Norite džiaugtis geresne sveikata? Tiesiog pasirinkite tinkamą poilsį

Jog sveikata yra brangiausias mūsų turtas, su tuo sutiks visi. Tačiau taip pat svarbu, jog mes patys būtume atsakingi už savo sveikatą ir visais įmanomais būdais ją gerintume. Gera žinia ta, kad šiandien tikrai galime rinktis, kaip tai padaryti, pavyzdžiui, tam tikros poilsio rūšys bei pramogos užtikrins ne tik malonų laiko praleidimą, bet ir stipris mūsų sveikatą. Taigi, kaip nuo šiol turėtumėte pramogauti, norėdami kartu pagerinti savo sveikatą?

Pasimėgaukite sūkurinėmis voniomis

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl savo laisvalaikį nuo šiol turėtumėte planuoti taip, kad kuo daugiau laiko galėtumėte praleisti sūkurinėje vonioje. Jos mums yra naudingos dėl įvairių priežasčių. Ne paslaptis, kad nemažai žmonių kenčia  sąnarių skausmus dėl anksčiau patirtų traumų arba dėl pernelyg didelio svorio, sėdimo darbo ir t. t. Dažniausiai sąnarių skausmą rekomenduojama malšinti vaistais, tačiau tai – ne pati geriausia išeitis, kadangi pastarieji numalšins skausmą, tačiau darys neigiamą poveikį kitiems kūno organams. Tuo tarpu sūkurinė vonia malšins sąnarių skausmus, tačiau nedarys jokio neigiamo poveikio kitoms jūsų kūno dalims ar organams. Priešingai – užtikrins ypač malonų ir trokštamą  atsipalaidavimo jausmą.

Išbandykite šiaurietišką ėjimą

Tai ėjimas, kurio metu naudojami ir specialiai šiam tikslui sukurti įrankiai, t. y., specialios lazdos.

Šiandien šis užsiėmimas yra vertinamas kaip vienas efektyviausių būdų fizinei žmogaus sveikatai gerinti. Šiaurietiškas ėjimas puikiai tinka bet kuriam žmogui, nepaisant jo amžiaus arba svorio. Tiesa, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad dauguma žmonių vis dar delsia išbandyti šią veiklą, nes puikiai žino, kad ir įprastas ėjimas taip pat yra labai naudingas sveikatai.

Pasirodo, šiaurietiškas ėjimas netgi 46 proc. yra efektyvesnis už įprastą ėjimą. Todėl galite būti tikri: jei vietoje įprasto ėjimo rinksitės šiaurietiškąjį ėjimą, ši veikla jums atneš kur kas daugiau naudos. Šis judėjimo būdas yra naudingas dėl įvairių priežasčių: sudeginama ypač daug kalorijų (maždaug 400 kcal/); lavinama pusiausvyra; mažinama sąnarių apkrova (tai puikiai tinka žmonėms, turintiems didelį antsvorį arba kenčiantiems dėl sąnarių ligų); lavinami įvairūs kūno raumenys – užpakalinės pečių juostos; dalis nugaros raumenų; priekiniai ir užpakaliniai rankų raumenys.

Vonia su pušų ekstraktu

Norintiems pagerinti savo sveikatą reikėtų kuo dažniau lepintis ir voniomis, praturtintomis pušų ekstraktu. Ši procedūra bus naudinga dėl daugybės įvairių veiksnių: oda taps švelnesnė, stiprės imunitetas, bus grąžintos gyvybinės jėgos bei teigiamai veikiami kvėpavimo takai, sustiprintos gynybinės organizmo funkcijos; malšinami reumato keliami skausmai. Taip pat ši vonia yra labai naudinga, jei kamuoja nervinių sistemos arba širdies ir kraujagyslių sistemos ligos.

Tad matote, egzistuoja tikrai ne vienas laisvalaikio leidimo būdas, galintis pagerinti jūsų sveikatos būklę.

Tai – sūkurinė vonia, šiaurietiškasis ėjimas ar vonia su pušų ekstraktu.

Belieka pastebėti, kad nuo šiol savo laiką turėtumėte planuoti taip, kad kuo daugiau jo liktų pasimėgavimui šiomis ne tik maloniomis, bet ir labai naudingomis procedūromis.

Pabaigai pridursime, kad NoriuNoriuNoriu yra viena iš tų internetinių erdvių, į kurią užsukę, tikrai rasite tinkamo poilsio pasiūlymų, papildytų būtent šiomis, jūsų sveikatai labai naudingomis procedūromis.

pr2021/26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tradicinėje Vydūno atminimo konferencijoje dėmesys skirtas karo tematikai

Rugpjūčio 4 dieną įvykusioje konferencijoje „Vydūnas: kada karų nebebus“ daug dėmesio skirta karo tematikai, jo kilimo priežasčių apžvalgai ir pan. Tema pasirinkta neatsitiktinai – Mažosios Lietuvos šviesuolis, filosofas Vydūnas šiai temai skyrė taip pat nemažai dėmesio. Vydūno vardu pavadintoje Pagėgių bibliotekoje kasmet tradiciškai buriasi šio šviesuolio idėjas vertinantys ar propaguojantys entuziastai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Rugpjūčio pirmąją savaitę Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka bei Vydūno draugija organizuoja konferenciją, kurios metu aptariami svarbiausi per pastaruosius metus nuveikti

Norinčių modernizuoti savo individualų namą iš Šilutės rajono – tik 32

Šiemet paraiškų gauti finansavimą už gyvenamųjų namų (vieno ar dviejų butų) modernizavimą skaičius išaugo bene dvigubai. APVA gavo beveik 1300 paraiškų už daugiau kaip 11 mln. eurų. Iš Aplinkos ministerijos administruojamos Klimato kaitos programos lėšų šiai priemonei skirta 10 mln. eurų. „Kalbant apie šio kvietimo rezultatus, pirmiausia džiugina beveik dvigubai išaugęs paraiškų skaičius – praėjusio kvietimo metu buvo gautos 653 paraiškos. Vertinant pastarųjų trijų metų kvietimų rezultatus, tendencijos panašios – norinčių modernizuoti savo individualų namą gyventojų skaičius kasmet auga“, –

Tarptautinė tautos diena      

Rugpjūčio 9 d. minima Tarptautinė pasaulio vietinių tautų diena. 1992 m. rugpjūčio 9 d. pirmą kartą įvyko tautų darbo grupių susirinkimas dėl žmonių teisių apsaugos. Tarptautinę tautos dieną paskelbė minėtina diena Jungtinių tautų organizacija 1994 m. gruodžio 23 d. Ši diena skirta ginti vietinių tautų – čiabuvių teises. Čiabuviai, dar vadinami aborigenais, autochtonais – tai senieji vietiniai tam tikros vietovės žmonės, tebegyvenantys arba gyvenę toje teritorijoje iki dabartinių gyventojų įsikūrimo. Čiabuvių bendruomenės laikosi savitų tradicijų, išsiskiria iš visos visuomenės. Tokios

Už pareigūnų žeminimą socialiniuose tinkluose gresia baudos

Policijos pareigūnai, dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių, nevengiančių įžeidinėti pareigūnus. Antai socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kur stovi trikojis Šilutėje“ buvo patalpinti du įrašai, žeminantys policijos pareigūnus. Labai drąsi 27-erių socialinių tinklų lankytoja ir iškalbingas 59-erių vyriškis savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinius nusižengimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už

Taip pat skaitykite