Paskelbta Europos autokroso čempionato etapo Vilkyčiuose dienotvarkė

Liko vos mėnuo iki mūsų šalyje vyksiančio didžiausio tarptautinio automobilių sporto renginio – Europos automobilių kroso čempionato etapo. Šios grandiozinės varžybos birželio 11-12 dienomis nugriaudės Vilkyčių automobilių sporto komplekse.

Tiesiai iš Latvijos – į Vilkyčius

Tradiciškai dalyviai į Vilkyčius rinktis pradės jau nuo trečiadienio ar ketvirtadienio. Kadangi Lietuvoje rengiamas trečiasis Europos automobilių kroso čempionato etapas vyks praėjus vos savaitei po Latvijos etapo, praktiškai visi Europos elito atstovai į Lietuvą pasuks tiesiai iš kaimyninės šalies ir į savo bazes Europoje nebegrįš.

Pirmosios oficialios procedūros komandų Vilkyčiuose lauks penktadienį, kai nuo 14 val. prasidės administracinė komisija ir techninis patikrinimas. Po jų sportininkai jau galės keliauti ilsėtis prieš šeštadienio startus.

Šeštadienį

Birželio 11-ą dieną, šeštadienį, trasoje jau bus apstu veiksmo. Nuo 10.40 val. prasidės laisvosios treniruotės. Kiek vėliau, 12 val. ir 14 val., bus surengti du chronometruojami važiavimai. Juose pilotai jau galės pasitikrinti savo tempą ir palyginti jį su oponentais.

Tą patį vakarą prasidės ir kvalifikaciniai važiavimai, kuriuose Europos automobilių kroso čempionato klasių dalyviai jau turės parodyti visą potencialą. 16 val. prasidėsiančioje sesijoje kartu taip pat vyks ir nacionalinių klasių važiavimas. Beje, šiemet Vilkyčiuose nacionalinės klasės bus jau dvi. Organizatoriai nusprendė čia pakviesti varžytis ne tik dalyvius su automobiliais iki dviejų litrų varikliais, bet ir „SuperCars“ įskaitos atstovus, tad veiksmo trasoje tikrai nebus per mažai. Tą patį vakarą, 17.20 val. bus surengtas ir antrasis kvalifikacinis važiavimas nacionalinių klasių dalyviams.

13.30 val. vyks dainininkės Editos Barkevičiutės koncertas, o 18 val. – visiems gerai žinomo atlikėjo, Deivido Basčio pasirodymas. Deividas Bastys – Lietuvos pop scenos dainininkas, realybės šou finalistas ir įvairių televizinių projektų dalyvis bei buvęs grupės „Pikaso” narys.

Sekmadienį

Birželio 12-ą dieną, sekmadienį, lenktynių savaitgalio drama 9.45 val. bus pratęsta trečiuoju kvalifikaciniu važiavimu, kuriame vėl išsirikiuos Nacionalinės klasės sportininkai. Iškart po jų pasirodymo, 10 val. antrame kvalifikaciniame važiavime startuos Europos automobilių kroso čempionato klasių dalyviai. 11.30 val. trasoje ketvirtam kvalifikaciniam važiavimui susiburs Nacionalinės klasės dalyviai. 11.45 val. juos trasoje vėl pakeis Europos elitas, kurio lauks trečioji kvalifikacija. Nuo 11 val., vyks senovinių automobilių paroda, o apie 13.30 val. danguje įvairiausius piruetus atliks lėktuvai, vyks oro akrobatikos pasirodymas.

Sekmadienis – pagrindinė renginio diena, tad 13.30 val. Vilkyčių automobilių sporto komplekse bus surengta iškilminga varžybų atidarymo ceremonija. Jos metu visi dalyviai trasa apsuks garbės ratą ir netrukus po to prasidės lenktynių savaitgalio kulminacija.

14 val. prasidės tiek Europos automobilių kroso čempionato klasių, tiek nacionalinių klasių pusfinaliai. Po jų paaiškės, kuriems sportininkams pavyks iškopti į finalą ir ten susigrumti dėl prizinių pozicijų, trofėjų ir, be abejo, itin svarbių sezono taškų.

