Maskuoklis – kosmetinė priemonė, leisianti džiaugtis tobulai atrodančia oda

Drąsiai galima sakyti, kad maskuokliai yra tos priemonės, kurios leis džiaugtis tobulai atrodančia oda. Tad pats metas sužinoti, kaip ir kuo jums gali būti naudinga ši priemonė.

  • Miego trūkumas, nuovargis, stresas – visa tai yra priežastys, dėl kurių paakiai gali būti patamsėję. Nereikia ir sakyti – jie tikrai mūsų nepuošia. Tačiau būtent maskuoklis yra ta priemonė, kuri gali užtikrinti, kad patamsėję paakiai daugiau negadintų jūsų nuotaikos.
  • Priklausomai nuo situacijos, oda gali turėti ir tam tikrų trūkumų – pigmentinių dėmių, spuogelių, smulkių raukšlelių ir t. t. Maskuokliai padės šiuo trūkumus paslėpti.
  • Taukmedžio sviestas, saldžiųjų migdolų aliejus, saulėgrąžų aliejus – gamtos dovanos, kurios yra labai naudingos mūsų odai. Belieka pridurti, kad būtent maskuokliai gali būti praturtinti šiomis sudėtinėmis dalimis.
  • Odos maitinimas ir drėkinimas – ypač svarbūs procesai: jų reikia, kad oda būtų sveika, graži, lygi. Belieka tik priminti, kad būtent maskuokliai drėkina bei maitina odą.
  • Ne paslaptis ir tai, kad visi svajojame ne tik apie sudrėkintą, bet ir apie švelnią odą. Būtent švelnumo jai ir suteikia maskuokliai.
  • Kai odos atspalvis yra suvienodintas, tuomet estetinis vaizdas kur kas patrauklesnis. Būtent maskuokliai suvienodina odos atspalvį.
  • Senėjimo ir nuovargio požymiai tikrai mūsų nepuošia. Tačiau maskuokliai juos puikiai paslepia, tad atrodysite gaiviai ir jaunatviškai.

Taigi, kaip matote, maskuokliai leis jums mėgauti nepriekaištinga atrodančia oda. Jie ją sudrėkins bei pamaitins, suvienodins atspalvį, paslėps spuogelius, raukšleles, pigmentines dėmes, senėjimo bei nuovargio požymius.

Na, ir pabaigai pridursime dar kelis svarbius faktus apie maskuoklius:

  • maskuoklį tolygiai pasiskirsto ant odos, todėl jį lengva naudoti;
  • renkantis maskuoklį, būtina atkreipti dėmesį į tai, kam jis skirtas – odai ar paakiams. Tiesa, verta akcentuoti, kad nemaža dalis merginų neatsispiria pagundai veido maskuoklį naudoti paakiams, tačiau to daryti tikrai nereikėtų, kadangi paakių oda yra gerokai plonesnė bei jautresnė, tad rizikuojate ją sudirginti;
  • rinkdamiesi maskuoklį, atsakingai įvertinkite, koks atspalvis jums labiausiai tiktų. Taip įvertinkite ir odos tipą.
pr2023/29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Priešgaisrinės tarnybos ZIL-ams – po 30 metų…

Šilutės rajono savivaldybės taryba svarstys jai pavaldžios Priešgaisrinės tarnybos praėjusių metų veiklos ataskaitą ir apsispręs, ar jai pritarus. Retai sulaukia dėmesio ši tarnyba, vadovaujama Dariaus Endzelio. Pasidomėkime ataskaita. Šilutės r. savivaldybės priešgaisrinė tarnyba įregistruota 2016 m. Tarnyba vykdo pirminius gelbėjimo darbus gaisrų ir katastrofų, gamybinių avarijų metu, teikia techninę pagalbą savivaldybės organizacijoms ir gyventojams ekstremalių situacijų atvejais. Tarnyba finansuojama iš valstybės ir savivaldybės biudžeto. Tarnyba yra pavaldi rajono savivaldybei, tačiau išvykusi į incidentą, ji tampa pavaldi Valstybinei priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai,

Nors rugsėjo 1-oji toli…

Šilutės rajono savivaldybės taryba kovo pabaigoje planuojamame posėdyje svarstys sprendimo projektą dėl švietimo įstaigų. Ketinama nustatyti  bendrojo ugdymo mokyklose, gimnazijose, Žemaičių Naumiesčio mokykloje-darželyje, Traksėdžių Šilojų mokykloje numatomą klasių skaičių, mokinių skaičių jose, priešmokyklinio ugdymo grupių skaičių ir vaikų skaičių jose, nurodant klasių jungimus. Mokyklų vadovai pateikė Švietimo ir kultūros skyriui numatomą mokinių ir klasių skaičių, priešmokyklinio ugdymo grupių ir vaikų skaičių jose 2023–2024 m. m., specialiųjų poreikių mokinių skaičių bendrojo ugdymo mokyklose. Pagal pateiktą informaciją bendrojo ugdymo ir Traksėdžių Šilojų

Taip pat skaitykite