„Mizon“ kosmetika – giliai maitinanti ir drėkinanti kosmetikos linija

Nuo pat pradžių Mizon prekės ženklas orientuojasi į tik natūralių ingredientų naudojimą. Pasitelkus inovatyvių technologijų pavyko sukurti visiškai saugią kosmetiką. Joje nėra parabenų, dažiklių, SLS ir kitų kenksmingų medžiagų, kurios gali dirginti odą ar sukelti alergines reakcijas.

Tai ne visi šios kosmetikos privalumai. Visų Mizon produktų formulė labai lengva, bet kartu ir itin efektyvi. Galima naudoti visų tipų odai – normaliai, riebiai, jautriai, sausai, suglebusiai ir brandžiai. Prekės ženklas sukūrė specialią „10 žingsnių“ programą, kuri leidžia išnaudoti visas jo kosmetikos savybes.

Nepaisant, kad prekės ženklas yra korėjietiškas, Mizon laboratorijos yra Prancūzijoje, Japonijoje ir Šveicarijoje, Mizon produktų Lietuvoje galima įsigyti internetu rossi.lt.

Tarp Mizon kosmetikos ingredientų vyrauja natūralūs, veiksmingi ingredientai, užtikrinantys greitą ir intensyvų poveikį odai.

  • Sraigių mucino filtratas. Aukšto biologinio aktyvumo ir plataus veikimo

spektro produktas. Jo pagrindu sukurtos priemonės sėkmingai kovoja su oksidacija ir su amžiumi susijusiais audinių pokyčiais, užkerta kelią ląstelių naikinimui. Reguliariai naudojant, sraigių kosmetika padeda įveikti padidėjusią audinių pigmentaciją.

  • Natūralus komponentas, atsakingas už kolageno gamybos

skatinimą audiniuose. Su juo galima užtikrinti ilgalaikį jauninantį poveikį. Niacinamidas yra visų senėjimą stabdančių produktų sudedamoji dalis. Be to, jis padidina odos barjerinę apsaugą, sutraukia poras ir turi raminamąjį poveikį.

  • Hialurono rūgštis. Būtinas maksimaliam ilgalaikiui, intensyviam ir visiškam

odos drėkinimui. Neleidžia atsirasti raukšlėms, turi žaizdų gijimo efektą. Padeda kovoti su dehidratacija, gerina veido spalvą.

  • Bičių vaškas. Natūralus ingredientas, suteikiantis priešuždegiminį,

regeneruojantį, minkštinantį, žaizdas gydantį poveikį. Nuolat naudojant, jis gali veikti kaip apsauginis komponentas nuo neigiamo išorinės aplinkos poveikio.

  • Augalinis komponentas, kuris neleidžia ląstelėms prarasti

drėgmės, saugo jas nuo išorinių pavojų.

  • Beržų sultys. Naudojamas kovojant su pigmentacija, padeda atkurti vandens ir

riebalų apykaitą audiniuose.

  • Migdolų ekstraktas. Komponentas, turintis ryškų antimikrobinį, stangrinantį ir

priešuždegiminį poveikį. Nuolatinis kontaktas su oda, šis komponentas žymiai pagerina jos elastingumą, skatina natūralaus kolageno gamybą audiniuose.

Prekės ženklo asortimente – platus lakštinių kaukių ir kitos grožio kosmetikos asortimentas. Įmonė rūpinasi, kad jos naudojamos sudedamosios dalys būtų aukščiausios kokybės, kad kosmetika atitiktų kiekvieno reiklaus kliento reikalavimus.

pr2022/169

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite