Lova kaip viešbutyje – ko reikia stilingam jos dekorui?

Vienas pagrindinių akcentų, suteikiančių viešbučiams prabangos pojūtį yra būtent karališka lova. Prabangi patalynė, keli užklotų sluoksniai, pagalvėlės – ypatingos poilsio oazės įspūdį sukuria dėmesys detalėms. Žinoma, tik kokybiškoms ir išskirtinėms. Norintiems lovą paversti ne tik patogia poilsio vieta, bet ir miegamojo akcentu, pateikiame kelias esmines įžvalgas.

 

Viskas prasideda nuo kokybiško pagrindo

Pirmas žingsnis turėtų būti kokybiškas, funkcionalus ir stilingas baldas.

Viena pagrindinių dalių, ne tik pagerinančių komfortą, bet ir bendrą vaizdą – atrama arba vadinamasis galvūgalis. Daugelyje viešbučių pamatysite didelį, minkštą atlošą turinčius gaminius. Svarbi bendrą stilistiką atspindinti spalva, tekstūra. Beje, dailiai atrodo ir atraminėje dalyje integruoti nedideli šviestuvai.

Besidairantiems modernaus gaminio siūlome užsukti į magresbaldai.lt internetinį baldų saloną. Jei norite, baldus galite apžiūrėti ir fiziniuose salonuose Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje.

Patalynės nereikia slėpti

Rinkdamiesi užklotą, neretai dairomės didelių matmenų audinio, kuris „paslėptų“ patalynę. Iš tiesų, išraiškingos tekstūros, kokybe alsuojanti medžiaga yra svarbi įvairių lovų dekoro dalis. Beieškant įkvėpimo įvairiose interjero dizaino pavyzdžių platformose, pastebimos naujos tendencijos. Vietoje visą lovos plotą dengiančio užkloto pasirenkamas šiltas pledas ar tiesiog kojūgalį dengiantis, pailgas apklotas. Taip galite žaisti spalvomis, kurti sluoksnius.

Žavesys slypi sluoksniuose

Kalbant apie sluoksnius, nesunku pastebėti – žavesys slypi būtent juose. Nereikia persistengti, tačiau kelios derančios ar, priešingai, kontrastingos tekstūros, raštai ir spalvos leis susikurti išskirtinį miegamojo akcentą. Pavyzdžiui, skandinaviško braižo namuose lino patalus galima papuošti pastelinių spalvų, bohemiško stiliaus raštų pledu. O štai klasikiniame puikiai derės subtili satino patalynė ir žemės spalvų vilnos pledas. Sluoksniuokite ne tik pledus, bet ir pagalvėles.

Aišku viena, dekoruojant lovą, svarbu atkreipti dėmesį į kelis dalykus – kokybiškus gaminius ir sumanius lovų paklojimo būdus. Pradėkite nuo funkcionalaus miego baldo, patogaus čiužinio. Tuomet – detalės. Nepatingėkite paieškoti ne tik gražios patalynės, be ir idėjų, kaip sulankstyti užklotą, kaip sudėlioti pagalves ir pagalvėles.

pr2022/075

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Kokių klaidų vengti renkantis IT paslaugų teikėją?

Laikas, praleistas bandant išsiaiškinti versle naudojamas technologijas, gali būti brangus. Todėl bendradarbiavimas su IT paslaugų teikėju įmonei gali atnešti daug naudos. Tokiu būdu savo dėmesį galite sutelkti į pagrindinius verslo poreikius, nešvaistydami laiko tam, kas galbūt nėra stiprioji jūsų pusė. IT paslaugų teikėjų yra daug. Tačiau ne visi gali patenkinti konkrečius jūsų verslo poreikius. Taigi, norėdami nepatirti nusivylimo, turėtumėte vengti šių pagrindinių klaidų. 1. Noras rasti pigiausią pasiūlymą Daugelis iš mūsų nepraleistų progos sutaupyti. Tačiau renkantis IT paslaugų teikėją, nereikėtų

Taip pat skaitykite