Namo sandarumo testas: trys klausimai, kurie padės geriau suprasti, kas ir kaip

Šiais laikais statomi tik A++ klasės tipo namai. Tai aktualu ne tik gamtai, kuria rūpintis yra kiekvieno iš mūsų darbas, tačiau taip pat ir kiekvienam iš mūsų, kadangi sandaresnis namas reikalauja kur kas mažiau priežiūros, kur kas mažiau energijos yra išeikvojama veltui, tad galima gyventi ne tik ekologiškiau, tačiau ir ekonomiškiau.

Visgi, tai, jog namo sandarumo testas turėtų būti būtinybė, kuria reikia pasinaudoti kiekvienam – žino ne visi. Lygiai taip pat ne visi žino – kas tai per testas ir kaip jis atliekamas. Pateiksime Jums tris klausimus, kurie dažniausiai kyla  ir kurių atsakymai padės Jums geriau suprasti kas ir kaip.

1. Kokie pamatavimai yra atliekami namo sandarumo testo metu? 

 

 •         Matuojamas nekilnojamojo turto vidaus erdvės plotas bei tūris.
 •         Nustatoma pastato vidaus ir išorės oro temperatūra.
 •         Vertinamas oro pasikeitimas patalpose per tam tikrą laiko tarpą.
 •         Matuojamas pastato vidaus ir tuo pačiu laiko slėgis bei vertinami skirtumai.

 

2. Kodėl reikalingas namo sandarumo testas?

 

 •         Žinoma, testas reikalingas, kad būtų nustatomas gana tikslus objekto sandarumo lygis. Tai gali būti reikalinga dėl daugelio priežasčių.
 •         Taip pat po testo gana tiksliai yra nurodomos labiausiai nesandarios pastato vietos.
 •         Žinoma, rezultatas padeda gana tiksliai nustatyti – koks yra objekto sandarumo lygis ir poreikis jį koreguoti.
 •         Galiausiai, namo sandarumo testas taip pat reikalingas, kai norima įvertinti objekto durų bei langų kokybę, jų montavimo tikslumus.

 

3. Kada reikalingas testas?

 

 •         Testas dažniausiai atliekamas namo statybų metu. Dažniausiai tuomet, kai planuojama priduoti. Tokiu atveju greičiau pamatomi minusai, kuriuos dažniausiai sutvarkyti tuomet yra pigiau.
 •         Taip pat tai paslauga, kurios reikia būsto renovacijos metu. Randamos tokios NT vietos, kurioms reikalingos papildomos korekcijos.
 •         Galiausiai ir tokiu atveju, kai planuojamas tam tikro objekto pirkimas. Tai padeda paprasčiau įvertinti jo sandarumą bei galimas papildomas investicijas, kurių reikia, kad pakiltų būsto energetinis naudingumas.

Darbams svarbiausia gera komanda, kadangi jie padės ne tik gyventi geriau, tačiau ir pakelti būsto vertę.

pr2021/91

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

VOKIEČIŲ KULTŪROS DIENOS ŠILUTĖJE  Renginiai, rašytojui Hermanui Zudermanui prisiminti PROGRAMA 2021 m. rugsėjo 30 d. – spalio 1 d.   Rugsėjo 30 d. (ketvirtadienis) Vokiečių kalbos diena Šilutės rajono mokyklose  Ö KAIP VOKIŠKAI? Akcijos iniciatoriai: Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe’s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba, Vokietijos akademinių mainų tarnyba, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai. Dalyvauja Šilutės rajono mokyklos: Šilutės pirmoji gimnazija, Vydūno gimnazija, Martyno Jankaus pagrindinė mokykla, Pamario pagrindinė mokykla. Šilutės  rajono mokyklose   11 val. Atvira

Kodėl alergologo konsultacija reikalinga kiekvienam profilaktiškai?

Gera gyventi sveikai ir laimingai, tačiau toli ne kiekvienas gali džiaugtis tokia prabanga. Žinoma, skyrus užtekinai dėmesio savo sveikatai dažniausiai gero gyvenimo kokybė pasiekiama gana greitai, tačiau siūlome nepamiršti, kad skirti dėmesio reikia ne tik internetu skaitant straipsnius, tačiau taip pat ir reguliariai lankantis pas medikus.   Šiuo metu labai dažnas skundžiasi įvairiomis alergijomis, kurias dažniausiai sukelia maistas. Affidea imunologai tikina, kad reguliariai lankytis pas medikus apžiūrai dėl alergijų – verta. Apie tai kalbamės su alergologu-imunologu. Bet kokia alergija –

Viskas, ką reikia žinoti apie čiužinius

Čiužinys yra bene vienas iš dažniausiai naudojamų daiktų namuose. Nuo jo priklauso ir mūsų laimė bei gyvenimo kokybė. Tačiau kai pradedi ieškoti sau tinkamo miego palydovo, paaiškėja, kad ne viskas taip paprasta. Ką reikia žinoti apie čiužinio medžiagas? Renkantis čiužinį, rekomenduojama atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių susideda čiužinio šerdis, nes jos lemia čiužinio kietumą, jo pritaikomumą prie kūno ir kitas savybes. Šiuo metu yra šiūlomas platus čiužinių asortimentas, įskaitant viskoelastinius, poliuretano putos ir spyruoklinius čiužinius su lateksu, kokosų, arklių

Arkivyskupas G. Grušas išrinktas Europos vyskupų konferencijų tarybos pirmininku

2021 m. rugsėjo 26 d. Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, Vilniaus arkivyskupas Gintaras Linas Grušas išrinktas naujuoju Europos vyskupų konferencijų tarybos (CCEE) pirmininku. Jį išrinko Europos vyskupų konferencijų pirmininkai, susirinkę į plenarinę asamblėją Romoje. Arkivyskupas Gintaras Linas Grušas, kuriam rugsėjo 23 d. sukako 60 metų, CCEE pirmininko poste pakeičia italų kardinolą Angelo Bagnasco, vadovavusį šiai organizacijai nuo 2016 iki 2021 metų. Plenarinės asamblėjos Romoje metu išrinkti ir du nauji CCEE vicepirmininkai: Liuksemburgo arkivyskupas Jean-Claude Hollerich ir Tarptautinės šventųjų Kirilo ir Metodijaus vyskupų konferencijos Belgrade pirmininkas vyskupas Ladislav

Taip pat skaitykite