Norite džiaugtis geresne sveikata? Tiesiog pasirinkite tinkamą poilsį

Jog sveikata yra brangiausias mūsų turtas, su tuo sutiks visi. Tačiau taip pat svarbu, jog mes patys būtume atsakingi už savo sveikatą ir visais įmanomais būdais ją gerintume. Gera žinia ta, kad šiandien tikrai galime rinktis, kaip tai padaryti, pavyzdžiui, tam tikros poilsio rūšys bei pramogos užtikrins ne tik malonų laiko praleidimą, bet ir stipris mūsų sveikatą. Taigi, kaip nuo šiol turėtumėte pramogauti, norėdami kartu pagerinti savo sveikatą?

Pasimėgaukite sūkurinėmis voniomis

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl savo laisvalaikį nuo šiol turėtumėte planuoti taip, kad kuo daugiau laiko galėtumėte praleisti sūkurinėje vonioje. Jos mums yra naudingos dėl įvairių priežasčių. Ne paslaptis, kad nemažai žmonių kenčia  sąnarių skausmus dėl anksčiau patirtų traumų arba dėl pernelyg didelio svorio, sėdimo darbo ir t. t. Dažniausiai sąnarių skausmą rekomenduojama malšinti vaistais, tačiau tai – ne pati geriausia išeitis, kadangi pastarieji numalšins skausmą, tačiau darys neigiamą poveikį kitiems kūno organams. Tuo tarpu sūkurinė vonia malšins sąnarių skausmus, tačiau nedarys jokio neigiamo poveikio kitoms jūsų kūno dalims ar organams. Priešingai – užtikrins ypač malonų ir trokštamą  atsipalaidavimo jausmą.

Išbandykite šiaurietišką ėjimą

Tai ėjimas, kurio metu naudojami ir specialiai šiam tikslui sukurti įrankiai, t. y., specialios lazdos.

Šiandien šis užsiėmimas yra vertinamas kaip vienas efektyviausių būdų fizinei žmogaus sveikatai gerinti. Šiaurietiškas ėjimas puikiai tinka bet kuriam žmogui, nepaisant jo amžiaus arba svorio. Tiesa, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad dauguma žmonių vis dar delsia išbandyti šią veiklą, nes puikiai žino, kad ir įprastas ėjimas taip pat yra labai naudingas sveikatai.

Pasirodo, šiaurietiškas ėjimas netgi 46 proc. yra efektyvesnis už įprastą ėjimą. Todėl galite būti tikri: jei vietoje įprasto ėjimo rinksitės šiaurietiškąjį ėjimą, ši veikla jums atneš kur kas daugiau naudos. Šis judėjimo būdas yra naudingas dėl įvairių priežasčių: sudeginama ypač daug kalorijų (maždaug 400 kcal/); lavinama pusiausvyra; mažinama sąnarių apkrova (tai puikiai tinka žmonėms, turintiems didelį antsvorį arba kenčiantiems dėl sąnarių ligų); lavinami įvairūs kūno raumenys – užpakalinės pečių juostos; dalis nugaros raumenų; priekiniai ir užpakaliniai rankų raumenys.

Vonia su pušų ekstraktu

Norintiems pagerinti savo sveikatą reikėtų kuo dažniau lepintis ir voniomis, praturtintomis pušų ekstraktu. Ši procedūra bus naudinga dėl daugybės įvairių veiksnių: oda taps švelnesnė, stiprės imunitetas, bus grąžintos gyvybinės jėgos bei teigiamai veikiami kvėpavimo takai, sustiprintos gynybinės organizmo funkcijos; malšinami reumato keliami skausmai. Taip pat ši vonia yra labai naudinga, jei kamuoja nervinių sistemos arba širdies ir kraujagyslių sistemos ligos.

Tad matote, egzistuoja tikrai ne vienas laisvalaikio leidimo būdas, galintis pagerinti jūsų sveikatos būklę.

