Odos priežiūros priemonės įvairiems odos poreikiams

Norite pasimėgauti nepriekaištinga odos priežiūra ir susikurti dar didesnį grožį?

Viską galima nesunkiai įgyvendinti su itin aukštos kokybės Manilla kosmetika, kuri atkeliauja iš profesionalių gamintojų. Skaitydami toliau rasite labai platų odos kosmetikos reikmenų ir priežiūros įrankių asortimentą puikia kaina!

Kas tinka odai?

Oda būna įvairių tipų. Viena jautresnė, kita atsparesnė įvairiems aplinkos veiksniams. Būtent todėl reikėtų rinktis tas odos priežiūros priemonės, kurios labiausiai tinka jūsų odos tipui. Tiesa, prekyboje galite atrasti ir universalių, kone visiems odos poreikiams tinkamų priemonių. Asortimentas labai platus ir įvairiomis kainomis.

Jūsų dėmesiui pristatomi kokybiški serumai, kremai, tonikai, šveitikliai ir veido kaukės, prausikliai, kosmetikos rinkiniai, kurie padės atkurti odos grožį ir tinkamai jį palaikyti. Naudojant šias priemones galėsite vėl džiaugtis gražia oda bei jaunatviškumu. Tai bus puikus jūsų grožio ir sveikatos šaltinis.

Jeigu jums būdingi kokie nors rimtesni odos susirgimai, pasitarkite su savo odos gydytoju, kuris nurodys tinkamas ir netinkamas naudoti priemones. Taip pat visuomet sulauksite pagalbos kreipdamiesi į kosmetikos reikmenų tiekėjus ir galėsite lengviau išsirinkti pagal savo poreikius tinkamiausius odos priežiūros gaminius.

Odos grožis kartu su gamta

Mes esame gamtos dalis. Oda, didžiausias ir labiausiai išorėje pasireiškiantis žmogaus organas, tiesiogiai priklauso nuo gamtoje vyraujančių veiksnių. Veido odoje atsispindi net emocijos, todėl oda yra ypač jautri, reikalaujanti nepriekaištingos priežiūros. Jai gali pakenkti per didelis šaltis ar drėgmė, kitos orų sąlygos.

Dažnai mūsų odai pradeda trūkti naudingų medžiagų ir vitaminų. Tuomet susiduriama su anksčiau nebuvusiomis odos problemomis, oda greičiau sensta ir tampa gerokai jautresnė. Viso to galima išvengti naudojant kokybiškas odos priežiūros priemones, kurios padės atstatyti pažeistą odos balansą ir jį palaikyti harmoningame lygyje, kartu su gamta.

Išbandykite natūralias Manilla kosmetikos priemones ir džiaukitės nuostabiais rezultatais. Visa tai lengvai pasiekiama ranka, kadangi rasite itin platų, įvairius grožio poreikius atitinkantį odos kosmetikos reikmenų asortimentą puikia kaina!

pr2022/077

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kultūros darbuotojai mokėsi idėjas paversti realybe

Kultūros bendruomenė nuolatos susiduria su naujų idėjų paieškos iššūkiais (ypač projektų rašymo laikotarpiu), nes kartais atrodo, kad viskas jau buvo sugalvota ir sukurta. Tačiau kas iš tiesų yra gera idėja, ko reikia, kad ją pavyktų paversti sėkminga realybe? Šito Šilutės rajono kultūros darbuotojai kartu su Klaipėdos r. savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos bibliotekininkais gegužės 8–9 d. mokėsi vykusiuose mokymuose „Kūrybinis procesas: nuo idėjos iki paraiškos“. Dviejų dienų mokymus vedė kompetentingų ir profesionalių kūrybinės asociacijos „Žuvies akis“ lektorių Godos Giedraitytės ir

Įvyko tradicinės sportinių šokių varžybos „Pamario pora 2024“

Jau 27-eri metai Šilutės sportinių šokių klubas „Lūgnė“, kartu su Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) Šilutėje organizuoja Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybas „Pamario pora“. Į Pamario kraštą atvyksta varžytis sportinių šokių šokėjai iš įvairių Lietuvos miestų bei užsienio. Šiais metais šokėjus vertino Lietuvos bei tarptautinės kategorijos sportinių šokių vertintojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Varžybose dalyvavo daug talentingų šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir Liepojos (Latvija). Ne vienoje rungtyje sėkmė lydėjo šilutiškius. Šios varžybos yra net ik gera proga

Projekto „Metai su knyga 2‘‘ ambasadorius Juozas Ališauskas – Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje lankėsi jau antrus metus besitęsiančio respublikinio projekto „Metai su knyga 2“ paauglių skaitymo ambasadorius, aktorius, pedagogas, slemeris Juozas Ališauskas. Džiugu, jog šio skaitymo skatinimui skirto projekto ambasadoriai kasmet susitinka su įvairaus amžiaus Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos lankytojais ir supažindina su savo kūryba. Projekto organizatoriai: Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos, Ąžuolyno biblioteka ir Lietuvos audiosensorinė biblioteka drauge su Lietuvos savivaldybių viešosiomis bibliotekomis. Kūrybiniame improvizacijų kupiname susitikime su kūrėju Juozu Ališausku dalyvavo Pagėgių Algimanto

Europos tamsiąją medunešę bitę siūloma įrašyti į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą

Lietuvos raudonosios knygos komisija siūlo įrašyti Europos tamsiąją medunešę bitę (Apis mellifera mellifera) į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą, vadinamą Lietuvos raudonąja knyga. Į šį sąrašą siūloma įrašyti tik gamtoje (uoksuose ar drevėse) gyvenančias šios bičių rūšies šeimas. Laikomų ir veisiamų nelaisvėje (aviliuose) Europos tamsiųjų medunešių bičių populiacijų dalis į jį nebūtų įtraukta. Netaikant šiam vietinės bitės porūšiui teisinių apsaugos priemonių, nustatytų Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių įstatyme, negalima užtikrinti, kad šio porūšio laukinės populiacijos nebus prarastos.

Taip pat skaitykite