Lova kaip viešbutyje – ko reikia stilingam jos dekorui?

Vienas pagrindinių akcentų, suteikiančių viešbučiams prabangos pojūtį yra būtent karališka lova. Prabangi patalynė, keli užklotų sluoksniai, pagalvėlės – ypatingos poilsio oazės įspūdį sukuria dėmesys detalėms. Žinoma, tik kokybiškoms ir išskirtinėms. Norintiems lovą paversti ne tik patogia poilsio vieta, bet ir miegamojo akcentu, pateikiame kelias esmines įžvalgas.

 

Viskas prasideda nuo kokybiško pagrindo

Pirmas žingsnis turėtų būti kokybiškas, funkcionalus ir stilingas baldas.

Viena pagrindinių dalių, ne tik pagerinančių komfortą, bet ir bendrą vaizdą – atrama arba vadinamasis galvūgalis. Daugelyje viešbučių pamatysite didelį, minkštą atlošą turinčius gaminius. Svarbi bendrą stilistiką atspindinti spalva, tekstūra. Beje, dailiai atrodo ir atraminėje dalyje integruoti nedideli šviestuvai.

Besidairantiems modernaus gaminio siūlome užsukti į magresbaldai.lt internetinį baldų saloną. Jei norite, baldus galite apžiūrėti ir fiziniuose salonuose Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje.

Patalynės nereikia slėpti

Rinkdamiesi užklotą, neretai dairomės didelių matmenų audinio, kuris „paslėptų“ patalynę. Iš tiesų, išraiškingos tekstūros, kokybe alsuojanti medžiaga yra svarbi įvairių lovų dekoro dalis. Beieškant įkvėpimo įvairiose interjero dizaino pavyzdžių platformose, pastebimos naujos tendencijos. Vietoje visą lovos plotą dengiančio užkloto pasirenkamas šiltas pledas ar tiesiog kojūgalį dengiantis, pailgas apklotas. Taip galite žaisti spalvomis, kurti sluoksnius.

Žavesys slypi sluoksniuose

Kalbant apie sluoksnius, nesunku pastebėti – žavesys slypi būtent juose. Nereikia persistengti, tačiau kelios derančios ar, priešingai, kontrastingos tekstūros, raštai ir spalvos leis susikurti išskirtinį miegamojo akcentą. Pavyzdžiui, skandinaviško braižo namuose lino patalus galima papuošti pastelinių spalvų, bohemiško stiliaus raštų pledu. O štai klasikiniame puikiai derės subtili satino patalynė ir žemės spalvų vilnos pledas. Sluoksniuokite ne tik pledus, bet ir pagalvėles.

Aišku viena, dekoruojant lovą, svarbu atkreipti dėmesį į kelis dalykus – kokybiškus gaminius ir sumanius lovų paklojimo būdus. Pradėkite nuo funkcionalaus miego baldo, patogaus čiužinio. Tuomet – detalės. Nepatingėkite paieškoti ne tik gražios patalynės, be ir idėjų, kaip sulankstyti užklotą, kaip sudėlioti pagalves ir pagalvėles.

pr2022/075

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Pamarys“ Palangoje laimėjo antrą vietą

Šilutės meno mokyklos fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Pamarys“ Palangoje įvykusiame XXIII Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate B kategorijoje laimėjo antrą vietą. Šioje kategorijoje varžėsi Vilniaus Karoliniškių, Kauno 1-os, Šiaulių „Dainavos“, Jurbarko „Šventės“, Tauragės „Tauro“ Pasvalio rajono „T Brass“, Grigiškių, Platelių meno ir muzikos mokyklų orkestrai. Daugelis „Pamario“ orkestrų jaunųjų muzikantų pirmą kartą turėjo galimybę koncertuoti Palangos koncertų salėje. Visą dieną vykęs renginys, sukvietęs į vieną vietą 26  geriausius Lietuvos orkestrus, jauniesiems „Pamario“ pūtikams buvo neįkainuojama galimybė pasiklausyti kitų orkestrų, pasidalinti

Sukčiai vis išradingesni, sukčiavimas vis tobulesnis. Kaip saugotis?

Tauragės apskrities VPK praneša, kad į Šilutės rajono policiją kovo 19 d. pagalbos kreipėsi nuo sukčių nukentėjęs vyras, gim. 1997 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamą žemės ūkio techniką – sėjamąją, į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. Nuostolis 450 eurų.   Pateikiame Lietuvos policijos informaciją apie vis tobulėjantį sukčiavimą ir patarimus gyventojams. Prieš keletą metų populiarus buvo telefoninis sukčiavimas, kurio pagrindinis instrumentas buvo įtaigus telefoninis pokalbis, dabar sukčiai uzurpavo elektroninę erdvę. Būtent dėl jų daugėjimo, didėja ir

Ramučiuose degė gyvenamasis namas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad kovo 27 d., pirmadienį, liepsnojo namas Tvenkinio g., Ramučių k. Pranešimas gautas ryte, pusę devynių. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė namo stogas. Pastatas – mūrinis, dviejų aukštų, antro aukšto  perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Tai – individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė 80 kvadratinių metrų stogo. Išdegė antras aukštas, nuo karščio sutrūkinėjo langų stiklai, sudegė didelė dalis medinės perdangos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius. Pareigūnai įspėja gyventojus saugotis priešgaisrinės tarnybos darbuotojais apsimetusių

Savivalda skęsta klaustukų verpetuose

Balandžio 27 d. į pirmąjį posėdį turėtų rinktis naujos sudėties Šilutės rajono savivaldybės taryba. Kovo 19 d. antrajame rinkimų ture tiesiogiai išrinkto mero Vytauto Laurinaičio pasiteiravome, kokių permainų tikėtis Šilutės rajono valdžioje? Pavardžių neišgirdome. Kiek bus mero pavaduotojų? V. Laurinaitis atsakė, kad Šilutės r. savivaldybėje priklausytų dvi vicemerų pareigybės, gal tiek ir bus, gal nebus… „Dar labai neaiškios funkcijos, Vidaus reikalų ministerija iki balandžio pabaigos žada pateikti paaiškinimus. Iki spalio 1 d. ši ministerija turėjo parengi kelias dešimtis teisės aktų

Taip pat skaitykite