Tai – sūkurinė vonia, šiaurietiškasis ėjimas ar vonia su pušų ekstraktu.

Belieka pastebėti, kad nuo šiol savo laiką turėtumėte planuoti taip, kad kuo daugiau jo liktų pasimėgavimui šiomis ne tik maloniomis, bet ir labai naudingomis procedūromis.

Pabaigai pridursime, kad NoriuNoriuNoriu yra viena iš tų internetinių erdvių, į kurią užsukę, tikrai rasite tinkamo poilsio pasiūlymų, papildytų būtent šiomis, jūsų sveikatai labai naudingomis procedūromis.

pr2021/26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nagų grybelis ir pedikiūras – suderinama?

Deja, bet dauguma žmonių mano, kad nagų grybelio infekcija nėra didelė problema, kurią reikėtų iš karto spręsti. Tiesa, pradžioje problema yra maža, tačiau palaipsniui ji gali itin smarkiai progresuoti: vietoj vieno užkrėsto nago, turėsite – penkis. Manoma, kad pedikiūras esant nagų grybeliui viską išspręs, tačiau taip manyti nereikėtų.  Ko vertėtų vengti? Dažnai atsiradusias bėdas stengiamės užmaskuoti, o ne išspręsti. Ne išimtis ir nagų grybelinė infekcija. Atsiradus šiai problemai pirmiausiai stengiamės ją nuslėpti, o vėliau pastebėję, kad nieko iš to gero

Aromaterapiniai difuzoriai. Kaip išsirinkti?

Drąsiai galima sakyti, kad aromaterapiniai difuzoriai yra vienas geriausių pirkinių, kokį tik galite padovanoti savo namams. Jei jūsų namuose nuolat veiks toks prietaisas, tokiu atveju, jūs ne tik galėsite mėgautis mėgstamu aromatu, bet ir jausti teigiamą jų poveikį savo sveikatai. Tiesa, aromaterapinių difuzorių asortimentas šiandien labai didelis, todėl nieko keista, kad daugelis norinčių turėtų tokį gaminį savo namuose, nežino, kaip išsirinkti. Išsirinkti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikras detales Tik skleidžia aromatą? Visus aromaterapinius difuzorius galima

Mokausi ne klasėje…

Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje praūžė praktinių studijų savaitės. Pradinukai tapo gamtininkais-tyrinėtojais ir iššmirinėjo artimas ir tolimas pievas sekiodami įvairiausių rūšių vabalėlius, tyrinėdami juos stebinančią augmeniją. 5 ir 8 klasių mokiniai, dirbę savarankiškai nuotoliniu būdu, kūrybiškai atliko pateiktas užduotis ir pristatė savo veiklų rezultatus  konferencijoje „Mokausi pats!“. Šeštokams  priskirta menų programa „M. K.  Čiurlionis – paslaptys kasdienybėje “. Jiems teko pasinerti į šio menininko kūrybą – paieškoti savyje dailininko ir muzikanto gyslelės. Septintokai  tobulino gimtosios ir užsienio kalbų įgūdžius programoje

Šiukšles rūšiuoja trys iš keturių, daugkartinius maišelius naudoja pusė gyventojų

Vos keli procentai šalies gyventojų numoja ranka į ekologiją ir nesiima jokių veiksmų aplinkai saugoti. tai rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa. Jos duomenimis, trys iš keturių Lietuvos gyventojų rūšiuoja šiukšles, pusė naudoja daugkartinius maišelius, dar tiek pat perka tik tiek maisto, kiek jo suvartoja.   Dauguma (75 proc.) apklaustųjų asmeniškai prisideda prie tvarios aplinkos saugojimo rūšiuodami šiukšles, 48 proc. – pirkiniams naudodami savo daugkartinį maišelį, tiek pat – pirkdami maisto tik tiek, kiek suvartoja. 37 proc.

Taip pat skaitykite