Norite išvengti įsiskolinimų? Palyginkite bendrovių pasiūlymus

Paskolų žmonėms prireikia dėl įvairiausių priežasčių, o skirtingai nei anksčiau, žmonės per daug negalvoja ir naudojasi suteikiamomis galimybėmis. Šiandien skolinimasis nebėra tiek stigmatizuojamas: jis yra tapęs beveik neišvengiama kasdienybės dalimi daugeliui piliečių. Prie to prisidėjo ne tik paskolų paklausa, bet ir jų pasiūla. Lengvai prieinamos kredito kortelės ir vartojimo paskolos, greitieji kreditai ir juos teikiančių bendrovių paplitimas, tarpusavio skolinimo platformų raida – tai yra tik kelios priežastys, kodėl šiandien paskolų kontraktų sudaroma daugiau nei bet kada anksčiau.

Visgi tarp didžiausią įtaką finansiniams žmonių įpročiams padariusių veiksnių reikėtų išskirti greitųjų kreditų bendroves. Sulig jų atsiradimu ir paplitimu, gauti paskolą pasidarė neįtikėtinai paprasta. Ir ne tik ją gauti: ją valdyti ir grąžinti taip pat tapo lengviau nei bet kada anksčiau. Viską įmanoma valdyti nuotoliniu būdu, internetu ir vos keliais klavišų paspaudimais. Net tam kad pasiskolinti reikia tik kelių minučių.

Visa tai leido žmonėms per daug nesirūpinti ir neatlikti papildomų veiksmų, kai reikia skolintis. Jei greitąjį kreditą galima gauti per kelias minutes, tai kam vargintis atliekant „namų darbus“? Jei suteikiama tokia galimybe – kodėl ja nepasinaudoti?

Viskas yra gerai, kol gerai. Tačiau bet koks finansinis įsipareigojimas yra rizikingas. Neatsakingas skolinimasis gali labai greitai pavirsti didžiule našta: įsipareigojimais pavirs įsiskolinimais, o santykiai su kredito bendrove pavirs į santykius su antstoliais. O tokioje situacijose ir pasiskolinti taps neįmanoma, nes paskolos turintiems skolų yra suteikiamos tik jei skolų aptarnavimo kaštai neviršija keturių dešimtadalių gaunamų pajamų.

Tai nėra pavienių žmonių problemos. Jos reikšmingai prisidėjo prie to, kad būtų sugriežtinta vartojimo kreditų sutarčių sudarymo tvarka. Tačiau ir šiandien įsiskolinusių ir vėluojančių grąžinti kreditą netrūksta.

Norite sumažinti savo riziką pakliūti į tokių įsiskolinusių žmonių ratą? Norite išvengti susidūrimo su antstoliais? Norite, kad greitieji kreditai netaptų kilpa ant kaklo? Efektyviausias būdas viso to išvengti: kredito bendrovių palyginimas.

Kaip tinkamai palyginti greitųjų kreditų bendroves?

Kaip atrodo tipinė paskolos paieška?

Mes į paieškos laukelį naršyklėje įvedame savo poreikio pavadinimą – greitieji kreditai, paskolos internetu ar pan. – pamatome aukščiausiai iškeltų bendrovių reklamas. Paspaudžiame kurią nors iš jų ir pradedame pildyti paskolos paraišką.

Kitais atvejais skolinamės iš jau pamėgtų kredito bendrovių su kuriomis jau esame turėję reikalų. Žinoma, tą galime daryti todėl, kad tokia bendrovė yra objektyviai geriausia. Tačiau dažniau tai yra tiesiog įpratimo reikalas ir nenoras dėti jokių papildomų pastangų į kitos bendrovės paieškas.

Visą tai galima suprasti, tačiau reikia pagalvoti apie šitai: kainos skirtumai tarp greitųjų kreditų bendrovių gali būti milžiniški. Priklausomai nuo paskolos sumos, tie skirtumai gali pavirsti į šimtus ar net daugiau eurų. Turint tai omenyje, ar tikrai nėra verta įdėti šiek tiek pastangų ir palyginti bendroves tarpusavyje? Juolab, kad tą padaryti šiandien yra kaip niekad paprasta: užtenka pasinaudoti greitųjų kreditų palyginimų puslapiais, kur šią funkciją puikiai atlieka amcredit.lt, akimis peržvelgti skirtingų kredito bendrovių siūlomų kreditų sąlygas ir jau tuomet kreiptis dėl paskolos.

Suprantama, kad jei reikėtų kiekvieną kredito pasiūlymą lyginti rankiniu būdu, žmonėms tai galbūt ir būtų per didelis vargas. Tokiu atveju jų noras pasiskolinti greitai ir patogiai būtų suprantamas. Tačiau turint omenyje, kad paskolų palyginimas yra lengvai ir efektyviai prieinamas, o palūkanų normos skirtumai tarp bendrovių yra reikšmingi, tik nežinojimas gali pateisinti perdėtai skubotą skolinimąsi nepalyginant skirtingų pasiūlymų.

