Kūdikių primaitinimas skaniomis košytėmis

Kuomet kūdikis sulaukia maždaug pusės metų amžiaus, o kartais ir truputį anksčiau, galima pradėti papildomą maitinimą. Kūdikių primaitinimas turi būti subalansuotas, aprūpinantis visomis reikiamomis maistingomis medžiagomis, kurių greitai augančiam organizmui trūksta mamos piene. Būtent skirtingų rūšių košelės bus ta puiki išeitis, kuria naudojantis primaitinimas taps lengvesnis, paprastesnis ir sukels mažiau rūpesčių tėveliams.

 

Kaip primaitinti kūdikį?

Košėmis maitinti kūdikį reikia papildomai. Svarbu pradėti mažais žingsneliais. Pradžioje kūdikis naujo maisto gali nepriimti, todėl primaitinti bus nelengva. Vėliau pasiseks ir palaipsniui išryškės, kurie skoniai vaikui tikrai nepatinka, o kurie jam mieli ar net labai skanūs. Tai žinodami galėsite išsirinkti tinkamiausias košeles ir jas pasiūlyti savo vaikui.

Kūdikių primaitinimas visuomet pradedamas košelėmis. Jos yra minkštos, lengvai virškinamos ir kramtomos, natūralios ir įvairių skonių. Tokia mityba kūdikiui bus sveika ir užtikrins jo organizmui kone visas reikiamas maistingąsias medžiagas. Jeigu kūdikis turi specifinių mitybos poreikių arba jam būdingos kokios nors sveikatos problemos, alergijos, būtina pasikonsultuoti su kūdikių mitybos specialistais ir pagal tai priimti tinkamus sprendimus.

Įvairūs vaikiškų košelių skoniai

Vaikiškos košelės gali būti labai įvairių skonių. Jos yra ir sočios (su žuvimi arba mėsa), ir skanios, kartais net saldžios (iš įvairių vaisių, daržovių). Skonių pasirinkimas tikrai labai platus ir tiks patiems įvairiausiems vaikų poreikiams. Košelių gamybai naudojami maisto produktai yra švieži, užauginti ekologiškuose ūkiuose, todėl košelės 100% natūralios ir tinkamos subalansuotam kūdikio primaitinimui. Patikrinta ir sertifikuota vaikų mitybos specialistų.

Kiekvienas košelės receptas yra išskirtinis, sukurtas pagal visus dažniausiai pasitaikančius mažylių poreikius ir tėvelių paliktus atsiliepimus. Žinoma, kad ne visi skoniai patiks vaikui. Vieni trauks labiau, kiti mažiau arba netiks išvis. Žinodami mėgstamiausius vaiko skonius galėsite kas kartą jį pradžiuginti. Galimi ir įvairių skonių deriniai tam, kad pasirinkimas būtų dar platesnis ir nieko netrūktų.

Lengvas ir sklandus kūdikių primaitinimas be žymesnių rūpesčių! Išbandykite gardžias marmaluzi.lt įvairių skonių košeles ir maitinti kūdikį bus dar paprasčiau.

pr2021/60

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Liudo Dovydėno premijai pasiūlytas ir šilutiškis Dovydas Pancerovas

Šilutėje užaugęs, gimnaziją baigęs Dovydas Pancerovas spėjo išgarsėti kaip žurnalistas, tačiau yra išleidęs ir knygų. Žymaus XX amžiaus rašytojo Liudo Dovydėno premijai, kuria apdovanojamas geriausio naujo lietuviško romano autorius, šiemet pristatyti penki kandidatai: Rugilė Audenienė už romaną „Vojago“ (Aukso žuvys, 2020) – pasiūlė leidykla „Aukso žuvys“; Liutauras Degėsys už romaną „Lengva nebus“ (LRS leidykla, 2020) – pasiūlė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka; Rimantas Kmita už romaną „Remyga“ (Tyto alba, 2020) – pasiūlė leidykla „Tyto alba“; Dovydas Pancerovas už romaną

Dėmesio centre – mirtingumas, o ne ekonomika

Liepą Šilutės rajone sulaukta 40 naujagimių, mirė 63 žmonės, sutuokta 60 porų, iširo 11 šeimų. Tokią informaciją paskelbė Savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris. Jo duomenimis, šiemet per 7 mėnesius rajone sulaukta 208 naujagimių, mirė 443 žmonės, sutuokta 141 pora, buvo 81 ištuoka. Iširus 81 šeimai, su motinomis gyventi liko 78 vaikai, nė vieno – su tėvu. Statistikos departamento duomenimis, pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvos ekonomikos rezultatai yra geri, tačiau mažas gimstamumas ir didelis gyventojų mirštamumas jau kelia rūpesčių: per pirmąjį pusmetį

Akcija „Saugaus eismo stotelės“ – apie saugų mūsų visų eismą keliuose

Valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamos saugaus eismo stotelės pradeda kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius. Š. m. rugpjūčio 2 – rugsėjo 3 dienomis Lietuvos miestuose ir miesteliuose veiks 102 saugaus eismo stotelės, kuriose Kelių direkcijos saugaus eismo specialistai konsultuos lankytojus saugaus eismo temomis. Didžiausias dėmesys bus skirtas labiausiai pažeidžiamiems eismo dalyviams – pėstiesiems, dviračių, paprastų ir elektrinių paspirtukų vairuotojams. Žinoma, kad atsakymus į juos dominančius klausimus išgirs ir kitų transporto priemonių vairuotojai, keleiviai. Rugpjūčio 9 d. nuo 10

Nuo rugpjūčio 2 d. parvykusiems iš Italijos ir Prancūzijos reikės izoliuotis

COVID-19 paveiktų šalių sąraše Italijai ir Prancūzijai atsidūrus raudonoje zonoje, nuo pirmadienio iš jų atvykstantys asmenys, nepaskiepyti nuo COVID-19 ligos ir nesirgę šia liga per paskutinį pusmetį, turės prieš kelionę atlikti tyrimą ir atvykus į Lietuvą izoliuotis. Nauji reikalavimai atvykstantiems iš Austrijos, Estijos, Islandijos, Norvegijos ir Taso salos – vykstantiems iš šių šalių reikės išsitirti prieš kelionę ir jau atvykus į Lietuvą, nes šios šalys pateko į geltoną zoną. Žalios zonos valstybių sąrašą, iš kur atvykstant reikalaujama atsivežti neigiamą COVID-19

Taip pat skaitykite