Cipariuose policijos pareigūnai rado naminės

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai  vasario 10 d. gavo informacijos, kad  Ciparių kaime (Žemaičių Naumiesčio sen.) 59-erių metų moteris neteisėtai laiko naminę degtinę. Pareigūnai atliko kratą Ciparių kaimo sodyboje.

Kratos metu rasta 28 litrai naminės. Sodybos šeimininkė policijos pareigūnams įkliuvo pirmą kartą.

Dėl šio įvykio pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymą moteriai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Kiti įvykiai

Savaitgalį Šilutės r. PK pareigūnai gavo ir kitokių pranešimų, vyko į įvykius ir juos tiria.

Vasario 12 d. popietę Tilžės g., Šilutėje, moteris, gim. 1981 m., nuskriaudė gerokai už save vyresnę  moterį, gim. 1955 m.

Vasario 7-13 d. iš medinio garažo Vainute buvo pavogti du motociklai bei raktų rinkinys. Nuostolis 1530 eurų.

Vasario 13 d. vėlų vakarą Macikų k., Šilutės sen.,  sustabdytas automobilis „Volkswagen Sharan“, kurį vairavo akivaizdžiai neblaivus vyras, gim. 1985 m. Asmeniui pareikalavus pasitikrinti blaivumą, šis kategoriškai tai daryti atsisakė. Vairuotojas buvo sulaikytas.

Vasario 11 d. iš prekybos centro Cintjoniškių g., Šilutėje, vyras, gim. 1972 m., paėmė patalpų raktus su pulteliu.

Vasario 12 d. vakare kieme Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, nepažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,95 prom.) vyrui, gim. 1974 m.

Vasario 8 d. gautas pranešimas, kad vyras, gim. 1977 m., grasino moteriai, gim. 1952 m.

Vasario 11 d. pavakare Parko g., Šilutėje, vyras, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą merginai, gim. 2001 m.

Parengta pagal Tauragės apskrities VPK inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite