Nuo ko priklauso auksinių auskarų kaina?

Auksiniai auskarai tikrai yra geras pasirinkimas ieškant kažko gana neįvertinto, tačiau prabangaus. Šiandien tokių auskarų pasiūla gana didelė, tad savo mėgstamiausius visada galima rasti net ir internetu. Auksiniai auskarai yra tikrai verti jūsų dėmesio. Parduotuvėje rasite įvairių auksinių auskarų ir galėsite išsirinkti sau tinkamiausius auskarus. Nesvarbu, ar renkatės auksinius ar kitokius auskaru, sau ar planuojate dovanoti draugei, mamai ar kolegei, tikrai rasite tobulą papuošalą gera kaina.

Kaip išsirinkti auskarus internetu?

Dažniausiai auksiniai auskarai pasirenkami pagal jų tipą. Siūlomi auskarai, kurie užsisega vadinamuoju anglišku užsegimu „winku“ ir kt. Kiekviena moteris mėgsta savitą auskarų užsisegimo būdą, todėl į tai reikėtų atsižvelgti renkantis sau tinkamiausius.

Kitas svarbus kriterijus – aukso spalva. Daugelis iš mūsų rasime auskarų iš geltono aukso, tačiau galite rinktis ir balto ar raudono aukso auskarus. Svarbu žinoti, kad kai kurios moterys yra alergiškos tam tikriems metalams, todėl negali nešioti auskarų, kurių lydinyje yra tokių priemaišų.

Baltajame aukse gali būti nikelio, todėl rinkdamiesi auskarus patikrinkite jo lydinių sudėtį.  Svarbus ir auskarų dydis. Jei ieškote gana kuklių kasdieninių auskarų, galite įsigyti mažesnių, pvz., gerai tinka smeigtukiniai. Jei auksinius auskarus nešiojate ypatingomis progomis, tokiu atveju auskarai bus labai traukiantys akį, stambesni.

Auksinius auskarus galima puošti įvairiomis akutėmis arba ne. Kuris variantas geresnis, priklauso tik nuo asmeninio skonio. Pavyzdžiui, galite rinktis auskarus, kurie puošia mėgstama spalva – jie galės tapti neatsiejama stiliaus dalimi.

Nuo ko priklauso auksinių auskarų kaina?

Auksiniai auskarai, kaip jau minėjome, gali būna iš balto aukso, geltono arba raudono aukso. Aukso lydinyje naudojamos įvairios priemaišos, kurios turi įtakos galutinei gaminio kainai. Auskarų svoris – kuo daugiau šiame papuošale gryno aukso, tuo jie brangesni.

Kitas veiksnys, turintis įtakos kainai – naudojamos dekoracijos. Auksiniai auskarai natūraliai brangsta, jei į auskarus įdedama tam tikrų brangakmenių. Pasirinkite tokius, kurie jums patiks labiausiai: proginiai ar kiekvienos dienos. Viskas priklauso nuo jūsų skonio ir pirkimo galimybių.

pr2022/181

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite