Norite džiaugtis geresne sveikata? Tiesiog pasirinkite tinkamą poilsį

Jog sveikata yra brangiausias mūsų turtas, su tuo sutiks visi. Tačiau taip pat svarbu, jog mes patys būtume atsakingi už savo sveikatą ir visais įmanomais būdais ją gerintume. Gera žinia ta, kad šiandien tikrai galime rinktis, kaip tai padaryti, pavyzdžiui, tam tikros poilsio rūšys bei pramogos užtikrins ne tik malonų laiko praleidimą, bet ir stipris mūsų sveikatą. Taigi, kaip nuo šiol turėtumėte pramogauti, norėdami kartu pagerinti savo sveikatą?

Pasimėgaukite sūkurinėmis voniomis

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl savo laisvalaikį nuo šiol turėtumėte planuoti taip, kad kuo daugiau laiko galėtumėte praleisti sūkurinėje vonioje. Jos mums yra naudingos dėl įvairių priežasčių. Ne paslaptis, kad nemažai žmonių kenčia  sąnarių skausmus dėl anksčiau patirtų traumų arba dėl pernelyg didelio svorio, sėdimo darbo ir t. t. Dažniausiai sąnarių skausmą rekomenduojama malšinti vaistais, tačiau tai – ne pati geriausia išeitis, kadangi pastarieji numalšins skausmą, tačiau darys neigiamą poveikį kitiems kūno organams. Tuo tarpu sūkurinė vonia malšins sąnarių skausmus, tačiau nedarys jokio neigiamo poveikio kitoms jūsų kūno dalims ar organams. Priešingai – užtikrins ypač malonų ir trokštamą  atsipalaidavimo jausmą.

Išbandykite šiaurietišką ėjimą

Tai ėjimas, kurio metu naudojami ir specialiai šiam tikslui sukurti įrankiai, t. y., specialios lazdos.

Šiandien šis užsiėmimas yra vertinamas kaip vienas efektyviausių būdų fizinei žmogaus sveikatai gerinti. Šiaurietiškas ėjimas puikiai tinka bet kuriam žmogui, nepaisant jo amžiaus arba svorio. Tiesa, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad dauguma žmonių vis dar delsia išbandyti šią veiklą, nes puikiai žino, kad ir įprastas ėjimas taip pat yra labai naudingas sveikatai.

Pasirodo, šiaurietiškas ėjimas netgi 46 proc. yra efektyvesnis už įprastą ėjimą. Todėl galite būti tikri: jei vietoje įprasto ėjimo rinksitės šiaurietiškąjį ėjimą, ši veikla jums atneš kur kas daugiau naudos. Šis judėjimo būdas yra naudingas dėl įvairių priežasčių: sudeginama ypač daug kalorijų (maždaug 400 kcal/); lavinama pusiausvyra; mažinama sąnarių apkrova (tai puikiai tinka žmonėms, turintiems didelį antsvorį arba kenčiantiems dėl sąnarių ligų); lavinami įvairūs kūno raumenys – užpakalinės pečių juostos; dalis nugaros raumenų; priekiniai ir užpakaliniai rankų raumenys.

Vonia su pušų ekstraktu

Norintiems pagerinti savo sveikatą reikėtų kuo dažniau lepintis ir voniomis, praturtintomis pušų ekstraktu. Ši procedūra bus naudinga dėl daugybės įvairių veiksnių: oda taps švelnesnė, stiprės imunitetas, bus grąžintos gyvybinės jėgos bei teigiamai veikiami kvėpavimo takai, sustiprintos gynybinės organizmo funkcijos; malšinami reumato keliami skausmai. Taip pat ši vonia yra labai naudinga, jei kamuoja nervinių sistemos arba širdies ir kraujagyslių sistemos ligos.

Tad matote, egzistuoja tikrai ne vienas laisvalaikio leidimo būdas, galintis pagerinti jūsų sveikatos būklę.

Tai – sūkurinė vonia, šiaurietiškasis ėjimas ar vonia su pušų ekstraktu.

Belieka pastebėti, kad nuo šiol savo laiką turėtumėte planuoti taip, kad kuo daugiau jo liktų pasimėgavimui šiomis ne tik maloniomis, bet ir labai naudingomis procedūromis.

Pabaigai pridursime, kad NoriuNoriuNoriu yra viena iš tų internetinių erdvių, į kurią užsukę, tikrai rasite tinkamo poilsio pasiūlymų, papildytų būtent šiomis, jūsų sveikatai labai naudingomis procedūromis.

pr2021/26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Geliniai priauginimai privers jus visam laikui atsisakyti akrilo

Tik nedaugelis dalykų man teikia didesnį pasitenkinimą ir atpalaiduoja labiau nei kelionė į nagų saloną, kad galėčiau pasidaryti naujus akrilinius nagus. Tai smulkmenos, kurių laukiu su nekantrumu, ir kurios daro jį tokį mielą. Nuo nagų lako spalvos pasirinkimo iki nagų apdirbimo įrankių išlyginančio nagų nelygumus, burzgimo garso ir, žinoma, išėjimo su šviežiai dengtais nagais, kuriais galėsiu baksnoti, baksnoti, baksnoti į kiekvieną paviršių, pro kurį praeisiu. Paskui ateina ne tokia džiuginanti dalis, pavyzdžiui, nagas lūžta per pusę arba visiškai nulūžta; skausmingas

Rytoj į pamokas sugrįžta Usėnų mokyklos mokiniai

Dėl COVID-19 užkrato plitimo kurį laiką buvo uždaryta Usėnų pagrindinė mokykla. Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė informavo, kad ši mokykla atnaujina darbą, mokiniai rytoj sugrįžta į klases. „Blogai, nes daugelyje mokyklų izoliavosi ir mokinių, ir darbuotojų. Praėjusią savaitę rajono švietimo įstaigose nustatyti 53 nauji susirgimo atvejai. Nerimą kelia Šilutės Žibų pradinė mokykla, kur izoliavosi šeši klasių komplektai“, – situaciją švietimo įstaigose apibūdino vedėja. Yra ir gera žinia. Šiais mokslo metais į mokyklas atėjo 15 mokinių

Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia

Šią savaitę Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia į renginius: rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį), 18 val. Šilutės Vydūno gimnazijoje prasidės reguliarūs kino seansai „KINO DEBESYS“, į kuriuos šilutiškius kviesime kiekvieną ketvirtadienį. Šią savaitę kviečiame žiūrėti daug gerų įvertinimų sulaukusį, pirmąjį vaidybinį režisieriaus Jurgio Matulevičiaus filmą „IZAOKAS“. Daugiau inf. https://www.facebook.com/KINOdebesysSilute rugsėjo 25 d. (šeštadienį), 16 val. Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje vyks baigiamasis klasikinės muzikos festivalio „MUZIKINĖ VERDENĖ” koncertas. Programoje: KAUNO VALSTYBINIS CHORAS kartu su soliste, LNOBT operos viltimi pripažinta AISTE PILIBAVIČIŪTE.

Ar tvarkys Švėkšnos sinagogą?

Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariai renkasi į komitetų posėdžius. Po mėnesio atostogų rengiamasi rugsėjo gale vyksiančiam Tarybos posėdžiui. Vienas iš svarstomų sprendimo projektų yra dėl pritarimo projektui „Švėkšnos sinagogos sutvarkymas ir pritaikymas turizmui“. Pritarimas reikštų įsipareigojimą  prisidėti prie projekto finansavimo iš Savivaldybės biudžeto ne mažiau kaip 15 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų bei užtikrinti netinkamų finansuoti, tačiau šiam projektui įgyvendinti būtinų išlaidų padengimą ir tinkamų finansuoti išlaidų dalį, kurių nepadengia projektui skiriama parama. Pagal projektą numatyti Švėkšnos sinagogos kapitalinio remonto darbai bei

Taip pat skaitykite