Manikiūro specialistai rekomenduoja, kokius frezos antgalius praktiškiausia pirkti

Tiksli žodžio „manikiūras“ reikšmė lotynų kalba reiškia „rankų priežiūra“. Kiekviename grožio salone nagų meistrai savo klientams gali pasiūlyti aukščiausio lygio manikiūrą. Tiesa, manikiūro kokybė priklauso ne tik nuo meistrų įgūdžių, bet ir nuo įrankių, kuriuos jie naudoja.

Aparatinis manikiūras

manikiūrasAparatinio manikiūro technika yra nagų priežiūros rūšis. Procedūros metu pašalinamos sugrubusios pirštų odelės. Visą darbo procesą lydi kelių antgalių naudojimas, padedantis pašalinti aplink nago plokštelę esantį raginį sluoksnį. Ši technika laikoma moderniausia ir labai veiksminga siekiant sukurti neprilygstamą manikiūrą. Šiam nagų tvarkymo metodui naudojami frezos antgaliai, kurie skiriasi savo paskirtimi.

Aparatinio manikiūro technika gali būti savarankiška arba kompleksinė procedūra, skirta ne tik nagams, bet ir visoms rankoms prižiūrėti. Naudotis aparatiniu nagų tvarkymo metodu galima ir namuose, svarbiausia – iš anksto susipažinti su aparato subtilybėmis ir naudojimo instrukcijomis.

Antgalių pasirinkimas pagal medžiagą

Keramika ir jos atmaina korundas yra tinkamiausios medžiagos pradedantiesiems. Jo antgaliai švelniai veikia nago plokštelės ir odos paviršių, todėl mažiau rizikos sužeisti kliento rankas, net jei odelė plona ir kraujagyslės yra arti paviršiaus. Pradedantiesiems dažnai rekomenduojami silikono karbido antgaliai.

  • Korundo antgaliai

Jie yra daugiafunkciniai, plastiški ir saugūs naudoti. Medžiaga yra hipoalerginė ir nesukelia dirginimo. Šie pjaustytuvai nėra labai patvarūs. Tačiau jie yra minkšti, todėl su jais patogu ir lengva dirbti tiems, kurie dar tik mokosi ar dirba.

  • Deimantiniai antgaliai

Deimantinių antgalių privalumas – platus kietumo laipsnių diapazonas.

  • Klasikinė keramika

Minkšti antgaliai yra švelnūs silpnoms nagų plokštelėms ir jautriai odai, o vidutinio sunkumo antgaliai puikiai tinka nagų odelėms. Modeliai su šiurkščiu abrazyviniu paviršiumi tinka darbui su dirbtinėmis dangomis, kietomis odos vietomis ir nuospaudomis.

  • Silikono karbido antgaliai

Dėl savo minkštumo šie šios medžiagos antgaliai daugiausia naudojami subtiliems darbams, pavyzdžiui, šlifavimui ir poliravimui, nelygumų šalinimui ir pan. Jais patogu dirbti su sustorėjusiomis plokštelėmis, tarpupirščių zonoje, jais galima šlifuoti pėdas ir koreguoti nagų ilgį.

Pasipraktikavę su saugiais ir patogiais pjaustytuvais, galite pereiti prie profesionalų pamėgtų deimantinių ir metalinių modelių. Jie patvarūs, praktiški, susidoroja su dideliais nelygumais, tačiau reikalauja tvirtos rankos, kuri įgyjama dirbant.

pr2023/19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti prieš perkant elektrinius traktorius vaikams?

Elektriniai traktoriai yra populiariausia pramoginė priemonė vaikams, kuri gali suteikti jiems daug linksmybių ir pramogų. Tačiau, prieš perkant elektrinį traktorių vaikams, svarbu žinoti keletą dalykų, kad užtikrintumėte vaiko saugumą ir jis su juo smagiai jaustųsi. Čia jums pateiksime keletą patarimų, kaip juos išsirinkti, kad vaikiški traktoriai būtų šauni pramoga visai šeimai. Pirma, svarbu žinoti, kad visi elektriniai traktoriai yra skirti įvairių amžiaus grupių vaikams. Prieš perkant traktorių, reikia susipažinti su gamintojo teikiamomis rekomendacijomis, koks traktorius jam tinkamas. Taip nesukelsite pavojingos

Kodėl verta investuoti į kokybiškas plaukų kirpimo mašinėles?

Jei turite noro ir poreikio įsigyti profesionalią kirpimo mašinėlę, tačiau neturite pakankamai žinių pasirinkti ir suprasti, kuo šiuolaikinės mašinos skiriasi viena nuo kitos, mes padėsime rasti techninius skirtumus ir pasirinkti paprastą, ir pelningą pirkinį. Šiandien pasitelkus tinklaraščius ir internetą madinga rūpintis savimi namuose. Štai kodėl matome, kaip įvairūs profesionalūs prietaisai migruoja iš grožio salonų naudojimui į namus. Kirpimo mašinėlės jau nustojo būti prietaisu vien profesionalams. Pasaulio inžinieriai ir dizaineriai kasmet tobulina įrenginį, kad šis populiarus prietaisas būtų patogesnis ir saugesnis

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Taip pat skaitykite