Kūdikių primaitinimas skaniomis košytėmis

Kuomet kūdikis sulaukia maždaug pusės metų amžiaus, o kartais ir truputį anksčiau, galima pradėti papildomą maitinimą. Kūdikių primaitinimas turi būti subalansuotas, aprūpinantis visomis reikiamomis maistingomis medžiagomis, kurių greitai augančiam organizmui trūksta mamos piene. Būtent skirtingų rūšių košelės bus ta puiki išeitis, kuria naudojantis primaitinimas taps lengvesnis, paprastesnis ir sukels mažiau rūpesčių tėveliams.

 

Kaip primaitinti kūdikį?

Košėmis maitinti kūdikį reikia papildomai. Svarbu pradėti mažais žingsneliais. Pradžioje kūdikis naujo maisto gali nepriimti, todėl primaitinti bus nelengva. Vėliau pasiseks ir palaipsniui išryškės, kurie skoniai vaikui tikrai nepatinka, o kurie jam mieli ar net labai skanūs. Tai žinodami galėsite išsirinkti tinkamiausias košeles ir jas pasiūlyti savo vaikui.

Kūdikių primaitinimas visuomet pradedamas košelėmis. Jos yra minkštos, lengvai virškinamos ir kramtomos, natūralios ir įvairių skonių. Tokia mityba kūdikiui bus sveika ir užtikrins jo organizmui kone visas reikiamas maistingąsias medžiagas. Jeigu kūdikis turi specifinių mitybos poreikių arba jam būdingos kokios nors sveikatos problemos, alergijos, būtina pasikonsultuoti su kūdikių mitybos specialistais ir pagal tai priimti tinkamus sprendimus.

Įvairūs vaikiškų košelių skoniai

Vaikiškos košelės gali būti labai įvairių skonių. Jos yra ir sočios (su žuvimi arba mėsa), ir skanios, kartais net saldžios (iš įvairių vaisių, daržovių). Skonių pasirinkimas tikrai labai platus ir tiks patiems įvairiausiems vaikų poreikiams. Košelių gamybai naudojami maisto produktai yra švieži, užauginti ekologiškuose ūkiuose, todėl košelės 100% natūralios ir tinkamos subalansuotam kūdikio primaitinimui. Patikrinta ir sertifikuota vaikų mitybos specialistų.

Kiekvienas košelės receptas yra išskirtinis, sukurtas pagal visus dažniausiai pasitaikančius mažylių poreikius ir tėvelių paliktus atsiliepimus. Žinoma, kad ne visi skoniai patiks vaikui. Vieni trauks labiau, kiti mažiau arba netiks išvis. Žinodami mėgstamiausius vaiko skonius galėsite kas kartą jį pradžiuginti. Galimi ir įvairių skonių deriniai tam, kad pasirinkimas būtų dar platesnis ir nieko netrūktų.

Lengvas ir sklandus kūdikių primaitinimas be žymesnių rūpesčių! Išbandykite gardžias marmaluzi.lt įvairių skonių košeles ir maitinti kūdikį bus dar paprasčiau.

pr2021/60

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sukčiai iš moters išviliojo beveik 37 tūkstančius eurų

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone, kuriuos tiria policijos pareigūnai. Sukčiavimo būdu iš moters, gim. 1952 m., buvo išviliota nemaža suma pinigų – 36 926 eurai. Rugpjūčio 12-16 d. Oželių k., Švėkšnos sen., iš miško technikos „John Deere 11“degalų bako pavogtas dyzelinis kuras. Nuostolis 210 eurų. Rugpjūčio 16 d. po pietų Uostadvario k., Rusnės sen., į griovį nuvažiavo automobilis „Nissan Almera“, kurį vairavo neblaivi (1,86 prom.) moteris, gim. 1964 m. Rugpjūčio 16 d. vakare bute Kintuose kilus konfliktui,

COVID-19: kodėl Šilutėje skiepija pasibaigusio galiojimo vakcina?

Paskambinusi moteris papasakojo, kad rugpjūčio 12 d., penktadienį, nuvyko į Šilutės pirminės sveikatos centrą skiepytis nuo COVID-19. Buvo užsiregistravusi prieš savaitę. Iš to paties buteliuko jau buvo paskiepyta žmonių, bet moterį sudomino vakcinos galiojimo laikas. Pasirodo, birželį jis jau pasibaigė, o skiepija dar ir rugpjūčio beveik vidury. Moteris skiepytis atsisakė. Situaciją aiškinomės su Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Lina Stanišauskiene. Įstaigos vadovė sakė, jog vakcinas parsiveža iš Klaipėdos, kartu yra gautas Sveikatos apsaugos ministro įsakymas, kad vakcina, kurios galiojimo

Karštą dieną atgaivins didelis ąsotis su šaltu vandeniu ir žiupsnelis vaizduotės

Termometro stulpeliams vasarą pasiekus aukščiausią tašką, labiausiai džiugina šviežias ir gaivus gėrimas. Malonaus skonio gėrimų labai nesunku paruošti ir namuose.   Prekybos tinklo „Iki“ atstovė Vilma Juodkazienė teigia, kad karštą dieną atsigaivinti ir atkurti skysčių pusiausvyrą organizme geriausiai padeda geriamasis vanduo. Tačiau norint, kad vanduo nepabostų, vertėtų jį paskaninti įvairiais gaiviais priedais. „Gali būti, kad daugeliui ne visada pavyksta įveikti rekomenduojamą vandens dienos normą, o tai ypač svarbu per karščius. Vis dėlto su žaisminga gėrimo versija privalomos 8 stiklinės, kurios

Perkate būstą nesusituokę. Ką būtina žinoti?

Bendrą gyvenimą pradedančių porų sprendimą įsigyti ar nuomotis būstą dažnai nulemia jų šeiminė padėtis. Vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių „Realco“ duomenimis, susituokusieji būstus įsigyja 4 kartus dažniau nei gyvenantys neregistruotoje santuokoje. Kas atbaido poras nuo būsto įsigijimo ir į ką atkreipti dėmesį perkant NT nesusituokus, atsako ekspertė.   „Didesnę dalį perkančių būstą sudaro susituokusios arba bent susižadėjusios poros, kurios jaučiasi pakankamai drąsiai kartu pradėti ieškoti bendrų namų. Tačiau populiarėjant gyvenimui oficialiai neįregistravus poros santykių, vis dažniau sulaukiame

Taip pat skaitykite