Tiesa, greitųjų kreditų palyginimą siūlančių platformų yra tiek pat daug, kiek pačių bendrovių. Palyginti pačias platformas būtų tikrai sudėtinga, todėl reikėtų turėti mintyse keletą dalykų, kurie leis intuityviai ir greitai suvokti ar jūsų aplankytas puslapis gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas:

 

  • atkreipkite dėmesį į pasiūlymų skaičių: jei jums palyginamos tik dvi ar trys bendrovės, žinokite, kad toks puslapis tikrai nėra kokybiškas;
  • pažiūrėkite į puslapio atnaujinimo datą. Jos nebūvimas jau turėtų kelti abejonių dėl informacijos „šviežumo“. Kuo naujesnė atnaujinimo data nurodyta – tuo daugiau šansų, kad informacija iš tikrųjų aktuali ir tiksli;
  • įvertinkite kriterijus, pagal kuriuos palyginamos greitųjų kreditų bendrovės. Svarbi yra ne tik palūkanų norma ar paskolos suma, bet ir BVKKMN, galiojančios akcijos, kitų mokesčių dydžiai.

 

Įsitikinę, kad puslapis iš tikrųjų yra kokybiškas, galite drąsiai pasinaudoti jo rekomendacijomis ar savarankiškai palyginti paskolas. Bet atsiminkite ir tai, kad tiksliausia ir naujausia informacija apie paskolos sąlygas vis tiek bus pateikta tik pačios bendrovės internetiniame puslapyje ir pačioje paskolos sutartyje. Todėl prieš padedant savo parašą ant sutarties visada įsitikinkite, kad gaunate tai, ko tikitės.

Vienas komentaras

  • Verslas

    Bendrovių daug, didelė konkurencija, gerai vartotojams. Bendrovės priverstos konkuruoti dėl kiekvieno kliento, mažina palūkanas, administracinius mokesčius ir panašiai, tiktai gal truputį dabar sunkiau gaut paskolas ir kreditus neturintiems darbo, su mažomis palūkanomis ar turintiems įsiskolinimų dėka naujų griežtesnių įstatymų. Bet iš kitos pusės tos finansinės bendrovės (čia nemažas sąrašas yra jų https://vipkreditai.lt/) gerai elgiasi, pačius žmonės tais apribojimais ir apsaugo nuo spontaniško skolinimosi ir didesnių bėdų bei problemų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Nacionaliniame miškasodyje „Kad giria žaliuotų“ jau dalyvavo Šilutės krašto medžiotojai

miškasodis

Pagrindinis Nacionalinio miškasodžio renginys šiemet vyks balandžio 20 d. Planuojama pasodinti net 100 simbolinių girių visoje Lietuvoje. Šilutės rajono medžiotojų klubų atstovai, pakviesti Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkės Nijolės Endrikaitienės,  miškininkams talkino anksčiau.   Iš įvairių medžiotojų klubų susirinkę pora dešimčių medžiotojų ir jų šeimų narių trečiadienį Kintų girininkijos Rūdynų miške atsodino vieno hektaro iškirstą plotą. Darbas vyko sklandžiai, mat talkininkams vadovavo, beje, ir pats sodino šių miškų girininkas Tomas Lukošius. Pasak jo, medžiotojai tądien iš viso pasodino

Ant tilto rastas aprūdijęs šaunamasis ginklas

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Balandžio 17 d. vakare, po 20 val., Sakūčių k., Kintų sen., ant tilto rastas aprūdijęs šaunamasis ginklas. Ginklas paimtas. Surinkta medžiaga. Balandžio 17 d. vėlų vakarą buitinio konflikto metu Šilutėje neblaivi (2,00 prom.) moteris, gim. 1967 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1981 m. Įtariamoji sulaikyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 18 d. rytą Šilutės r. PK gautas pranešimas, jog balandžio 17 d. apie 14 val. Šyšgirių k., Kintų sen., pievoje pastebėta, kad

Aukcione laimėjo autokroso trasą

Registrų centras skelbia, kad tarp e. aukcionų laimikių – buvusios kareivinės ir autokroso trasa… Šių metų pradžia elektroninių aukcionų entuziastams nepašykštėjo patrauklių pasiūlymų – Registrų centro administruojamame elektroninių varžytynių ir aukcionų portale naujus savininkus surado buvusios kareivinės, autokroso trasa ir kiti įdomūs objektai. Be to, džiaugtis gali ir didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukusių aukcionų organizatoriai, kuriems už parduodamą turtą pavyko gauti keliskart didesnę pinigų sumą. „E. varžytynių ir aukcionų portalas yra patogus įrankis įmonėms ir institucijoms realizuoti savo turimą turtą didžiausią

Seimas įteisino galimybę laikinai naudotis laisva valstybine žeme

Ketvirtadienį Seimas priėmė Žemės bei Vietos savivaldos įstatymų pataisas ir įteisino galimybę valstybinės žemės patikėtiniams išduoti sutikimus laikinai naudotis laisvos valstybinės žemės fondo žemės plotais. Savivaldybės ir Nacionalinė žemės tarnyba plotus, kuriuose nesuformuoti žemės sklypai ir kurie iki 2023 m. gruodžio 31 d. pagal Nacionalinės žemės tarnybos išduotame leidime laikinai naudotis valstybine žeme žemės ūkio veiklai vykdyti nurodytas sąlygas, buvo naudojami žemės ūkio veiklai vykdyti, galės būti perduoti laikinai naudotis ne ilgiau kaip iki 2026 m. gruodžio 31 d. Aplinkos

Taip pat skaitykite