Apdovanojimas

Nors oficiali prizininkų ir nugalėtojų apdovanojimo ceremonija įvyks 18 val., tačiau šias varžybas organizuojantis automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“ vėl išlaikys tradiciją lyderių trejetukus klasėse pasveikinti iš karto po finalinio važiavimo. Po paskutinio šachmatinės vėliavos mosto visi lyderiai bus nukreipti prie žiūrovų tribūnų, kur liesis šampano purslai, o lyderiai pasipuoš ąžuolų vainikais.

Taigi, iki dramatiškiausio ir karščiausio vasaros lenktynių savaitgalio liko vos mėnuo, tad organizatoriai ragina jau dabar planuoti savo kalendorių, rezervuoti nakvynę Vilkyčių apylinkėse ar planuoti išvyką kemperiu bei nepraleisti progos savo akimis išvysti šio sezono žemyno automobilių kroso grandus.

Daugiau informacijos apie artėjantį automobilių kroso čempionato etapą Vilkyčiuose, bilietų kainas, nemokamų bilietų dalybas ir kitas naujienas rasite organizatorių „Facebook“ paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kovo 5 d. – savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Už ką balsuosime?

Praėjusią savaitę įvykusiame Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdyje Sigitas Majus pranešė, kad frakcijos „Nepriklausomi“ nelieka, nes jos nariai Genovaitė Kimbrienė, Edgaras Padimanskas pasitraukė. Frakcijai būtini bent trys Tarybos nariai. Politinės rokiruotės Jau esame informavę, kad šie trys vietos politikai atstovavo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriui, kuris buvo panaikintas. Yra naujas skyrius, jo kandidatas į merus, kaip paskelbė Šilutėje lankęsis Seimo narys Aurelijus Veryga, bus Robertas Kuncaitis. Iširus „valstiečių“ skyriui, trys paminėti vietos politikai savivaldybės Taryboje, taip pat ir su

Atgimė Šilutės kultūros ir pramogų centras

Šiandien, 2022 m. spalio 5 d. 13 val. buvo iškilmingai perkirpta simbolinė atnaujinto ir rekonstruoto Šilutės kultūros ir pramogų centro pastato atidarymo juostelė. Šventinę teatralizuotą ceremoniją kūrė Šilutės kamerinio dramos teatro aktoriai ir šokių klubo „Žvaigždūnė“ šokėjos. Į iškilmes susirinko gausus būrys miestelėnų, Savivaldybės vadovai, dalyvavo LR Seimo narys Zigmantas Balčytis.  Statybų ir įrengimo darbus atlikusios UAB „Stamela“ vadovas Stanislovas Liepis simbolinį atnaujinto pastato raktą įteikė kultūros ir pramogų centro direktorei Jūratei Pancerovai. Pastatą pašventino Šilutės Šv. Kryžiaus bažnyčios klebonas

Šilutėje prasidėjo labai brangus šildymo sezonas (atnaujintas ir papildytas)

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis įsakymu paskelbė, kad spalio 3 d. pradedamas švietimo įstaigų šildymo sezonas. Pernai šildymo sezonas centralizuotai tiekiant šilumą rajone prasidėjo spalio 11 dieną ir truko iki šių metų gegužės 2 d. Kaip beskaičiuotumei, pusę metų teks šildytis. Šis šildymo sezonas bus neregėto brangumo. Savivaldybės UAB „Šilutės šilumos tinklai“ paskelbė, kad centralizuotai tiekiamos šilumos kilovatvalandė Šilutės gyventojams spalio mėnesį kainuos net 8,27 ct (su 9 proc. PVM – 9,01 ct). Prieš metus kainavo 4,83 ct

Prasideda gripo sezonas: svarbu pasiskiepyti

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad Lietuvoje šią savaitę prasideda 2022-2023 m. gripo sezonas, kuris tęsis iki kitų metų gegužės mėn. (20-osios metų savaitės).  Įprastai šiuo laikotarpiu NVSC specialistai atidžiai stebi sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI), hospitalizacijos rodiklius, vertina sergamumo dinamiką. Ir, atsižvelgdami į tai, siūlo savivaldybėms skelbti epidemiją, taikyti kitas užkrečiamųjų ligų valdymo priemones.   Iki šiol gripo sezono metu kiekvieną savaitę buvo skelbiami Lietuvos sergamumo gripu ir ŪVKTI rodikliai. Šiemet šie pranešimai, kuriuos

Taip pat skaitykite