Lygiagretaus vairavimo sistema – pagalba žemdirbiams

Džiugu, kad žemės ūkis Lietuvoje klesti. Tai nauda ne tik patiems verslininkams, kurių nuolatinis tikslas yra didesnis pelnas, tačiau ir mūsų šalies gyventojams, kurie gali kasdien valgyti gana pigiai kainuojantį, tačiau geros kokybės, ekologišką maistą.

Galime dėkoti ne tik gamtai, tačiau ir inovatyviems įrenginiams, kurie padeda įvairius darbus atlikti kur kas greičiau. Viena tokių opcijų yra lygiagretaus vairavimo sistema. Straipsnyje bandysime aptarti svarbiausius aspektus, kurie padės suvokti, kas tai yra ir kodėl tokia sistema yra svarbi kiekvienam inovatyviam žemės ūkiui.

Siekiama geresnių darbo rezultatų

Inovatyvi įranga dažniausiai pasirenkama dėl to, kad ji padeda darbus atlikti ne tik kur kas greičiau, tačiau ir pasiekti didesnį našumą, kuris leidžia užauginti ir daugiau derliaus. Natūralu, kad tokiu atveju į darbus yra įtraukiama lygiagretaus vairavimo sistema ir daugelis kitų įrangų, kurios šiuo metu prieinamos kiekvienam.

Sistemos tikslas yra suteikti galimybę vairuotojui visą dėmesį skirti vairavimui. Tokiu atveju vairuotojas gali užtikrinti, kad:

  • Bus pasiektas maksimalus žemės apdirbimas.
  • Efektyvus augalų sėjimas.
  • Tinkamai ir tolygiai paskirstytos trąšos.
  • Optimaliai panaudotos purškiamos priemonės.
  • Mažesnės kuro sąnaudos.
  • Fiksuojami lauko duomenys, kurie gali padėti darbus atlikti kokybiškiau.
  • Ir kitos naudos.

Žinoma, nauda bus tik tokiu atveju, kai naudojamos sistemos yra sertifikuotos ir patikimos kokybės.

Sistemos tipai

Kadangi šiuo metu rinkoje siūlomos lygiagretaus vairavimo sistemos yra labai įvairios, jas renkantis visada siūlome tartis su specialistais, kurie supažindins su įrangos galimybėmis ir kartu padės rasti variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

Dažniausiai siūlomi du sistemos tipai:

  • Elektrinio automatinio vairavimo sistemos. Jos labiausiai džiugina tuo, kad įdiegti galima greitai ir paprastai. Tai leidžia jas be problemų, pagal poreikius, perkelti iš vienos technikos į kitą.
  • Hidraulinio automatinio vairavimo sistemos. Jos padeda pasiekti labai didelį tikslumą. Taip pat ūkininkams patinka, kad jos garantuoja kur kas patogesnį vairavimą ir tuo pačiu įvairiapusį valdymą.

Beje, pasiūlymų rinkoje vis gausėja. Esame tikri, kad visada apsimoka investuoti daugiau, tačiau rinktis sistemas, kurios turi daugiau galimybių ir dėl to padeda gauti daugiau našumo darbo metu.

Lygiagretaus vairavimo sistemos kainos

Daugeliui žmonių atrodo, kad tokio tipo sistemų kainos yra labai didelės. Tikrai ne. Taip, įranga kainuoja, tačiau ji gali būti ne tik perkama išsimokėtinai, tačiau akcijų metu jas galima įsigyti pigiau. Galiausiai, nepamirškite, kad tokio tipo įranga yra investicija, kuri plečia galimybes ir didina derlių, kuris suteikia galimybę ir daugiau uždirbti.

Jeigu norite būti tikras, kad lygiagretaus vairavimo sistema veikia našiai ir padės pasiekti norimus rezultatus, reikia investuoti į kokybę. Tai yra, pirkti įrenginius, kurie yra sertifikuoti. Kai kurie pardavėjai siūlo pigesnius, tačiau ne tokius našius, dažniausiai trumpiau tarnaujančius. Deja, kokybe tokie įrenginiai mažai teprimins originalius. Tad geriau aplenkite tokius pasiūlymus

pr2022/184

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite