Lova kaip viešbutyje – ko reikia stilingam jos dekorui?

Vienas pagrindinių akcentų, suteikiančių viešbučiams prabangos pojūtį yra būtent karališka lova. Prabangi patalynė, keli užklotų sluoksniai, pagalvėlės – ypatingos poilsio oazės įspūdį sukuria dėmesys detalėms. Žinoma, tik kokybiškoms ir išskirtinėms. Norintiems lovą paversti ne tik patogia poilsio vieta, bet ir miegamojo akcentu, pateikiame kelias esmines įžvalgas.

 

Viskas prasideda nuo kokybiško pagrindo

Pirmas žingsnis turėtų būti kokybiškas, funkcionalus ir stilingas baldas.

Viena pagrindinių dalių, ne tik pagerinančių komfortą, bet ir bendrą vaizdą – atrama arba vadinamasis galvūgalis. Daugelyje viešbučių pamatysite didelį, minkštą atlošą turinčius gaminius. Svarbi bendrą stilistiką atspindinti spalva, tekstūra. Beje, dailiai atrodo ir atraminėje dalyje integruoti nedideli šviestuvai.

Besidairantiems modernaus gaminio siūlome užsukti į magresbaldai.lt internetinį baldų saloną. Jei norite, baldus galite apžiūrėti ir fiziniuose salonuose Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje.

Patalynės nereikia slėpti

Rinkdamiesi užklotą, neretai dairomės didelių matmenų audinio, kuris „paslėptų“ patalynę. Iš tiesų, išraiškingos tekstūros, kokybe alsuojanti medžiaga yra svarbi įvairių lovų dekoro dalis. Beieškant įkvėpimo įvairiose interjero dizaino pavyzdžių platformose, pastebimos naujos tendencijos. Vietoje visą lovos plotą dengiančio užkloto pasirenkamas šiltas pledas ar tiesiog kojūgalį dengiantis, pailgas apklotas. Taip galite žaisti spalvomis, kurti sluoksnius.

Žavesys slypi sluoksniuose

Kalbant apie sluoksnius, nesunku pastebėti – žavesys slypi būtent juose. Nereikia persistengti, tačiau kelios derančios ar, priešingai, kontrastingos tekstūros, raštai ir spalvos leis susikurti išskirtinį miegamojo akcentą. Pavyzdžiui, skandinaviško braižo namuose lino patalus galima papuošti pastelinių spalvų, bohemiško stiliaus raštų pledu. O štai klasikiniame puikiai derės subtili satino patalynė ir žemės spalvų vilnos pledas. Sluoksniuokite ne tik pledus, bet ir pagalvėles.

Aišku viena, dekoruojant lovą, svarbu atkreipti dėmesį į kelis dalykus – kokybiškus gaminius ir sumanius lovų paklojimo būdus. Pradėkite nuo funkcionalaus miego baldo, patogaus čiužinio. Tuomet – detalės. Nepatingėkite paieškoti ne tik gražios patalynės, be ir idėjų, kaip sulankstyti užklotą, kaip sudėlioti pagalves ir pagalvėles.

pr2022/075

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite