Norite džiaugtis geresne sveikata? Tiesiog pasirinkite tinkamą poilsį

Jog sveikata yra brangiausias mūsų turtas, su tuo sutiks visi. Tačiau taip pat svarbu, jog mes patys būtume atsakingi už savo sveikatą ir visais įmanomais būdais ją gerintume. Gera žinia ta, kad šiandien tikrai galime rinktis, kaip tai padaryti, pavyzdžiui, tam tikros poilsio rūšys bei pramogos užtikrins ne tik malonų laiko praleidimą, bet ir stipris mūsų sveikatą. Taigi, kaip nuo šiol turėtumėte pramogauti, norėdami kartu pagerinti savo sveikatą?

Pasimėgaukite sūkurinėmis voniomis

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl savo laisvalaikį nuo šiol turėtumėte planuoti taip, kad kuo daugiau laiko galėtumėte praleisti sūkurinėje vonioje. Jos mums yra naudingos dėl įvairių priežasčių. Ne paslaptis, kad nemažai žmonių kenčia  sąnarių skausmus dėl anksčiau patirtų traumų arba dėl pernelyg didelio svorio, sėdimo darbo ir t. t. Dažniausiai sąnarių skausmą rekomenduojama malšinti vaistais, tačiau tai – ne pati geriausia išeitis, kadangi pastarieji numalšins skausmą, tačiau darys neigiamą poveikį kitiems kūno organams. Tuo tarpu sūkurinė vonia malšins sąnarių skausmus, tačiau nedarys jokio neigiamo poveikio kitoms jūsų kūno dalims ar organams. Priešingai – užtikrins ypač malonų ir trokštamą  atsipalaidavimo jausmą.

Išbandykite šiaurietišką ėjimą

Tai ėjimas, kurio metu naudojami ir specialiai šiam tikslui sukurti įrankiai, t. y., specialios lazdos.

Šiandien šis užsiėmimas yra vertinamas kaip vienas efektyviausių būdų fizinei žmogaus sveikatai gerinti. Šiaurietiškas ėjimas puikiai tinka bet kuriam žmogui, nepaisant jo amžiaus arba svorio. Tiesa, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad dauguma žmonių vis dar delsia išbandyti šią veiklą, nes puikiai žino, kad ir įprastas ėjimas taip pat yra labai naudingas sveikatai.

Pasirodo, šiaurietiškas ėjimas netgi 46 proc. yra efektyvesnis už įprastą ėjimą. Todėl galite būti tikri: jei vietoje įprasto ėjimo rinksitės šiaurietiškąjį ėjimą, ši veikla jums atneš kur kas daugiau naudos. Šis judėjimo būdas yra naudingas dėl įvairių priežasčių: sudeginama ypač daug kalorijų (maždaug 400 kcal/); lavinama pusiausvyra; mažinama sąnarių apkrova (tai puikiai tinka žmonėms, turintiems didelį antsvorį arba kenčiantiems dėl sąnarių ligų); lavinami įvairūs kūno raumenys – užpakalinės pečių juostos; dalis nugaros raumenų; priekiniai ir užpakaliniai rankų raumenys.

Vonia su pušų ekstraktu

Norintiems pagerinti savo sveikatą reikėtų kuo dažniau lepintis ir voniomis, praturtintomis pušų ekstraktu. Ši procedūra bus naudinga dėl daugybės įvairių veiksnių: oda taps švelnesnė, stiprės imunitetas, bus grąžintos gyvybinės jėgos bei teigiamai veikiami kvėpavimo takai, sustiprintos gynybinės organizmo funkcijos; malšinami reumato keliami skausmai. Taip pat ši vonia yra labai naudinga, jei kamuoja nervinių sistemos arba širdies ir kraujagyslių sistemos ligos.

Tad matote, egzistuoja tikrai ne vienas laisvalaikio leidimo būdas, galintis pagerinti jūsų sveikatos būklę.

