Maskuoklis – kosmetinė priemonė, leisianti džiaugtis tobulai atrodančia oda

Drąsiai galima sakyti, kad maskuokliai yra tos priemonės, kurios leis džiaugtis tobulai atrodančia oda. Tad pats metas sužinoti, kaip ir kuo jums gali būti naudinga ši priemonė.

  • Miego trūkumas, nuovargis, stresas – visa tai yra priežastys, dėl kurių paakiai gali būti patamsėję. Nereikia ir sakyti – jie tikrai mūsų nepuošia. Tačiau būtent maskuoklis yra ta priemonė, kuri gali užtikrinti, kad patamsėję paakiai daugiau negadintų jūsų nuotaikos.
  • Priklausomai nuo situacijos, oda gali turėti ir tam tikrų trūkumų – pigmentinių dėmių, spuogelių, smulkių raukšlelių ir t. t. Maskuokliai padės šiuo trūkumus paslėpti.
  • Taukmedžio sviestas, saldžiųjų migdolų aliejus, saulėgrąžų aliejus – gamtos dovanos, kurios yra labai naudingos mūsų odai. Belieka pridurti, kad būtent maskuokliai gali būti praturtinti šiomis sudėtinėmis dalimis.
  • Odos maitinimas ir drėkinimas – ypač svarbūs procesai: jų reikia, kad oda būtų sveika, graži, lygi. Belieka tik priminti, kad būtent maskuokliai drėkina bei maitina odą.
  • Ne paslaptis ir tai, kad visi svajojame ne tik apie sudrėkintą, bet ir apie švelnią odą. Būtent švelnumo jai ir suteikia maskuokliai.
  • Kai odos atspalvis yra suvienodintas, tuomet estetinis vaizdas kur kas patrauklesnis. Būtent maskuokliai suvienodina odos atspalvį.
  • Senėjimo ir nuovargio požymiai tikrai mūsų nepuošia. Tačiau maskuokliai juos puikiai paslepia, tad atrodysite gaiviai ir jaunatviškai.

Taigi, kaip matote, maskuokliai leis jums mėgauti nepriekaištinga atrodančia oda. Jie ją sudrėkins bei pamaitins, suvienodins atspalvį, paslėps spuogelius, raukšleles, pigmentines dėmes, senėjimo bei nuovargio požymius.

Na, ir pabaigai pridursime dar kelis svarbius faktus apie maskuoklius:

  • maskuoklį tolygiai pasiskirsto ant odos, todėl jį lengva naudoti;
  • renkantis maskuoklį, būtina atkreipti dėmesį į tai, kam jis skirtas – odai ar paakiams. Tiesa, verta akcentuoti, kad nemaža dalis merginų neatsispiria pagundai veido maskuoklį naudoti paakiams, tačiau to daryti tikrai nereikėtų, kadangi paakių oda yra gerokai plonesnė bei jautresnė, tad rizikuojate ją sudirginti;
  • rinkdamiesi maskuoklį, atsakingai įvertinkite, koks atspalvis jums labiausiai tiktų. Taip įvertinkite ir odos tipą.
pr2023/29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Prieš 93 metus – Didysis potvynis Kaune ir Vilniuje

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba nuolat skelbia ne tik orų prognozes, apžvalgas, bet ir primena įdomių istorijų. Šilutės krašte potvynis – nebe naujiena, bet prieš 93 metus vanduo sėmė ir Kauną, Vilnių. Meteo.lt primena, kad prieš 93 metus, 1931 m. balandžio viduryje, Kaune, kaip ir Vilniuje, vyko didelis potvynis.  Nors jį prognozavo VDU profesorius hidrologas Steponas Kolupaila, tačiau potvyniui nebuvo pasiruošta. Potvynis prasidėjo dar 1931 m. balandžio 13 d. vakarą, ledams pajudėjus, vanduo ėmė kilti, o labiausiai jis kilo balandžio 14-osios naktį.

Nauja virtuali paroda „Religinės knygos iš Mažosios Lietuvos“

LIMIS svetainėje paskelbta LEM virtuali paroda „Religinės knygos iš Mažosios Lietuvos“. Lietuvos etnografijos muziejaus religinių knygų rinkinyje saugomos lietuvininkų, evangelikų liuteronų religinės knygos, atspausdintos XIX a. pabaigoje ir XX a. pradžioje lietuvių kalba, gotišku šriftu įvairiose Mažosios Lietuvos ir kitose Vokietijos imperijos spaustuvėse. Tai – Biblijos, giesmynai, Mišių knygos, maldaknygės. Muziejininkai šias knygas įgijo iš vietinių gyventojų Šilutės, Klaipėdos rajonų apylinkėse, taip pat pirko iš kolekcionierių. Lietuvininkų religinių knygų rinkinys Lietuvos etnografijos muziejuje atskleidžia, kad Mažojoje Lietuvoje labiausiai paplito surinkimų

Kovas pasaulyje ir Europoje – šiltesnis nei įprasta

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba apžvelgia kovo mėnesio orus pasaulyje ir Europoje. 2024 m. kovo mėn. vidutinė oro temperatūra (14,14 °C) pasaulyje buvo 0,73 laipsnio aukštesnė už 1991-2020 m. vidurkį (arba net 1,68 laipsnio aukštesnė nei priešindustriniu laikotarpiu). Kovas buvo pats šilčiausias per visą tokių stebėjimų istoriją (tai jau dešimtas toks mėnuo iš eilės). Iki 2024 metų šilčiausiu laikytas 2016 m. kovas (+0,63° anomalija). Didele dalimi šilumos rekordą nulėmė anomaliai šilta tropinio Atlanto vandenyno dalis bei El Niño reiškinys Ramiajame vandenyne, tačiau

Šilutėje vėjo gūsiai siekė 23 metrus per sekundę

Meteo.lt skelbia praėjusio sekmadienio-pirmadienio, balandžio 14-15 d., maksimalaus vėjo greičio per sekundę duomenis, kurie buvo užfiksuoti dešimties metrų aukštyje. Šilutėje vėjo gūsiai siekė 23 metrus per sekundę. Nuo sekmadienio dienos iki pirmadienio ryto stipriausi vėjo gūsiai buvo registruoti: Klaipėdos uoste – iki 23 m/s; Šilutėje – iki 23 m/s; Šventojoje, Ventės rage ir Laukuvoje – iki 22 m/s; Klaipėdos meteorologijos stotyje (24 m aukštyje) – iki 22 m/s. Primename vėjo apibrėžimus: pavojingas vėjas ≥15 m/s (≥54 km/h); stichinis vėjas ≥28

Taip pat skaitykite