Kūdikių primaitinimas skaniomis košytėmis

Kuomet kūdikis sulaukia maždaug pusės metų amžiaus, o kartais ir truputį anksčiau, galima pradėti papildomą maitinimą. Kūdikių primaitinimas turi būti subalansuotas, aprūpinantis visomis reikiamomis maistingomis medžiagomis, kurių greitai augančiam organizmui trūksta mamos piene. Būtent skirtingų rūšių košelės bus ta puiki išeitis, kuria naudojantis primaitinimas taps lengvesnis, paprastesnis ir sukels mažiau rūpesčių tėveliams.

 

Kaip primaitinti kūdikį?

Košėmis maitinti kūdikį reikia papildomai. Svarbu pradėti mažais žingsneliais. Pradžioje kūdikis naujo maisto gali nepriimti, todėl primaitinti bus nelengva. Vėliau pasiseks ir palaipsniui išryškės, kurie skoniai vaikui tikrai nepatinka, o kurie jam mieli ar net labai skanūs. Tai žinodami galėsite išsirinkti tinkamiausias košeles ir jas pasiūlyti savo vaikui.

Kūdikių primaitinimas visuomet pradedamas košelėmis. Jos yra minkštos, lengvai virškinamos ir kramtomos, natūralios ir įvairių skonių. Tokia mityba kūdikiui bus sveika ir užtikrins jo organizmui kone visas reikiamas maistingąsias medžiagas. Jeigu kūdikis turi specifinių mitybos poreikių arba jam būdingos kokios nors sveikatos problemos, alergijos, būtina pasikonsultuoti su kūdikių mitybos specialistais ir pagal tai priimti tinkamus sprendimus.

Įvairūs vaikiškų košelių skoniai

Vaikiškos košelės gali būti labai įvairių skonių. Jos yra ir sočios (su žuvimi arba mėsa), ir skanios, kartais net saldžios (iš įvairių vaisių, daržovių). Skonių pasirinkimas tikrai labai platus ir tiks patiems įvairiausiems vaikų poreikiams. Košelių gamybai naudojami maisto produktai yra švieži, užauginti ekologiškuose ūkiuose, todėl košelės 100% natūralios ir tinkamos subalansuotam kūdikio primaitinimui. Patikrinta ir sertifikuota vaikų mitybos specialistų.

Kiekvienas košelės receptas yra išskirtinis, sukurtas pagal visus dažniausiai pasitaikančius mažylių poreikius ir tėvelių paliktus atsiliepimus. Žinoma, kad ne visi skoniai patiks vaikui. Vieni trauks labiau, kiti mažiau arba netiks išvis. Žinodami mėgstamiausius vaiko skonius galėsite kas kartą jį pradžiuginti. Galimi ir įvairių skonių deriniai tam, kad pasirinkimas būtų dar platesnis ir nieko netrūktų.

Lengvas ir sklandus kūdikių primaitinimas be žymesnių rūpesčių! Išbandykite gardžias marmaluzi.lt įvairių skonių košeles ir maitinti kūdikį bus dar paprasčiau.

pr2021/60

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Ar pabrangs ugdymas Šilutės meno mokykloje?

Šilutės meno mokykla kreipėsi į Savivaldybę prašydama padidinti mokesčius už mokinių ugdymą šioje įstaigoje. Jau perengtas sprendimo projektas. Jį svarstys kitą savaitę Tarybos komitetuose, o galutinį žodį tars Savivaldybės taryba spalio pabaigoje vyksiančiame posėdyje.   Svarstoma, kad  meno mokyklos dailės, muzikos bei šokio skyriuose nuo lapkričio 1 d. galiotų tokio dydžio mokesčiai:   besimokantiems pagal dailės arba muzikos ankstyvojo ugdymo programą – 16 Eur;   besimokantiems dailės ir šokio skyriuose pagal pradinio arba pagrindinio ugdymo programas – 16 Eur;  

Taip pat skaitykite