaminasi vitaminas D, gerėja nuotaika ir bendra savijauta. Nors grožio specialistai gali nepagailėti karčių žodžių saulei dėl jos žalos odai ir plaukams, visgi svarbiausia čia – ne vengti saulės, o išmokti saugiai ja

Taip pat skaitykite