Tai – sūkurinė vonia, šiaurietiškasis ėjimas ar vonia su pušų ekstraktu.

Belieka pastebėti, kad nuo šiol savo laiką turėtumėte planuoti taip, kad kuo daugiau jo liktų pasimėgavimui šiomis ne tik maloniomis, bet ir labai naudingomis procedūromis.

Pabaigai pridursime, kad NoriuNoriuNoriu yra viena iš tų internetinių erdvių, į kurią užsukę, tikrai rasite tinkamo poilsio pasiūlymų, papildytų būtent šiomis, jūsų sveikatai labai naudingomis procedūromis.

pr2021/26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Interjero ABC: komodos pasirinkimas

Komodos yra neatsiejama interjero dalis, nes jos padeda išlaikyti tvarką ir suteikia papildomą vietą daiktams laikyti. Vis dėlto pasirinkti tinkamą komodą gali būti tikras iššūkis. Koks stilius geriausiai tinka jūsų namams? Kokią medžiagą rinktis? Koks dydis būtų optimaliausias? Šį kartą pasidalinsime patarimais ir įžvalgomis, padėsiančiomis jums rasti tobulą komodą. Nesvarbu, ar ieškote klasikinės šamingos elegancijos, modernaus minimalizmo, ar kaimiško žavesio – mes turime ką pasiūlyti kiekvienam skoniui ir poreikiui. Tad atsipalaiduokite, išgerkite puodelį kavos ir pasiruoškite leistis į komodų pasaulio

Kaip tinkamai maitinti savo augintinį?

Tinkama mityba yra svarbi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Jei norime, kad mūsų augintinis būtų sveikas ir nugyventų ilgą gyvenimą, svarbu maitinti jį tinkamai ir laikantis tam tikrų taisyklių. Juk naminiai gyvūnai yra visiškai priklausomi nuo žmogaus. Jie negali tiesiog atidaryti šaldytuvo, kai nori valgyti. Tad kiekvienas šeimininkas turi žinoti savo augintinio ypatybes ir individualius poreikius, ir pagal juos pasirinkti tinkamą mitybą. Pagrindinės augintinių maitinimo taisyklės Daugelis šeimininkų renkasi jau paruoštą maistas gyvūnams, kurį galima įsigyti parduotuvėje. Ir tai

Kaip užtikrinti, kad atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje būtų patogu?

Svarstote, kodėl jūsų internetinės parduotuvės lankytojas paliko pilną pirkinių krepšelį ir dingo? To priežastys gali būti įvairios. Viena iš jų – pernelyg sudėtingas ir ilgas procesas apmokant pirkinį, o taip pat – galimybės atsiskaityti pirkėjo norimu būdu nebuvimas, privertęs potencialų pirkėją persigalvoti. Ar jūsų internetinėje parduotuvėje atsiskaityti patogu ir saugu? 21 proc. respondentų, dalyvavusių apklausoje apie apsipirkimo internete įpročius, nurodė, kad nusprendė nebepirkti, nes nebuvo galimybės atsiskaityti norimu būdu*. Tinkamai parinkti internetinės parduotuvės mokėjimo būdai gali padėti įmonėms padidinti pardavimus,

Converse evoliucija. Kodėl  jie tokie populiarūs?

Converse – tai tas prekės ženklas, kuris ne tik išgyveno šimtmetį, bet ir išaugo iki visame pasaulyje mylimos ikonos. Kaip gi atrodo toji magija, dėl kurios Converse kedai išlieka populiariausi tarp kiekvienos subkultūros atstovų – nuo roko žvaigždžių iki šiuolaikinių influencerių? Ar jie tikrai yra patys geriausi batai visiems atvejams, ar mes tiesiog negalime atsispirti toms žavingoms, guminėmis nosimis puoštoms ikonoms? Pasiruoškite – ši kelionė per Converse istoriją atskleis, kaip šie paprasti sportbačiai tapo neatsiejama mūsų garderobo dalimi! Kaip viskas

Taip pat skaitykite