Mados patarimai – išsirinkite kokybiškas vyriškas pirštines

Atėjus šaltajam metų periodui, ieškome ir traukiame iš spintų šalikus, kepures ir pirštines. Be šių aksesuarų neįsivaizduojame savęs šaltuoju metų periodu, be jų neįmanoma išeiti ilgesniam laikui į lauką. Pabandykime apžvelgti, kuo vyriškos pirštinės skiriasi nuo moteriškų. Taigi, jums, vyrai, pateikiame patarimų, kaip išsirinkti kokybiškas ir gražias, bei madingas pirštines:

  • Pirkite pirštines iš gerai žinomų prekinių ženklų atstovų. Nes tai rodo ne tik jų kokybiškumą, tačiau ir suteikia jums prekės garantiją, jei netyčia dėl kažkokių priežasčių jos nusidėvėtų nesulaukus antro sezono ar pan.
  • Pasirinkite pirštines, pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Pavyzdžiui, iš odos arba vilnos. Vilnos medžiaga labai šilta ir natūrali, tačiau jos medžiagos specifiškumas reikalauja tam tikros priežiūros. Todėl vyrams, kurie nemėgsta papildomai skirti laiko savo pirštinių priežiūrai, tinkamiausios yra odinės pirštinės. Jos reikalauja mažiau priežiūros, plius yra šiltos, jaukius ir patogios. Ir, žinoma, stilingos.
  • Rinkdamiesi pirštines, apsvarstykite jų spalvą ir stilių bei pasirinkite sau labiausiai tinkančią spalvą. Juk smagu, kai tarpusavyje nešiojami aksesuarai dera tiek spalviškai, tiek stilistiškai su Jūsų apranga.
  • Būtinai pirkdami pirštines pasirinkite tinkamą dydį. Pirštines, kaip ir rūbai, turi dydžius. Jei nusipirksite per mažas, jos bus ankštos ir nepatogios. O jei nusipirksite per dideles, jos Jums kris nuo rankų ir nešildys taip, kaip šildytų tinkamo dydžio pirštinės.
  • Atsižvelkite į sezono reikalavimus. Jei pirksite pirštines žiemai, pasirinkite modelį su geru izoliaciniu sluoksniu ir šiltinančia medžiaga.

Taigi, apžvelgus pagrindines vyriškų pirštinių pirkimo ir įsigijimo principus, būtina pabrėžti, kad svarbiausia pasirinkti kokybiškas vyriškas pirštines. Tai darant reikia atkreipti dėmesį į keletą svarbių faktorių: gamintojo brendą, medžiagas, iš kurių pagamintos pirštinės, poreikius, dydį ir formą, sezono reikalavimus, spalvą ir stilių bei pirštinių priežiūrą.

Rinkdamiesi pagal aptartus kriterijus, jūs išsirinksite pirštines, kurios bus patogios naudoti, atitinkančios jūsų poreikius ir lūkesčius.

pr2023/12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Pamarys“ Palangoje laimėjo antrą vietą

Šilutės meno mokyklos fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Pamarys“ Palangoje įvykusiame XXIII Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate B kategorijoje laimėjo antrą vietą. Šioje kategorijoje varžėsi Vilniaus Karoliniškių, Kauno 1-os, Šiaulių „Dainavos“, Jurbarko „Šventės“, Tauragės „Tauro“ Pasvalio rajono „T Brass“, Grigiškių, Platelių meno ir muzikos mokyklų orkestrai. Daugelis „Pamario“ orkestrų jaunųjų muzikantų pirmą kartą turėjo galimybę koncertuoti Palangos koncertų salėje. Visą dieną vykęs renginys, sukvietęs į vieną vietą 26  geriausius Lietuvos orkestrus, jauniesiems „Pamario“ pūtikams buvo neįkainuojama galimybė pasiklausyti kitų orkestrų, pasidalinti

Sukčiai vis išradingesni, sukčiavimas vis tobulesnis. Kaip saugotis?

Tauragės apskrities VPK praneša, kad į Šilutės rajono policiją kovo 19 d. pagalbos kreipėsi nuo sukčių nukentėjęs vyras, gim. 1997 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamą žemės ūkio techniką – sėjamąją, į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. Nuostolis 450 eurų.   Pateikiame Lietuvos policijos informaciją apie vis tobulėjantį sukčiavimą ir patarimus gyventojams. Prieš keletą metų populiarus buvo telefoninis sukčiavimas, kurio pagrindinis instrumentas buvo įtaigus telefoninis pokalbis, dabar sukčiai uzurpavo elektroninę erdvę. Būtent dėl jų daugėjimo, didėja ir

Ramučiuose degė gyvenamasis namas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad kovo 27 d., pirmadienį, liepsnojo namas Tvenkinio g., Ramučių k. Pranešimas gautas ryte, pusę devynių. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė namo stogas. Pastatas – mūrinis, dviejų aukštų, antro aukšto  perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Tai – individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė 80 kvadratinių metrų stogo. Išdegė antras aukštas, nuo karščio sutrūkinėjo langų stiklai, sudegė didelė dalis medinės perdangos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius. Pareigūnai įspėja gyventojus saugotis priešgaisrinės tarnybos darbuotojais apsimetusių

Savivalda skęsta klaustukų verpetuose

Balandžio 27 d. į pirmąjį posėdį turėtų rinktis naujos sudėties Šilutės rajono savivaldybės taryba. Kovo 19 d. antrajame rinkimų ture tiesiogiai išrinkto mero Vytauto Laurinaičio pasiteiravome, kokių permainų tikėtis Šilutės rajono valdžioje? Pavardžių neišgirdome. Kiek bus mero pavaduotojų? V. Laurinaitis atsakė, kad Šilutės r. savivaldybėje priklausytų dvi vicemerų pareigybės, gal tiek ir bus, gal nebus… „Dar labai neaiškios funkcijos, Vidaus reikalų ministerija iki balandžio pabaigos žada pateikti paaiškinimus. Iki spalio 1 d. ši ministerija turėjo parengi kelias dešimtis teisės aktų

Taip pat skaitykite