Kompiuterių priedai – našiam darbui biure

Ar galite įsivaizduoti biurą be kompiuterio? Daugelis atsakytų: tikrai ne.

Šiais laikais kompiuteriai tapo gyvybiškai svarbūs, kadangi tik su jais galima atlikti daugelį darbų. Tiesa, greta pačių įrenginių reikia pasirūpinti priedais, kurie suteikia išmaniajai dėžei daugiau galimybių. O kuo jų daugiau – tuo ir darbas biure našesnis.

Kad ir kokios prekės biurui jums reikalingos, kad ir kokie priedai būtini – svarbiausia yra investuoti į kokybę, kadangi tik tokiu atveju ji atsiperka.

Tinkama pelė

Geram darbui pirmiausia reikia tokios kompiuterio pelės, kuri nevargintų rankos net ir tokiu atveju, kai ji yra naudojama visą dieną nuo ryto iki vakaro. Ne veltui šiuo metu kompiuterio pelių asortimentas yra labai įvairus. Nuo pačių paprasčiausių, kurios sujungtos su kompiuteriu laidu, iki inovatyvių belaidžių.

Lygiai taip pat kinta ir jų dizainas bei funkcijos.

Juk dažniausiai daugiau galimybių turi pelės, skirtos kompiuteriniams žaidimams ir panašiai.

Klaviatūra tiems, kurie daug rašo

Tiems, kurie darbo metu labai daug rašo kompiuteriu, žinoma, reikalinga ir gera klaviatūra. Jos gali būti jungiamos ir prie stacionaraus, ir nešiojamo kompiuterio. Tai dažniausiai suteikia galimybę kur kas paprasčiau ir greičiau barškinti klaviatūra.

Tiesiog daugelis sutinka, kad nešiojamojo PC klaviatūros yra ne tokios patogios.

Ausinės ir mikrofonas 

Galiausiai, našiam darbui daugeliui reikia ir ausinių, kurios izoliuoja garsą ir padeda girdėti tai, ką jums reikia išgirsti. Šiuo metu labiausiai vertinamos tokios, kurios yra kartu su garsiakalbiu.

Nuotolinis darbas vis labiau plinta, tad kartu su juo reikalinga ir speciali įranga patogesniam darbui, kuris sujungia žmones net ir esančius labai toli.

Dirbti galima greitai ir paprastai arba galima lėtai ir nepatogiai. Kiekvienas verslas pats rūpinasi priemonėmis biurui, kurios gali padėti verslui siekti daugiau. Tačiau kokios tos priemonės, taip pat priklauso nuo poreikių.

pr2022/052

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite